Skocz do zawartości
ma3x

Ustawki on-line [BC2]

Rekomendowane odpowiedzi

dobra widze termin zmienili ....

To kto chce mnie do squadu ? Tylko nie pchac się :D

ja tak samo, mogę się dopisać, jak jest wolne miejsce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra widze termin zmienili ....

To kto chce mnie do squadu ? Tylko nie pchac się :D

ja tak samo, mogę się dopisać, jak jest wolne miejsce

Panowie jesli chcecie brac udzial w dzisiejszej ustawce przeczytajcie regulamin , jest podpiety pod poradnikami , i jasno napiszcie ze chcecie brac udzial , jesli szukacie skladu popatrzcie kto jeszcze z zapisanych chetnych nie ma skladu lub napiszcie do lidera niepelnego skladu PW , Panowie troszke wiecej wlasnej inicjatywy to naprawde nic nie kosztuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce krakac...ale cos czarno widze dzisiejsza ustawke! Trudno cos idze montowanie squadow.....

jezeli macie malo ludzi jestem do dyspozycji:D widze ze wiele osob rezygnuje, a szkoda bo fajna zabawa na ustawce :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jesli chcecie brac udzial w dzisiejszej ustawce przeczytajcie regulamin , jest podpiety pod poradnikami , i jasno napiszcie ze chcecie brac udzial , jesli szukacie skladu popatrzcie kto jeszcze z zapisanych chetnych nie ma skladu lub napiszcie do lidera niepelnego skladu PW , Panowie troszke wiecej wlasnej inicjatywy to naprawde nic nie kosztuje

no ja na 100% chętny, poszedł PW do DizzY-WolF'a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli macie malo ludzi jestem do dyspozycji:D widze ze wiele osob rezygnuje, a szkoda bo fajna zabawa na ustawce :D

Panowie czy to naprawde jest taki wysilek aby zaproponowac komus wspolne granie ? zamiast czekac az ktos laskawie o nas sie upomni?

narazie sa trzy sklady w tym jeden niepelny ( INKOGNITO przeszedl do rezerwy) Panowie troszke wiecej wlasnej inicjatywy bo godzina "W" coraz blizej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brakuje nam jednej osoby, jak ktoś nie jest abstynentem alkoholowym i ma ukończone 18 lat to zapraszam do naszego squaduteehee.gif

05. Balneator84

06. saintgb1972

07.paskiwpaski (Marqus Pirx)

08.

Edytowane przez balneator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, ja się ogarnąłem, tym razem poszedł PM do Balneator'a, bo widzę, że to on ma niepełny skład. Teraz czekam, czy mnie dopiszecie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i mamy znowu squad pełny.

05. Balneator84

06. saintgb1972

07.paskiwpaski (Marqus Pirx)

08. bobby2bobby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS. Dzięki Holek. Dopisane

Fakturę podeślę pocztą.

To jak jest z tymi składami? Dacie radę sami się zorganizować czy liderzy drużyn mają Was przydzielić odgórnie? Osoby z rezerwy już wiedzą czy będą mogły grać czy nie? Brakuje nam kilku osób do pełnej obsady i trzeba się zastanowić jak podzielić składy aby była zabawa a nie rzeźnia ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak jest z tymi składami? Dacie radę sami się zorganizować czy liderzy drużyn mają Was przydzielić odgórnie? Osoby z rezerwy już wiedzą czy będą mogły grać czy nie? Brakuje nam kilku osób do pełnej obsady i trzeba się zastanowić jak podzielić składy aby była zabawa a nie rzeźnia ;-)

Mnie możecie przydzielić, mam hs i VIP, będę na 100%. PSNid: micak1

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak jest z tymi składami? Dacie radę sami się zorganizować czy liderzy drużyn mają Was przydzielić odgórnie? Osoby z rezerwy już wiedzą czy będą mogły grać czy nie? Brakuje nam kilku osób do pełnej obsady i trzeba się zastanowić jak podzielić składy aby była zabawa a nie rzeźnia ;-)

Do rozpoczecia ustawki zostalo niecale dwie godziny , a pozostali uczestnicy nie kwapia sie do tego aby podac sklady , chyba liderzy powinni sie zajac przypisaniem skladow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do rozpoczecia ustawki zostalo niecale dwie godziny , a pozostali uczestnicy nie kwapia sie do tego aby podac sklady , chyba liderzy powinni sie zajac przypisaniem skladow.

Spokojnie jeszcze troche czasu zostalo. Pytanie jest takie, czy te osoby, które nie maja skladow napewno graja??

Niestety coś mi wypadlo, nie wiem czy zdąże na 20. Prosze przepisac mnie do rezerwy. 

Holis zostajesz liderem B.

Edytowane przez Lucius_Ver

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie jeszcze troche czasu zostalo. Pytanie jest takie, czy te osoby, które nie maja skladow napewno graja??

To prawda czasu jeszcze troszke jest . Tylko jak slusznie zauwazyles nie mamy pewnosci czy pozostale osoby sa nadal chetne do gry.

Byc moze trzeba w regulaminie okreslic aby sklady np byly podane do piatku lub np na dwie godziny przed rozpoczeciem ustawki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wygląda na to, że z ustawki nici, za dużo ludzi odpada pod koniec, nie mówiąc już o niepełnych składach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustawka dalej aktualna. Przemiesza się squady i tyle, a potem i tak zawsze ktoś dołączy z czasem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To kto w końcu zostaje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mi juz sie odechcialo :confused: Ale poczekam do konca jak to bedzie nie dezerteruje i moj 3 osobowy sklad mysle ze tez nie ale jak cos to dajcie znac czy odwolujemy Ustawke czy gramy :turned:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie tylko kto zakłada prywatny serwer ?

No mój squad też zostaje

Edytowane przez balneator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech się teraz odezwie osoba, która założy prywatny serwer i roześle zaproszenia, czy jest taka osoba ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to tak na szybko ilu w tej chwili mamy chetnych do gry?

oj wszyscy napewno na to nie odpowiedza bo rzadko wchodza na forum

Edytowane przez kampos666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja na bank, kobieta już ma zajęcie na 2-2,5 godzinki,także niedługo odpalam konsolę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×