Skocz do zawartości
ONE

Wiedźmin 2

Rekomendowane odpowiedzi

Wiedźmin ma być przecież w 2011 roku na PC a na konsole jak będzie to na pewno później

Edytowane przez masza32

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to jest mowa o tym pierwszym Wiedźminie, który był też robiony na konsole ale zawiesili projekt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież projekt został zawieszony i teraz skupili się na Wiedźminie 2?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oni (CDP Red) od początku pracowali nad Wiedźminem 2, a portem pierwszej części na konsole zajęło się inne studio.

Tak czy siak, projekt został zawieszony dawno temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jakaś ściema. Grałem w jedynkę i w sumie system nie jest trudny do przeniesienia na konsole, ale czy po tak długim czasie nadal jest na to popyt...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie ma juz najmniejszego sensu po tej calej aferze, poza tym zapowiedzieli juz Wiedzmina 2, i chwala sie jaki to ich silnik jest pro uber i kompatybilny z konsolami. Niestety nie ma rozy bez kolcow, konsolowcy poczekaja sobie na Wiedzmina 2, a juz na pewno ci od PS3 gdyz port na chwile obecna jest w ogole nie brany oficjalnie pod uwage, a jesli juz, ma byc najpozniej ze wszystkich.

Kpina troche moim zdaniem, ale coz, Polska.

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten uber silnik jest straszną porażką. Niby w rpg grafika nie jest najważniejsza, ale W2, z tego co pokazano do tej pory, jest brzydki i nie ma się czym chwalić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ironizowalem piszac "pro uber" :D, nie dosc ze wszystkie gameplaye byly z wersji ktora ma byc domniemanie najlepsza i najladniejsza (PC) to i tak za bardzo wrazenia na mnie to nie robilo. No ale coz, maja jeszcze kupe czasu, chwilowo dam im kredyt zaufania bo W1 byl solidnym kawalkiem kodu (ale nic poza tym, i po W2 tez nie oczekuje czegos wiecej, byleby tylko spedzic milo czas w swiecie sapkowskiego).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem wiele screenshotów, filmików i wypowiedzi twórców. Nie wiem gdzie oni widza tu jakąś przepiękność. Gra jest niebrzydka, ale bez przesady. Jeśli wersja konsolowa miałby być tylko w 50% taka jak to co widać w wersji na PC (nawet nie zgaduję jak potężne są to maszyny), to niech lepiej jej nie wydają wcale.

BNi na zasadzie kopiuj-wklej, beznadziejne animacje twarzy podczas rozmów. No toż do jasnej choinki, mogli postarać się przy wyreżyserowanych scenkach, ale nie... Choć jak się graficznie bije konkurencję (czyli DA:O), to zaczynają wpadać człowiekowi durne myśli. Ale nie, nie jest to nic niesamowitego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram obecnie w wiedźmina 1 i jestem zachwycony tą grą, ładne widowiskowe walki, świetny prawdziwie mroczny klimat bez obwijania w bawełnę gwałty, morderstwa, samobójstwa, seks, wszystko ukazane naprawdę prawdziwie.

Ale po obejrzeniu tego http://www.gametrailers.com/video/polish-diary-the-witcher/710414 już po prostu nie mogę się doczekać wiedźmina 2, to będzie mega tytuł tego roku przy którym taki dragon age 2 wygląda płasko i plastikowo i nie chodzi mi tu o grafikę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Niestety na razie tylko na PC. Żadnej oficjalnej informacji o wydaniu gry na PS3. Ostatnio pojawiły się tylko ploty, że CDP Red szuka dopiero ekipy, która mogłaby przygotować konwersję. Po tym co wyszło z Rise of the White Wolf nie jestem przepełniony optymizmem. Obawiam się, że o ile mój laptop uciągnął na luzie jedynkę, to z dwójką sobie raczej nie poradzi.

Pierwsza część to moim skromnym zdaniem najlepsze cRPG ostatniej dekady.

Edytowane przez Grabeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Gram obecnie w wiedźmina 1 i jestem zachwycony tą grą, ładne widowiskowe walki, świetny prawdziwie mroczny klimat bez obwijania w bawełnę gwałty, morderstwa, samobójstwa, seks, wszystko ukazane naprawdę prawdziwie.

Ale po obejrzeniu tego http://www.gametrailers.com/video/polish-diary-the-witcher/710414 już po prostu nie mogę się doczekać wiedźmina 2, to będzie mega tytuł tego roku przy którym taki dragon age 2 wygląda płasko i plastikowo i nie chodzi mi tu o grafikę.

