Skocz do zawartości
ma3x

Ustawki on-line [BC2]

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę że dyskusja i atmosfera gęstnieje jak przed meczem bokserów pretendujących do pasa Mistrza Wszechwag Wszechświata!!! Niepotrzebnie-wszyscy lubimy BC2 i każde podejście do tematu (byle konstruktywne!) jest tak samo uprawnione....Balneator chce po-dowodzić-jego sprawa,ja będę w jego teamie i co mi szkodzi (dla dobrej zabawy) przez chwilę realizować jego pomysły??? Albo ja będę się dobrze bawił (o to wszak chodzi!) albo dostarczymy zabawy "Wrogom"....Teoretycznie nic z jego taktyki nie wyjdzie (tak mówi rozsądek) ale...czyliż sama próba nie jest dostatecznym wyzwaniem???? A najlepiej to udowodnić "w boju" - czego sobie i innym życzę!!!!

Edytowane przez Marqus_Pirx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marqus, nie możemy się doczekać bitwy :thumbsup: i nie ważne czy wygranej czy przegranej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marqus, nie możemy się doczekać bitwy :thumbsup: i nie ważne czy wygranej czy przegranej.

INKOGNITO zobacz co masz napisane na prywatnym

Edytowane przez balneator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeważnie graliśmy wspólnie. Zresztą wiesz jak jest w składzie w którym gram ( omawiamy zalety dupy maryny i śmiejemy się z kilku złotych cytatów z tej strony :D )

Ale czy wiedziałeś, że żeby grać w dodatek to trzeba mieć dodatek? :teehee:

INKOGNITO zobacz co masz napisane na prywatnym

Stary bez jaj - to nie jest na to miejsce.

Rozumiem, że są tu jacyś GURU taktyki i w ogóle gry w BFBC2, i nie zamierzam ich w jakikolwiek sposób deprecjonować, jeżeli CI GURU uważają, że jest to bez sensu to ok.

Wyskakujesz z idiotycznymi pomysłami i chcesz żeby realizował je cały team. Jak pokazujemy ci, że to nieodpowiednia taktyka to próbujesz zrobić z nas zadufanych w sobie idiotów. Ja ten spór kończę bo skoro sprowadzasz nas do swojego poziomu to pewnie zaraz zostaniemy pokonani doświadczeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mori przytoczyles jako przyklad taktyki "kupa mosci Panowie" ataki naszej sredniowiecznej szlachty , co trzeba przyznac wychodzilo im dosyc skladnie :) wszak byli pod Moskwa stosujac te taktyke :) Napoleon pomimo tego , ze byl dobrym taktykiem to w Moskwie niestety nie biesiadowal :) o tym , ze taktyka "kupa mosci Panowie" przynosi skutki przekonal sie takze general Custer z tym , ze on akurat byl zadufanym w sobie skur...m . a przyklady z nowszej historii to ladowanie w Normandii oraz ofensywa w Wietnamie. Zapewniam cie takze , ze inaczej opracowuje sie taktyke bedac w wygodnym foteu a inaczej to wyglada gdy masz poslac do realizacji tejze zywych ludzi , za ktorych odpowiadasz .

belneator chce sprobowac taktyki wszyscy atakujemy jedno miejsce ok , ja bedac w jego druzynie pomoge mu w tym wszak chodzi o zabawe i jak slusznie zauwazyl Marqus albo my bedziemy sie dobrze bawic albo "wrogowie" :)

natomiast ja sprobowal bym raczej innego ustawienia druzyny mianowicie przy ataku szturmowiec - dostarcza amunicje , inzynier - naprawia pojazdy i posiada bron do niszczenia pojadzdow dwoch medykow wiadomo wsparcie medyczne oraz wolniejsza utrata ticketow

przy obronie szturmowiec jak wyzej dwoch inzynierow oraz medyk

Holis jak 12 medykow napotka na swojej drodze czolg to po respawnie bedzie 12 inzynierow a takiego ataku zaden czolg nie wytrzyma :) nazwijmy to zmiana taktyki na polu walki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No naszej szlachcie to nie za bardzo wychodziło, bo w dymitriadach i wyprawie na Moskwę w większości bitew wojska uzurpatora (i jegomoście polska szlachta) były w zdecydowanej mniejszości, a szalę bitwy przeważała polska husaria, której przy szarży bywało nawet 500-600 przeciwko 2-3 tysiącom zbrojnej piechoty najemnej i żołdaków Gudonowa.

