Skocz do zawartości
ONE

Wiedźmin 2

Rekomendowane odpowiedzi

Zakłdacie temat dla gry, która pewnie nie wyjdzie na PS3?

Jeśli jednak pojawiłaby się na chlebaku, to chętnie poznam ciąg dalszy przygód Geralta, wszak pierwsza część była całkiem przyjemna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakłdacie temat dla gry, która pewnie nie wyjdzie na PS3?

Jeśli jednak pojawiłaby się na chlebaku, to chętnie poznam ciąg dalszy przygód Geralta, wszak pierwsza część była całkiem przyjemna.

Czytając tego newsa - http://www.ppe.pl/ne...konsolowy!.html można stwierdzić, iż Wiedźmin 2 pojawi się na czarnuchu ;)

Poza tym, w jedynkę grało mi się bardzo fajnie, jednakże nie skończyłem jej z powodu braku czasu. Na dwójkę czekam z niecierpliwością.

Edytowane przez Flisek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedynka miała wyjść na PS3 również, a efekt końcowy znamy. Nie ma żadnej pewności, że wyjdzie. Mam nadzieję, że wymagania sprzętowe będą niezbyt wygórowane i mój komp to pociągnie. Patrząc na grafikę, a głównie filmiki z rozgrywki, nie powinny być znacznie wyższe od tych z pierwszej odsłony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyje.... w nich, na wiedzmina jedynkę czekałem jak na zbawienie(najbardziej wyczekiwany tytuł z mojej strony) a oni nas olali.... teraz mówią łaskawcy że wyjdzie druga część na ps3 kiedyś tam... no proszę was ochłapy zrzucają... Wracam do czytania Sapkowskiego a cd-project (wydaje mi się coraz bardziej że są kupieni przez microsoft..) może mnie cmoknąć... bc2 polska bez dubbingu na ps3, wielkie reklamy nathala(brak z ich strony reklam move),obiecanki i to dobrze że niespełnione o livie:P a ps3 olewają...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomijajac olewanie to Geralt wygląda jak jakiś debil z twarzy... Zrypali swietna postac z jedynki :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na trailery itp wydaje mi się że gra będzie na równi z dragon age jak nie brzydsza.... na cuda nie liczmy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na trailery itp wydaje mi się że gra będzie na równi z dragon age jak nie brzydsza.... na cuda nie liczmy...

Gralem(i przeszedlem) w wymaxowany DA:O na PC ... I narazie to bzdury pleciesz, bo DA chociaz ladny(i czesto bardzo nie rowny pod wzgledem graficznym) to w porownaniu z tymi scrnami wypada dosc blado

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A widziałeś ty początkowe trailery i screeny w dragon age?? były 600% ładniejsze niż pózniej w samej grze a da chodz graficznie nieciekawy muszę podkreślić że przeszedłem 2 razy(i przejdę dla platyny i trzeci zapewne). Jest to tez forum o konsolach więc nie mówimy o wersjach masterowanych na pc.... Po wiedzminie2 nie spodziewam sie graficznie totalnie niczego(nawet mag na początkowych screenach rządził a wiadomo co dostaliśmy), przypominam że cały czas piszemy o wersjach gier konsolowych inaczej znalazłoby się w offtopic... to jestem ciekaw jaki kombajn komputerowy musisz mieć że uważasz że da jest "ładny".

Większość trailerów są wstawkami filmowymi(w da tez takie były) i nijak sie mają ma ostateczny gameplay.... Gameplay widziałem bodajże wczoraj w ramach hyperowego nowego działu("konferencja cd-project") i przynajmniej nie na hd juz teraz wyglądało to paskudnie...

Edytowane przez xzdunx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś czytałem, że w finalnej wersji Geralt ma mieć normalne włosy. Generalnie już nie mogę się doczekać :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie radzę czekać ponieważ możesz sie nie doczekać:P jak to było w przypadku "upgrade'owanej"części pierwszej:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na rpg DA jest ladny i tak jak mowilem, nierowmy pod wzgledem grafiki(wszystko w opraciu o wersje pecetowska). Mowie o graniu na PC bo widzialem DA w najlepszej mozliwej jakosci, a scrny, ktorymi nas raczy CD Projekt sa zapewne z tej platformy. I jesli prownac obie gry(a raczej to co widze teraz na scrnach wiedzmina i to co juz widzialem z prawdziwego gameplay'u DA) to przepraszam cie bardzo, ale to co pokazuja(badz ewentualnie tylko mydla oczy) jest ladniejsze i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DA:O jest paskudny. Nawet na maksymalnych ustawieniach graficznych wygląda źle. Wiedźmin 2 niby prezentuje się niezgorzej, ale w ruchu już nie jest tak różowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze cos mnie ominelo, ale nie widzialem lepiej wygladajacego rpg na zblizonym systemie. Ubogie srodowisko, ale modele postaci wygladaly dobrze i przy rzucie izometrycznym wszystko wygladalo ok. Wiec nie wiem, moze w waszym postrzeganiu swiata wszystko trzeba porownac do najlepiej wygladajacych gier, albo macie niewiadomo jakie wymagania. Ja grajac w ta gre widzialem tez dobrze wygladajace momenty i gry z pewnoscia bym nie nazwal paskudna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary Oblivion, czy FALLOUT wyglądają ciekawiej, choć mają w sobie coś z "piaskownicy". Jeśli MF jest rpg, to i on prezentuje sie znacznie lepiej.

