Skocz do zawartości
ONE

Bulletstorm

Rekomendowane odpowiedzi

Mi się demo bardzo spodobało. Zagrałem tylko 3 razy i najlepszy wynik to około 6 tysięcy. Dzisiaj postaram się go mocno poprawić. :tongue: Podoba mi się to że w grze jest mnóstwo sposobów rozwalenia przeciwnika. Do tego te świetne opisy każdej akcji. Niby demo krótkie ale można je przechodzić na wiele sposobów. Do tego świetna grafika, aż chce się grać. :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MI się też podoba. SUPER ! mam nadzieje że wprowadzą jakąś liste all skillshotów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się demo bardzo spodobało. Zagrałem tylko 3 razy i najlepszy wynik to około 6 tysięcy. Dzisiaj postaram się go mocno poprawić. :tongue: Podoba mi się to że w grze jest mnóstwo sposobów rozwalenia przeciwnika. Do tego te świetne opisy każdej akcji. Niby demo krótkie ale można je przechodzić na wiele sposobów. Do tego świetna grafika, aż chce się grać. :laugh:

tylko ilez mozna patrzec na tego kopniaka? wlasnie mialem pisac ze wada gry jest malo sposobow zabijania, oczywiscie to ze ludki sie roznie nabijaja na sciany w koncu Havock byl juz obecny w Painkiller to co innego .. ale aimacje naszego bohatera to jedna wielka monotonia, .. podejrzewam ze oprocz kilku nowych broni, w grze nie uswiadczymy nic co by nie oferowalo demo, wiec dla mnie ta gra to strata czasu, oceny beda max 8, zobaczycie bedzie to pierwsza porazka roku, zbyt rozdmuchana byla ta kampania, to tylko zwykly arcade.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Przed chwilą udało mi się wyśrubować wynik dający mi 2-gą pozycję na ps3. Może uda mi się jeszcze dziś pobić 1-wszego na liście.

PS. To nie jest takie trudne. Mój kumpel, który nie za dobrze gra w FPS-y wbił na 3-cie miejsce tylko za moimi poradami co do tego jak ma zabijać poszczególnych przeciwników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta wy byście grali cały czas w odgrzewanego kotleta czy COD, każda inna gra która wychodzi jest dla was gównem. Ta gra jest fajna bo nie jest nudna cały czas robi się co innego, i można grać w koopa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej zgadzam się z odpowiedzią pana na górze ;] Gea jest wyśmienita, śmieszna i można fajne triki porobić, ale potrzeba do tego wytrwałości i treningu. Mi się bardzo podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry za double posta ale nie mogę go zedytować. chciałbym się podzielić z wami wiadomością, że jestem 1-wszy w rankingu i mam 21495 punktów. Normalnie rozpiera mnie zachwyt i tarzam się po pokoju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje spróbuje cię pobić ale nie znam tak dużo skillshotów. Tylko 35 znam z 100 czy 80. Nie ma takiej samej gry na rynku gdzie można i się pobawić pośmiać, w tej grze budzi sie dopiero kreatywność:) Wychdzi ci koleś a ty przez chwile musisz się zastanowić jak go ZABIĆ !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Życzę ci jak największych sukcesów w pobijaniu mojego rekordu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta wy byście grali cały czas w odgrzewanego kotleta czy COD, każda inna gra która wychodzi jest dla was gównem. Ta gra jest fajna bo nie jest nudna cały czas robi się co innego, i można grać w koopa

Tak, wcale nie jest nudna i cały czas robi się co innego :rofl:. Polecam grać w tę grę na trzeźwo tak btw, bo jeśli dla ciebie przez całą grę zabijanie linką, kopniakiem i sporadycznie nową bronią nie jest nudne... No tak w końcu będzie cała masa "skillshotów", ale co ja się tam znam. A i tak, żeby cię utwierdzić w przekonaniu dla mnie Bulletstorm jest "gównem" i nie gram tylko w CODy i inne odgrzewane kotlety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz trzeba nabijać punkty, jest konkurs i możliwość wygrania tv 3d :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem jak to zrobic :)

