Skocz do zawartości
ONE

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

HEHE -no potem już fajnie było co chwila padali -jak u mnie za friendkill hehe to ładnie zabijałeś swoich ale wiem dlaczego i teraz widzisz z kim nieraz mam do czynienia na tych ustawkach - Kisiel odpisz na pw lepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zauważyliście, że jak wyzerowało wszystkim staty, to po skończonej rundzie jak dostajesz EXPa to miało się go tyle na minusie co się zdobyło i wychodziło na 0 :P

Edytowane przez Myfonick

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Statystyki są zachowane > http://bfbc2.statsve...ts/ps3/bero1910 Problem dotyczy wszystkich graczy. Na marginesie: utrata statów z 9 rangą to nie koniec świata ... pomyśl co czuli goście którym wyzerowało 50 rangę ... :) Z tego co czytałem w internecie wczoraj około północy sprawa się stabilizowała, dzisiaj się okaże czy u wszystkich. Pozdr

Ja bym się cieszył. Możliwość na nowo odkrywania i znowu wspólnej rywalizacji kto pierwszy. Zawsze też jesteś bogatszy o doświadczenia podczas jego zdobywania, więc gra od nowa byłaby znacznie łatwiejsza i szybsza B).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś chce zdobyć szybko gwiazdy za miny to moge powiedziec że najłatwiej zdobyć je na Atacama Desert Conquest i Port Valdez Conquest. Szybko wchodzą :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Atacamie jest chyba najszybciej. Wystarczy od razu jak się odrodzisz wybiec na drogę, rzucić miny i grać normalnie. Polecam rzucanie min pod kamienie. Bardzo trudno jest je wtedy zauważyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Atacamie jest chyba najszybciej. Wystarczy od razu jak się odrodzisz wybiec na drogę, rzucić miny i grać normalnie. Polecam rzucanie min pod kamienie. Bardzo trudno jest je wtedy zauważyć.

Ja rzucam przy wyjazdach z bazy szybko wchodzą . :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja czasami pod pojazdami przeciwników, ale rzadko, bo nie gram minami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja czasami pod pojazdami przeciwników, ale rzadko, bo nie gram minami.

Też tak kiedyś próbowałem ale było duże ryzyko zginięcia.

Edytowane przez Artikam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Re up: link mi nie działa.. :unsure:

Na początku zagrałam z ciekawości - obserwowałam kilka razy jak mój chłopak grał i uznałam, że chcę sobie spróbować. No i się zaczęło.. Ta gra po prostu wciąga, człowiek przy niej siada i zapomina o reszcie świata, po "kilku meczach" spogląda na zegarek i się dziwi kiedy te godziny minęły..

U mnie to samo, o czym piszecie - oderwanie się od codziennych problemów, odstresowanie. Strzelam, klnę na ludzi, natychmiast odreagowuję wszelkie nerwy.

Później zakupienie HSa i przełamanie nieśmiałości nadało grze nową jakość. Po jednej z pierwszych takich rozgrywek, w której rozmawiałam z całym składem, byłam po prostu oszołomiona i zachwycona :biggrin: i to dopiero potrafi uzależnić!

Serdecznie pozdrawiam chłopaków, z którymi ostatnio grywam i oczywiście Kasię :)

Edytowane przez Znaleziatko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, na ile wycenic gre, stan prawie jak nowa(pudełko lekko porysowane) limited edition, ale bez kodu vip (na allegro sa tylko 2 takie, ale z kodami, a gdzie indziej bez kodow ale za to nie limited edition ) :rolleyes: , śmiało mozna napisać na PW

Edytowane przez pysio102

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwazywszy moj stosunek do \Bc2....na ile wycenic? A 500zeta!!! A co? Choc w sumie...bezcenna!!!!

Aaaaaaa....i serdeczne pozdrowienia dla wszystkich uczestnikow tego forum z Albionu!!!!!!! Skool!!!!!!! I dolewam nastepnego Danielsa.........i lodu troszeczke.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaaaaaa....i serdeczne pozdrowienia dla wszystkich uczestnikow tego forum z Albionu!!!!!!! Skool!!!!!!! I dolewam nastepnego Danielsa.........i lodu troszeczke.....

ahh Jack :) Marqus twardziel jesteś, ja jeszcze nie nauczyłem się pic z samym lodem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja się dołączam z Lagavullinem prosto z Islay w zestawie z wodą prosto z lodowca i lodem z kostkarki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwazywszy moj stosunek do \Bc2....na ile wycenic? A 500zeta!!! A co? Choc w sumie...bezcenna!!!!

