Skocz do zawartości
ONE

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

Masz racje Mori. Jednak ja na Atacamie nie gram wogóle. Caly czas grałem w Rush lecz teraz sie przeniosłem na conquesta i zabawa jest przednia.

Jeszcze godzinka w pracy i do domku ;) a wieczorem ostra rzeźnia na Laguna Presa ;]

Pozdrówki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile by nie kosztował dodatek to i tak kupię. Pokażcie mi zabawkę, którą bawiliście się tyle czasu :rolleyes:( u mnie ponad 300 godzin) i końca nie widać :thumbsup:.

też tak uważam, nawet gdyby był droższy i tak kupię. Koszt vs czas spędzony i wynikająca z tego frajda, nie do pobicia.

ps3_MF187DoubleG.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie, dla upewnienia się - nie ma problemu, żeby na używanej grać przez neta?>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To bedzie cie co chwila wywalac z gry... Ja czytalem ze po 30 dniach VIP code sam sie odblokowuje, ale na ile to prawda to juz nie mam pojecia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile by nie kosztował dodatek to i tak kupię. Pokażcie mi zabawkę, którą bawiliście się tyle czasu  :rolleyes:( u mnie ponad 300 godzin) i końca nie widać :thumbsup:.

Poniżej pępka jest taka jedna...  

Ale multiplayer tylko dla wybranych  :sweat:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może kiedy wychodzi dodatek Vietnam ?? Bo mam zamiar kupić ok.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może kiedy wychodzi dodatek Vietnam ?? Bo mam zamiar kupić ok.gif

Jedyne info to jest Zima. Dokladniejszej informacji jeszcze nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli wychodzi na to że na święta może być :laugh:

Zima-22 Grudnia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boże, niech ten koleś zgoli w końcu tą brodę, przez nią wygląda jak stary dziad. Już wiem na kim wzorowali się z okładką nowego MoH'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałbym się dowiedzieć czy jest możliwe żeby w statystykach nie zapisywały się wybiórczo niektóre rzeczy. Wczoraj biegałem z zamiarem wbicia złotych gwiazdek na wszystkich broniach. Udało mi się z asfaltem i medykiem. Sprawdzam staty, są. Dzisiaj rano na www.battlefieldbadcompany2 wpadam..... patrzę..... tu brąz tu srebro. Kurde co jest? Odświeżam staty raz,drugi, trzeci..... nic. Zdarzyło się komuś coś podobnego?

PS. Koval jak to czytasz, to zostałem wczoraj na Atacamie i zestrzeliłem tego gościa w Heli 4 razy ze swojej bazy, do tego miałem kilka asistów dla naszej latałki. Był ogarnięty (42 lvl) i konkretnie się wściekał. Podjechał potem czołgiem, skasowałem go z gustawa. Podleciał z kumplem heli i wyskoczył, zlazłem z prz .lot. i zabiłem go z karabinu. Za to że zepsuł nam grę w pierwszej rundzie, to po drugiej ma koszmary i będzie mnie chyba ścigał na wszystkich mapach :))

Edytowane przez Gedeon1974

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałbym się dowiedzieć czy jest możliwe żeby w statystykach nie zapisywały się wybiórczo niektóre rzeczy. Wczoraj biegałem z zamiarem wbicia złotych gwiazdek na wszystkich broniach. Udało mi się z asfaltem i medykiem. Sprawdzam staty, są. Dzisiaj rano na www.battlefieldbadcompany2 wpadam..... patrzę..... tu brąz tu srebro. Kurde co jest? Odświeżam staty raz,drugi, trzeci..... nic. Zdarzyło się komuś coś podobnego?

PS. Koval jak to czytasz, to zostałem wczoraj na Atacamie i zestrzeliłem tego gościa w Heli 4 razy ze swojej bazy, do tego miałem kilka asistów dla naszej latałki. Był ogarnięty (42 lvl) i konkretnie się wściekał. Podjechał potem czołgiem, skasowałem go z gustawa. Podleciał z kumplem heli i wyskoczył, zlazłem z prz .lot. i zabiłem go z karabinu. Za to że zepsuł nam grę w pierwszej rundzie, to po drugiej ma koszmary i będzie mnie chyba ścigał na wszystkich mapach :))

Jeśli wykrzaczył się serwer na którym grałeś to staty poszły w ...... . Szczególnie w trybie Conquest jest to dotkliwe, bo można stracić wyniki nawet z kilku rund.

