Skocz do zawartości
ONE

Call Of Duty: Black Ops

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie do zadan, za zadania tez sie podwojne punkty dostaje? czy tylko za zabicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w poprzednich weekendach z podwojnym expem liczyly sie kille, zestrzelenia samolotow itp. nie podwajalo punktow premii za mecz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w poprzednich weekendach z podwojnym expem liczyly sie kille, zestrzelenia samolotow itp. nie podwajalo punktow premii za mecz.

nie było poprzednich weekendow... chyba ze chodzi ci o X'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, może ktoś wie kiedy bedą mapki na ps3 nowe?na X-a mialy być 1 lutego pon oć a dla nas?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie singiel porazka... nawet nie ukonczylem. Multi hnm na poczatku dla mnie byl crap moze dlatego ze nie potrafilem grac;> . Kilka dni spedzilem w multi i naprawde mi sie spodobalo. Dla mnie multi jest swietne a gralem w MW dluuuugo i byla to najlepsza gra. w WaW pogralem troche ale nie spodobala mi sie w MW2 tak samo, BC2 swietna ale mnie rozlancza tak wiec sie wkurzylem i juz nie gram i za nudna na gre solo w multi. Polecam multi bo jest swietne :) Czekam na double xp w weekend :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doublle XP już działa? czy trzeba czekać do określonej godziny? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napiszcie kiedy zaczna nabijac te punkty podwojnie, bo trzeba te prestize przyspieszyc troche

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to o 19 tylu graczy będzie dostępnych chyba co parę dni po premierze ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napiszcie kiedy zaczna nabijac te punkty podwojnie, bo trzeba te prestize przyspieszyc troche

dziś 19.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety trzeba czekać do 19.00.

;/

tak wogóle, z jakimi klasami gracie?

Ja mam AK74u, z szybkim strzałem i broń jest dobra, ale nie wiem co z perkami. Czy ninja jest przydatny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja gram famasem + podwojny magazynek,perki to duch,pewna reka i maratonczyk.ta klasa sprawdza sie w 100 %

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... 19 minęła, a mi kille dalej za 100 nalicza ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy powiedzcie mi dokładnie gdzie jest opcja malowania broni :) ja chyba mam jakieś omamy bo nie mogę tego w ogóle znaleźć :( Gram już na 1 prestiżu i 33 poziom to na pewno musiało się gdzieś odblokować.... sorry za pytanie, ale na serio nie mam pojęcia. W "Stwórz klase" mam tylko możliwość dać na broni jakieś barwy maskujące...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i to właśnie jest to! Kamuflaż dokładnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kontynuacja historii:

I sobie w BO już nie pogram, bo... płyta pękła mi w konsoli! Po prostu skandal.... :confused:

Grałem akurat w multi i w pewnym momencie gra się powiesiła... Pomyślałem, że to pewnie przez połączenie czy coś. Wyłączyłem grę, konsola się zrestartowała, wyjąłem płytę bo nie chciałem już dalej grać (w menu konsoli nie pojawiła się płyta, ale nie zwróciłem wtedy na to uwagi) i włożyłem ją do pudełka i poszła na półkę. Za jakiś czas chcę pograć, wrzucam płytę i nie startuje, tylko płyta się rozkręca jakoś dziwnie i koniec. Po ponownym włożeniu to samo. Inne gry hulają, no to poleciałem do kumpla czy u niego też nie pójdzie i to samo. No to do sklepu (Saturn), że mi gra nie działa, że sprawdzałem na dwóch konsolach. No to koleś, żebym pokazał czy nie ma płyta uszkodzeń, wtedy przyjmie reklamacje. Patrzymy dokładnie pod światło a tutaj lekkie pęknięcie od środka płyty... I sklep reklamacji mi nie przyjmie...

Koleś mówił, ze miał podobny przypadek z MoH`em, płyty zrobione z kiepskiego materiału i nie wytrzymują obciążenia... Jak to? :scare:

I w tej sytuacji mam grę do wyrzucenia, bo co innego mogę zrobić? Spotkał się ktoś z czymś podobnym?

Więc przestrzegam was, jeśli graliście w BO przez cały dzień w singla, a potem w multi, to dajcie płycie odpocząć, bo może nie wytrzymać :nuke:

Po prostu granda :down:

I po radzie DragonSoul (dzięki wielkie :thumbsup:) sprawa zakończyła się pozytywnie.

Napisałem do LEM meila z opisem sytuacji, następnego dnia dostałem odpowiedź coby wysłać do nich grę z kopią paragonu (pamiętajcie o trzymaniu paragonów!) i opisem sytuacji. Wszystko to (dołączyłem też wydruk z korespondencji meilowej) razem zapakowane w kopertę bombelkową wysłałem pod podany adres. To było 21 stycznia. Dzisiaj dostałem kurierem zafoliowany egzemplarz gry! Takie załatwienie sprawy bardzo mi się podoba :ok:

W potwierdzeniu reklamacji wpisano wadę materiałową - czyli tak jak pisałem wcześniej - uważajcie na swoje kopie gry i nie katujcie ich za bardzo, bo kto wie czy też nie macie z tej samej partii :ninja:

Gra jednak ląduje na sprzedaż, gdyż singla już przeszedłem, do multi mam BC2, a teraz fundusze na nowe tytuły się przydadzą B)

Pozdrawiam wszystkich graczy BO - trzymajcie się swoich krążków :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kremulek - czyli tak naprawdę można wyłudzić grę... dziwne, że to nie jest tak popularne. I dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kremulek - czyli tak naprawdę można wyłudzić grę... dziwne, że to nie jest tak popularne. I dobrze.

W sumie to nie wiem czy można to nazwać wyłudzenie, za informację na płycie plus opakowanie już raz zapłaciłem, więc jeśli coś się stało z płytą z nie mojej winy i odesłałem im wszystko, to po prostu w ramach reklamacji odesłali mi wszystko sprawne, a że było to razem zafoliowane, czyli w istocie dostałem nową gierkę, to już ich sprawa. Naprawdę nie zdziwiłbym się gdybym dostał w zwrocie to samo pudełko tylko z nową płytą - w sumie to na takie rozwiązanie byłem nastawiony i mile mnie zaskoczyli, że dostałem wszystko nowe. A że z tej gry już nie będę korzystał i sprzedaje ją w takim stanie w jakim jest to już moja wola.

Nie będzie to popularne, gdyż w serwisie wydawcy muszą stwierdzić, ze należy uznać reklamację (wada materiałowa itp.). W innym przypadku nic nie wskórasz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaa, bo trzeba wysłać grę.

Inaczej było w przypadku Microsoftu i padów. Ludzie dzwonili, mówili, że pad się zepsuł, a Microsoft z dobrej woli wysyłał nowego. Sęk w tym, że nie trzeba było zwracać starego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mogę grać używaną kopią gry na innej konsoli, czy potrzeba jakiegoś kodu jak w bc2 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×