Skocz do zawartości
ma3x

Ustawki on-line [BC2]

Rekomendowane odpowiedzi

Lekka ironia z nutą sarkazmu :) Oczywiście masz rację, też chwalę i popieram grę zespołową, zgadzam się z Marqus'em i twoim zdaniem również. Najczęściej gram w składzie dość zróżnicowanym (Ja, mój brat żołnierz Nato w bazie w DE, jego kumpel Niemiec i inny kumpel Amerykanin) mamy więc trójjęzyczną grupę ludzi i spory komunikacyjny chaos. Jedno jednak na HS pozostaje niezmienne i pojawia się bardzo często Stay together guys :thumbsup:

Poza tym jak już tam się kiedyś wywnętrzałem po zagraniu przypadkiem w składzie DzY :ninja: W jedności siła; broniliśmy na Africe i trafiliśmy naprawdę zgraną grupę ludzi; atakującym skończyły się tickety a nie dotarli nawet poza mury pierwszej bazy, sytuacja nie była przypadkowa i po obu stronach pełne 12'stki. To był jedyny raz kiedy miałem 100% więcej frajdy z bronienia niż z ataku :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne 12 chłopa zdobyłoby niebronioną flagę, a gracze z przeciwnej drużyny w małych grupkach choćby jednoosobowych kradli w tym czasie pozostałe 3 flagi ;)

Ironia jak najbardziej udana, już widzę filmik na youtube jak dwunasto osobowa zgraja snajperów siedzi przy jednej fladze, podczas gdy reszta flag jest zdobywana przez przeciwny teamninja.gif. A tak na marginesie jak się biega razem w dwunastu i w dodatku wszyscy to medycy to musi być niezła beka laugh.gif

Edytowane przez balneator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... to musi być niezła beka

Oddałbym wiele za zdjęcie miny samozwańczego Rambo który biegnąc samotnie lasem w nocy na Nelsonie naciska Select i nagle buuu: 12 trójkątów 10 metrów przed nim i szybko się zbliżają :)

@balneator

... jak na Turkish Rambo to mogą mieć problemy ...

Ło matko, poryczałem się :sweat: beka na maksa, wystrzały z rpg o zasięgu pół metra w 0:15 0:30 i 0:44 wymiatają :rofl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oddałbym wiele za zdjęcie miny samozwańczego Rambo który biegnąc samotnie lasem w nocy na Nelsonie naciska Select i nagle buuu: 12 trójkątów 10 metrów przed nim i szybko się zbliżają :)

To zależy na jakiego Rambo trafią, bo jak na Turkish Rambo to mogą mieć problemy ninja.gif

RAMBO JEST TYLKO JEDEN, dedykuje ten filmik wszystkim graczom, którzy chcą dorównać Rambo w grze tongue.gif darujcie to sobie i grajcie jako TEAMtongue.gif

Edytowane przez balneator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bzykacz wpisz do ustawki:

-PSN:  majkl7 

A mnie narazie do rezerwy. Powiem Ci dziś, czy zagram :) 

Mój PSN: Zbyszek95

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rambo,Turkish Rambo...znam jednego Józka z Nowego Targu,który obydwóch ich "wciąga nosem" po trzech piwach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bzykacz wpisz do ustawki:

Oba nicki dopisane :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wegiel do ustawki na 4 wrzesnia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To w końcu jak wygląda sytuacja na liście?? Jeśli jakiś lider potrzebuje uczestnika to proszę..."paskiwpaski"-taki nick....Sytuacja zawiła,bo to mój syn.Siedzi w Anglii ale w sobotę wieczorem przed jego PS3 będę ja i on...gotowi do boju! Syn mimo niskiej rangi jest wymiataczem...ja mu podpowiem co trzeba! Więc chętnie zagramy...czekam na uzgodnienia..w razie czego Bzyk miał zapisać na rezerwę.

Nick: paskiwpaski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako , ze nie bardzo moge znalezc chetnych aby dolaczyli mnie do skladu to pojde droga Marcusa i zglosze swoja kandydature tutaj , jesli jakis lider nie boi sie miec w skladzie poczatkujacego gracza to bardzo prosze o info

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kacper6699 chętny na ustawkę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdy nawet najlepszy squad na świecie stanie na drodze całemu teamowi, który szarżuje na skrzynkę to może to się skończyć tylko w jeden sposób, wiadomo jaki ninja.gif

Gdyby w tym squadzie był dizzy, bzykacz, bas i askris to faktycznie mogłoby się to skończyć tylko w jeden sposób - spuścili wpierdol całej drużynie :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gdyby w tym squadzie był dizzy, bzykacz, bas i askris to faktycznie mogłoby się to skończyć tylko w jeden sposób - spuścili wpierdol całej drużynie 
Oj czy ja wiem, chyba troche przeadziles z tym stwierdzeniem kolego XD. Chyba ze sie zrespawn-ujesz na tylach to wtedy to nawet mozliwe zalezy kto gra po przeciwnej stronie XD.

Heh po statsach wylukalem ze bzykacz najwikeszy desperado, to zreszta podejrzewalem bo pojechal mnie na tamtej ustawce ale tera bedzie rematch !! XD jak cos bzyk dasz mein sklad do przeciwnej XD.

Edytowane przez kampos666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj czy ja wiem, chyba troche przeadziles z tym stwierdzeniem kolego XD.

To są fakty. Ta czwórka w jednym składzie, istne armagedon :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj czy ja wiem, chyba troche przeadziles z tym stwierdzeniem kolego XD. Chyba ze sie zrespawn-ujesz na tylach to wtedy to nawet mozliwe zalezy kto gra po przeciwnej stronie XD.