Oglądanie tych samych ludków na każdym kroku, pikseloza, kanciaste beczki, beznadziejne tekstury, wszystkie powierzchnie płaskie i nijakie, kopiowanena potęge te same elementy krajobrazu. Ja rozumiem, że stos płonących szczap nie jest najważniejszy, ale mogli choćby z 3 rózne typy przygotować. To już Wiedźmin był ładniejszy.

Zobaczymy co im wyjdzie z 2 częścia, ale mamy 2010 rok, niech to jakoś wygląda. Za jakiś czas biorę się za LEGENDY RPG i tam na grafę marudzić nie będę, choć biorąc pod uwagę to kiedy takie BG, czy ID powstawały, to graficznie prezentują niesamowity poziom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oblivion hehehe... Czytaj ze zrozumieniem bo ani Oblivion, ani Fallout(w ktorym grafike jak juz to porownalbym predzej z jakims fps'em) nie sa na systemie D&D-podobnym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałeś na "zbliżonym systemie", a to nie to samo co "na systemie D&D-podobnym". FPS? Kiedyś rpgi tak wyglądały, zanim powstały BG, FALLOUT, P:T, itp.

BTW ani WIedźmin, ani DA:O nie są zbliżone systemowo do D&D, więc nie wiem o czym piszesz.

Ktoś pisał o zmianie fryzury Geralta. Imho, włosy są ok, to twarz jest jakaś taka niezbyt odpowiednia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba gralismy w 2 rozne gry jesli twierdzisz, ze DA:O nie jest na zbliozonym systemie/D&D-podobnym(co akurat oznacza to samo zblizony = podobny, witamy w swiecie synonimow). Wybacz roznica pomiedzy Stonekeep'em(jako przyklad fprpg), a F3 jest zbyt duza by je porownywac(w F3 mozna grac jak w zwyklego shootera). Z tego co mowisz to GranTurismo5 jest erpegiem bo ma widok z pierwszej osoby? Przeciez rpg tak kiedys wygladaly... Nic nie pisalem o wiedzminie, ze jest gra oparta na systenie podobnym to D&D, wiec czytaj uwaznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla Twojej informacji, to temat o Wiedźminie. Podałeś DA:O jako graficzny odnośnik, więc nie odwracaj teraz kota ogonem.

W D&D, a także komputerowych odpowiednikach, nie ma tak uproszczonego rozwoju postaci jak w DA:O. Zaprezentowany tam system bardzo przypomina KotORy (i w sumie trochę Wiedźmaka pierwszego), więc porównanie jest niezbyt trafne.

To, że w FALLOUTa można grać jak w FPSa (chyba tylko na easy), nie zmienia faktu, że jest to RPG i jest ładniejszy od zachwalanej przez Ciebie gry.

Z tego co mówili przedstawiciele CDProject, nie będzie sex kart, a szkoda, bo był to ciekawy patent. Pokazywano scenki intymne dość subtelnie, a przy okazji nagradzali graczy fajnymi bajerkami. Ciekawe jak to załatwią w 2. Czy będą pokazywać całe "sceny", czy moze je wytną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, szkoda, tylko, ze DA go tak przypomina i raczej sporo zaczerpneli z D&D. F3 rpg, w ktory za malo jest z rpg(moze dlatego rzucilem go tak szybko w kat) i fajnie, ze tak niepodobne gry porownujesz graficznie, za to F3 wyglada jak gowno przy KZ2, tez dobre porownanie.

I jeszcze zmyslasz... kiedy zachwalalem DA? Z gier podobnych, a z wlascza tych od Bio jest najladniejszy(a chodzilo tylko o to, ze nie jest paskudny) mowilem tez o tym ze jest nie rowny graficznie, moze nie wiesz poprostu co przez to rozumiem, dlatego Ci wytlumacze w wiecej niz dwoch wyrazach. Chodzi o to, ze czesto wygladal slabiej, a czasami w porzadku(a smoki byly ladne), ale nie byl zadnym majstersztykiem, ale ogolnie wygladal w porzadku. Ale przeciez odwracam kota strona dupy do Ciebie no coz case closed, nie musisz nic odpisywac, bo i tak nie bede tego czytal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim nie pisz do mnie jak do smarkacza. Nie baw się w pedagoga, bo nim nie jesteś (w każdym razie na forum).

