Skocz do zawartości
ONE

Wiedźmin 2

Rekomendowane odpowiedzi

Oprawa graficzna lepsza na pc :verymad:, no jak ktoś ma kloca za 8 tysi. bo te standardy do ps3 się chyba nie umywają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oprawa graficzna lepsza na pc :verymad:, no jak ktoś ma kloca za 8 tysi. bo te standardy do ps3 się chyba nie umywają.

:rofl: :rofl: :rofl:

Co do tematu Wiedzmina, wszystkie znaki na niebie jednak wskazuja na to ze W2 wyjdzie na konsole, oto cytat Michała Kicińskiego:

Jest to dla nas zupełnie nowy projekt. My oczywiście pracujemy już nad tym. Myślę, że można się spodziewać, że w czasie takich wydarzeń, jak największe na świecie targi gier komputerowych E3 czy Gamescom, będziemy informować o tym, nad czym pracujemy.

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No a niby nie? To każdy komp jest lepszy od ps3? jasne...

Edytowane przez robert163

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:rofl: :rofl: :rofl:

Co do tematu Wiedzmina, wszystkie znaki na niebie jednak wskazuja na to ze W2 wyjdzie na konsole, oto cytat Michała Kicińskiego:

Jest to dla nas zupełnie nowy projekt. My oczywiście pracujemy już nad tym. Myślę, że można się spodziewać, że w czasie takich wydarzeń, jak największe na świecie targi gier komputerowych E3 czy Gamescom, będziemy informować o tym, nad czym pracujemy.

Nie musi to o niczym świadczyć. Pamiętaj, ze Wiesiek miał być na konsolach, a skończyło się żałośnie.

No a niby nie? To każdy komp jest lepszy od ps3? jasne...

Oczywiście, że nie każdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No proszę cię. To niby jaki sens ma ps3 i całe to HD jak byle jaki pc jest lepszy? Jeśli chodzi o w2 to raczej nie zobaczymy go na konsolach. Nie wydali go teraz to raczej już go nie wydadzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gry na PS3 w HD można policzyć na palcach obu dłoni. To zwykły marketingowy bełkot.

Pomyśl logicznie. Skoro konsole mają po 5/6 lat, to logiczne, że zdążyły się zestarzeć. Nowy komp za jakieś 2/3 tysiaki jest dużo lepszy od konsoli, co i tak nie gwarantuje odpalenia W2 na maksymalnych ustawieniach graficznych w stałych 60 klatkach animacji na sekundę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HD w ps3 to marketingowy bełkot. Tu chyba trochę przesadziłeś. Sory tu trochę namieszałem. Na kompie nie grałem w żadną nówkę chyba już jakieś 4 lata więc moje porównanie jest trochę nieaktualne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój obecny komputer ma niecałe 2 lata i kosztował mnie 1.5k (bez dysku i dvd, które sobie włożyłem ze starego PC) i pogram sobie w Wieśka na minimalnych/średnich w rozdzielczości 1440x900 bez jakichkolwiek narzekań na grafikę.

Zawsze dziwi mnie ekscytacja fenomenalną grafiką skoro ona tylko cieszy oko, prawdziwa frajda to dobry gameplay i fabuła, a to na pewno uświadczymy w Wiedźminie 2 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie musi to o niczym świadczyć. Pamiętaj, ze Wiesiek miał być na konsolach, a skończyło się żałośnie.

Zastosuj sie do wlasnej porady:

Pomyśl logicznie.

Wtedy jakies zielone studio z francji mialo to zrobic, teraz CDP RED ma wlasny silnik kompatybilny z konsolami oraz jesli faktycznie maja plany, to beda je robic osobiscie tu w polsce. Dodaj do tego niedawna wizyte w TVNie + te statystyki finansowe z PC i ... konsol, jestem prawie pewien ze Wieslaw wyjdzie, i dobrze, na neogafie i gametrailers ludzie sikaja po wczorejszej konferencji, ta gra to murowany hit, CDP to wie i nie przepusci okazji zarobienia z 300% wiecej wydajac gre na konsole, jakkolwiek by te wersje mieli zubozyc tudziez totalnie spartolic. Gra wyjdzie w maju, a potem na E3 kiedy gracze poprzechodza i ochlona padnie bomba na E3 o wersji konsolowej.