Aaaaaaa....i serdeczne pozdrowienia dla wszystkich uczestnikow tego forum z Albionu!!!!!!! Skool!!!!!!! I dolewam nastepnego Danielsa.........i lodu troszeczke.....

Marqus , skoro tak, ja nie jestem pazerny sprzedam Ci za 300 zł (zaoszczedzisz 200) wysylka gratis :rolleyes::rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rzucam przy wyjazdach z bazy szybko wchodzą . :biggrin:

na hardcorze to dopiero wchodzą, wystarczy jedna zamiast dwóch :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo tajemnica polega na tym zeby nie za duzo lodu.....

A panie Marqus jak to wychodzi takie granie na dopingu? Ja musze byc spięty zwarty i gotowy jak gram w każdej sekundzie niemalże bo inaczej to pozamiatane,młodzież mnie jedzie. Zdziwiłem się bardzo jak 1 gosciu w czasie rushu zagadał (słyszałem przez headset) do swej żony "gdzie te fajki są bo jarać mi się chce",heh.Pytam się bo sobota i coś bym chlapnął a grać też się chce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Granie "na dopingu"? Hmmm....czasami prowadzi do niezwyklych osiagniec!!! Pamietam gre z kolega,ktory chyba byl "upalony" na maxa i jego euforie,kiedy odkryl,ze tracerem mozna oznaczyc pojazd!!!CIESZYL SIE JAK DZIECKO PRZEZ DOBRA GODZINE!!! Mnie osobiscie lekki doping (browarek) tylko pomaga...ale najbardziej ciesza mnie spontaniczne komentarze graczy "zdopingowanych"...czasem sa boskie!!!!

A propos...czemu "panie Marqus"?

Marqus , skoro tak, ja nie jestem pazerny sprzedam Ci za 300 zł (zaoszczedzisz 200) wysylka gratis :rolleyes::rolleyes:

Mam juz!!! Ale tak sobie mysle,ze podskocze do DizzyWolfa kiedys (Gorlice niedaleko|) i poprosze Go o autograf na pudelku!Potem wysle pudelko z prosba do Bzyka,Holka,snoscha i paru innych....i wtedy taki egzemlarz BC2 spokojnie nabieze wartosci kolekcjonerskiej.....

A moze ktos reflektuje na BC2 z autografem Marqusa????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaaaaaa....i serdeczne pozdrowienia dla wszystkich uczestnikow tego forum z Albionu!!!!!!! Skool!!!!!!! I dolewam nastepnego Danielsa.........i lodu troszeczke.....

Cos czuje , ze nasz caly sklad bedzie "na dopingu" ja jednak delikatnie piwko :)

A co do whisky nalezy ja pic z odrobina wody aby uwypuklic walory smakowe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę, to jak dobrze pójdzie to połowa drużyny przeciwnej będzie pijana i może damy radę nawet w czwórkę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cos czuje , ze nasz caly sklad bedzie "na dopingu" ja jednak delikatnie piwko :)

A co do whisky nalezy ja pic z odrobina wody aby uwypuklic walory smakowe :)

Hehe ja to mieszam ten szlachetny trunek z Pepsi jak jakiś warchoł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę, to jak dobrze pójdzie to połowa drużyny przeciwnej będzie pijana i może damy radę nawet w czwórkę :D

Nawet więcej jak połowa ;P Póki co to wam graczy brakuje;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę, to jak dobrze pójdzie to połowa drużyny przeciwnej będzie pijana i może damy radę nawet w czwórkę :D

Wiesz , ze pijany ma szczescie :) poza tym bedziemy stosowali styl pijanego weza :) znany z filmow kung-fu :)

zapomnialem wspomniec o "nozownikach" :) z teamu , ktorzy moga "na dopingu" odkryc nowe poklady mozliwosci :)

Edytowane przez saintgb1972

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×