Skocz do zawartości
bzykacz

Dlc - Dodatki

Rekomendowane odpowiedzi

Mi się bardzo podoba nowy trybik, w końcu coś innego. Dobra rozgrzewka przed multi.

Trzeba działać w 4, bo potrzeba kooperacji klas żeby przetrwać w niektórych momentach. Nie mogę się doczekać, aż zagram ze znajomymi z listy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ktoś chętny do pogrania? Narazie składu nie mam, ale jestem otwarty na wszelkie propozycje :) mam hs

Nie ma bata KUPUJĘ. Szukam 3 co zemną zagrają

Ja chętnie zagram :)

Edytowane przez Miszcz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W squad to dobrze wejść z dwoma szturmowcami,medykiem i inżynierem.Snajper jest tu zbędny trzeba kręcić czas.

Nie wiem jak u Was ale mi już trzy razy połączenie do servera zerwało,trzyżby przesilenie na serverach?

Jak ktoś chętny to zapraszam,brakuje mi trzech do squad-u.

hs = tak

Edytowane przez portek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dowiedziałem się od chłopaków co im wysłałem inv że aby zagrać muszą posiadać dodatek,taką odpowiedź dostałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny tryb. Juz wszystie misje z tego trybu na najwyższym poziomie sobie przeszedłem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dowiedziałem się od chłopaków co im wysłałem inv że aby zagrać muszą posiadać dodatek,taką odpowiedź dostałem.

Tak każdy z czwórki musi zakupić Onslaught Mode na Ps Store (33zł)

Co do samego DLC to zabawa przednia, uważam jednak że 33zł to ciut za dużo - zabawy na około 1,5 godziny, każdą misję na hardcore przeszliśmy maks za drugim podejściem, jedynie Isla Innocentes i Atakama stawiały jakiś opór, pozostałe dwie mapki to formalność.

Ogólnie dodatek polecam bo jest świetny, uważam jednak że szybko się znudzi - rozstawienia i ruchy przeciwników są powtarzalne więc szybko można opanować schematy każdej planszy - rutyna

:tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie "przelałem środki" (dzięki,snosch),instalacja trwała sekundę i...mam! Zagrałem raz zeby skumać "o co kaman",reszta testów i zabawy jutro. Mapy fajne (mnie zresztą nieodmiennie BC2 się podoba!!!).

Misje robi się "na czas"??? Boże,jak pomyślę jakie czasy będą wytwarzać Ci "Alieni" o palcach na padzie jak ośmiorniczki,oczach dookoła głowy i zdolności zapamiętania położenia każdego fikusa na Laguna...strach się bać!!! Ale dla tych co to tylko "for fun" to może być fajna odskocznia po stresach "normalnych bitew" kiedy to ciągle (piszę o sobie!!!): "respawn-gleba...respawn-gleba...respawn-trzy kroki-gleba..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok tylko mam mały problem :teehee: nie posiadam kredytówki :rolleyes: ale jakoś załatwię sobie ten tryb i w weekend, no w piątek cioramy  :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatek zassany, parę gierek na Nelson Bay w dzień (!!!) skończonych, wnioski następujące: na Normalu jest łatwo, można działać "na Jana". Punkty w grze lecą jak szalone, nie wiem czy są doliczane do tych zdobytych w Rushu i Conquest. Gra jest na czas, więc kampienie w krzaczorach odpada :] Jedna rozgrywka to około 10 minut, więc w sumie krótko. Przy zgranej ekipie miło się fraguje. Na pewno trzeba spróbować na najwyższych poziomach trudności. Jest pustynna mapa z Conquest z helikopterem, wreszcie wiem gdzie będę mógł potrenować latanie nikomu nie robiąc krzywdy :] Dodatek można potraktować również jako rozgrzewkę przed normalnym multiplayerem.

EDIT

Na całe szczęście punktów z Onslaught nie dolicza do ogólnej punktacji. Sprawdzone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogólnie punkty są chyba tylko dla "oka" to samo zabicia i inne staty. Liczy się jedynie CZAS

edit: ...a i zauważyłem że nie doliczyło mi w ogólnych statystykach multi zabić z nowych pojazdów, hm nie wiem dlaczego, czyżby te bronie i pojazdy miały ukazać się na jakichś mapkach do multi?

Edytowane przez KrisPora_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mapki po lekkich renowacjach w padły mi w oko ale i tak mam mały nie dosyt . Mogli dać do wyboru atak lub obronę , trofea za niższe poziomy wpadają po zrobieniu na HC :confused: niby racja , po co robić coś 2 razy. Pkt na szczęście się nie liczą bo można by stać 2h i nabijać pkt , motyw medyków jest słaby przy tym natłoku pkt. Respawn po 15s jest dobry :) Nowe pojazdy a szczególnie mnie interesuje ta łódeczka :) ciekawe czy będzie na VALPARAISO czy wogóle jej nie będzie :confused: Czasy innych graczy są dla mnie lekko szokujące :) szczególnie ISLA tam ten helikopter podnosił mi ciśnienie :scare:

W zgranej ekipie da radę zrobić dobry czas ale nie za 1 razem , po kilku razach nawet i po 1 wiadomo skąd przychodzą wrogowie gdzie siedzą snajperzy a to powinno być randomowe ale to tylko moje przemyślawunki :teehee:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potestowałem rano...i moje wnioski są następujące: miły dodatek,lokacje miłe dla oka,ogólnie jest OK! Atakama Desert klimatyczna,kurz aż zgrzyta w zębach...Zauważyłem dziwne zjawisko: na Atakama nie mogłem nikogo "zabić"!!! Prułem do "zombi" z 2 metrów i nic! Jakiś bug czy co? Nie było lagów,wszystko chodziło płynnie-tylko niemożność zlikwidowania BOT`a była niewytłumaczalna...przeniosłem się na inną planszę i wszystko wróciło do normy-parę strzałów i BOT efektownie nakrywał się nogami!

