Skocz do zawartości
bzykacz

Dlc - Dodatki

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

ja ten tryb będzie wart swojej ceny to go z pewnością zakupie jak na razie się wstrzymam :ninja:

Edytowane przez mateor33

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz się przekonać czy jest wart swojej ceny nie zakupując go :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a wiecie może coś na temat innych map ? tzn nowych map ? było jakieś info z DICE ile map maja w planie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pojawiły się trofea do Onslaught Mode... Może będzie już jutro do pobrania :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Intryguje mnie ten DLC, czy bedzie ta kdobry jak w MW2 - powiedzmy szczerze ze tam tylko co-op dobrze wyszlo - przynajmniej dla mnie. i mysle ze jak trofea juz mamy dostepne to DLC wyjdzie nie dlugo mam taka nadzieje i ze dla vipow bedzie jakis discunt w cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątpię i to bardzo, że vipy dostaną discount. Poza formą czysto zarobkową, to raczej trudne byłoby od strony technicznej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta jasne - bardzo trudne. Najprostrzy sposób to robisz dwa odnośniki do zakupu - jeden dla vipow z nizsza cena a drugi dla normalnych ludzi i tyle - a mozliwosci zrobienia tego na rózne sposoby jest pewnie multum a to tylko jeden przykład

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a znasz może przykład z życia ps3 gdzie zastosowano coś takiego? Jakakolwiek gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiedziales ze sie nie da - przedstawilem Ci najprostrzy algorytm jak to mozna zrealizowa...a to ze takiego czegos sie nie stosuje to tylko $$$ i nic wiecej

Edytowane przez xMisiek87x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że dla VIPa będą tylko mapki- z tego, co jest w STORE, zostały 2 packi dla VIPa(z tego co pamiętam), oprócz tego ta, która już niebawem zawita biggrin.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kogo to wina że w Polsce mają normalne ceny mnozone. W normalnych krajach mają 1.29 euro. A w Polsce nie wiem jak oni te ceny dają że 18 pln za glupie bronie.

Podziwiam was.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta, mają 1.29 euro za jeden kit-pack, np SPECACT Recon, tak jak my mamy taki pack za 5 zł.

Całość, czyli wszystkie 4 packi chodzą po 18.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 26 będzie można zakupić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od 23 na iksa ma byc 22

TU

Edytowane przez DJYano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisali, że będzie kosztować około 36 zł i lepiej żeby tak było bo dokładnie tyle zostało mi w portfelu(w PSN) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Onslaught will be available from June 22nd on Xbox 360 for 800 MS Points and on the PlayStation Network in North America for $9.99 followed by the European PlayStation Network on June 23rd for 8.99€.

- battlefield blog.

ale z tym kit shortcut to pojechali pacany

Also this month, Battlefield: Bad Company 2 Kit Shortcuts will be available on Xbox 360 and PlayStation 3 for those players who don't have time to spend levelling up to unlock all the kit specific items but still want to be competitive with those who have unlocked everything. The Kit Shortcuts will give you the unlocks available for kit each kit while still allowing you to progress through the ranking system as normal and will be available for 560 MS Points/$6.99 individually or if you want the whole bundle of kit shortcuts including the 7 available vehicle unlocks, 1600 MS Points on Xbox Live and $19.99/17.99€. The Kit Shortcuts will be available on Xbox Live Worldwide and European PlayStation Network from 16th June with the North American PlayStation Network having access to the shortcuts from 22nd June.

EA I DICE daja dupy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak więc jeśli dobrze zrozumiałem za 18 eurasów dają pakiet wszystkich odblokowanych broni i gadżetów do każdej klasy oraz "perki" dla pojazdów?

Jednak nie będzie wpływał na bronie z "all class" - te trzeba będzie odblokować samemu - oraz na punktacje zdobywana podczas meczu, tak?

Buahahaha - niezły chwyt, teraz banda leszczy którym nie chce się grać wywali kasę na kompletnie zbędny dodatek, bo przecież i tak by to odblokowali. Z drugiej strony jednak po co kupować taki "kit" skoro nie chce się grać?

Goście maja naprawdę łeb do trzaskania kasy na idiotach :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie wstawił to wtawie

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chłopaki od jutra nowy dodatek już dzisiaj się pojawił na psn. Potrafi ktoś powiedzieć po polsku jakie korzyści będzie miał szturmowiec ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze rozumiem, poprostu odblokowuje wszystkie bronie i perki, które na początku są niedostępne. Cała paczka obejmuje także perki do pojazdów. Za ponad 20zł za sztuke i 60 za paczke, nie wiem jakim trzeba być idiotą, żeby to kupić. Wystarczy pograć parę-parenaście dni i wszystko się dość szybko odblokowuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz nie wspomniajac ze taki dodatek psuje zabawe z gry. Co to za radocha kiedy juz wszystko masz odblokowane na start?<br>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nooo i taki dodatek to ja rozumię. Mapy, bronie, pojazdy itp, a nie jakieś popierdółki - skórki. Skórki to na GaduGadu a nie do BC2.

Ale będzie kosmos.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×