Skocz do zawartości
ONE

Call Of Duty: Black Ops

Rekomendowane odpowiedzi

Tyle co ja gram w Black Ops, nigdy nei spotkałem hakera jedynie ludzi z dużym skillem :), gra fenomenalna jak dla mnie ;:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra bardzo dobra, rzeczywiście, ale dzisiaj po 4 miesiącach (od premiery BO) poraz pierwszy odpaliłem MW2. Ta gra dopiero rządzi... :cool: Lecz nie jest zbalansowana... Dlatego gram w BO i czekam na mapy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra bardzo dobra, rzeczywiście, ale dzisiaj po 4 miesiącach (od premiery BO) poraz pierwszy odpaliłem MW2. Ta gra dopiero rządzi... :cool: Lecz nie jest zbalansowana... Dlatego gram w BO i czekam na mapy :D

Co masz na myśli pisząc, że MW2 nie jest zbalansowana? Moim zdaniem ta gra jest bardzo dobrze zbalansowana. Szczerze, to wolę MW2 ake hakerzy nie pozwalają grać :verymad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat hakerów wogóle nie ma, Nie jest zbalansowana-mapy są świetne, ale połowa ludzi lata z Intervention i QS nawala z jednego końca mapy na drugi a druga połowa UMP45 :) W BO używany jest każdy typ broni :P Lecz w BO snajperki którymi osobiście bardzo lubie grać i w MW2 całkiem nieźle mi to wychodziło są bezużyteczne... Chociaż od czasu do czasu udaje mi się ugrać coś L96A1 z ACOGiem :P Dziś miałem dylemat czy wrócić do MW2, ale jednak zostaje przy BO. Chociaż i tak kupię następnego CoDa :) (O ile nie będą kazali płacić za prepaidy co jest bzdurą w konsolowych FPSach...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co??? Nie ma już hakerów w MW2? A wiecie może jak odzyskać zhakowane mimowolnie konto? Ok, już czaję o co chodzi z tym zbalansowaniem -snajperki też mnie zawsze wkurzaly w MW2 , fakt, w BO jest o niebo lepiej. Myślałem, że zbalansowanie to dobór poziomu graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co??? Nie ma już hakerów w MW2? A wiecie może jak odzyskać zhakowane mimowolnie konto? Ok, już czaję o co chodzi z tym zbalansowaniem -snajperki też mnie zawsze wkurzaly w MW2 , fakt, w BO jest o niebo lepiej. Myślałem, że zbalansowanie to dobór poziomu graczy.

Akurat w BO przesadzili w tą 2 stronę ze snajperkami, bo po prostu mapy nie są do tego przystosowane... Co do zhakowania konta, nie grałem w tym okresie (styczeń, grudzień), i dopiero dzisiaj od listopada pierwszy raz zobaczyłem jak to wygląda. To co bardzo podobało mi się w MW2 to Kill streaki, była atomówka, miało się jakiś cel do osiągnięcia, psy to jednak nie to samo :P I w MW2 mapy były 100x lepsze, w BO za to perki biją na głowę przesadzone commando itp, tak więc każda gra ma swoje wady i zalety, i jeden rok gram w grę od IW, w następny od Treyarch, w obu miło spędzam czas. Oby MW3 kiedykolwiek i czy wogóle powstanie było taką mieszanką MW2 z BO- Dobre snajperki, 70 lvli (te 50 za szybko idą), jakość połączeń, mapy ładnie zrobione, KSy z MW2, a balans broni, fabuła singla, i zabezpieczenie jak do tej pory przeciw-hakerskie z BO.

...Marzenie B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 marca czeka nas nowy patch.

• Matchmaking improvements to return higher quality results faster. This change includes settings that are tunable in the live environment, so tweaking may continue beyond initial release of this update.

• The in-game store now hides DLC map packs that do not match the language of the player’s disc to decrease the possibility of users downloading the incorrect language version.

• Calling in a Chopper Gunner immediately after getting shot down in a Gunship will no longer end the Chopper Gunner run prematurely. Required timing-specific button presses.

• Split screen players are now able to change camera perspectives and cycle through players as a spectator.

• Addressed an issue where the most recent match played in Zombies could overwrite the best match played on the leaderboard.

• Improved Zombies lobbies to prevent players from erroneously receiving the error “Unable to join game session” under certain circumstances.

• Addressed a number of community-discovered Zombies gameplay exploits.

• Additional security feature updates.

Gameplay Tuning:

• Additional sniper rifle tuning.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 marca czeka nas nowy patch.

• Matchmaking improvements to return higher quality results faster. This change includes settings that are tunable in the live environment, so tweaking may continue beyond initial release of this update.

• The in-game store now hides DLC map packs that do not match the language of the player’s disc to decrease the possibility of users downloading the incorrect language version.

• Calling in a Chopper Gunner immediately after getting shot down in a Gunship will no longer end the Chopper Gunner run prematurely. Required timing-specific button presses.

• Split screen players are now able to change camera perspectives and cycle through players as a spectator.

• Addressed an issue where the most recent match played in Zombies could overwrite the best match played on the leaderboard.

