Skocz do zawartości
ONE

Bulletstorm

Rekomendowane odpowiedzi

Co ty rozumiesz przez prawidłowy poziom ale mi różnie odejmuje raz 300 a raz 2000 od czego to zależy, już wbiłem 21,275 może będzie TV

Wkurza mnie to że raz po windzie patrze 12,5k uf ale fajnie, a tu nagle bug i do 10k zjechało

Edytowane przez piciu42

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ty rozumiesz przez prawidłowy poziom ale mi różnie odejmuje raz 300 a raz 2000 od czego to zależy, już wbiłem 21,275 może będzie TV

Wkurza mnie to że raz po windzie patrze 12,5k uf ale fajnie, a tu nagle bug i do 10k zjechało

Shivvi_Desotroya - 21495

Czyli jeszcze nie będzie :D, ale życzę powodzenia.

Ja póki co balansuje na 20625... Zobaczymy co z tego będzie.

Polacy pierwszy raz na szczycie :D.

EDIT: Dokładnie... ta winda prawie zawsze kosi pkt... Już dawno miał bym 22k...

Edytowane przez monobloss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odejmuje punkty dlatego że wcześniej źle naliczyło, odejmuje tyle punktów o ile za dużo Ci naliczyło przy windzie. To nie kable ani spadanie odejmuje punkty, Adrian chmielarz napisał:

"Okay, the programmers found the bug, and fixed it!

For the demo, here's the deal...

Actually, YOU ARE NOT LOSING ANY POINTS! smile.gif You think you are losing, because the game tells you that you have more than you actually have. When you fall down through the door in the "floor", the game resynchs the real score with the displayed score, giving the impression you lost some points - but in reality, it just the REAL score now.

How to avoid this? Don't. Just remember that what you see right after the elevator and before the fall is an inflated score.

You CAN avoid it 100%, but it's not worth it. To avoid it, you'd have to press LT to focus on the incoming elevator AFTER all points disappear from the HUD. So you would miss on some points, and there's just no point... Uhm... smile.gif

For those interested why the HUD shows an inflated score (the real score is always properly calculated and was never harmed wink.gif ), it has something to do with overload of HUD data displayed: points from the kills and the focus on the elevator happening at the same time. Programmers explained that to me, but my brain exploded.

So, one more time, THE REAL SCORE IS ALWAYS CALCULATED PROPERLY. YOU ARE NOT LOSING ANYTHING. It's just that for a few seconds - right after the elevator and before the fall - your DISPLAYED score is inflated."

źródło: eipic forum

Edytowane przez xbor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie rozumiem. Po co wklejasz cytaty po angielsku,a w ogóle to czemu Endrju wali po angolsku skoro jest polakiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie rozumiem. Po co wklejasz cytaty po angielsku,a w ogóle to czemu Endrju wali po angolsku skoro jest polakiem...

A co ma Ci tlumaczyc cala wypowiedz? Jest po angielski bo ten jezyk jest najpopularniejszy na swiecie a gre wydaja na swiecie. Nie tylko w PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrozumiałem tyle że gra mówi mi że mam więcej pkt niż mam rzeczywiście, tylko po co gra nalicza więcej a potem je odejmuje

Edytowane przez piciu42

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to jakis blad gry i rzekomo sie traci pkt ale gra nalicza je normalnie. Ogolny sens tej calej wypowiedzie jest wlasnie taki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak to jest zbugowane bo koleś na filmiku robi to samo co ja, mu odejmie 300 a mi 2k. BUG!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty dalej nie rozumiesz? Masz napisane po polsku i angielsku i naprawdę dalej nie rozumiesz że nic Ci nie odejmuję?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WIem, ale nie czaisz że przy windzie robie to samo co koleś a mam mniej pkt, czemu ? Robie to identycznie tak samo.

Wiecie czemu raz zalicza strażaka a raz nie. Co trzeba zrobić dokładnie: podpalić i podrzucić do góry i coś jeszcze ?

i tego reworwerowca czy jakoś tak jak sie robi ??

Edytowane przez piciu42

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WIem, ale nie czaisz że przy windzie robie to samo co koleś a mam mniej pkt, czemu ? Robie to identycznie tak samo.

Wiecie czemu raz zalicza strażaka a raz nie. Co trzeba zrobić dokładnie: podpalić i podrzucić do góry i coś jeszcze ?

i tego rewolwerowca czy jakoś tak jak sie robi ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra niby zapowiadała się rewelacyjnie, niestety demo mnie zawiodło i teraz sam nie wiem czego mam się spodziewać po tej grze. czy będzie to co innowacyjnego czy zwykły niewypał to się okaże. Gry przed recenzjami na pewno nie kupie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok a czemu sądzisz że ta gra to będzie nie wypał co tam jest nie tak ? Jak zagrałem w demo to wszystko spełnia moje oczekiwanie jest tak jak w zapowiedziach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da się do 23k a po za tym gra jest jakoś dziwnie zbugowana ponieważ przy windzie robie zawsze to samo i raz dostaje 3350 a raz 2500 czemu:nie wiadomo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da się do 23k a po za tym gra jest jakoś dziwnie zbugowana ponieważ przy windzie robie zawsze to samo i raz dostaje 3350 a raz 2500 czemu:nie wiadomo

gościu który jest pierwszy w rankingu ma 23100 pkt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na cheacie bądz bugu. Przeczytaj co napisałem, ja mam coś dziwnie zbugowane. Nie wiem o co chodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Na cheacie bądz bugu. Przeczytaj co napisałem, ja mam coś dziwnie zbugowane. Nie wiem o co chodzi

Żaden cheat bądź bug. Po akcji z windą wyciągam ponad 13k więc da się zrobić bez problemu 23k (po spadnieciu zostaje ci 11k zawsze). Potem trzeba zrobić wszystko idealnie (wliczając w to X-RAY i French Revolution).

Edit.

Mały dowodzik że nie mówie ściemy:

dsc03527a.jpg

Edytowane przez DizzY-WolF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde @dizzy szacun jak zwykle jestem za toba :P powiedz mi kupisz giere ?!? czy grasz dla zabicia czasu ?!?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ostatnim przejściu również udało mi się po windzie nabić 13k, tyle że przy synchronizacji obcięło do 11k z hakiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ostatnim przejściu również udało mi się po windzie nabić 13k, tyle że przy synchronizacji obcięło do 11k z hakiem.

Jest jeszcze jeden sposób który niedawno zczaiłem ,że da się zrobić 12k i po spadnięciu nic ci nie odejmie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ufff zajebiaszczy kawałek kodu, ograłem demo 3 krotnie i już nie mogę doczekać się pełnej wersji. Stwierdzenie że giera jest dla quake'owców jest słuszne, rozwałka na maxa! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×