Ja 2-3 tygodnie temu ukonczylem ponownie wiedzmina, najpierw uwazalem to za dobra gre, ale dajac jej druga szanse (od deski do deski wszystko sczyscilem, kazdy quest, kazda lokacje, kazdy dialog) dostrzeglem geniusz tej gry w porownaniu z tym czym obecnie nas karmia "developerzy", to byla pierwsza gra w jaka zaczalem grac po zakupie nowego kompa, co do W2 to mam nadzieje ze wyjdzie na konsole, bo na pewno zdetronizuje rpgi od bioware, ale ja i tak wiem ze kupie te gre na PC bo teraz mam mozliwosc odpalenia tej gry na maxymalnych choc jeszcze sie nie ukazala :teehee: :laugh:

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja 2ki nie kupię choćby wyszła na ps3, grałem w jedynkę (Nie skończyłem) oglądałem film (Syf) i w porównaniu z sagami wypuszczonymi z pod ręki Sapkowskiego to ani gra ani film się nie nadają porażka zero klimatu książek a szkoda bo czytało mi się znakomicie !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja 2ki nie kupię choćby wyszła na ps3, grałem w jedynkę (Nie skończyłem) oglądałem film (Syf) i w porównaniu z sagami wypuszczonymi z pod ręki Sapkowskiego to ani gra ani film się nie nadają porażka zero klimatu książek a szkoda bo czytało mi się znakomicie !

Jeśli oczekujesz w grze tego samego poziomu co w jednej z najlepszych serii fantasy wszech czasów, to powinieneś się nad sobą zastanowić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja 2ki nie kupię choćby wyszła na ps3, grałem w jedynkę (Nie skończyłem) oglądałem film (Syf) i w porównaniu z sagami wypuszczonymi z pod ręki Sapkowskiego to ani gra ani film się nie nadają porażka zero klimatu książek a szkoda bo czytało mi się znakomicie !

Co racja, to racja, ale WIEDŹMAK był całkiem niezłym cRPG.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli oczekujesz w grze tego samego poziomu co w jednej z najlepszych serii fantasy wszech czasów, to powinieneś się nad sobą zastanowić.

Piepszysz to tak jak byś jeździł Lamborgini a potem wlazł do kaszlaka albo zipy ciekawe co byś zrobił a skoro niektórzy ludzie biorą coś dobrego w swoje ręce to niech tego nie psują mogli się postarać a zpiepszyli wszystko co w tej fabule było dobre !!

Ps.A jak potrafili zrobić władce pierścieni to wiedźmina też mogli zrobić dobrze na ale to polskie patałactwo TFU !!!

Co racja, to racja, ale WIEDŹMAK był całkiem niezłym cRPG.

Oczywiście jako cRPG wiedźmin był dobry fajnie się grało ale zagrałbym fabularnie tak jak w książkach piękna sprawa !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Piepszysz[?] to tak jak byś jeździł Lamborgini a potem wlazł do kaszlaka albo zipy ciekawe co byś zrobił a skoro niektórzy ludzie biorą coś dobrego w swoje ręce to niech tego nie psują mogli się postarać a zpiepszyli[?] wszystko co w tej fabule było dobre !!

Ke ?

Ps.A jak potrafili zrobić władce pierścieni to wiedźmina też mogli zrobić dobrze na ale to polskie patałactwo TFU !!!

Mowisz o filmie czy o grze ? Bo zadna gra LotR nie ma nawet startu do wiedzmina, jesli zas mowisz o filmie/serialach to zgodze sie, takiej chaly ze swieca, ba, z reflektorem nawet nie znajdziesz.

Oczywiście jako cRPG wiedźmin był dobry fajnie się grało ale zagrałbym fabularnie tak jak w książkach piękna sprawa !!

Moze chcialbys zeby przelali wszystko z ksiazki do gry ? Mowisz tak jakby malo klimatu ksiazkowego i nawiazan doń bylo w grze, a nie raz mozna bylo na smaczki natrafic, np podczas pisania listu do Triss "Mila przyjaciolko" (kojarzy ktos ten zwrot ? ;) ), ot jeden z wielu przykladow. Nie wspominajac juz o tym ze Alvin to duze podobienstwo Ciri oraz o tym ze znowu Geraltowi "los" obrabia dupe jak sie tylko da.

PS. Pisz poprawnie slowa ktorych teoretycznie nie da sie napisac blednie, oraz uzywaj przecinkow jak piszesz dlugie "zdania", czasami brak przecinka w zdaniu moze calkowicie zmienic jego tresc :teehee: .

Wydaje mi sie że ze zbyt duzymi wymaganiami podszedles do gry ;)

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alu>>> Pamiętam ten zwroty z książki i konsekwencje związane z jego zastosowaniem.

