Skocz do zawartości
ONE

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy i koleżanki mam problemik który jest bardzo uciążliwy. Stracił mi się dźwięk z gry. Nie słyszę, że podkładane są M-COMy, nie słyszę jak ktoś orderuje danego M-COMa. Nie słyszę, jak ktoś woła o amo czy apteczkę. Jedyne dźwięki jakie mam to dźwięki pojazdów, strzelania i biegania. Nie wiem co może być przyczyną bo inni te dźwięki mają. Poradźcie mi coś bo nie dobiję do generała :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie kilkakrotnie miałem taką samą sytuację podczas gry, moim zdaniem jest to problem z serwerem, bo po pewnym czasie dźwięk wraca ponownie. Ale czasami muszę wyjść z gry, wylogować się z PSN i pownownie zalogować na serwer i problem znika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy i koleżanki mam problemik który jest bardzo uciążliwy. Stracił mi się dźwięk z gry. Nie słyszę, że podkładane są M-COMy, nie słyszę jak ktoś orderuje danego M-COMa. Nie słyszę, jak ktoś woła o amo czy apteczkę. Jedyne dźwięki jakie mam to dźwięki pojazdów, strzelania i biegania. Nie wiem co może być przyczyną bo inni te dźwięki mają. Poradźcie mi coś bo nie dobiję do generała :confused:

Sprawdź sobie ustawienia dźwięku - może zwyczajnie masz wyciszone komunikaty?

I zapisz się na ustawkę ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

balneator ->ja to mam od 2 tygodni non stop. Na jakim serwerze nie gram to mam to samo.

Holek-> sprawdzę. Na ustawkę się nie piszę. Pogram na publiku :sweat:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gral ktos z was MOHa tego nowego bete na pc? wczoraj sciagnełem i na connecting moja przygoda sie konczy....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli masz podlaczone pod amplituner , sprawdz czy na jakies dolby stero nie masz podlaczone [ mi np wyciszalo dzwiek mocno z hs i czasem mialem ten sam problem ] sprawdz na ps jakie masz ustawienia dzwieku , zrób rekonfiguracje ewentualnie, powinno pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gral ktos z was MOHa tego nowego bete na pc? wczoraj sciagnełem i na connecting moja przygoda sie konczy....

czas bety skończył się jakiś czas temu. oczekuj premiery

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no w sumie szybko sie obudzilem. dzieki za odpowiedz;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Atacamie jest chyba najszybciej. Wystarczy od razu jak się odrodzisz wybiec na drogę, rzucić miny i grać normalnie. Polecam rzucanie min pod kamienie. Bardzo trudno jest je wtedy zauważyć.

of f..k, jestem noobem, tego nie potrafię, odwracać kamienie, chyba samą siłą woli to robisz...;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A widziałeś że gra na HC 5 tys killi 870 na hc najłatwiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Granie "na dopingu"?

A propos...czemu "panie Marqus"?

Po drugie bo starszy i ładnie brzmi.A doping był no i stwierdzam że jak mnie 10 x ustrzelili do zera to sie mi cisnienie podniosło i następnie było 14/12 dla mnie.Potem słabiej i z kim to ja gadałem przz hs nie pamietam już ,heh.Moja mi mówiła że coś tam bełkotałem.Az się boję normalnie konsolę włączyc i B:BC2. Staty pójdą na łeb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja włączyłem i żałuje. Przywitała mnie ranga 0:/

Edytowane przez NFL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałęm w pysk od BC 2. Moja ranga spadła do zera. Były już kiedyś takie sytuacje?

Ja włączyłem i żałuje. Przywitała mnie ranga 0:/

bylo tak tydzien temu , wszystko bylo wyzerowane . Dzisiaj robia cos na serwerech prawdopodobnie wszystko wroci do normy jutro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Mam pewien problem, pewnie tak jak większość z Was, taki miała. Mianowicie chodzi, mi o to, że gdy dzisiaj grałem w BC2 nagle mi wyskoczyło "Connection to server has been lost" (nie pierwszy raz). Wchodzę na serwer i mogę wybrać tylko podstawową broń. W "My stats" wszystko na 0, ranga 1, ulubiona broń 0 killów, pojazd to samo i wszystko wyzerowane, przy ratio pisało undefinted ;/. Gdy zobaczyłem statystkę ogólną pisało że mam 20 rangę (tak jak miałem) i wszystko jak było. I teraz kieruję moje pytanie do Was drodzy forumowicze, czy to jest chwilowe i się naprawi na przykład jutro czy pojutrze? Nie miałem takiego problemu nigdy wcześniej, więc nie wiem jak postępować :(.

Vess :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Mam pewien problem, pewnie tak jak większość z Was, taki miała. Mianowicie chodzi, mi o to, że gdy dzisiaj grałem w BC2 nagle mi wyskoczyło "Connection to server has been lost" (nie pierwszy raz). Wchodzę na serwer i mogę wybrać tylko podstawową broń. W "My stats" wszystko na 0, ranga 1, ulubiona broń 0 killów, pojazd to samo i wszystko wyzerowane, przy ratio pisało undefinted ;/. Gdy zobaczyłem statystkę ogólną pisało że mam 20 rangę (tak jak miałem) i wszystko jak było. I teraz kieruję moje pytanie do Was drodzy forumowicze, czy to jest chwilowe i się naprawi na przykład jutro czy pojutrze? Nie miałem takiego problemu nigdy wcześniej, więc nie wiem jak postępować :(.

Vess :)

Tymczasowe, widzę fana Hellsinga hehe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, najprawdopodobniej to kwestia paru godzin, robią coś na serwerach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Vessarius tydzień temu było to samo a z tego co pisali koledzy wróciło do normy koło 24.00 ale nie wiem jak z punktami czy zaliczało.Myślę że servery się zaczynają pomału sypać,wczoraj na Isla na drugiej bazie M-com jako atakujący zauważyłem migające rusztowania tak jakby jedna plansza nachodziła na drugą :verymad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pewien problem z gra. Kolega powiedział mi dziś, ze po włączeniu gry pokazuje mu rank 0, żadnych broni, celowników. Kompletna pustka. W statystykach i broniach w menu wszystko jest jednak na polu bitwy nie ma nic. Podobnie jest u mnie i innego kolegi. Macie podobnie ? Czego to może być wina ?

Pozdrawiam Koniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ma to związek z PSN i banowanie Jailbreaków o PSGroove. Sony się przygotowuje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wróci , nie boj sie, pograj nieco z zerem a staty wpadna spowrotem po paru rundach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mieliścietaka sytuacje czy tylko gdybiecie ?

Pozdrawiam.

Edytowane przez Koniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mieliścietaka sytuacje czy tylko gdybiecie ?

Pozdrawiam.

nie raz i pewnie nie ostatni, zdarzało się coś takiego :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@bzykacz, Bas, portek:

Dzięki, upewniliście mnie, że moje osiągnięcia nie znikną :D.

PS. bzykacz nie tylko fana Hellsing'a, ale także, większości anime :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×