• Improved Zombies lobbies to prevent players from erroneously receiving the error “Unable to join game session” under certain circumstances.

• Addressed a number of community-discovered Zombies gameplay exploits.

• Additional security feature updates.

Gameplay Tuning:

• Additional sniper rifle tuning.

In game store? Jest tu coś takiego? :)

Nie ma nic dokładniej? Ciekawe co to będzie.

Takie pierdółki... :) Wiadomo kiedy DLC wychodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo kiedy DLC wychodzi?

3 marca, ale aktualizacje sklepu są w środy, czyli jest nadzieja że będzie jutro ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś na PSN

  • Call of Duty: Black Ops Single Player Demo Rating: PEGI 18
Availability: Not available in Germany File Size: 1280 MB
  • Call of Duty: Black Ops – First Strike Map Pack (£11.49/€14.49) Rating: PEGI 18

Availability: All locales File Size: 1377MB (appx)

(Releases Thursday, 3rd March)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

więc tak, może dzis uda mi sie wbić 50lvl, i co dalej.Jest niby prestige level ale jak go zdobyć i o co w nim chodzi?

putanie do was: ma juz ktos prestige lvl i co na nim sie dzieje, pozatym zapraszam na grę, ID mam w profilu:P(mam headset)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja wale, double xp, a ja pleya nie mam :/

kurde trza bylo sie lepiej w domu zachowywac i uczyc w szkole :/

@Up wchodzi w karte gracza i na samym dole ma tryb prestiz, klikasz i wchodzisz w prestiz.

prestiz prkatycznie nic nie daje po za mozliwoscia tworzenia jednej klasy wiecej i otrzymanie nowe ebmlementu. wszystkie bronie i wyzwania trzeba robic na nowo.

Edytowane przez Night_Wasp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patcj już wyszedł :) Jak wchodzi się w opcje multiplayer pojawia się nowa opcja sklep(o której pisał kill), niestety na razie pusto :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmienił się również tryb Merceneries (Najemnik). Teraz losuje on ze wszystkich trybów a nie tylko TDM. Moim zdaniem pomysł średnio trafiony.

Jest też opcja gry tylko na mapach z First Strike! To chyba coś, czego nie ma konkurencja ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest też opcja gry tylko na mapach z First Strike! To chyba coś, czego nie ma konkurencja ;)

Ale normalnie w TDM będzie sie dało grać na mapach z dodatku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem nowy i odrazu mam pytanie.

Zakupilem cod : bo w Chinach ( wersja przeznaczona na inne rynki) i teraz chce ściągnąć dodatek i nie wiem z jakiego psn. Jak zawsze przy dodatku podawali numer gry/parti z ktora bedzie działać tak teraz tego nie ma.

Proszę o szybka odpowiedz

Z góry dziękuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i teraz chce ściągnąć dodatek i nie wiem z jakiego psn. Jak zawsze przy dodatku podawali numer gry/parti z ktora bedzie działać tak teraz tego nie ma.

Proszę o szybka odpowiedz

Z góry dziękuje

Jak to nie ma? Jest i zawsze było tak samo jak teraz. Czyli- kupujesz dodatek i Twoim oczom(po kupieniu) ukazuje się 6 dodatków First Strike, każdy zawiera to samo, ale są podzielone na wersje. Ściągasz taką, która ma numer BLES-..... taki sam jak na płycie z grą. I możesz ściągnąć z Polskiego PS Store bo tam są chyba wszystkie BLESY do ściągnięcie. Ew. napisz mi jaki masz to Ci powiem czy taki da się sciagnac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie ma? Jest i zawsze było tak samo jak teraz. Czyli- kupujesz dodatek i Twoim oczom(po kupieniu) ukazuje się 6 dodatków First Strike, każdy zawiera to samo, ale są podzielone na wersje. Ściągasz taką, która ma numer BLES-..... taki sam jak na płycie z grą. I możesz ściągnąć z Polskiego PS Store bo tam są chyba wszystkie BLESY do ściągnięcie. Ew. napisz mi jaki masz to Ci powiem czy taki da się sciagnac.

troche sie pospieszyłem bo miałem blus a ściągnąłem z polskiego a tam jest bles. i teraz musze wymienić gre. albo z kimś się wymienić na map packi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zakupiłem Black Ops-a i grając na split screenie w pojedynkę biegając sobie po np. Nuketown w niektórych miejscach widać że animacja gry wyraźnie spada do ok 20 fps-ów. Nie instalowałem żądnego patcha bo tymczasowo nie mam neta w konsoli ,czy ostatni patch bodajże 1.07 wyeliminował tego typu problemy? Czy też macie takie spadki fps-ów w Black Ops-ie ,dla porównania grałem na xbox-ie i tam działo wszystko ultra płynnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patch 1.07 bardzo dużo pomógł. Gra jest wręcz nie do poznania. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony zmianą, bo nie grałem z 2 miesiące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po patchu da się grać snajperkami :teehee: Quickscopy włażą, nie ma czegoś takiego jak nie trafienie chociaż było celne w rzeczywistości... Ogólnie na wieeelki +.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×