Skocz do zawartości
ONE

Call Of Duty: Black Ops

Rekomendowane odpowiedzi

Swoją drogą to brzydkie zagranie ze strony Treyarchu. Albo, co bardziej prawdopodobne, dostali znaczący telefon z góry od m$...

Bez przesady po prostu niedwano wyszlo DLC Escalation. Przy takich okazjach robi sie Double XP. Poza tym miejmy nadzieje ze nadrobimy zaległości, choc to że PSN będzie działąc w tym tygodniu wydaje sie coraz mniej realne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korona by im z głowy nie spadła jakby wrzucili ten xp weekend w następny piątek, a tak to bezczelnie ogłaszają wszem i wobec, że Double XP on ALL Platforms. No faktycznie, dziękujemy.

Ewentualnie, żeby się x nie pultał, to dla PS3 dać tydzień później. Ale nie, lepiej dać teraz i przywdziać troll face'a.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobnie uważam że powinni sie byli z tym wstrzymać. Na pewno wiedzą o problemach PSN.

Miłym gestem z ich strony byłoby oświadczenie solidaryzujące sie z Sony zawierające przesuniecie xp weekend do czasu działania PSN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety ale każde Call of Duty jest zwiazane mocno z X360. Obejrzcie jakikolwiek zwiastun na Youtube - na koncu kazdego jest tylko logo Xboxa. Wiekszość gameplay'ów równiez pochodzi x360, nie wspominając juz o tych DLC.

Dziwie sie więc ze Black Ops jest najlepiej sprzedającą sie gra na PS3 (przynajmniej wg Activision)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie także narzekali tak na Black Ops'a to skąd tyle kupionych egzemplarzy ,że tu rekordy idą xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupuje sie za ciosem :)

Jak ktoś kupił COD 4 i sie zagrywał online to chyba musi sprawdzić nastepną część

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem kontynuowanie BO nie ma sensu, gra zakończyła się naprawdę fajnie i lepiej, aby nie była kontynuowana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc tak, jestem świeżo po ukończeniu kampanii dla "samotnego" gracza, i po kilku rundkach w multiplayer. Ludzie zaklinają ten tytuł, że za krótki, że oskryptowany, że nierealny itd. Mi gra podoba się bardzo, napakowana akcją, co z tego że to nierealne, ale ja od gry nie oczekuję super-realności, ma się przyjemnie grać! Multiplayer, jest najlepszy w jaki dotychczas grałem. Ta gra to poezja, teraz dopiero to zrozumiałem-niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było się słuchać Wujka Killa :)

A tak na poważnie, to tą grę docenisz dopiero jak pograsz w multi tak gdzieś 3, 4 prestige. Wtedy zobaczysz jak bardzo zbalansowane są bronie, perki i mapy i, że to gra, która by coś w niej osiągnąć wymaga od gracza umiejętności nie tylko szybkich palców ale i mądrej głowy i dobrych decyzji. Tutaj killstreaki same się nie robią, fragi same nie wpadają, a za swoją śmierć nie dostajesz nic w nagrodę. Długo by można gadać. Witaj w Drużynie ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było się słuchać Wujka Killa :)

A no tak, dziękuję. Bo dzięki Tobie zdecydowałem się na CoD'a właśnie ;P. Będę musiał jeszcze skombinować headset, i będziemy mogli pograć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie , macie podobnie , że gra tak jakby nie chodzi płynnie Multi? To nie są lagi tylko takie dziwne przeskoki , nie wiem czy temat był poruszany , ale czy tu nie chodzi o to klatkowanie? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie , macie podobnie , że gra tak jakby nie chodzi płynnie Multi? To nie są lagi tylko takie dziwne przeskoki , nie wiem czy temat był poruszany , ale czy tu nie chodzi o to klatkowanie? ;)

Ja tak mam, ale tylko u sojuszników. Wygląda jakby się teleportowali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę musiał jeszcze skombinować headset, i będziemy mogli pograć :D

Z przyjemnością :) Tylko headset Sony proszę, bo inne to zabójstwo dla uszu :P

Słuchajcie , macie podobnie , że gra tak jakby nie chodzi płynnie Multi? To nie są lagi tylko takie dziwne przeskoki , nie wiem czy temat był poruszany , ale czy tu nie chodzi o to klatkowanie? ;)

Ja tak mam, ale tylko u sojuszników. Wygląda jakby się teleportowali.