Sprawdź tutaj http://bfbc2.statsverse.com/stats/ps3/Gedeon1974 czy jest to co wbijałeś.

Lepsze staty są na http://bfbcs.com/ps3 . Niestety ta strona ostatnio jest kapryśna i czasami trzeba długo czekać, aż dane zostaną uaktualnione. Jednocześnie obsługuje max. 500 zapytań, więc jak jest ich więcej to d.... blada.

Co do Atacamy - Good Job !!! Dziś wreszcie będę mógł spać spokojnie ok.gif.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wykrzaczył się serwer na którym grałeś to staty poszły w ...... . Szczególnie w trybie Conquest jest to dotkliwe, bo można stracić wyniki nawet z kilku rund.

Sprawdź tutaj http://bfbc2.statsve.../ps3/Gedeon1974 czy jest to co wbijałeś.

Lepsze staty są na http://bfbcs.com/ps3 . Niestety ta strona ostatnio jest kapryśna i czasami trzeba długo czekać, aż dane zostaną uaktualnione. Jednocześnie obsługuje max. 500 zapytań, więc jak jest ich więcej to d.... blada.

Co do Atacamy - Good Job !!! Dziś wreszcie będę mógł spać spokojnie ok.gif.

Dzięki Kovalov za link. Sprawdziłem.....niestety jak sam widziałeś jestem w dupie :sad:. Ale nic to, mówi się trudno i gra się dalej.:thumbsup:

Edytowane przez Gedeon1974

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie prościej odpalić grę i wejść w "Weapons & gadgets".

Cuda pokroju niezapisywania statsów na jakiś tam stronkach to żaden problem.

Ja mam wbitą platynę do M16 a killsów naliczyło mi 850 :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie prościej odpalić grę i wejść w "Weapons & gadgets".

Cuda pokroju niezapisywania statsów na jakiś tam stronkach to żaden problem.

Ja mam wbitą platynę do M16 a killsów naliczyło mi 850 :biggrin:

to nie ma znaczenia. Musiales zabic 1000 razy zeby miec platyne. Sprawa wyglada tak, ze jak grasz dlugo na 1 serwerze, i sie potem ten serwer wysypie, to ne zapisuje ci punktow ani killi dla broni. Ale tak naprawde te kille sa zapamietane. Stad potem platyny wpadaja przy 850-900 kills. Fajnie to widac na bfbcs.com , bo tam pokazuje ci np 850 killi przy broni, ale jak na nia najedziesz, to obok w okienku pokazuje sie ta bron, i faktyczna liczba zabic z niej. Czesto jest tak ze przy broni pokazuje 700, a obok w okienku np 840/1000.

Takze padniety serwer nie zapisuje punktow i statów, ale nie wydluza drogi do platyny.

Edytowane przez snosch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boże, niech ten koleś zgoli w końcu tą brodę, przez nią wygląda jak stary dziad. Już wiem na kim wzorowali się z okładką nowego MoH'a.

to jest product manager i broda to część wizerunku :) Pewnie chodzi o zbratanie się z weteranami z Vietnamu którzy nie mieli czasu na golenie tylko na napierxxxxx żółtków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie jak można to kupić po za kartą kredytową bo takowej nie mam  :rolleyes:

                      

         :square:   :cicle:

            :x:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz kupić taki bon PSN za 100 lub 200 zł. Wpisujesz w Reedem i pobierasz Vietnam (tak mi ktoś tłumaczył) :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz kupić taki bon PSN za 100 lub 200 zł. Wpisujesz w Reedem i pobierasz Vietnam (tak mi ktoś tłumaczył) :thumbsup:

Dokładnie tak jest. Karta prepaid 20, 100 lub 200 PLN. Można kupić np. na gram.pl kod wysyłają mailem, lub w Media, Empik itp.

Na necie są zazwyczaj 100 i 200, można kupić 100 za 95 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boże, niech ten koleś zgoli w końcu tą brodę, przez nią wygląda jak stary dziad. Już wiem na kim wzorowali się z okładką nowego MoH'a.

Prędzej na nim się wzorowali:

64nkw9.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×