Skocz do zawartości
ONE

Wiedźmin 2

Rekomendowane odpowiedzi

DA i ładna grafika - LOL! To żeś pojechał, ta gra jest obrzydliwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem właśnie minimalne wymagania systemowe na PC. Nie wierzę, że to wyjdzie na konsole obecnej generacji. Jeśli minimum graficzne to GeForce 8800 GT, to ten nowy silnik RED to jakiś potwór. Żeby pchnąć to na pełnych detalach pewnie potrzebny będzie GF 460 albo nawet coś mocniejszego. Jakim cudem PS3, a tym bardziej X mógłby sobie z takim enginem poradzić? Jak dla mnie wszystko jasne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mogą grę zubożyć. ;)

A tak na serio, to nie wiem dlaczego ta gra ma takie wymagania. Nie wygląda specjalnie atrakcyjnie (w każdym razie w ruchu)...

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://uk.gamespot.com/pc/rpg/thewitcher2/news.html?sid=6300051&mode=previews&tag=topslot;img;1

na stronie gamespot jest ich recenzja z dema wiedźmin 2 ! Nie wiem ,ale na końcu recenzji napisane jest ze pojawi sie na x360 i ps3! Nawet w zakładkach coming soon na ps3 wiedźmin 2 lokuje sie na 8 lokacie z data premiery! jak myślicie zwykły błąd czy może oni wiedza coś czego my nie wiemyŁP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapowiadać mogą. Pamiętaj, że jedyneczka też była zapowiedziana i praktycznie na 110% miała ukazać się na obu konsolach. Wiemy co z tego wyszło. ;) Byłoby jednak miło w to zagrać na PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co czekac na Wiedzmina na konsole w maju premiera na PC. Gry jesli nie zaczeli juz robic(a powinni sie zabrac za to wraz ze startem produkcji na komputery) to konwersja bedzie sie jeszcze sporo ciagnac i pewnie wersja PS3 bedzie odstawac wzgledem Xowej jesli sie ukaze. Zapowiedz konsolowej wersji to jedyne pocieszenie i nadzieja tylko dla ludzi, ktorzy nie graja lub nie inwestuja w pecety - a tu pewnie nawet starsze maszyny sobie poradza z gra na full.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co czekac na Wiedzmina na konsole w maju premiera na PC. Gry jesli nie zaczeli juz robic(a powinni sie zabrac za to wraz ze startem produkcji na komputery) to konwersja bedzie sie jeszcze sporo ciagnac i pewnie wersja PS3 bedzie odstawac wzgledem Xowej jesli sie ukaze. Zapowiedz konsolowej wersji to jedyne pocieszenie i nadzieja tylko dla ludzi, ktorzy nie graja lub nie inwestuja w pecety - a tu pewnie nawet starsze maszyny sobie poradza z gra na full.

Szczególnie, że minimalne wymagania to GeForce 8800 dual core 2,2 ghz.... Powodzenia. Na full będą mogli pograć Ci z ATI 5850, ewentualnie z GF 450 GTS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po premierze, jako ciekawostka, dam ci znac jak moj 3 letni PC(Radeon HD 4870 - 512mb, 2 gb ramu, c2d 3,0 ghz) sobie poradzil z Wiedzminem. Na tamte czasy to byl dobry komputer za nieduze pieniadze, a obecnie mozna go juz uznac za stary sprzet(znacznie lepsze cuda byly na rynku w tamtym okresie). Jak dotad wszystko smiga na full i pozawala na gre z AA, a nie sadze, zeby wiedzmin byl, az tak zaawansowany graficznie, zeby sprawiac problemy, jest ladnie ale bez przesady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Po premierze, jako ciekawostka, dam ci znac jak moj 3 letni PC(Radeon HD 4870 - 512mb, 2 gb ramu, c2d 3,0 ghz) sobie poradzil z Wiedzminem. Na tamte czasy to byl dobry komputer za nieduze pieniadze, a obecnie mozna go juz uznac za stary sprzet(znacznie lepsze cuda byly na rynku w tamtym okresie). Jak dotad wszystko smiga na full i pozawala na gre z AA, a nie sadze, zeby wiedzmin byl, az tak zaawansowany graficznie, zeby sprawiac problemy, jest ladnie ale bez przesady.

Chyba za duzo smalcu przyjacielu :biggrin:

Odpal na tym sprzecie Metro 2033 na maxymalnych z AA ;), choc podejrzewam ze z Crysisami twoj PC tez musial miec ciezko na maxymalnych (no chyba ze piszac "wszystko smiga na full" znaczy u ciebie ze dziala, a nie ze jest plynna animacja, wtedy zwracam honor).

PS. Wiedzmin wyglada miazdzaco a nie ladnie.

PS2. Miarą wymagan sprzetowych nie jest wyglad gry tylko jakosc zoptymalizowanego kodu.

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba za duzo smalcu przyjacielu :biggrin:

Odpal na tym sprzecie Metro 2033 na maxymalnych z AA ;), choc podejrzewam ze z Crysisami twoj PC tez musial miec ciezko na maxymalnych.

PS. Wiedzmin wyglada miazdzaco a nie ladnie.

PS2. Miara wymagan sprzetowych nie jest wyglad gry tylko porzadnie zoptymalizowany kod.

