Skocz do zawartości
bzykacz

Dlc - Dodatki

Rekomendowane odpowiedzi

W linku porównanie ubrań i broni z dodatku SpecAct Kit:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tam 20PLN - warto wydać , świetna gra dużo zabawy , no i te bronie teraz lepiej wyglądają , chociaż by snajperka czarnulka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To trzeba będzie pozmieniać dane swojego konta na PSN i użyć karty Visa, swoja drogą to szkoda że to płatne będzie myślałem że ci co wpisali Vip code dostaną przynajmniej za free a tak to tylko czekać i kase trzymać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko pięknie ładnie, ale.... 18 zł za 100 kb danych ? ściągałem to 3 sekundy, i pobrało mi 18 zł... Szwedzi zaczynają kase prawie za nic ściagać... Kupiłem szczerze mówiąc tylko dla Trofeów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe DLC, tak jak i map-packi masz już u siebie na płytce, od momentu zakupu. Kwestią była tylko udostępnienie Ci ich, co załatwia ten 100KB pliczek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem ciekaw ile zechca za Onslaught mode...

ktory tez mamy na plytce zapewne z dodatkami, ktore jeszcze nie zostaly zapowiedziane nawet ale za ktore trzeba bedzie zaplacic. Trzeba zarobic jeszcze pare baniek, bo w pazdzierniku to juz nie bedzie profitowe. Ale spokojnie bedzie nowy MOH, pani z ekonomii trzeba przyznac dobry biznes plan napisala.

nie zebym narzekal, wrecz doskonale zdaje sobie sprawe ze "za darmo" umarlo i uslugi jakie swiadczy mi EA sa na poziomie zadowalajacym.

stawiam ze nowy tryb bedzie jakies 10 funciakow :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe DLC, tak jak i map-packi masz już u siebie na płytce, od momentu zakupu. Kwestią była tylko udostępnienie Ci ich, co załatwia ten 100KB pliczek.

albo w tym patchu wraz z poprawkami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chlopaki a jak z moca broni ? abakanek mial byc mocniejszy ;p i jest rzeczywiscie? a jak z m416?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwiększono mu damage na dłuższe dystanse, ale w związku z odjęciem konsolowego +25% damage do wszystkich broni, nie widać różnicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi odkad mam dodatki za kazdym razem jak sie zaczyna nowa runda, resetuja sie ustawienia broni i slotow.. Nie jest to wielki problem ale irytujacy troche. I cokolwiek ustawie w np Recon+ i tak sie pojawia w Recon to samo. Takie przynajmniej mialem wrazenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mi odkad mam dodatki za kazdym razem jak sie zaczyna nowa runda, resetuja sie ustawienia broni i slotow.. Nie jest to wielki problem ale irytujacy troche. I cokolwiek ustawie w np Recon+ i tak sie pojawia w Recon to samo. Takie przynajmniej mialem wrazenie.

SA bez bugow? to nie bylo by EA :-)

to nie wrazenie, to oficjalnie bugiem zwane zjawisko :-P

Edytowane przez MackuCHWDP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja takiego problemu nie mam, tylko dalej czasami dostaję +30pkt do crit asist no ale cóż nie mogę narzekać bo tylko na moją korzyść

Ja obstawiam że nowy tryb tak za 2 miechy będzie i gdzieś 40 zł do zapłacenia (oby) a chciałbym wypróbować swoich sił przeciwko hordą botów z sztucznym AI wraz z drużyną, pamiętam jeszcze jak w CA grałem i daliśmy tryb Cabin Fever to na extreme to była masakra.

Edytowane przez michaelo1250

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co udało mi się przetłumaczyć to będą nowe ( zmodyfikowane ) mapy Valparaiso, Atacama Desert, Isla Inocentes i Nelson Bay. Ma być dodane nowe oświetlenie, pojazdy i inne efekty :thumbsup:, które trochę widać na filmiku http://badcompanytwo...to-360-and-ps3/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozglądnij się po forum, taki temat jest już od dnia ogłoszenia wiadomości o nowym trybie. Wszelkie uwagi, opinie, zamieszczaj tam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wg. wiki 16 czerwiec u nas, a dwa tyg wczesniej x360 :verymad:

remce opadowywujom...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

bardzo ciekawy dodatek, byle AI przeciwnika było na odpowiednim poziomie

Nigdy nie grałem jeszcze w takim trybie!!! Czyli "my żywi vs Wy martwi",tak? Ludzie vs Roboty?? Przyznam,że jakoś nie umiem sobie tego wyobrazić.

