Skocz do zawartości
ONE

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

niektórzy na forum narzekali na niedzielę i zresetowane staty, brak broni i dodatków. Wczoraj to samo i wszystko prawda ale mnie grało się rewelacyjnie! Fajnie, że gracze mają ten sam poziom, brak tracerów, wszelkich perków, zoomów x4, x12 itp, czysta przyjemność i wielka frajda, zespoły muszą bardziej atakować w rushu a nie siedzieć i kosić ze sniperki z końca mapy :) Na pewno będę to powtarzał. Dice powinien wprowadzić kategorię gry "basic" gdzie nie ma pomocy optycznych tylko zwykłe golutkie celowniki oraz brak perków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marqus_Pirx...bywam ostatnio rzadko ale z przyjemnością pookoperuję! Sam jako noob byłem bardzo pozytywnie przyjęty przez Mistrzów, więc mam dług do spłacenia....

Pamiętaj że ludzie grają dla przyjemności (przynajmniej większość) więc umiejętności danego gracza schodzą na dalszy plan.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez mysle ze powinni wprowadzic taki tryb bez tych dodatkow do brani moze w bc3 tak bedzie. jezeli tak zrobia to bedzie moj 2 ulubiony tryb po rush ;):pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marqus_Pirx...bywam ostatnio rzadko ale z przyjemnością pookoperuję! Sam jako noob byłem bardzo pozytywnie przyjęty przez Mistrzów, więc mam dług do spłacenia....

ID:bobby2bobby

tak samo, z każdym chętnie pogram, najlepiej z HS'em, kto chce to dodawać:thumbsup:

Edytowane przez bobby_bobby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, może zrobimy jakieś "wspólne" granie? Dzisiaj trochę pograłem i myślałem że będzie gorzej :P Najczęściej 2-4 na serwie jestem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdechło? Poniedziałkowy wieczór:

20101011322.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty się tam lepiej pochwal ile kos wsadziłeś :tongue:

jak widać licznik mi się coś zatrzymał ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam...może jest gdzieś tutaj na forum taki temat żeby poznać normalnych ludzi i z nimi pograć ale jakoś nie udało się znaleźć. Jestem totalnie zielony jeśli chodzi o PS3 i granie w FPSy na multi. Ale chciałbym znaleźć kogoś z kim mógłbym powalczyć na conquest w składzie. Bo jakoś od kiedy zacząłem grać (w sumie 1 doba online) rzadko zdarza się trafić na osobę skłonną do kooperacji. Czy jeśli to możliwe, osoby które są na tyle pobłażliwe dla noobów mogłyby podać swoje nicki i pozwoliłyby dodać się do znajomych?

napisz, chętnie pogram :D POZDRO!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serdeczne dzięki za odzew ! Już wysyłam zaproszenia! Nie spodziewałem się że ktoś wogóle zareaguje. Fajnie że są jeszcze ludzie którzy ulitują się nad samotnym noobem. Niestety jestem jeszcze "niemy" (Mam HS z komórki Nokii...taki może być?) ale sądze że jeśli będę trzymał się ze składem i starał się pomagać (apteczki, spoty i ammo) oraz osłaniać kolegów ogniem to będzie ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Panocki, o ustawkach, dodawaniu znajomych itp jest osobny temat "online" zeby nie zasmiecac tego ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serdeczne dzięki za odzew ! Już wysyłam zaproszenia! Nie spodziewałem się że ktoś wogóle zareaguje. Fajnie że są jeszcze ludzie którzy ulitują się nad samotnym noobem. Niestety jestem jeszcze "niemy" (Mam HS z komórki Nokii...taki może być?) ale sądze że jeśli będę trzymał się ze składem i starał się pomagać (apteczki, spoty i ammo) oraz osłaniać kolegów ogniem to będzie ok.

też mam hs-a z noki , działa dobrze wiec pisz kolego i gramy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy w BD2 jest w multi funkcja SPLIT SCREEN bo nie wiem czy kupic gre-bardzo czesto gram ze znajomym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy w BD2 jest w multi funkcja SPLIT SCREEN bo nie wiem czy kupic gre-bardzo czesto gram ze znajomym

nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Rokkyu

Jesteś wielki - mega LOL

@emde_awf

Splita nie ma, ale to jakoś specjalnie nie przeszkadza w graniu ze znajomymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak widać licznik mi się coś zatrzymał ;-)

nie tylko Tobie kolego :tongue: na www.bfbcs.com tez problem ze statami jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aj Holek, Holek nie mogę Cię jakoś dogonić ;)

Za bardzo poślady zaciskasz ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×