Skocz do zawartości
ONE

Call Of Duty: Black Ops

Rekomendowane odpowiedzi

Grafika niczym w Counter Strike'u...

To chyba super, nie? Od dawna wiadomo że cs to niedościgniony król fpsów :D

A tak serio, kupił ktoś angielską wersję z Ultimy?? b.b.b. ważne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba super, nie? Od dawna wiadomo że cs to niedościgniony król fpsów :D

A tak serio, kupił ktoś angielską wersję z Ultimy?? b.b.b. ważne

Ta gra zawiera również plastikowe poruszanie się jak w CS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka slow na goraco , nowy CoD animacja postaci przypomina to co bylo w CoD WaW odrazu widac reke ludzi z Treyarch , moim zdaniem grafika nie jest powalajaca ale nie jest tez tragiczna . Moi mili nowe dziecko activision nie jest ani rewolucyjne ani rewelacyjne jest to kolejny fps na rynku dobry do grania wtedy jak szef wku.... , telefon nawali , wszyscy sie dookola czepiaja tak wtedy jak najbardziej na odstresowanie Black Ops . Trzeba przyznac tylko ze CoD BO ma te przewage nad innymi fps'ami , ze ma mozliwosc grania na podzielonym ekranie oraz tryb zombie

Oczywiscie juz biegaja dzieciaczki z maratonem , zmniejszeniem wagi i ninja

Jesli podobal wam sie CoD WaW to Black Ops takze przypadnie do gustu , ktos tu wczesniej napisal , ze w tej grze jest 95% CoD MW2 moim zdaniem wicej jest wlasnie z WaW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem ciekawy ile jest mapek w zombie. Z tego co widać w menu wyboru mapy jest 3 ale w rankingu zombie są jeszcze 4 mapki z world at war

Ktoś może wie czy te mapy będą dostępne w BO?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od Counter Strike to się proszę odwalić koledzy...najwięcej turniejów i graczy na świecie :)

A Black Ops jutro u mnie w domu to napiszę parę słów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to teraz nie wiem,czy kupić,czy nie... nie podoba mi się,jest sporo negatywnych opinii,ale raczej wypada kupić.trudno,najwyżej się sprzeda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tych co narzekaja na spolszczenie powinni ukamieniowac

co wam to robi esteci?

na wszystkich forach i stronach siedza jacys mistrzowie ortografi, czy przez jedno Ę mniej bedziesz miec mniejszy fun z gry?

Zacytuję tutaj jedną osobę MaZZeo:

"Jeżeli nadal chcesz wspierać dystrybutora, który na stanowisko tłumacze zatrudnia mało rozwiniętą amebę i wypuszcza drugi rok z rzędu jakiś żart na dodatek z niedorobioną okładką to spoko.

Trzeba to podkreślać i napier.dalać a nie marginalizować mówiąc, że to mało ważne"

Edytowane przez KuklesPL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem troszkę w każdy tryb wrażenia na szybko:

-single:podoba mi się, trzyma poziom poprzednich cod-ów

-zombies:nowa mapka jest o tyle ciekawa, że nie za bardzo jest gdzie przykampić, trzeba grać bardziej mobilnie, też zdecydowany plus!

-multi:nic specjalnego, grałem po split screenie z kumplem, fun z gry jest, ale do mojego ulubionego konsolowego multi, czyli BC IMO sporo brakuje, jeśli chodzi o grywalność.

To narazie tyle, choćby multi i singla całkiem wycięli z gry to i tak pewnie bym kupił dla samych zombiaków ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

narazie pograłem troche w trybie Zombie z bracikiem i mieliśmy niezły ubaw:) graficznie rewelacji nie ma ale nie wygląda to źle.Jutro po pracy przysiąde dłużej i będę wiedział więcej.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ja właśnie co załadowałem do mojego Psa 3 Black Ops i na pierwszy ogień włączyłem sobie meczyk TDM i pierwsze co wypaliło moje oczy to grafika wiedziałem juz po filmikach że będzie bardziej kolorowa i pstrokata niż w MW2 ale nie spodziewałem sie że same tekstury będą tak słabej jakosci że to aż wali po oczach.