BTW nie czepiaj się interpunkcji, bo sam masz sobie co nieco do zarzucenia. ;p

Piepszysz to tak jak byś jeździł Lamborgini a potem wlazł do kaszlaka albo zipy ciekawe co byś zrobił a skoro niektórzy ludzie biorą coś dobrego w swoje ręce to niech tego nie psują mogli się postarać a zpiepszyli wszystko co w tej fabule było dobre !!

Ps.A jak potrafili zrobić władce pierścieni to wiedźmina też mogli zrobić dobrze na ale to polskie patałactwo TFU !!!

Coś w tym jest.

Filmowy WŁADCA jest gwałtem na książkach i to strasznym...

Oczywiście jako cRPG wiedźmin był dobry fajnie się grało ale zagrałbym fabularnie tak jak w książkach piękna sprawa !!

Tylko jaki sens byłoby w coś takiego grać? Musiałbyś przechodzić wszystko dokładnie tak jak w książce. Nie mógłbyś podjąć żadnej samodzielnej decyzji. Robiłoby sie wszystko zgodnie z przygotowanym scenariuszem. Przecież takie coś byłoby kompletnie niegrywalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam szczerze, że nawet jak Wiedźmin wyjdzie na ps3 to może okazać się totalnym crapem. Powodem jest małe doświadczenie twórców w programowaniu gier na czarnulę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Piepszysz to tak jak byś jeździł Lamborgini a potem wlazł do kaszlaka albo zipy ciekawe co byś zrobił a skoro niektórzy ludzie biorą coś dobrego w swoje ręce to niech tego nie psują mogli się postarać a zpiepszyli wszystko co w tej fabule było dobre !!

Ps.A jak potrafili zrobić władce pierścieni to wiedźmina też mogli zrobić dobrze na ale to polskie patałactwo TFU !!!

Oczywiście jako cRPG wiedźmin był dobry fajnie się grało ale zagrałbym fabularnie tak jak w książkach piękna sprawa !!

Proponuję sprawdzić pisownię czasownika od którego nieudolnie starałeś się zacząć swoją wypowiedź. Porównanie też doskonałe.

Nigdy, nigdy gry fabularnie nie dorównają najlepszym książkom. To jest całkiem inny gatunek. Sam interaktywny udział gracza to uniemożliwia. W grach nie da się zbudować tak kompleksowo postaci jak robi to Sapkowski czy G.R.R. Martin, a to właśnie przede wszystikm w projekcie postaci tkwi tajemnica sukcesu najlepszych sag fantasy. O filmie w ogóle nie pisałem, bo był klęską, więc nie wiem po co piszesz o LoTR. Dobrej gry z tego uniwersum nie uświadczyłem.

Całe szczęście 90% graczy, fanów rpg, uznało Wiedźmina za znakomitą grę z klimatem i dzięki temu mamy dwójkę. Każdy ma jednak prawo do zszargania jakiegokolwiek dzieła. Kwestia gustu.

Edytowane przez Grabeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

BTW nie czepiaj się interpunkcji, bo sam masz sobie co nieco do zarzucenia. ;p

Nie pisanie polskich znakow vs przecinki ;> Come on.

@Valchall,

Zgadzam sie, watpie ze redy udolnie zrobia port na PS3, bardzo w to watpie, bo ich doswiadczenie jest zerowe ;)

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Valchall>>> Nie wyjdzie na PS3. Jeśli jednak, to Twoje obawy są uzasadnione. ;)

LoTR. Dobrej gry z tego uniwersum nie uświadczyłem.

"Trzecia Era" była całkiem strawna. ;) Siekanki też dało się przejść z przyjemnością, ale trzeba było podejść do tych gier odpowiednio. Filmy są popłuczynami po książce, ale jeśli potraktuje się je jako osobną produkcję, można się nimi cieszyć. Podobnie jest z grami.

Nie pisanie polskich znakow vs przecinki ;> Come on.

Dobrze wiemy, że interpunkcja w części Twoich postów woła o pomstę do nieba. ;)

down@ poczytaj swoje posty o FFXIII.

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Valchall>>> Nie wyjdzie na PS3. Jeśli jednak, to Twoje obawy są uzasadnione. ;)

"Trzecia Era" była całkiem strawna. ;) Siekanki też dało się przejść z przyjemnością, ale trzeba było podejść do tych gier odpowiednio. Filmy są popłuczynami po książce, ale jeśli potraktuje się je jako osobną produkcję, można się nimi cieszyć. Podobnie jest z grami.

Dobrze wiemy, że interpunkcja w części Twoich postów woła o pomstę do nieba. ;)

Prove it.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×