Tak to są lagi, ale u innych osób. Jeśli wam przeskakuje postać inna niż wasza to znaczy, że ona ma koszmarne lagi. Normalnie tego nie ma. Trzeba poczekać, aż PSN się ułoży i uspokoi, na nowo zgra z serwerami Activision itd. Kilka dni i powinno być ok. Poza tym, trzeba pamiętać, że w grach tak szybkich i wrażliwych na lag, ważne jest by maksymalnie zwolnić swoje łącze. Nic nie ściągać, a najlepiej wyłączyć komputer na czas gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Q: What about the Call of Duty: Black Ops Double XP weekend that was missed while PSN was down?

A: We have been in discussions with our friends at Treyarch, and they have ensured that all Call of Duty: Black Ops fans will get an extra Double XP event as soon as PSN comes back online. We don’t have details on timing just yet, but look forward to an announcement as soon as we have news.

http://blog.us.playstation.com/2011/05/16/psn-faq-restoration-questions-answered/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z przyjemnością :) Tylko headset Sony proszę, bo inne to zabójstwo dla uszu :P

Tak to są lagi, ale u innych osób. Jeśli wam przeskakuje postać inna niż wasza to znaczy, że ona ma koszmarne lagi. Normalnie tego nie ma. Trzeba poczekać, aż PSN się ułoży i uspokoi, na nowo zgra z serwerami Activision itd. Kilka dni i powinno być ok. Poza tym, trzeba pamiętać, że w grach tak szybkich i wrażliwych na lag, ważne jest by maksymalnie zwolnić swoje łącze. Nic nie ściągać, a najlepiej wyłączyć komputer na czas gry.

Pewnie że SONY, z innymi nie chcę kombinować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Kill i Snafu wysłałem wam Zapro na PSN gdynia_1987 , jak coś śmiało przyjmować :)

Sorka za OFtop.

EDIT: Kill , Snafu jeżeli chodzi o te lagi , to mi bardziej chodzi jakby o takie rozmycie ekranu , jakby gra wolniejsza się robiła momentami. A poza tym potrafi też u was POPROSTU lagnąć? Czyli jakiś przeskok czy coś? Z góry dzięki za odp.

Edytowane przez crash5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kill i Snafu wysłałem wam Zapro na PSN gdynia_1987 , jak coś śmiało przyjmować :)

Sorka za OFtop.

EDIT: Kill , Snafu jeżeli chodzi o te lagi , to mi bardziej chodzi jakby o takie rozmycie ekranu , jakby gra wolniejsza się robiła momentami. A poza tym potrafi też u was POPROSTU lagnąć? Czyli jakiś przeskok czy coś? Z góry dzięki za odp.

Wieczorem dosiądę się do konsoli i przyjmę zapro ;)

Co do tych lagów, to mi się zdarzyło tak raz czy dwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po odpaleniu psn jeszcze nie grałem , ale chętnie zagram :biggrin:

id: PretorianPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie

Powiedzcie mi prosze czy u was tez dlugo wyszukuje rozgrywki czy ja mam jakas dziwna kopie gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie

Powiedzcie mi prosze czy u was tez dlugo wyszukuje rozgrywki czy ja mam jakas dziwna kopie gry?

U mnie ok.3 sek. Może wina zamkniętego Natu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie ok.3 sek. Może wina zamkniętego Natu?

Konsola jest na NAT2 , inne gry dzialaja bez problemu , wlasciwie BO jak juz zalapie to tez dziala poprawnie owszem bywaja lagi czasem ale nie jakies ogromne utrudniajace rozgrywke . Tylko zanim wejde do lobby to trwa to dosyc dlugo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie mogli wybrać gorszego weekendu, bo pewnie większość będzie przegrzewać konsole z L.A. Noire.

Ale z drugiej strony, obiecywali że dadzą jak najszybciej.

Przy ostatnim podwójnym weekendzie siedziałem z kilkanaście godzin, ale tym razem z wiadomych względów pewnie będzie tylko kilka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×