Jakaż AI jest adekwatna do gry Bzykacza, Snoscha, Dizzy`ego,Kovalova,Panmistrza czy innych ŻYWYCH "wymiataczy"?

Może się mylę, ale AI można chyba programowo tak "ustawić" że będzie nie do pokonania (na odpowiednim poziomie). Mój syn dawno temu był w elicie symulatora wyścigów samochodowych "Gran Prix Legends",uznawanego za najbardziej wymagający symulator wyścigów na świecie. I jeżdżąc (dla treningu) z BOT-ami na pewnym poziomie trudności ZAWSZE PRZEGRYWAŁ!!! BOT-y przeciwników jeździły "jak przylepione", ale coraz szybciej!Były "programowo" nie do pokonania!

Nietrudno mi wyobrazić sobie,że może być program gdzie BOT-y "sztuczne" będą nie do pokonania...a może się mylę???

Edytowane przez Marqus_Pirx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie grałem jeszcze w takim trybie!!! Czyli "my żywi vs Wy martwi",tak? Ludzie vs Roboty?? Przyznam,że jakoś nie umiem sobie tego wyobrazić.

Jakaż AI jest adekwatna do gry Bzykacza, Snoscha, Dizzy`ego,Kovalova,Panmistrza czy innych ŻYWYCH "wymiataczy"?

Może się mylę, ale AI można chyba programowo tak "ustawić" że będzie nie do pokonania (na odpowiednim poziomie). Mój syn dawno temu był w elicie symulatora wyścigów samochodowych "Gran Prix Legends",uznawanego za najbardziej wymagający symulator wyścigów na świecie. I jeżdżąc (dla treningu) z BOT-ami na pewnym poziomie trudności ZAWSZE PRZEGRYWAŁ!!! BOT-y przeciwników jeździły "jak przylepione", ale coraz szybciej!Były "programowo" nie do pokonania!

Nietrudno mi wyobrazić sobie,że może być program gdzie BOT-y "sztuczne" będą nie do pokonania...a może się mylę???

Mylisz się [; W MW2 też coś takiego jest, i każdego da się pokonać, w U2 tez jest taki tryb, 4 ludzi kontra fale przeciwników, jest pewno określona ilość fal przeciwników, i jak by się nie dało pokonać przeciwnika to był by to bug i musieli by go załatać, może być bliski nieśmiertelności (kz2 WWWWWRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR) ale nie nieśmiertelny :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jak ktoś grał w combat arms na trybie cabin fever + extreme to już wie o co codzi, jeśli takie same AI dadzą co w trybie extereme w wspomnianej poprzednio grze to my nawet do końca nie dojdziemy.

Edytowane przez michaelo1250

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem w CA i przechodziłem na extreme z zoombie jak i z normalnymi kolesiami. Wystarczy mieć swoich ludzi co kumają i mieć z nimi łączność. 

Czekam niecierpliwie na tą rozgrywkę  :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żywy przeciwnik moze Ci wejsc na glowe i moze Cie nie zauwazyyc, AI pewno zauwazy Cie z daleka i wpakuje hedzika ze 100% celnością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko rozumiem i (jak się pokaże za rozsądną cenę) to na pewno spróbuję. Chodziło mi raczej o wrażenie ,że drobna zmiana w kodzie gry może spowodować np. "nieśmiertelność" niektórych BOT`ów, ich "nietrafialność" albo inne programowe przewagi...

Czy ktoś przy zdrowych zmysłach wierzy,że można wygrać w internetową,wirtualną ruletkę, która jest ułożonym programem komputerowym???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena za ten dodatek to 8,99 euro, czyli pewnie 36 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×