Skocz do zawartości
ONE

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

sluchaj stary od leszczy to se ...

To ty słuchaj: nikt tu Ciebie personalnie "leszczem" nie tykał więc się nie unoś honorem i nie prowokuj do zaczepek ... Post pozostanie na tym forum wyłącznie jako fragment w mojej wypowiedzi. Oryginał podobnie jak Twoja kultura wobec innych są już daleko stąd :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie kosił wszystkich z helikoptera. Jednak bardziej prawdopodobne jest to, że grał po prostu z bandą leszczy.

Pewnie zastosował taktykę 12 medyków lewą stroną...

Edytowane przez DizzY-WolF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj stwierdziłem, że wydawcy tej gry to pazerne cioty. Nie odpalę tej gry już chyba nigdy. przynajmniej dopóki nie zrobią porządku z tym shitem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie zastosował taktykę 12 medyków lewą stroną...

Ta taktyka jest niedoceniana na tym forum ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj stwierdziłem, że wydawcy tej gry to pazerne cioty. Nie odpalę tej gry już chyba nigdy. przynajmniej dopóki nie zrobią porządku z tym shitem.

?? nieczaje :( mozna to jakos rozwinac??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, że nie potrafią poprawić błędów. Wywalanie z gry czy dołączanie ok może jedno z tego to problem z netem. Ale dźganie kolesia nożem czterokrotnie stojącego w miejscu nie dające skutku, czy też strzały w głowę bez skutku śmiertelnego to przesada. Jak można robić FPS nie sprawdziwszy takich szczegółów, ważnych szczegółów wypuścić go w świat. Trwa to już dość długo więc postanowiłem sobie odpuścić. Płacisz 200 zł za grę i nie możesz czerpać z niej przyjemności. Nie jestem jakimś tam nożownikiem czy coś ale strasznie mnie to wk#%^a :verymad:. Mogli by się pofatygować i poprawiać te błędy a nie trzepać kasiorę ze zbędnych dodatków.

BBC2 R.I.P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, przed Vietnamem pojawi się kolejny Map Pack - 2 mapy z singla i 2 z BC2.

I o co chodzi z tą taktyką 12 medyków lewą stroną? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mnie wkurza ze jak walne blisko swojego mcoma c4 to on zaraz wybucha sam... ostatnio tak swojego e-frienda wysadzilem...i mozna jeszcze dodac ze z niektorych pozycji reconem nieda sie ustrzelic wroga. Strzelasz, niby dostaje ale stoi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sztrzały w głowe są najbardziej rozbrajające, powinło być jak w cs czy kz2 1 sztrzał w głowe=śmierć a nie tak jak tu 3-4 sztrzały w głowe i dopiero koleś leży

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sztrzały w głowe są najbardziej rozbrajające, powinło być jak w cs czy kz2 1 sztrzał w głowe=śmierć a nie tak jak tu 3-4 sztrzały w głowe i dopiero koleś leży

W cs nie kazda bron zabija jednym strzalem ;) Mnie BC2 tak wciagnelo ze przez wakacje mam przegrane 200h i to nie koniec a nie jestem jakims tam nol lajfem ;) Swietna gra ale te kosy to naprawde przegiecie tak samo medycy... najwieksza zaraza tej gry nie mowiac o Recona bedacych 3 m-comy z tylu na respie tak jak ostatnio na Arice....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja osobiscie dalej jestem zauroczony ta gra!!!!! I wszystko mi sie podoba....a najwiecej chyba "pogaduchy" w teamie! Bezcenne....I nie draznia mnie przeklamania,bugi,ew. drobne niedorobki i niescislosci!!! Ta gra jest skondensowanym relaksem,przynajmniej dla mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marqus, Ty jesteś happy i ogólnie to dobre nastawienie. Mnie wkurwia jedynie to, że gdy mamy 68 ticketów do końca to gwiazda tego forum podkłada mcom'y :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to tez bardzo frustruje, jeszcze nie dawno sam tak robilem ale sie nad tym zastanowilem i pomyslalem "Co ja ku**a robie?" i sie ogarnalem. Czasem nawet dotykam m-coma i nie podkladam tylko czekam na koniec bilecikow. Ogolnie myslalem ze nic nie pobije multi w MW1 ktore bylo jedna z moich pierwszych gier i nie moglem sie od niego odciagnac ale jak odpalilem BC2 to nie wiedzialem na poczatku co sie dzieje i o co chodzi ale teraz to nie wyobrazam sobie strzelania czyms innym niz assaultem w BC2 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś szybko podkłada to przecież i tak zdobędziesz te pkt które chcesz, a dodatkowo zdobędziesz WL Ratio większe.

