Skocz do zawartości
bzykacz

Dlc - Dodatki

Rekomendowane odpowiedzi

Pomyślałem że stworze temat o DLC. Najbliższe DLC jest to ze nowymi skinami broni. Oto fotki - to jest link.... Osobiście uważam że to za mało żebym na to wydał choćby złotówkę :down:. Zapraszam do dyskusji i wstawiania informacji, jak i własnych opinii :ok:.

Edytowane przez bzykacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie - czy te kamuflaże na prawdę pozwolą być ZNACZĄCO bardziej niewidocznym czy to tylko takie nowe "ubranka" - jeśli to drugie, to nie, dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież dałem linka... Oto fotki - to jest link, proszę na niego kliknąć jeśli chcecie obaczyć bronie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żałosny DLC: żałosne camo - w zasadzie poza drobnymi zmianami kolorystycznymi nie ma nic interesującego, tylko medyk troche sie rózni <Ruski sołdat w Zielonym Berecie - oh bosze> dla szturmowca i inżyniera prawie żadnych zauważalnych zmian.

Żałosne malowanie broni.

Jak będą dawać za darmo to se ściągnę, ale płacić za to "coś"- no way!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogolnie mam takie wrazenie ze DICE olewa totalne dodatki :/ jak dla mnie to mogliby zbic niezle pieniadze na konkretnych dodatkach i albo im sie nie chce albo nie maja pomyslu

co do tych skorek (hehe) wole kupic jakis ladny dynamic theme niz ten badziew :] no chyba ze bedzie kosztowac zestaw 3 zeta :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli wychodzi na to, że tylko dla Medyka to kamo daje większą niewidzialność - chodzi o ten CZERWONY beret który widać na kilometr. Teraz będzie miał normaly zielony, ale czy te skórki to tylko po jednej dla każdej klasy? Bo przecież zielone kamo na pustynnej, albo zimowej mapie to kpina.

Czyli wychodzi na to, że mamy płacić pieniążki za jedno ubranko przydatne tylko na jednej mapce, tylko dla jednej klasy w sumie. haha

Edytowane przez ocelot_0x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie Dice troszkę daje ciała z tymi DLC.Na początku jakieś wariacje na temat map (wrzucenie map z conquesta do rusha itp.), teraz jakieś kamuflaże i mało znaczące pierdy za które trzeba będzie wydziergać niezłą kaskę zapewne (a co oczywiście powinno być za free).Mi się osobiście podoba podejście twórców MAG-a,którzy ostro wspierają swoje dziecko porządnymi dodatkami i to za free.Generalnie to myslę że tak, owszem można płacić za DLC ale za takie które sobą coś konkretnego reprezentuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tu stane i po waszej stronie i po stronie producentow BC2 to typowa gra multi wiec zoabczcie ze DLC nie moze jakos znaczaco oslabiac innych uzytkownikow ktorzy go nie kupia ok mapki itp nie kupisz nie grasz ale jesli chodzi o inne gadzerty to jesli ktos sobie (to czysta teoria) kupi perk ze nie wiem assult ma granatnik i jednoczesnie c4 albo inzynier moze biegac z LMG to glupie przyklady ale to mocno zmienia gre. Wiec staje tu w obronie DICE ze takie mile zmiany wizualne tez odsiwezaja gre. Teraz cos z drugiej strony oczywiscie fajnie fajnie ale nie za gruba kase bo takie dodatki powinny kosztowac gorsze i tak sporo zarobia przeciez naklad gry jest ogromny

Edytowane przez wegiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale mogliby zrobic dlc z dodatkowymi, platnymi gadżetami do eksterminacji.

Brakuje mi takich zabawek jak:

- G36

- Glock

- i ... G11 :))

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie Dice troszkę daje ciała z tymi DLC.Na początku jakieś wariacje na temat map (wrzucenie map z conquesta do rusha itp.), teraz jakieś kamuflaże i mało znaczące pierdy za które trzeba będzie wydziergać niezłą kaskę zapewne (a co oczywiście powinno być za free).Mi się osobiście podoba podejście twórców MAG-a,którzy ostro wspierają swoje dziecko porządnymi dodatkami i to za free.Generalnie to myslę że tak, owszem można płacić za DLC ale za takie które sobą coś konkretnego reprezentuje.

mylisz sie. te darmowe mapki, czyli zmienione te co sa ale do innego trybu tak naprawde to nie dlc a bonusy za posiadanie nowej kopi i kod VIP. to raz. a 2 skiny jaknajbardziej powinny byc platne gdyz nie zmieniaja w zaden sposob rozgrywki, nie daja zadnych powerow etc. wiec jesli chcesz zeby twoje m16 wygladalo inaczej to placisz a jesli nie to nie, tak czy inaczej w obu przypadkach sama gra wogole sie nie zmienia. nie rozumiem o co sie ciskacie skoro kazda gra robi takie dlc (np skiny) a cala polityka z mapami i kodem vip byla wiadomo od poczatku. ale jesli nikt nie zadal sobie trudu zrozumienia tego to coz, przykro mi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie to nie jest gra nastawiona na dodatki dlc tylko na gameplay jaki juz ma w sobie nie dostaniecie nowych broni gadzetow itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale mogliby zrobic dlc z dodatkowymi, platnymi gadżetami do eksterminacji.