Ale taktyka w BFie rządzi się swoimi prawami, nie ma taktyki "uniwersalnej" - moim zdaniem jest tak jak w piłce - gra się tak, jak przeciwnik pozwala :)

Edytowane przez Bas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie widzę że zaczynacie nerwowo.Co do taktyki - zwykle (moim zdaniem może się mylę) ustala się ją jeśli znamy zachowanie przeciwnika , znamy j jego postawę ,jak gra czego można się spodziewać , bo jeśli nic się nie wie to taktyk może być setki na danego osobnika czy grupę .Więc nie widzę sensu tworzenia taktyk na ustawki , grę bo zawsze spotkamy nowych ludzi z innymi zachowaniami itp. i nawet najlepszy plan-taktyka może się do niczego nie nadać . ( ustali się je w boju )

A jeśli któryś z was chce dowieść kto ma rację - to wyzwijcie się na pojedynek daną grupą ludzi i zobaczymy te wasze taktyki .Dalej może 1vs1 na prywatnym na jakiejś w miarę małej mapie i opracujcie taktykę na siebie :biggrin:

Moja taktyka na was jeśli dalej będziecie się kłócić i cytować (prowokować ) to poleci do was pocisk w postaci post-4812-1254771613,1955.png

Polecam w ostateczności pw -ale z kulturą Panowie

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DAWAĆ mnie tu już ustawke i się nie kłócić xD

Nie mogę się doczekać xD

___________________________

KOSA! KOSA! KOSA! KOSA! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panwie z listy , do ustawki troszke ponad 24 godziny , a Wy ciagle zastanawiacie sie nad tym z kim grac w skaldzie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak nie mogę pojawić się na ustawcę. Przepraszam za kłopoty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panwie z listy , do ustawki troszke ponad 24 godziny , a Wy ciagle zastanawiacie sie nad tym z kim grac w skaldzie .

Mi tam osobiscie obojetne z kim bede gral i tak nikogo nie znam wiec nie wiem kto co i jaki. Bede wybredny na nastepna, w tej chwili mnie to roznicy nie robi.

Edytowane przez J4YsonPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noooo...siedze sobie juz na Wyspie,przede mna stoi butla Danielsa,obok synowie,"zycie jest piekne"...Wchodze tu myslac ze sklady juz pelne i atmosfera ustawkowa juz sie robi-a tu co??? Jakas pyskowka...lista pusta...kicha jakas!!!Co jest,Gwardia???? Bedzie walka?????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noooo...siedze sobie juz na Wyspie,przede mna stoi butla Danielsa,obok synowie,"zycie jest piekne"...Wchodze tu myslac ze sklady juz pelne i atmosfera ustawkowa juz sie robi-a tu co??? Jakas pyskowka...lista pusta...kicha jakas!!!Co jest,Gwardia???? Bedzie walka?????

Zdaje się, że brak zakazu używania noży co niektórych przestraszył ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok 20 startuje ustawka na treofea, a ta tutaj ?? chetnie by sie wpisal nawet na rezerwówkę :)

PS id Shadziak / HS jest / Vip jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Zdaje się, że brak zakazu używania noży co niektórych przestraszył ;-"

od scare.gif noży straszniejsza może być tylko blacklistaninja.gif.