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątpię, że CDPRS spartoli konwersję Wieśka na ps3, jednak nie napalałbym się zbytnio na wczesne wypuszczenie wersji na konsole, trzeba dać im czas i nie poganiać a dostaniemy bardzo dobry produkt, ba będzie on wręcz najwyższej światowej klasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem w czym tutaj problem, taki Assasins Creed wpierw jest na konsolach i nikt nie ma zadnych problemow to czemu mialyby byc jakies problemy w druga strone? Zreszta tak jak AlucardMZ zarowno przewidziano silnik pod konsole jak i w TV sama gora z CDP mowila za licza na niezle zarobki z konsol.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To że wyjdzie później na konsolach to chyba nic nadzwyczajnego. Skoro brak im doświadczenia w programowaniu gier na czarnulkę. Obyśmy pomimo opóźnienia dostali produkt w miarę grywalny bo byłaby wielka szkoda.

Co do opóźnień Assassin's Creed to chyba oczywiste jest, że opóźnienia wersji PC to pewnego rodzaju metoda walki z piractwem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czy inaczej czy wyjdzie czy nie, powinniśmy być dumni, że Polacy zrobili tak klasowy produkt. A czas wszystko pokaże. Więcej producentów powinno uczyć się od CD –RED szczególnie, że mają większe obeznanie konsol w odróżnieniu od CD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HD w ps3 to marketingowy bełkot. Tu chyba trochę przesadziłeś. Sory tu trochę namieszałem. Na kompie nie grałem w żadną nówkę chyba już jakieś 4 lata więc moje porównanie jest trochę nieaktualne.

Doprawdy?

Mój obecny komputer ma niecałe 2 lata i kosztował mnie 1.5k (bez dysku i dvd, które sobie włożyłem ze starego PC) i pogram sobie w Wieśka na minimalnych/średnich w rozdzielczości 1440x900 bez jakichkolwiek narzekań na grafikę.

Zawsze dziwi mnie ekscytacja fenomenalną grafiką skoro ona tylko cieszy oko, prawdziwa frajda to dobry gameplay i fabuła, a to na pewno uświadczymy w Wiedźminie 2 :)

Rozgrywka jest kluczowa, ale jeśli gra "rzeźbi" i wygląda jak kupa, to człowiek nie może skupić się na zabawie.

Zastosuj sie do wlasnej porady:

Wtedy jakies zielone studio z francji mialo to zrobic, teraz CDP RED ma wlasny silnik kompatybilny z konsolami oraz jesli faktycznie maja plany, to beda je robic osobiscie tu w polsce. Dodaj do tego niedawna wizyte w TVNie + te statystyki finansowe z PC i ... konsol, jestem prawie pewien ze Wieslaw wyjdzie, i dobrze, na neogafie i gametrailers ludzie sikaja po wczorejszej konferencji, ta gra to murowany hit, CDP to wie i nie przepusci okazji zarobienia z 300% wiecej wydajac gre na konsole, jakkolwiek by te wersje mieli zubozyc tudziez totalnie spartolic. Gra wyjdzie w maju, a potem na E3 kiedy gracze poprzechodza i ochlona padnie bomba na E3 o wersji konsolowej.

Zastosowałęm się.

Pamiętasz co było przed premierą Wieśka na PS3? Wyrąbisty artykuł z wywiadami na łamach PSXExtreme, a potem zawieszenie/kasacja projektu. Zielone, czy nie, to CDPRed zleciło im pracę, a więc to właśnie oni ponoszą winę za cały ten cyrk. Co więcej, nie płacili im kasy za wykonaną pracę, więc nie dziwota, że szlag trafił cały projekt. Słowem, jakiekolwiek zapowiedzi i wypowiedzi mogą się pojawiać, ale nie uwierzę, dopóki gra nie znajdzie się na półkach sklepowych.

Mam nadzieję, ze się mylę i W2 wyjdzie na PS3, ale bardzo w to wątpię. Logicznym i bardzo sensownym posunięciem jest wydanie gry na wszystkie możliwe platformy, ale jakie oni mają doświadczenie z PS3? Żadnego. Na X360 zapewne grę wydadzą, bo, ponoć, architektura konsoli Billa jest podobna do blaszakowej, ale z Playem nie musi się udać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doprawdy?

