Skocz do zawartości
ONE

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

czy jest na to jakiś sposób?

Tak,grać od poniedziałku do soboty.Dzieje się już tak z m-c i nic nie robią z tym mają nas w D :angry:

Edytowane przez portek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera i zawsze w niedziele tak robią ale na szczęście to nie długo trwa. Koło 22:00 jest już normalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na 7:00 do fabryki to kto za mnie wstanie? :tongue:

Do dupy palec z taką grą :angry:

Popieram! Aż skrętu kiszek dostaję gdy widzę wyzerowane statystyki! :mad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram! Aż skrętu kiszek dostaję gdy widzę wyzerowane statystyki! :mad:

ja jako nowicjusz przez, 3 dni mordowania z uśmiechem na ustach ;), dotarłem do 13 lvl, zrobiłem obiad kobita na spacer patrze a tu kibel NIC zero...myślałem, że wywale konsole przez okno...

ale mnie uspokoiliście. Dzięki za pomoc:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to mija po maks kilku rozegranych rundach. to samo mialem dzis (po jednej rundzie norma) i tydzien temu ( po 2 rundach wrocily perki) wiec nie ma co sie denerwowac:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to mija po maks kilku rozegranych rundach. to samo mialem dzis (po jednej rundzie norma) i tydzien temu ( po 2 rundach wrocily perki) wiec nie ma co sie denerwowac:)

Jak się tu nie denerwować,gra schodzi na psy.A punkty po maks kilku rundach gdzie masz? w D. :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Dice robi kolejnego battlefielda a nie mogą poprawić podstawowych problemów ze starym  .Mają najgorsze wsparcie z jakim sie spotkałem. Najgorsze jest to że tylko ta gra mi tak podchodzi w multi i stopień uzależnienia jest dosyć wysoki   :biggrin: .W innym przypadku już dawno bym przy takich akcjach gierkę wywalił.

NFL :  mi nie mija nawet po 5 a grając pierwszy raz dzisiaj miałem ok i potem kapa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie dzisiaj po jednej rundzie perki wrocily. ale zdziwienie bylo niesamowity gdy zamiast red dota byla szczerbinka i brak apteczek do rzucania:)

co do wsparcia to racja bo jest masa rzeczy do poprawienia (chociazby boskie shotguny) ale poziom rzezi wynagradza niedorobki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się tu nie denerwować,gra schodzi na psy.A punkty po maks kilku rundach gdzie masz? w D. :angry:

Jak ci się nie podoba to po prostu przestań grać. Nikt raczej nie będzie płakał z tego powodu.

Edytowane przez DizzY-WolF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co ktorys weekend wlasnie tak sie dzieje;/ wszystkie rangi znikaja ;/ niewiem cZym to jest spowodowane , wydaje mi sie ze to od przeciazenia serverow ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast jeczec docencie zabawe z podstawowa bronia :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast jeczec docencie zabawe z podstawowa bronia :biggrin:

Padłem ze śmiechu!!!! Cóż za wspaniały tekst dla niezdecydowanych panienek!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety po dogłębnym przejrzeniu Store w grze i PSN stwierdzam, że nie mam możliwości zakupu VIP kodu :( w Store w grze mam same paczki map za cene "VIP" i nic innego..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem wyszczegolnione paczki mam w store a teraz ich nie mam. Moze cos zmieniaja. Napisz do ludzi z allegro lub gametrade i pytaj czy sprzedadza sam kod vip. Moze sie uda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety po dogłębnym przejrzeniu Store w grze i PSN stwierdzam, że nie mam możliwości zakupu VIP kodu :( w Store w grze mam same paczki map za cene "VIP" i nic innego..

Jazzhoo wchodzisz na PS Store - nie store w grze, wchodzisz na "szukajkę" - lupka w prawym górnym rogu.

I wpisujesz "Vip code" - pierwsze trafienie od góry powinno być B:BC2 VIP ACSSESS.

Cena 47 zeta :D

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja gram po to zeby byc wyzej na tablicy wynikow niz DizzY-WolF ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety po dogłębnym przejrzeniu Store w grze i PSN stwierdzam, że nie mam możliwości zakupu VIP kodu :( w Store w grze mam same paczki map za cene "VIP" i nic innego..

Jaką masz wersję gry? Europejską?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast jeczec docencie zabawe z podstawowa bronia :biggrin:

Jakby wszyscy to mieli to rozumiem ale część mojego składu ma ok. Teraz  biegam jak ślepy z grabiami i do tego nie mam możliwości dawania ammo. Jak to powiedział świętej pamięci Kuroń "nie ma miłości bez bólu powiedział pszczelarz wkładając pałę do ulu".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wygląda super! znowu będzie trochę nieprzespanych nocek :)

Ja od 5 marca chodzę niewyspany ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jazzhoo wchodzisz na PS Store - nie store w grze, wchodzisz na "szukajkę" - lupka w prawym górnym rogu.

I wpisujesz "Vip code" - pierwsze trafienie od góry powinno być B:BC2 VIP ACSSESS.

Cena 47 zeta :D

Pozdrawiam.

Hell yeah.. wielkie dzięki Mori!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wygląda super! znowu będzie trochę nieprzespanych nocek :)

Teraz to już w ogóle nie będe spał.:ninja: Rano może mnie obudzić tylko Led Zeppelin, Purple...idę grać i do zobaczenia na polu walki hahaha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tych, co chcą dzisiaj wejść sobie szybko na jedną rundę ostrzegam, że jest nowa, DUŻĄ aktualizacja systemu. Także najpierw odpalcie konsolę, zacznijcie ściągać a potem może jakiś obiad zróbcie bo kawę zdążycie wypić ;-)

Eh te badziewiaste 3D..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To idę zassać tą paczke dry.gif

Jakoś mnie ten dodatek nie przekonuje. Fajnie, że jest AK ale czy będą inne dość popularne bronie z tamtego okresu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×