Sorry za doubla ale pomoge wam.Z tym na pewno wbijecie 18 000 + wynik. Najwiecej wbijacie przy pociagu! c ten tez. Wybierzcie najlepsze sposoby to sie wam uda.To nie jest takie trudne.

i http://www.youtube.c...h?v=Ina2Hj470cc Edytowane przez kill

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że mam zbugowanego Bulletstorma bo mi się wyniki nie zapisują. Wbiłem wczoraj 15,5k a dziś wbiłem 15,85k i gówno nie zalicza, cały czas pisze wysyłanie najnowszego wyniku, sory ale nie chce mi się 30 min czekać zanim to zrobi. Miał ktoś tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta gierka bedzie swietna :) demko super!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś dla fanów Quake albo UT. Szybkie, impulsywne napierdalanie. Zagrałem w demko jeden raz i starczy. Nie powiem złego słowa o grze, podobają mi się wulgaryzmy, jest młodzieżowo, ale nie tego jednak oczekuję. Może kiedyś wezmę używkę, póki co czekam na KZ3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy wam też nie zapisuje punktów w rankingu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masakra miałem pierwszy raz w tym miejscu +10k i gra musiała się zbugować dry.gifhttp://img819.images...0110129007.jpg/ Oczywiście nie mogłem tam już wskoczyć:rolleyes: A wam jak idze?

EDIT: Kolejna dziura nie wiadomo skąd :pardon: http://img401.imageshack.us/i/20110129008.jpg/ Po niej już było można chodzić ('latać') :laugh:

Edytowane przez huqo PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ile punktów trzeba będzie zdobyć aby wygrać ten konkurs. Pewnie około 22 000. Mi jeszcze trochę brakuję do 20 000.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam 19,125 udało mi się wbić około 15 miejsca w rankingu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się bardzo podoba, podchodziłem do dema 4 razy, a to się w moim przypadku bardzo rzadko zdarza. To nabijanie punktów jest bardzo miodne. Graficznie bardzo ładnie, sterowanie ok, nie przeszkadza mi, że nie ma skoku. Będzie to bardzo dobry tytuł, który na pewno kupie, ale jakiś czas po premierze, wszystko "przez" KZ3.

PS. Nie wiem w jaki sposób dochodzicie do 20 tys. :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://konkursbulletstorm.pl/ps3_full Zobacz ta strone na niej jest napisane jak wziac udzial . Nie wystarczy ze zdobedziesz wysoki wynik. Musisz wyslac e-mail tez.. ONE wyslalem linki z goscmi co zdobywaja 20 000 + . 1 sek w grze to 20 punktow. Wiec trzeba sie spieszyc.
wystarczy go pusluchac. I miec reflex. Okolo 7k zarabiasz przy windzie. Jezeli trafisz 4 screamerów z ulepszonej broni. Ulepszasz R2. I z heda majac na sobie toxic love. To to napewno pojdziesz szczebel w gore. Ten na filmiku mial 22 500 punktow. Zycze powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te polskie wulgaryzmy są niezłe :)

"Pojebane kombinacje" czy "zamów grę Złamasie - sama się nie zamówi" :D Po naszemu to dziwnie brzmi :) Wczoraj chwilę pograłem, ale jestem słaby w FPS'y i dostałem bęcki po paru minutach, ale jakiś wynik postaram się ustalić, no przynajmniej pokonać ze 2,3 znajomych ;) Ogólnie gieka spoko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wbiłem 21k. Tylko mam jeden problem odejmuje mi pkt jak wpadam po windzie na dół. razem patrze mam 12k i mi do 10k odjeło ghahahha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo przy windzie nalicza za duzo punktów, potem odejmuje do prawidłowego poziomu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×