Skocz do zawartości
ONE

Wiedźmin 2

Rekomendowane odpowiedzi

Nie żeby to przesądzało sprawe wydania gry na pleja ale w sklepach ostatnio pojawiają się preordery W2 na ps3.

Podobnie jak bilety na mecz otwarcia EURO 2012, choć UEFA jeszcze nie poinformował wylosowanych kibiców, że zdobyli prawo zakupu. ;)

Ale byłoby miło. :)

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak bilety na mecz otwarcia EURO 2012, choć UEFA jeszcze nie poinformował wylosowanych kibiców, że zdobyli prawo zakupu. ;)

Ale byłoby miło. :)

Do jutra do północy mają czas więc o co chodzi? :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem Cię? Co turniej tak bilety są losowane... Nikt nimi nie handluje bo nie kazali Ci za nei płacić. Po prostu chcą sprawdzić ile ludzi chce je kupić i zrobią losowanie, a nie kto pierwszy ten lepszy... Zresztą to nie temat o Euro...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, że jacyś naciągacze handlują na allegro biletami, których nie mają. Słowem, to, ze Wieśka można już na PS3 zamawiać o niczym nie świadczy. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A już się bałem, że porównujesz sklepy do naciągaczy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, że jacyś naciągacze handlują na allegro biletami, których nie mają. Słowem, to, ze Wieśka można już na PS3 zamawiać o niczym nie świadczy. ;)

Myślałem, że chodzi Ci o losowanie UEF-y. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś kiedy ma być demo, bo niby miało być miech przed premierą, a tu nie cały miech a dema nadal nie ma :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś kiedy ma być demo, bo niby miało być miech przed premierą, a tu nie cały miech a dema nadal nie ma :/

Nie będzie dema

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestes pewny ?, bo zapowiadali ze będzie. Jak tak to lipton :/ nawet nie wiem czy mi pójdzie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestes pewny ?, bo zapowiadali ze będzie. Jak tak to lipton :/ nawet nie wiem czy mi pójdzie :/

Gdyby były demo myślę, że na 99 % bym o tym przeczytał w jednym ze swoich źródeł :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle to ja juz wiedzialem jak pokazano jak ta gra wspolpracuje z padem od Xboxa, szkoda ze wtedy nikt nie sluchal ;).

Co do gry, kolekcjonerke mam juz od czwartku w domu, dzisiaj w nocy (0.01) jest premiera gry wiec bedzie no-life totalny przez ten tydzien.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech to, bedzie trzeba kupic w najblizszym czasie, jestem zobowiazany do jednej z mojej ulubionych książek (raczej sagi), i do dobrej gry jaką jest wiesiek 1 ;]

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tyle to ja juz wiedzialem jak pokazano jak ta gra wspolpracuje z padem od Xboxa, szkoda ze wtedy nikt nie sluchal ;).

Co do gry, kolekcjonerke mam juz od czwartku w domu, dzisiaj w nocy (0.01) jest premiera gry wiec bedzie no-life totalny przez ten tydzien.

Nie masz uszkodzonej łepetyny Geralta?

Jeśli gra wyjdzie na PS3, to będzie bardzo miło, ale istnieje szansa, że da się ją odpalić na laptopie, do którego mam od kilku dni dostęp. :)

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym najchetniej chcial sprawdzic jak i czy dziala na moim kompie i dopiero kupil wersje kolekcjonerska... bo wiecie... z laptopami nigdy nic nie wiadomo :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie masz uszkodzonej łepetyny Geralta?

Jeśli gra wyjdzie na PS3, to będzie bardzo miło, ale istnieje szansa, że da się ją odpalić na laptopie, do którego mam od kilku dni dostęp. :)

Nie, leb jest czysciutki i wyglada swietnie na polce.

Kupuj gre na lapka, 2 rdzeniowy procesor, 2gb pamieci i mozna smigac na low/medium, zalezy od karty graficznej, jesli masz 4gb pamieci i dobre taktowanie procka to moze byc jeszcze lepiej nawet.

Gra jest skalowalna, silnik jest swietny. Opcji graficznych jest od groma, w zadnej NOWEJ grze (a gralem ostatnio w kazda :pardon:) tylu jeszcze nie widzialem, wiec mozna tweak'owac tez dowoli preferencje.

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nom ale na 7300GT raczej nie smignie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie niestety mega pech spotkał, w karcie graficznej wentylatorek się popsuł i przy W2 strasznie się przegrzewa przez co komputer automatycznie się wyłącza :/

Pograłem tylko chwilę i ciężko cokolwiek powiedzieć, natomiast widać, że gra jest idealnie przystosowana pod konsole więc bankowo będzie konwersja (zresztą cały czas się o niej mówi).

Jeżeli CDP da możliwość importu save na PS3 (zgrywamy go sobie na pendrive i przez usb wczytujemy) to kupiłbym 2 wersje i cieszył się świetną grafiką i bezstresową grą. Granie na PC to sama udręka, więcej się człowiek nadenerwuje szukając odpowiednich konfiguracji niż w spokoju pogra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupuj gre na lapka, 2 rdzeniowy procesor, 2gb pamieci i mozna smigac na low/medium, zalezy od karty graficznej, jesli masz 4gb pamieci i dobre taktowanie procka to moze byc jeszcze lepiej nawet.

Gra jest skalowalna, silnik jest swietny. Opcji graficznych jest od groma, w zadnej NOWEJ grze (a gralem ostatnio w kazda :pardon:) tylu jeszcze nie widzialem, wiec mozna tweak'owac tez dowoli preferencje.

Czyli na moim lapku

Pentium ® Dual-core T4400 2.20 GHz

ati mobility radeon hd 5630 1g

4 Gb ramu

rozdzielczość 1366 x 768

pójdzie?;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Szczerze to procek strasznie słaby, sam mam Dual Core 2.5GHz i ostro szarpało, to jednak RPG i dużo algorytmów przechodzi (szczególnie jak walczy spora ekipa). Warto byłoby zagrać w demo (jeżeli kiedyś się pojawi), czy chociażby spróbować odpalić pirata, a jak będzie ok zakupić sobie full.

Ja jestem ciekaw jak zmienię kartę graficzną to o ile % wzrośnie wydajność mojego PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samsung R780

Procesor: Intel Core i5 430M, 2,27 GHz

Grafika: NV Gt 330GT 1GB

Ram: 4GB

Rozdzielczosc: 1600x900

Mam zamiar jutro jechac kupic Wiedzmina, ale po waszych ostatnich komentarzach mam obawy, ze nie pogram komfortowo. Jak myslicie pojdzie na medium ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samsung R780

Procesor: Intel Core i5 430M, 2,27 GHz

Grafika: NV Gt 330GT 1GB

Ram: 4GB

Rozdzielczosc: 1600x900

Mam zamiar jutro jechac kupic Wiedzmina, ale po waszych ostatnich komentarzach mam obawy, ze nie pogram komfortowo. Jak myslicie pojdzie na medium ?

Ja jutro bede mial wieska. Jesli chcesz sie wstrzymac to bede mogl ci podac, po poludniu, jak dziala na moim lapku. Radeon 5650 1gb, Inter Core i5 2,8 GHz, 4 Ram, 1360x768

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×