Shadziak wszystkie informacje na temat ustawki masz opisane tutaj: http://www.ps3site.pl/forum/topic/43365-regulamin-ustawek-bfbc2/ radze też przeczytać regulamin

Edytowane przez balneator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

od scare.gif noży straszniejsza może być tylko blacklistaninja.gif

Zanim trafisz na blacklist przysługuje jedno ostrzeżenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

balneator dzięki , będę pamiętał na przyszłość. W takim razie widzę, że data koliduje, możecie usunąć poprzedni post ze zgłoszeniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

balneator dzięki , będę pamiętał na przyszłość. W takim razie widzę, że data koliduje, możecie usunąć poprzedni post ze zgłoszeniem

Nie no proszę Cię. Idziesz na proszone dźganie się w plecy a nie na normalną ustawkę ze świetnym klimatem? Na tej u nas też bez problemu wbijesz to trofeum, z większą satysfakcją i radością z gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra widze termin zmienili ....

To kto chce mnie do squadu ? Tylko nie pchac się :D

Edytowane przez Shadziak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Zanim trafisz na blacklist przysługuje jedno ostrzeżenie.

"*Zanim trafisz na blacklistę dostaniesz jedno ostrzeżenie."

Gwiazdka nie jest tu bez znaczenia :D

Edytowane przez DizzY-WolF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"*Zanim trafisz na blacklistę dostaniesz jedno ostrzeżenie."

Gwiazdka nie jest tu bez znaczenia :D

To może rozwiń myśl żeby potem nie było płaczu ;-)

Co oznacza ta "*"?

Rozumiem, że aby nie trafić na blacklistę należy przestrzegać 5 punktów z Twojego postu, tak? Od razu proponuję zmianę brzmienia pkt. 3 - zdaje się, że nie będziemy mieli dzisiaj 12 zawodników więc albo nie zaczniemy albo wszyscy dostaniemy ostrzeżenie ;-)

Proponuję następujące brzmienie:

"Gra się zaczyna dopiero wtedy gdy oba teamy będą miały po dwunastu zawodników (gdy gra mniej osób zaczynamy dopiero na wyraźny rozkaz lidera teamu gdy wejdą wszyscy; proszę mieć na uwadze punkt pierwszy). A przed rozpoczęciem rundy trzymacie dupę na respie. Do czasu rozpoczęcia gry zabronione jest ustawianie się w obronie czy rozrzucanie min."

Edytowane przez holis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety muszę zrezygnować z dzisiejszej ustawki, przenoszę biznes i mam masę roboty, wpiszcie mnie na rezerwę, wrócę ok 22-23 to bym się pojawił jak będzie miejsce.

Udanej ustawki..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może rozwiń myśl żeby potem nie było płaczu ;-)

Co oznacza ta "*"?

Rozumiem, że aby nie trafić na blacklistę należy przestrzegać 5 punktów z Twojego postu, tak? Od razu proponuję zmianę brzmienia pkt. 3 - zdaje się, że nie będziemy mieli dzisiaj 12 zawodników więc albo nie zaczniemy albo wszyscy dostaniemy ostrzeżenie ;-)

Proponuję następujące brzmienie:

"Gra się zaczyna dopiero wtedy gdy oba teamy będą miały po dwunastu zawodników (gdy gra mniej osób zaczynamy dopiero na wyraźny rozkaz lidera teamu gdy wejdą wszyscy; proszę mieć na uwadze punkt pierwszy). A przed rozpoczęciem rundy trzymacie dupę na respie. Do czasu rozpoczęcia gry zabronione jest ustawianie się w obronie czy rozrzucanie min."

Tylko za 3 punkt dostaniesz ostrzeżenie za 1,2,4,5 NIE :P

PS. Dzięki Holek. Dopisane

Edytowane przez DizzY-WolF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tam osobiscie obojetne z kim bede gral i tak nikogo nie znam wiec nie wiem kto co i jaki. Bede wybredny na nastepna, w tej chwili mnie to roznicy nie robi.

Ja tez jestem tu nowy i co z tego wynika? Czasem trzeba poprostu (jak mawia pewien moj znajomy ) "wyciagnac palec z dupy" i zalatwic wszystko samemu ,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×