Crysis Warhead z 2xAA w stalych 34-36 klatkach na sekunde z rzadkimi dropami i uniesieniami - jedyna rzecz, ktora ucierpiala w ustawieniach to textury, za co pewnie winic mozna ilosc ramu. Ale jesli taki wynik mam w crysisie nie sadze, zeby Witcher byl bardziej wymagajacy, no chyba, ze optymalizacja bedzie slaba ;)

Fakt jak na rpg W2 mozna powidziec, ze wyglada miazdzaco :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

PS. Wiedzmin wyglada miazdzaco a nie ladnie.

Na obrazkac, ale ruchu już tak świetnie nie jest. Choć to nadal bardzo ładna gra.

Crysis Warhead z 2xAA w stalych 34-36 klatkach na sekunde z rzadkimi dropami i uniesieniami - jedyna rzecz, ktora ucierpiala w ustawieniach to textury, za co pewnie winic mozna ilosc ramu.

Jeśli coś się waha między 2 wartościami, to już nie jest stałe. :P Szczególnie jeśli to klatki animacje na sekundę, które, jak napisałeś, doznają "rzadkich dropów i uniesień".

Piszesz też o niższej jakości teksturach i odpalaniu gry na 2xAA. Słowem, nie chodzi ani płynnie, ani na maksymalnych ustawieniach. Przypominam, ze mowa o starej grze.

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Na obrazkac, ale ruchu już tak świetnie nie jest. Choć to nadal bardzo ładna gra.

Glupoty gadasz, ja jak widzialem w ruchu (filmik 1080p) pobojowisko lub oboz armii to prawie "zszedlem" z wrazenia.

Crysis 2 to to nie bedzie, ale ladniejszego RPGa na pewno mi nie znajdziesz ;).

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po premierze, jako ciekawostka, dam ci znac jak moj 3 letni PC(Radeon HD 4870 - 512mb, 2 gb ramu, c2d 3,0 ghz) sobie poradzil z Wiedzminem. Na tamte czasy to byl dobry komputer za nieduze pieniadze, a obecnie mozna go juz uznac za stary sprzet(znacznie lepsze cuda byly na rynku w tamtym okresie). Jak dotad wszystko smiga na full i pozawala na gre z AA, a nie sadze, zeby wiedzmin byl, az tak zaawansowany graficznie, zeby sprawiac problemy, jest ladnie ale bez przesady.

Trzymam kciuki, bo jak Ci się uda, to będzie oznaczało, że na moim ATI 5650 ruszy w średnich detalach, bez AA i z niską jakości cieni, co mnie nie obchodzi. Na 16 calach i tak będzie wyglądało genialnie. Niestety średnio w to wierzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Glupoty gadasz, ja jak widzialem w ruchu (filmik 1080p) pobojowisko lub oboz armii to prawie "zszedlem" z wrazenia.

Jeśli nie przeszkadza komyś to, że Geralt prznika przez trawę i krzaki, a ta nawet nie raczy sie poruszyć. Albo to, że ludzie zrobieni są na zasadzie kopiuj/wklej. Jeśli te czynniki nie wpływają negatywnie na "miażdżenie", to ok gadam głupoty. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jesli gine i pokazuje mi w tym momencie mi spada framerate, a przy grze wlasciwyej wszystko jest ok, to mozna powiedziec, ze takie dropy nie wplywaja na rozgrywke. Jesli gram z ustawianiami ultra i tylko mam textury mam obniozne to mozna mowic o full detalach, rownie dobrze mozna powiedziec, ze nie chodzi w rozdzielczosci 7680×4320. Jesli 30 klatek nie jest plynne to sorry stary, ale nie powinienes grac w gry na konsoli, bo ani to plynne ani nie ma AA.

Crysis stary ale malo kto mogl sobie pozwolic na high w dniu premiery ;)

EDIT:

Grabeq te wymagania nigdy nie byly podane jako minimalne wiec nie chce mi sie werzyc, zeby byly strasznie wysokie :)

Edytowane przez SmaleC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z taką wersją mogę się zgozić, ale chyba widzisz różnicę między tym, co napisałeś na początku, a tym co przedstawiłeś po korektach.

Gdyby WIEDŹMAK działał na starych kompach, to może mój lapek też by go pociągnął na niskich ustawieniach. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nowy gameplay woot.gif. Brak słów!

Edytowane przez InFaMe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się fantastycznie, w przeciwieństwie do DA2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zyciu bym nie podejrzewal ze polacy sa zdolni do zrobienia tak zajebiscie wygladajacej gry [to bedzie jedna z najladniejszych gier w tym roku bez watpienia]. Dla mnie to bedzie GotY jak nic ^_^, wkrotce Shogun II Total War ktory umili oczekiwanie na to cudo :turned:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to wyjdzie na konsole, to będzie najlepszy RPG w historii konsolowych RPGów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żeby to tak wyglądało i chodziło w 60 klatkach w 1080p ......... nawet 30 płynne styknie .

Tylko żebym pózniej nie musiał czytać że znów na x0 wygląda lepiej i chodzi płynniej .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mam gdzieś jak gra będzie wyglądać na PS3. Po prostu chce w to zagrać....na konsoli :biggrin:

Edytowane przez BPik
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy W -2 DA 2 wygląda jak gra z PSX. Ach żeby to kiedyś upchnęli na konsole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×