Skocz do zawartości
ONE

Call Of Duty: Black Ops

Rekomendowane odpowiedzi

Chociażby dominacja, 10 wrogów przy WROGIEJ fladze. Sztab też się chyba wliczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, medale Ofensywa są przyznawane tylko wtedy kiedy npl jest w obrębie strefy przejęcia swojej flagi.

Dzięki za pomoc.

Edytowane przez Gregez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jakiej czulosci gracie?mam konsole od miesiaca i w zasadzie to sa moje pierwsze podejscia do fpsow na padzie. Na srednim dystansie daje rade ale na dalekim ciezko...celownik trudno ustawic na przeciwniku mimo tego ze np stoi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam sieciowe shootery, jednak gra na padzie jest dla mnie męką (zero precyzji). Swoją opinię opieram na demie BF 1943. Czy z czasem można już ogarnąć się czy dalej jest taka padaka ... Wychowałem się na cs i jest dla mnie nie do pomyślenia niemożność zabicia kolesia, który leci prosto na mnie z nożem.

Po jakim czasie (o ile to możliwe) można już się zacząć bawić i kooperować a nie irytować (do irytacji wystarczy mi GT5 i licencje).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jakiej czulosci gracie?mam konsole od miesiaca i w zasadzie to sa moje pierwsze podejscia do fpsow na padzie. Na srednim dystansie daje rade ale na dalekim ciezko...celownik trudno ustawic na przeciwniku mimo tego ze np stoi

Jak to twój pierwszy FPS to zacząłbym od 2, i leciał co jakiś czas w górę jak uznasz że za wolno Cię obraca. Co do dalekiego dystansu, zależy jakiej broni używasz. SMG z szybkim ostrzałem nigdy nie będą strzelały jak M60 :)

Ja gram na 5 mimo że to mój 5 FPS, i gram na padzie od 2 lat. 5 jest dla mnie optymalna.

Edytowane przez Arti_P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam sieciowe shootery, jednak gra na padzie jest dla mnie męką (zero precyzji). Swoją opinię opieram na demie BF 1943. Czy z czasem można już ogarnąć się czy dalej jest taka padaka ... Wychowałem się na cs i jest dla mnie nie do pomyślenia niemożność zabicia kolesia, który leci prosto na mnie z nożem.

Po jakim czasie (o ile to możliwe) można już się zacząć bawić i kooperować a nie irytować (do irytacji wystarczy mi GT5 i licencje).

100 godzin online i bedziesz wymiataczem osiedlowym:D A tak na powaznie to kup cos w co sie gra przyjemnie np. BF BC2 lub CoD MW2 lub BO, wtedy pocwiczysz troche precyzji. Ja gralem duzoooooooooooooo na kompie zanim przerzucilem sie na konsole i to glownie w fpsy, a teraz po 4 latach z konsolami juz wiem, ze nigdy nie wroce do grania klawa+myszka na kompie. Takze graj graj i jeszcze raz graj to sam zobaczysz jaka to frajda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie! Klawiatura służy do pisania w Wordzie a nie grania! Szukanie tych wszystkich guzików to porażka, na padzie masz dodatkowo odrzut broni i inne efekty fizyczne co jest bezcenne :thumbsup:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie śmieszne, bo w większości nie oparte na prawdzie. Szkoda cytować co drugie zdanie i wyjaśniać, że jednak tak nie jest jak "twórca" to opisał.

Można się ponabijać, ale jeszcze trzeba wiedzieć o czym się pisze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich , mam pytanie . Dużo osób gra w multi ? Da rade pograć? Bo gram teraz w BC2 ale ciężko spotkać full server a chciałbym sobie pograć w BO multi. I czy nie ma lagow? Bo zastanawiam sie miedzy opsem a mw2 do multi only.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz BO, ~400 000 graczy w każdej chwili, gry szuka 2 sek, nie ma w ogóle lagów i ogólnie gra rządzi B)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo coś kiedy drugie DLC z Cargo, Hotelem i Icebreakerem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy zmieniło się coś w kwestii lagów itp. od stycznia ? Bo grę sprzedałem właśnie z tego powodu bo ogólnie bardzo m się podobała, ale lagi jak dla mnie doszczętnie ją niszczyły.

Edytowane przez marol0v

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlc mozna kupic w pięciu czy jest blokada ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaka blokada?? ja kupilem, i jeszcze 2 kumplom uzyczylem.

Dokładnie. Żadnej blokady nie ma, chyba że wprowadzili tydzień temu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie chodzi mi po głowie zakup tego CoD przede wszystkim multi. Powiedzcie mi tylko jak wygląda sytuacja z komfortem gry ? Czy nie ma już problemów z lagami, wyrzucaniem z gry itd. ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie.

Dotarłem w multi do poziomu 50 i nie potrafie awansować,odblokować następnych poziomów prestiżu.Jak to zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×