Brakuje mi takich zabawek jak:

- G36

- Glock

- i ... G11 :))

Pozdrawiam

A co z rakietami średniego zasięgu? A gdzie SS-27? Tomahawk?? A gwiazdki do rzucania dla zwiadowcy,gdzie? Łopatka saperska (do walki wręcz)?? John Rambo miał łuk...a tu zapomnieli-karygodny brak w tej grze!!!!!

Panowie, czy Wy aby nie przesadzacie???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DLC może i nienajgorszy, natomiast przeraża przypuszczalna cena za komplet. 440 punktów M$ to 18-20 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za 10 by bylo ok 20 zl za skiny troche duzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie w STORE- jest już zapowiedź 2 nowych mapek dla VIP- Vip Pack 3. Będzie zabawa;) A ci bez kodu VIP się wściekną...Co do tych skinów- jak doładuję konto- to może kupię- choćby dla pinów i trophies;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie w STORE- jest już zapowiedź 2 nowych mapek dla VIP- Vip Pack 3. Będzie zabawa;) A ci bez kodu VIP się wściekną...Co do tych skinów- jak doładuję konto- to może kupię- choćby dla pinów i trophies;)

http://www.gamezilla.pl/content/vip-map-pack-3-w-drodze-czyli-nowe-tryby-stare-mapy

A tu pisze inaczej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem w singla i nie wiem czy była tam jakaś misja w deszczu, ale OMFG jak ja bym chciał taką mapę dostać w multi... dżungla, deszcz ostro przycina, gdzieniegdzie mgła, a ja się przedzieram w taką pogodę po cichu do M-coma, żeby po chwili paść twarzą w błoto straciwszy wcześniej nieśmiertelnik... :ninja:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żałosny DLC: żałosne camo - w zasadzie poza drobnymi zmianami kolorystycznymi nie ma nic interesującego, tylko medyk troche sie rózni <Ruski sołdat w Zielonym Berecie - oh bosze> dla szturmowca i inżyniera prawie żadnych zauważalnych zmian.

Chociaż teraz ruski medyk nie będzie się tak rzucał w oczy, jak ten w czerwonym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Do you like playing Battlefield: Bad Company 2 online with your friends? If you answered 'yes' to that question, then this news will probably excite you. (It certainly excites me!) This morning, EA announced that a four-player co-op mode called "Onslaught" is "coming soon" to the five-million-selling first-person shooter; it's the first time that a console Battlefield game has had co-op. You can view a teaser trailer for the mode above.

In Onslaught mode, you can team up with up to three buddies against "the enemy" -- that wording makes us think that this is a "survival" mode where you'll have to complete objectives while facing waves of AI enemies. Onslaught can be played on Valparaiso, Atacama Desert, Isla Inocentes, and Nelson Bay, all of which have been "redesigned with new lighting, time of day, added vehicles and other effects." The mode will have its own leaderboards, and we figure it'll probably add pins and insignias as well.

Of note is that neither the press release nor the post on the BFBC2 blog mention the VIP program, which has been the source of all of the game's free-if-you-bought-a-new-copy DLC so far. So we're inclined to believe that Onslaught mode will be the game's first paid DLC (no confirmation on that yet, though). Also worth pointing out is the fact that the new mode will only be coming to the PS3 and 360 versions of the game, not PC -- at least at this point.

Who's ready for some four-versus-many action?"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i są w EU PSN dodatki, każdy po 5 zł, bundle 18 :) Wg mnie nie ma sensu za kamuflaż, awardy i 4 trofea płacić prawie tyle co w KZ2 za 2 świetne mapy... ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehehe każdy tak mówi że nie kupi bo szkoda pieniędzy ale znając życie.................za jakiś czas wszyscy będziemy śmigać w ,,nowych'' szatach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No może być ciekawie jak ten dlc wejdzie już na nasze dyski twarde :) i ciekawe ile będzie kosztował :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mogliby dać za darmo bo podobny tryb gdzie strzelało się do przeciwników wyposażonych w sztuczne AI to (Combat Arms) tylko tam nawalaliśmy do zainfekowanych, tak btw to co to DLC

Tyle tylko rozumiem że będzie na PS 3 i XBOX tylko co do tego że mówią

f note is that neither the press release nor the post on the BFBC2 blog mention the VIP program, which has been the source of all of the game's free-if-you-bought-a-new-copy DLC so far. So we're inclined to believe that Onslaught mode will be the game's first paid DLC
To już niezbyt rozumiem chyba chodzi o to że ci co są w programie VIP może będą mieli darmową wersje. Edytowane przez michaelo1250

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest dokładnie odwrotnie, to będzie pierwszy płatny dodatek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×