Skocz do zawartości
ma3x

Ustawki on-line [BC2]

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie i ee Pani (?!) wszelkie propozycje odnosnie organizacji ustawek - piszcie o tym w temacie do tego przeznaczonym.. Bzyk wyjechal tam z lista i propozycja zasad, punkt po punkcie mozna to przeedytowac i jako tako dostosowac pod wiekszosc.

PS. sorry wszystkich za tak dluga absencje - sila wyzsza (albo nizsza..)

PPS. Dizzy dzis przeczytalem info o ustawce - hyh no czasem to mi rece opadowywuja na sama mysl o mnie :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie to był tylko przykład. Mianowicie chodziło mi o to czy runda w rundę chcecie widzieć te same osoby w czołgu lub helikopterze?

Jak napisał holek, u nas całkiem nieźle to wyglądało - ustępowano miejsca w pojazdach "inżynierom", nikt się nie pchał ze snajperką do czołgu.

Jak jest zgrana ekipa to o wiele łatwiej utrzymać pojazd, pamiętam moment jak w pewnym momencie 1 strzelał a trzech reperowało brykę :D

Nie mówiąc już - kto pierwszy ten lepszy :)

Odnośnie noży - holek, zawsze możesz biegać z defibrylatorem albo wiertarką :D

Mi używanie noży w jakikolwiek sposób nie przeszkadza - śmierć to śmierć, a nóż broń jak każda inna. Jeśli już są zasady, to powinny być one ustalane opinią większości, a nie pojedynczych osób - nie widzę, żeby większość miała coś przeciwko używaniu maczet :)

Edytowane przez Bas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak napisał holek, u nas całkiem nieźle to wyglądało - ustępowano miejsca w pojazdach "inżynierom", nikt się nie pchał ze snajperką do czołgu.

Jak jest zgrana ekipa to o wiele łatwiej utrzymać pojazd, pamiętam moment jak w pewnym momencie 1 strzelał a trzech reperowało brykę :D

Nie mówiąc już - kto pierwszy ten lepszy :)

Odnośnie noży - holek, zawsze możesz biegać z defibrylatorem albo wiertarką :D

Mi używanie noży w jakikolwiek sposób nie przeszkadza - śmierć to śmierć, a nóż broń jak każda inna. Jeśli już są zasady, to powinny być one ustalane opinią większości, a nie pojedynczych osób - nie widzę, żeby większość miała coś przeciwko używaniu maczet :)

Jeśli chodzi o noże to ustaliliśmy z bzykaczem że można je używać kiedy się chce od następnej ustawki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o noże to ustaliliśmy z bzykaczem że można je używać kiedy się chce od następnej ustawki.

I bardzo dobra decyzja. Nie sądzę aby wpłynęło to na dynamikę gry.

Martwi mnie jednak 'ustalilismy z bzykaczem'...

Proszę o wpisanie mnie na następną ustawkę.

Edytowane przez holis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Listy jeszcze nie ma , ale juz sa chetni zatem......

Prosze o wpisanie mnie na nastepna ustawke

saintgb1972

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Jak nie ma jak jest tylko w innym dziale juz wpisuje mamy już 4 chętnych"

oswiec mnie ....... bo ja sloabo widze dzisiaj ;)

juz wszystko znalazlem , temat podwieszony jak byk ...... nie powiem jak sie nazwalem :)

Edytowane przez saintgb1972

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lista jest przyklejona pod poradnikiem panamistrza :)

Juz wszystko odnalazlem :)

Jeszcze jedno pytanie ustawka przewidziana jest na piatek czy na sobote ? W tenacie dotyczacym ustawek nie ma daty .

Edytowane przez saintgb1972

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę mnie zapisać - iBaso.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeśli można używać scyzoryka jak się chce i kiedy xD to proszę o wpisanie mnie na następną ustawkę . SeryjnySamobojca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeśli można używać scyzoryka jak się chce i kiedy xD to proszę o wpisanie mnie na następną ustawkę . SeryjnySamobojca.

:biggrin: :biggrin: :biggrin: o fuck :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Con robimy z osobami bez Vipa, czekam na wasze sugestie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tydzień zmieniać typ ustawki. Raz mapy z VIPa, raz nie. Sam nie wiem jak to pogodzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tydzień zmieniać typ ustawki. Raz mapy z VIPa, raz nie. Sam nie wiem jak to pogodzić.

jestem ZA , ale oczywiscie typ mapy powinien byc ustalony odrazu, aby ludzie bez VIP niemieli wysadu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też proszę o dopisanie do ustawki. PSNid: Myfon. Od razu informuję, że nie mam hs, więc będzie lekki problem z łącznością ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bzykacz rezerwuje miejsce w pierwszym rzędzie na rezerwie ... o ile domownicy się pośpią o rozsądnej porze to stawie się na 100% :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Black listy rozumiem ze mam upomnienie tak ? i moge grac na nastepnej tak ??:biggrin: Jak tak to ja sie pisac na nastepna :woot:

Dogtag: kampos666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mapy raczej musza być losowe, żeby nie grać cały czas tej samej, lub cały czas serwera. Więc jest możliwość, że wpadnie mapka z Vipa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszcie w poście PSN ID, wtedy tylko będę dawał kopiuj wklej. dzięki temu będzIe mniejsza możliwość, że literówkę walnąłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×