Rozgrywka jest kluczowa, ale jeśli gra "rzeźbi" i wygląda jak kupa, to człowiek nie może skupić się na zabawie.

Zastosowałęm się.

Pamiętasz co było przed premierą Wieśka na PS3? Wyrąbisty artykuł z wywiadami na łamach PSXExtreme, a potem zawieszenie/kasacja projektu. Zielone, czy nie, to CDPRed zleciło im pracę, a więc to właśnie oni ponoszą winę za cały ten cyrk. Co więcej, nie płacili im kasy za wykonaną pracę, więc nie dziwota, że szlag trafił cały projekt. Słowem, jakiekolwiek zapowiedzi i wypowiedzi mogą się pojawiać, ale nie uwierzę, dopóki gra nie znajdzie się na półkach sklepowych.

Mam nadzieję, ze się mylę i W2 wyjdzie na PS3, ale bardzo w to wątpię. Logicznym i bardzo sensownym posunięciem jest wydanie gry na wszystkie możliwe platformy, ale jakie oni mają doświadczenie z PS3? Żadnego. Na X360 zapewne grę wydadzą, bo, ponoć, architektura konsoli Billa jest podobna do blaszakowej, ale z Playem nie musi się udać.

Gothic 1 i 2 wyglądają jak "kupa" i gra mi się w nie po dziś dzień z super przyjemnościom, mimo archaizmów w każdym aspekcie gry. Faktycznie czasem grafika może odstraszyć i bywają takie gry jak np - Venetica, która przez właśnie oprawę graficzną odrzuciła mnie na kilometr, ale tak się dzieje rzadko i na pewno nie w przypadku Wieśka :)

Co do wersji na PS3 to bym znowu nie był taki sceptyczny, takie City Interactive wydaje swojego Sniper'a, a dużo bardziej szanowane CDP Red nie byłoby wstanie zrobić konwersji W2?

Zresztą zobaczymy, ja i tak zagram na PC więc nie wiem czy jestem zainteresowany nabywać jeszcze wersje konsolową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastosowałęm się.

Klamiesz, bo zeby ci bylo wygodnie najwazniejszy logiczny aspekt pominales, KOMPATYBILNY SILNIK z konsolami, wiesz co to znaczy ? Ze musieli go jakos wczesniej przetestowac (tak, na X360 i PS3 tez) aby uzyc tego stwierdzenia, ale idziemy dalej ...

Pamiętasz co było przed premierą Wieśka na PS3? Wyrąbisty artykuł z wywiadami na łamach PSXExtreme, a potem zawieszenie/kasacja projektu. Zielone, czy nie, to CDPRed zleciło im pracę, a więc to właśnie oni ponoszą winę za cały ten cyrk. Co więcej, nie płacili im kasy za wykonaną pracę, więc nie dziwota, że szlag trafił cały projekt. Słowem, jakiekolwiek zapowiedzi i wypowiedzi mogą się pojawiać, ale nie uwierzę, dopóki gra nie znajdzie się na półkach sklepowych.

Mam nadzieję, ze się mylę i W2 wyjdzie na PS3, ale bardzo w to wątpię. Logicznym i bardzo sensownym posunięciem jest wydanie gry na wszystkie możliwe platformy, ale jakie oni mają doświadczenie z PS3? Żadnego. Na X360 zapewne grę wydadzą, bo, ponoć, architektura konsoli Billa jest podobna do blaszakowej, ale z Playem nie musi się udać.

Pamietam co bylo przed premiera, ale skad wiesz ze to CDP RED jest tutaj winne ? Ja czytalem ze ci francuzi nagle zazadali wiecej kasy ktora zostala im odmowiona, wersji jest tyle ze glowa boli, to byl sztorm na portalach growych, a kazdy zrzucal wine na tego drugiego, skad wiesz ze akurat to co ty napisales jest prawda ? Pomijajac to, Crytek tez nie mial zadnego doswiadczenia z PS3 ale mieli zajebisty silnik cryEngine 3 kompatybilny z konsolami ... ... swiatelko sie zapalilo? Kumasz juz do czego zmierzam, dlaczego tak bronie tych "hopefully-soon-to-be-announced" wersji konsolowych ? Mimo ich braku doswiadczenia port wyszedl im zajebiscie bo silnik odwalil za nich wiekszosc roboty.