Ja tam jestem za tym, że jak zaczynasz grę to rozwalić jedną skrzynkę chociaż bo potem się okazuje, że 20 ticketów do końca i niby każdy idzie rozwalić a tu lipa bo obrona się nie daje rozwalić i przegrywamy.

I tak potem jest się obrońcą, więc można pkt nałapać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marqus, Ty jesteś happy i ogólnie to dobre nastawienie. Mnie wkurwia jedynie to, że gdy mamy 68 ticketów do końca to gwiazda tego forum podkłada mcom'y :/

Tak się dzieje ale ja byłem w defensie jak na white pass traciliśmy wszystko przy 70-65 ticketach.Aż do ostatniej bazy,ścisneliśmy zęby i półdupki,guny w łapki i po paru minutach WIN! Warto grać dla takich chwil.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie, w przeciwieństwie do Was, dużo bardziej satysfakcjonuje "blitzkrieg", szczególnie w formie desantu na Isla Inocentes. W końcu chodzi przecież o niszczenie M-Com'ów, a nie punkty i K/W ratio.

Tak się dzieje ale ja byłem w defensie jak na white pass traciliśmy wszystko przy 70-65 ticketach.Aż do ostatniej bazy,ścisneliśmy zęby i półdupki,guny w łapki i po paru minutach WIN! Warto grać dla takich chwil.

Toż to szczyt bezsilności/głupoty atakujących.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 ostatnio na squad rushu panama canal atakujacy zrobili sobie okupacje;] na drugiej bazie staneli na respie i nas tlukli. Dolaczylem do gry i kosa. Bez pardonu. I nikt z mojego teamu nie mogl sie zrespic. Niezla beke musieli z nas miec;] 

Edytowane przez BM9090

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety ale nie kiedy się trafia na czasówki gdzie cała rozgrywka trwa nie całe 5 minut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 ostatnio na squad rushu panama canal atakujacy zrobili sobie okupacje;] na drugiej bazie staneli na respie i nas tlukli. Dolaczylem do gry i kosa. Bez pardonu. I nikt z mojego teamu nie mogl sie zrespic. Niezla beke musieli z nas miec;] 

Chłopie może zainwestuj w jakąś przeglądarkę z edytorem tekstu, albo pisz trochę składniej, bo nie rozumiem "o so si chosi jakby"?

Mam rozumieć że wbijałeś noże członkom swojego team`u?

Bo jeśli tak, to nie wiem czym tu się chwalić. To bardziej żałosne niż śmieszne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączył do gry w Squad Rush, a przeciwnicy zamiast podkładać m-comy stali na miejscach, gdzie respią się obrońcy i strzelali do nich, jak tylko się pojawiali. Komputer stara się przydzielać miejsca do spawnowania w odległości od przeciwnika, ale w tym trybie spawnpointy są nieduże i łatwo stłamsić przeciwnika do jednego/dwóch miejsca odradzana się.

Tak więc, bohater historii zespawnował się i od razu dostał kosę, ot co :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chlopie, wypunktuj mi co ci nie pasuje w tym poscie, bo nierozumiem cie kompletnie. Jakos inni zrozumieli...  :fool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko :D.

Ile potrzebna pkt do 50 rangi ale tak łącznie, od zera? Wczoraj wbiłem 24 i patrzę a tutaj, do następnej 65k pkt, a wcześniej musiałem tylko 35k pkt zdobyć :<.

_____

@Mori:

Tak Cię irytuje, że ktoś nie stawia przecinków? Ja zrozumiałem bez problemu... Może to Ty masz jakiś problem? ;>

PS. bez urazy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×