I tak teraz porównując wydaje mi się ze jakosć tekstur była owiele lepsza w MW2 ale to tylko moje zdanie ale nie sądze że na oczy mi padło że dostrzegłem taką róznicę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tylko jedno gra jest świetna, bardzo podobają mi się mapy i bronie, które są świetnie zbalansowane. Grałem 3 godzinki w drużynowy DM i nawet nie ciągnęło mnie do sprawdzenia innych trybów, nawet singla nie ruszyłem. Zarabianie kasy i odblokowywanie broni i wszystkich dodatków do niej nieźle wciąga, a ekwipunku jest naprawdę sporo.

Edytowane przez balneator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem kilka misji w singlu i powiem szczerze, że jestem zadowolony. Czuć miód jak w WAW bo MW2 było jakieś bez klimatu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również pograłem już troche mapek i gra mi się bardzo przyjemnie, faktycznie lekko odczuwam tak jakby deczko mniej dynamiczne tempo całej rozgrywki albo mi sie tylko tak wydaje. Nie zmienia to faktu że jestem zadowolony z zakupu. Również grafika u mnie wygląda doskonale, nie wiem dlaczego niektórzy nań narzekali. Pomysł z walutą i kupowaniem przeróżnych dodatków jest bardzo fajny :) Nie próbowałem jeszcze singla ale z postów powyżej czuję, że bede zadowolony. Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie czy da radę połączyć wszystkie dodatki? Czyli żeby na przykład w MP5K mieć i magazynek i scope i tłumik. Jest to do wykonania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

crash5>Wydaje mi się, że można mieć max. 2 dodatki do jednej broni.

Edytowane przez koosa58362

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz włączyć w perku(umiejętność) dwa dodatki.

Gra mi sie narazie fajnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak to jest z nagrywaniem ? Gameplaye ktore sie nagraly mozna zapisac na dysku konsoli i przeniesc je na kompa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to teraz nie wiem,czy kupić,czy nie... nie podoba mi się,jest sporo negatywnych opinii,ale raczej wypada kupić.trudno,najwyżej się sprzeda.

zależy kto co lubi - graficznie jest nie najlepiej - w MW2 jest znacznie lepiej. Multi dużo wolniejsze od MW2 przypomina WaW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolniejsze, czyli co wolniej biegasz? ^^ To są pierwsze godziny od premiery, wydaje mi się, że ludzie się jeszcze rozkręcą. Sam czekam na swoją kopię i myślę, że się nie zawiodę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyliście , że multi troche jakby jest dziwnie wolne w sensie , że jakby przeskoki lekkie są ;/ ??

Albo to ja gram za blisko TV.

Edytowane przez crash5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeskoki to nic innego jak lagi które są przy każdej nowej grze na początku ,a jeśli chodzi ci nie o lagi a o przycinki które ja na ten przykład zauwazyłem sam podczas obrotu kamery dokoła własnej osi to tak jest to widoczne i to gołym okiem i to chyba na każdej mapie na jednej mniej na drugiej więcej.

Co jak co ale nie można powiedziec żeby ta gra miała stałe 60 klatek przynajmniej w multi obawiam sie że w singlu mogą byc podobne ( jeszcze nie odpalałem to nie wiem ) albo i nawet gorsze dropy.

Oby jakiś patch to wszystko naprawił bo jak narazie jesli chodzi o framerate i jakość grafiki jest o pół kroku w tył albo troszkę więcej nawet w stosunku do takiego MW2 niemówiąc o wspomnianym juz w tym temacie odgłosu granatów który jest bardzo znajomy ( MAG :) ) czyli odgłos przypominający bardziej wystrzał z shotguna lub obrzyna a ogłos rzucania granatu po ciągu zabitych ofiar ( np. przywołujący helikopter z skrzynką amunicji ) przypomina odgłos rzuconej puszki po sledziach w oleju :P

Hehe wiem wiem czepiam się ale chyba coś jest na rzeczy skoro takie szczególy sie zauwaza :D

Edytowane przez ZeN-iu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×