Skocz do zawartości
ONE

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam takie male pytanie co do BC2, po jakim czasie znikają miny? Bo w sumie nigdy na to uwagi nie zwróciłem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mogę się mylić ale wydaje mi się, że znikają dopiero gdy wybuchną :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie tez mi sie tak wydawalo ;) Ale najlepiej aby wypowiedzial sie ktos kto jest pewny :) Pozdrawiam wszystkich ogarniaczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie tez mi sie tak wydawalo ;) Ale najlepiej aby wypowiedzial sie ktos kto jest pewny :) Pozdrawiam wszystkich ogarniaczy

Jestem pewny, że kawa ma rację. Miny znikają gdy:

a) wybuchną

B) gość, który je wyrzucił opuści grę

c) gość, który je wyrzucił wyrzuci więcej niż 6 - wtedy mamy do czynienia z taką zamianą - 7 za 1, 8 za 2 itd.

Twoja śmierć czy nawet zmiana klasy postaci NIE POWODUJE zniknięcia min.

EDIT: zamiast b zrobiła się emotka ;-)

Edytowane przez holis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie dzieki za odp ;) Na pewno informacja sie przyda ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"c) gość, który je wyrzucił wyrzuci więcej niż 6 - wtedy mamy do czynienia z taką zamianą - 7 za 1, 8 za 2 itd."

Czy to pewne 100 %

Bo osatnio sie koleguję z minami i rzucam ile wlezie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"c) gość, który je wyrzucił wyrzuci więcej niż 6 - wtedy mamy do czynienia z taką zamianą - 7 za 1, 8 za 2 itd."

Czy to pewne 100 %

Bo osatnio sie koleguję z minami i rzucam ile wlezie.

Tak to pewne. Inaczej bys czolgiem z miejsca nie ruszyl nigdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja to bym poprosił jeśli można o porady, ewentualnie szybki kurs pilotażu śmigłowców. Poprostu mam opory wsiadać do śmigłowca wiedząc że zaraz się rozbiję podczas gdy inni mają te maszyny ogarnięte i mogą zadać wrogowi duże straty. Tym bardziej że dołączyłem kiedyś przez random składu do kolesia który latał po mistrzowsku i prawie przez całą rundę nas nie zestrzelili. Zajmowaliśmy nawet flagi na conqueście. Po tym doświadczeniu rura mi zmiękła i nie łapię się za stery :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja to bym poprosił jeśli można o porady, ewentualnie szybki kurs pilotażu śmigłowców. Poprostu mam opory wsiadać do śmigłowca wiedząc że zaraz się rozbiję podczas gdy inni mają te maszyny ogarnięte i mogą zadać wrogowi duże straty. Tym bardziej że dołączyłem kiedyś przez random składu do kolesia który latał po mistrzowsku i prawie przez całą rundę nas nie zestrzelili. Zajmowaliśmy nawet flagi na conqueście. Po tym doświadczeniu rura mi zmiękła i nie łapię się za stery :confused:

Jak masz to odpal tryb Onslaught i ćwicz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w bf-a gram prawie od premiery i nadal nie wsiadam do heli bo nigdy nie miałem chęci latać i wole zostawić stery doświadczonym pilotom. Czasem zasiądę za sterem ale tylko żeby zniszczyć go wrogowi bo nie ma ze mną nikogo kto potrafi latać. Mnie denerwuje jak wsiądę do heli i gość lata w pola żeby zlecieć na drzewko i pokampic więc nie chce być takim noobem jak on i nie latam , i nie denerwuje swojej armii :) Najlepszym sposobem do nauki jest onslaught mode tam możesz potrenować bez żadnych oporów. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja to bym poprosił jeśli można o porady, ewentualnie szybki kurs pilotażu śmigłowców. Poprostu mam opory wsiadać do śmigłowca wiedząc że zaraz się rozbiję podczas gdy inni mają te maszyny ogarnięte i mogą zadać wrogowi duże straty. Tym bardziej że dołączyłem kiedyś przez random składu do kolesia który latał po mistrzowsku i prawie przez całą rundę nas nie zestrzelili. Zajmowaliśmy nawet flagi na conqueście. Po tym doświadczeniu rura mi zmiękła i nie łapię się za stery :confused:

Jeśli masz kupiony dodatek Onslaught, to daj cynk na PSN i polatamy razem. Też chętnie poćwiczę podniebne ewolucje. Najlepiej w niedzielę jak jest padaka na serwerach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nic nie dokupywałem. Jakie są ewentualne koszta? Jeśli dobrze zrozumiałem tryb "onslaught" czyli atak, na kogo? na boty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nic nie dokupywałem. Jakie są ewentualne koszta? Jeśli dobrze zrozumiałem tryb "onslaught" czyli atak, na kogo? na boty?

Tak, za 33 PLN można pobiegać (w max. 4 osoby) za boot'ami i potrenować pilotowanie śmigła. biggrin.gif

Masz osobny temat na forum o tym trybie. Poczytaj, kupuj i latamy.

Edytowane przez Kovalov

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam następujące pytanie, czy jak kupię używaną grę Bad Company 2, to będę w stanie grać przez internet ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję! Poczytam, dokupię i napewno się odezwę.

PS. Przepraszam za może głupie dla niektórych pytania, ale podobno "kto pyta nie błądzi"

Edytowane przez Gedeon1974

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja mam następujące pytanie, czy jak kupię używaną grę Bad Company 2, to będę w stanie grać przez internet ?

Nie! Aby grac w używane BC2 via net, musisz przelać na moje konto kwotę 2385 euro, plus 22% VAT.

A tak serio:

facepalm11.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadać wam pytanie...

Dowiem się bez zbędnych obrazków ? :)

Edytowane przez skomerek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadać wam pytanie...

Dowiem się bez zbędnych obrazków ? :)

Tak możesz grać.

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja to bym poprosił jeśli można o porady, ewentualnie szybki kurs pilotażu śmigłowców. Poprostu mam opory wsiadać do śmigłowca wiedząc że zaraz się rozbiję podczas gdy inni mają te maszyny ogarnięte i mogą zadać wrogowi duże straty. Tym bardziej że dołączyłem kiedyś przez random składu do kolesia który latał po mistrzowsku i prawie przez całą rundę nas nie zestrzelili. Zajmowaliśmy nawet flagi na conqueście. Po tym doświadczeniu rura mi zmiękła i nie łapię się za stery :confused:

po weekendzie poćwiczymy, jeszcze będziemy fruwać jak szerszenie:thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli kiedys wbijesz na pusty serwer to wtedy sobie pocwicz. Nie lataj podczas wielikch gier bo sklad ci wsiadzie wyskoczysz za mape i wpadniesz na czarna liste :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak to teraz będzie w swietle premiery nowego Moh`a? Pola bitewne BC2 opustoszeją? Aż strach mnie ogarnia ze wejdę kiedyś na Atacama Drsert i...bedę sam!!! Ew. zobacze tabliczkę z napisem:" Szukaj nas w Awganistanie!"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marqus - raczej nie, już kilku znajomych z mojej listy jest zawiedzionych nowym MoH'em, więc raczej nie będą w niego grać. No i wychodzi oczywiście Vietnam :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×