Skocz do zawartości
ONE

Bulletstorm

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli ktoś zapomniał to przypominam że w już w środę będzie demo. :biggrin: Czekam z niecierpliwością, może to być póki co jedyna gra którą kupie w dniu premiery a może nawet będzie pre order, wszystko okaże się w środę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie się prezentuje. Raczej nie kupię w dniu premiery. Jest druga w kolejce, gdyż na pierwszym miejscu uplasował się Killzone 3. A nie spodziewam się, że nabędę go od razu w dniu premiery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super, Xklocek już ma demko a nam pozostaje czekać. Może kiedyś kupie, ale pierw killzone 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze cos strasznie krotkie to demo, 10min i koniec :/ Przede wszystkim zaje***ta grafika przy zaj****tym framerate'ie, i do tego super sterowanie (jak w CoD). Z kolei sama idea skillshotow jakos do mnie nie przemawia, fajne to bylo na pierwszych 2och gora 3ech dev commentary, ale po 10tym razie zrobilo sie to nudne i oklepane, i tak samo jest w demie, a zwykle parcie do przodu i strzelanie z gnatow to juz w ogole jest nijakie . Szkoda ze nie bedzie multi z prawdziwego zdarzenia tylko cos na ksztalt co-opa, bo naprawde z takim sterowaniem i frameratem feeling jest taki jakby sie gralo w CoDa (takze potencjal jest), a tak to podziekuje tej grze, dla samego singla wole kupic DX:HR czy KZ3 w ktorych fabula bedzie mocnym elementem gry a nie jedynie trzeciorzednym dodatkiem do gameplay'u, bo jak dla mnie sam gameplay to zdecydowanie za malo jak na gre za 200zl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam mieszane odczucia, niby fajnie, dużo akcji, ale coś jest nie tak. Kompletnie nie czuję broni, zwłaszcza karabinu. Dźwięki wystrzałów strasznie przytłumione, przy ciągłym ogniu z karabinu odgłosy praktycznie zanikają, słychać tylko muzykę i wydzierających się przeciwników. Jutro zrobię drugie podejście, ale coś mi się zdaje, że trzeba będzie jednak zmienić preorder i przeprosić się z KZ3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi demko Siadło świetna grafa i konkretna rozwałka,mnie bardziej interesuje multi ktoś sie orientuje jak będzie wyglądało jakie tryby itd.. ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem dumny z polaków. Już wcześniej czułem że ta produkcja będzie konkurowała z najlepszymi i kiedy zagrałem wszystko się wydało(same pozytywy). Powodzenia PCF i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to mamy Serious Sam'a po upgradzie. Fajna zabawa na jeden raz. Multi mnie nie przekonuje ( jego wizja) a singiel jest typowa jednorazowka ( jak w kazdym fpsie). No chyba, ze ktos lubi sie bawic w bicie rekordow. Jupie nowke jak bedzie za okolo 100zl. Takie 7 w porywach do 8/10 po demku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Multi właśnie jest fajne ale tylko tryb anarchy gdzie gra się z 3 znajomymi i zdobywa jak najwięcej pkt i do tego survival.

Ciekawe czy kiedyś będzie jakiś tutorial pokazujący wszystkie skillshots od najprostszych do najtrudniejszych

Edytowane przez piciu42

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to mamy Serious Sam'a po upgradzie.

Ciekawe porównanie. Nigdy bym tych dwóch gier nie porównał ze sobą...

Co do dema. Za mało pokazali. Po takim urywku można sobie tylko spaczyć ogólny wizerunek. Ja żałuję, że zagrałem. Był pewniak, teraz jest tylko niepewny średniak. I nie wiem czy to wina dema, czy ta gra po prostu taka jest... miałka. Wiele dem już popsuło mi ogólny wizerunek gier, które później okazywały się świetnymi grami. Chyba czas przestać się napalać na chwilę gameplayu i po prostu zaufać instynktowi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe porównanie. Nigdy bym tych dwóch gier nie porównał ze sobą...

Co do dema. Za mało pokazali. Po takim urywku można sobie tylko spaczyć ogólny wizerunek. Ja żałuję, że zagrałem. Był pewniak, teraz jest tylko niepewny średniak. I nie wiem czy to wina dema, czy ta gra po prostu taka jest... miałka. Wiele dem już popsuło mi ogólny wizerunek gier, które później okazywały się świetnymi grami. Chyba czas przestać się napalać na chwilę gameplayu i po prostu zaufać instynktowi.

Albo się w ogóle nie napalać i poczekać na pierwsze recenzje ;)

Demko mi się spodobało. Zaskakuje pozytywnie. Niestety nie zaważyło to na kolejności zakupów na mojej liście.

Jestem pod wrażeniem ludzi, którzy nabili 20 tysięcy pkt... przy moich 7 to dużo. Jak oni to zrobili?

Edytowane przez Pawlq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... kopniak, lasso, 2 giwery na krzyz i NUDAAAAA! .. prawda jest taka ze miodnosc to ma marna.

... grafika ok, ale postacie zrobione tak se ... a mimika twarzy, bardzo slabo, wiec po tym demie, moze sie okazac, ze jednak nie bedzie takiego 'brania'

... osobiscie dodam, ze wybiore Duke Nukem, bez wahania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to demo to zawód stycznia. Masa trailerów, zachwytów, bo polskie, itp. a dla mnie to wygląda na jakiś ładnie wyglądający crap. Może jestem dziwny, ale jeśli przez 8-10h mam napieprzać w jakichś punkowców biczem i kopniakiem, i zachwycać się coraz to bardziej idiotycznym sposobem zabicia, to chyba już wolę DNF. Nie rozumiem tego humoru, na zasadzie weź i odstrzel mi tyłek, a potem jebnij biczem o podłoge. Ta gra to chyba konkretnie pod jankesów została napisana i ich dzirs of łor. Zdecydowanie nie jestem targetem tej gry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demko ponad 1 giga ,zabawy na 10minut. Pierwsze rozczarowanie. Drugie rozczarowanie to nuda.Ok rozumiem odstresowanie po ciężkim dniu w pracy , tyle że te zabawne sposoby zabijania nie wystarczą na długo bo w sumie ile można|? Cała reszta czyli normalne strzelanie jak to Żywy napisał, jest po prostu nudne.Jedyne co nie rozczarowuje to grafika.

Edit:

Sądzę że również Homefront nie rozczaruje, ale to nie miejsce na takie rozmowy.

Edytowane przez OwlPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

up

w pełni popieram i już jestem pewien, że ze wszystkich nowych hitów fps (homefront, bulletstorm itd.) tylko Killzone 3 da rade thumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zainstalowałem demo mając wielkie nadzieje (po tym szumie medialnym wokół tej produkcji) i szykując się na premierę...

i troszeczkę się rozczarowałem i już nie jestem pewien tej premiery.

Gra na pewno nie jest słaba, ale... no właśnie po wczorajszej rozgrywce pojawiło się jakieś ciężkie do sprecyzowania "ale"

dziś dam jej jeszcze jedna szansę i zobaczę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fakt ze hype jest za duzy w porownaniu do jakosci gry.. ogolnie jak gralem w demo bylo dosc fajnie choc lasso i kopniak sa zbyt mocne no i po pewnym momencie nudne.. fajne pomysly ze sposobami zabijania przeciwnikow i wykorzystywanie jakis elementow i dosc duza sieczka bedzie mam nadzieje.. ale gra bedzie chyba troche nudnawa/monotonna a wyglad bohaterow to jakas porazka ;P.. metroseksualni miedzygalaktyczni piraci.. pffff..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×