Moim zdaniem ten tryb jest dobrym sposobem na "docieranie się" teamów,opracowywanie taktyk podejścia do poszczególnych M-COM`ów-przy rozsądnym podejściu może wnieść wiele dobrego.Do tej pory zauważyłem,że często gramy tak trochę "na hurrra" (nie narzekam,bo gra ze snoschem,kwasinaldem,panmistrzem,prymkiem jest zawsze rozkoszną zabawą!!!)-po kilkunastu spotkaniach w tym trybie można dorobić się teamów,w których każdy będzie znał (i realizował) swoje zadania i "oczekiwania innych członków" (bez śmiechów,proszę!)!!!Oczywiście, możliwe też i realne jest podejście jak do sztafety olimpijskiej i windowanie czasów na kosmiczny poziom...

I taki pożytek widzę z tego trybu-bo IMHO nic nie zastąpi zmagań z żywymi wrogami!!!

Edytowane przez Marqus_Pirx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiszka na całej linii!!! Właśnie wstałem od dalszej części testów (chwała niechaj będzie dyżurom Żony w szpitalu oraz posiadaniu dorosłych dzieci!!!) i powiem tak: na niektórych planszach strzelam BOT`owi w łeb i...NIC!!!!!Pruję do niego cały magazynek z bliska i NIC!!!

Zakładam że jest to jakiś przejściowy bug bo inaczej wszystko to nie ma najmniejszego sensu-trochę jak sex "po flaszce"...starasz się,napinasz... i jest coraz gorzej!!!!:scare:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiszka na całej linii!!! Właśnie wstałem od dalszej części testów (chwała niechaj będzie dyżurom Żony w szpitalu oraz posiadaniu dorosłych dzieci!!!) i powiem tak: na niektórych planszach strzelam BOT`owi w łeb i...NIC!!!!!Pruję do niego cały magazynek z bliska i NIC!!!

Zakładam że jest to jakiś przejściowy bug bo inaczej wszystko to nie ma najmniejszego sensu-trochę jak sex "po flaszce"...starasz się,napinasz... i jest coraz gorzej!!!!:scare:

my jak wczoraj gralismy, to bylo ok. Zabijanie nadwyraz latwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Marqus_Pirx Miałem tak przez moment wczoraj na Atakamie - waliłem do bot'ów i padały dopiero po strzale któregoś z kompanów - było to przez moment tylko i uznałem że mam kłopoty z celowaniem :) problem więc jest i pewnie dopiero patch jakiś to poprawi ...

@snosch Dzięki za czujność - błąd poprawiony

Co do mapek jeszcze: Valpariso można od A do D przejechać nie wychodząc z czołgu - trójka strzelców w środku i jeden inżynier z rapair toolem na kolanach za "kufrem" ;) jak ktoś planuje bicie czasówki to polecam spróbować takie rozwiązanie,

BTW Czy też czasem podczas grania w BF2 zaliczacie zwiechę konsoli? Obraz się zatrzymuje i pomaga tylko I/O - wczoraj podczas grania zaliczyłem takie dwie inni z team'u też mieli takie akcje ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW Czy też czasem podczas grania w BF2 zaliczacie zwiechę konsoli? Obraz się zatrzymuje i pomaga tylko I/O - wczoraj podczas grania zaliczyłem takie dwie inni z team'u też mieli takie akcje ...

tak, wczoraj grajac w Onslaught zaliczylem 3x zwieche. Tylko I/O pomoglo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tą nieśmiertelnością to nie ma co się martwić, naprawią wkrótce, czasami tak bywa, zależy od tego kto hostuje server.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc jutro to sobie kupię...kto chętny na zabawę? Bo kupię a tu nie będzie z kim graćshok.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda że wyjezdzam dziś bo byśmy se panmisztrz pograli, jak przyjade to zaraz kupuje;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodawać do PSN:

CritiCalzPL

Chętnie zagram hardcore.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodawać do PSN:

CritiCalzPL

Chętnie zagram hardcore.

pisalem to juz kilka razy, ale musze napisac jeszcze raz.

Co znaczy dodawac do PSN? Czy to jest jakis rozkaz? polecenie sluzbowe? Wchodzisz do watku o Onslaught Mode i wydajesz polecenia dodawania Ciebie do listy znajomych?

A moze sam zadalbys sobie odrobine trudu i pododawal ludzi z forum do friendlisty?

Malo co mnie tak drazni na tym forum jak teksty "dodawac mnie". Dramat ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×