Obyś się nigdy nie musiał o tym przekonywać :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie chcialbym sie przekonac i to jak najchetniej XD Lubie wyzwania czasami.

ps. Bzyku tylko nie mow ze lubisz grac ABAKANEM ? XD bo widze ze masz tam jawiekszy score XD

Edytowane przez kampos666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby w tym squadzie był dizzy, bzykacz, bas i askris to faktycznie mogłoby się to skończyć tylko w jeden sposób - spuścili wpierdol całej drużynie :biggrin:

Zakładając, że tak rzeczywiście jest jak mówisz, czyli umiejętności całego teamu są godne pożałowania w starciu z takim squadem jak powyżej wymieniłeś, to tym bardziej sobie samemu zaprzeczasz. Jeżeli ktoś ma większe umiejętności w tej grze to jedynym sposobem by z nim wygrać jest przewaga liczebna, a żeby taką przewagę liczebną stworzyć wszystkie trzy squady muszą trzymać się razem i po raz drugi powtórzę, żaden squad w pojedynkę nie da rady takiemu teamowi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Balneator powiedz mi lepiej co to za laska w Twojej sygnie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Balneator powiedz mi lepiej co to za laska w Twojej sygnie :P

Moja prywatna masażystka tongue.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja prywatna masażystka tongue.gif

Tylko zeby do masazu nie uzywala tej giwery :) no chyba ze lubisz takie zabawy :scare:

przy okazji sprawdz prywatne wiadomosci :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby w tym squadzie był dizzy, bzykacz, bas i askris to faktycznie mogłoby się to skończyć tylko w jeden sposób - spuścili wpierdol całej drużynie :biggrin:

To byłoby ciekawe hehe, może trza kiedyś spróbować :laugh:...

Oj czy ja wiem, chyba troche przeadziles z tym stwierdzeniem kolego XD. Chyba ze sie zrespawn-ujesz na tylach to wtedy to nawet mozliwe zalezy kto gra po przeciwnej stronie XD.

Heh po statsach wylukalem ze bzykacz najwikeszy desperado, to zreszta podejrzewalem bo pojechal mnie na tamtej ustawce ale tera bedzie rematch !! XD jak cos bzyk dasz mein sklad do przeciwnej XD.

Niema sprawy, ale bez przesady nie patrz na staty, to nie oddaje umiejętności :P. Trza z kimś zagrać, żeby ocenić czy jest dobry czy nie.

Wlasnie chcialbym sie przekonac i to jak najchetniej XD Lubie wyzwania czasami.

ps. Bzyku tylko nie mow ze lubisz grac ABAKANEM ? XD bo widze ze masz tam jawiekszy score XD

Jeżeli to nazywasz wyzwaniem, w każdym razie jestem podobnego zdania, że ta ekipa mogłaby w 4 zatrzymać/zabić 3/4 graczy z przeciwnego zespołu.

Taa, Abakan świetna giwera, jednak trochę się z nią zasiedziałem :sleep:...

Będzie impreza w piątek, nie wiem dokładnie jak duża będzie, więc też nie wiem w jakim stanie będę następnego dnia. Mogę się prawdopodobnie wypisać w piątek/sobotę z ustawki. To tyle...

EDIT:

Mam pomysła, wpisze się na rezerwę, a jak będę w miarę kontaktowy to po prostu PS3 włączę i najwyżej jak będzie miejsce to zaprosicie.

Myślę też, żeby zrobić mały turniej w Sq Rush. Jednak muszę jeszcze chwilę nad tym posiedzieć, w każdym razie Marqus na 100% będzie tym zainteresowany hehe :biggrin:. Jak to wygląda z waszej strony ktoś jeszcze chciałby wziąć udział?

EDIT:

Jeżeli chce się grać na ustawce trzeba się samemu zgłosić, jeżeli niema się konta na tej stronie można napisać na mój PSN ID. Więc majkl7 to ostatni taki przypadek, że sam się nie zgłosił, a jest na liście. Nie chce sytuacji, że kogoś nie będzie, a te minimum wkładu własnego sprawi, że będzie bardziej wiarygodny.

Edytowane przez bzykacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbyscie kogos potrzebowali to sprawdzcie czy nie jestem online psn:warez81

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakładając, że tak rzeczywiście jest jak mówisz, czyli umiejętności całego teamu są godne pożałowania w starciu z takim squadem jak powyżej wymieniłeś, to tym bardziej sobie samemu zaprzeczasz. Jeżeli ktoś ma większe umiejętności w tej grze to jedynym sposobem by z nim wygrać jest przewaga liczebna, a żeby taką przewagę liczebną stworzyć wszystkie trzy squady muszą trzymać się razem i po raz drugi powtórzę, żaden squad w pojedynkę nie da rady takiemu teamowi.

Przewaga liczebna to dla takiego teamu po prostu więcej fragów. Wtedy trzeba wykazać się sprytem - zafalnkować, obejść, podejść, otoczyć itp. Jak ruszysz w 12 osób od frontu to po 15 sekundach wszyscy będą znów na respie i ubędzie 12 ticketów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakby co to wegiel szuka skladu przyjme kazda propozycje :D gg jest w moim profilu i mozna na pw pisac dziek ijesli ktos mnie przygarnie podjalbym sie sam tworzenia ekipy 4 osobowej ale jestem obecnie za granica 2wrzesnia sie pakuje a 3 jestem caly dzien w podrozy wiec wybaczcie ze tak leniwie podszedlem teraz do sprawy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×