Edytowane przez AlucardMZ
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie :) Czy osoba nie grająca w Wiedźmin'a odnajdzie się w 2 części? Czy ogarnie co się dzieje w fabule itd? Grałem w 1dynkę aczkolwiek będę szczery, dzięło CD-Project mnie nie wciągnęło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie :) Czy osoba nie grająca w Wiedźmin'a odnajdzie się w 2 części? Czy ogarnie co się dzieje w fabule itd? Grałem w 1dynkę aczkolwiek będę szczery, dzięło CD-Project mnie nie wciągnęło.

Nie, nawet jesli sagi nie czytales tez nie bedziesz miec problemu, ominie cie tylko sporo smiesznych akcji nawiazujacych do ksiazki [tak bylo w 1 i 2 tez ma byc, najwyzej nie zakumasz tylko dlaczego akurat tak dobral ten czy tamten tak slowa lub skad ja go znam przeciez 1 raz go widze] aczkolwiek nie bolaloby chyba gdybys sobie streszczenie fabuly w 1nce przeczytal na wikipedii czy gdzies ;)

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klamiesz, bo zeby ci bylo wygodnie najwazniejszy logiczny aspekt pominales, KOMPATYBILNY SILNIK z konsolami, wiesz co to znaczy ? Ze musieli go jakos wczesniej przetestowac (tak, na X360 i PS3 tez) aby uzyc tego stwierdzenia, ale idziemy dalej ...

Pamietam co bylo przed premiera, ale skad wiesz ze to CDP RED jest tutaj winne ? Ja czytalem ze ci francuzi nagle zazadali wiecej kasy ktora zostala im odmowiona, wersji jest tyle ze glowa boli, to byl sztorm na portalach growych, a kazdy zrzucal wine na tego drugiego, skad wiesz ze akurat to co ty napisales jest prawda ? Pomijajac to, Crytek tez nie mial zadnego doswiadczenia z PS3 ale mieli zajebisty silnik cryEngine 3 kompatybilny z konsolami ... ... swiatelko sie zapalilo? Kumasz juz do czego zmierzam, dlaczego tak bronie tych "hopefully-soon-to-be-announced" wersji konsolowych ? Mimo ich braku doswiadczenia port wyszedl im zajebiscie bo silnik odwalil za nich wiekszosc roboty.

Kłamię? Dobre. ;)

Tekst o kompatybilnym silniku jest tylko słowną deklaracją. Mam nadzieję, ze CDPR poprą słowa czynami i zagram w W2 na PS3 (w innym wypadku nie będę w stanie). Przed premierą konsolowego Wieśka też wszystko miało być cacy, ale słów nie poparto czynami. CDPR (nieważne czy w 100, 50, czy tylko 25 %) ponosi winę za fiasko jedynki i dlatego nie uwierzę, dopóki nie zobaczę. Powtarzam jednak, ze liczę na to, ze masz rację.

Co do wersji, masz rację, jest ich od groma, ale w żadnej z nich CDPR nie jest "czysty". Do końca wciskali kit, że wszystko gra (artykuł i wywiad z PSXExtreme), choć od dawna wiedzieli, że to nieprawda (późniejsze oświadczenia).

EDIT: Czyżbyśmy otrzymali potwierdzenie wersji konsolowych (LINK).

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie żeby to przesądzało sprawe wydania gry na pleja ale w sklepach ostatnio pojawiają się preordery W2 na ps3.

Edytowane przez drk2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie żeby to przesądzało sprawe wydania gry na pleja ale w sklepach ostatnio pojawiają się preordery W2 na ps3.

A w nowym filmiku traktujacym o systemie walki, kursor myszki pokazuje sie dopiero przy wybieraniu magicznych znakow. Co swiadczyloby o tym, ze "gra jest kompatybilna z konsolami". Gameplayowo z tego co widac tak, ale jak z portowaniem kodu na konsole nie wiadomo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że wyjdzie to na PS3, bo komp już nie domaga ;)

Edytowane przez szymuR93

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×