Piszesz o DA:O jak o najpiękniejszym rpg, a zatem zachwalasz go. Rozwój postaci, wybór klas i ras jest biedniutki w porównaniu z grami na silniku AD&D, więc nie ściemniaj. Przypomina bardziej KotORy i Wieśka pierwszego. Nie ma co ciągnąć tego offtopicu.

Wracając do tematu, orientujecie sie może jak wygląda sytuacja z silnikiem W2? Tzn. czy będzie to wyglądać mniej więcej jak to co nam zaprezentowano, czy też zostaną wprowadzone jakieś zmiany, przeróbki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra warta kazdego grosza imo. jako polski gracz kupuje w dniu premiery niewazne jaka by nie byla ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Europejskim wydawcą cRPG The Witcher 2: Assassins of Kings ogłoszono oficjalnie firmę Namco Bandai. Japoński koncern będzie również odpowiedzialny za wprowadzenie najnowszej produkcji polskiego studia CD Projekt RED do sklepów w krajach Bliskiego Wschodu, państwach afrykańskich, a także w Azji Południowo-Wschodniej.

Powyższa informacja nie jest oczywiście wielkim zaskoczeniem. Łatwym do przewidzenia było, że realizacją tego zadania zajmie się Namco Bandai, które w 2009 roku przejęło europejskie oddziały korporacji Atari (wydaje ona kontynuację przygód Geralta w Ameryce Płn.). Przypominamy również, że The Witcher 2: Assassin’s of Kings trafi do sprzedaży w Rosji. Tamtejszym wydawcą gry będzie firma 1C-SoftClub/Snowball Studios.

Jednocześnie przedstawiciele Namco Bandai zabrali głos w sprawie potencjalnych konsolowych edycji The Witcher 2. Mianowicie, w chwili obecnej takowych nie ma w planach. Warto jednak odnotować, że Michał Kiciński, dyrektor generalny CD Projekt RED, oznajmił swego czasu, że producent dąży do tego, aby wersje na Xboksa 360 i PlayStation 3 w przyszłości do sprzedaży mimo wszystko trafiły. Plotki na ich temat pojawiły się w trakcie marcowego pokazu gry na CD Projekt Conference Spring 2010, kiedy to gra była prezentowana zgromadzonym dziennikarzom przy użyciu pada do konsoli Xbox 360.

Pecetowy The Witcher 2: Assassin’s of Kings, będący kontynuacją jednej z najlepiej przyjętych polskich gier w historii, zadebiutuje najprędzej w pierwszym kwartale 2011 roku. Produkcja jest bezpośrednią kontynuacją części pierwszej, w związku z czym fabularnie rozpoczyna się w miejscu zakończenia poprzedniej przygody. Przed Geraltem zostanie wówczas postawione bardzo trudne zadanie zmierzenia się z dwójką nowych przeciwników: elfickim szpiegiem Iorvethem oraz mężczyzną znanym jako Zabójca Królów.

W grze gracze natkną się na podobny model rozgrywki, co w „jedynce” – podzielony pomiędzy przemierzanie fantastycznych krain wymyślonych przez Andrzeja Sapkowskiego, autora książkowego oryginału, walkę z przeciwnikami, rozwijanie bohatera, a także wykonywanie różnorodnych questów. Z nowości możemy liczyć na rozbudowany system wyborów moralnych, filmowo zrealizowane dialogi z kilkoma kwestiami do wyboru, poprawioną walkę (nastawioną bardziej na akcję), więcej otwartych, wielopoziomowych lokacji, a także usprawnioną w znacznym stopniu oprawę graficzną.

Wiedzmin 2 - na dzien dzisiejszy watpliwy w ogole na konsole, mimo obiecanek ze bedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde mam nadzieję, że jednak pojawi się na PS3 prędzej czy później. Mam całą sagę Sapkowskiego, zakupiłem oryginał na PC żeby wspierać polskie projekty i gry i żal by było nie pograć w dwójkę. Oczywiście można by pograć na PC ale wątpię żeby odbyło się bez modernizacji kompa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba mam dobra wiadomosc dla was :) na angielskiej stronie z grami i innymi duperalami dla graczy jest data premiery oraz jest mozliwosc zakupu pre ordera, tak wiec

The Witcher: Rise of the White Wolf

339674ss1_35w35h.jpg339674ss2_35w35h.jpg339674ss3_35w35h.jpg339674ss4_35w35h.jpgOpen image & video viewerRelease Date: 01/10/2010

a o to link - http://www.game.co.uk/Games/PlayStation-3/Role-Playing/The-Witcher-Rise-of-the-White-Wolf/~r339674/?d=1z13fvfZ1z13mmtZ1z13fsw

Trzymamy za slowo i czekam na byc moze jeden z lepszych hiciorow 2010 :) Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×