Skocz do zawartości
ma3x

Ustawki on-line [BC2]

Rekomendowane odpowiedzi

Pisałem kilka razy, że wracam do tematu na początku września!

Na to liczę :) bo pomalutku kompletuję nowy klan :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrafisz wychwycić malutką bzdurę w tekście na pół strony, ale jak czegoś nie chcesz zobaczyć to nawet jak jest wytłuszczone nie zauważysz.

Pisałem kilka razy, że wracam do tematu na początku września!

Niezwracanie uwagi na wypociny niektórych osobników - prawda, że niezła umiejętność? :rolleyes:

Rozumiem, że masz na myśli swojego posta, którego napisałeś ponad miesiąc temu. Naprawdę wybacz, że go nie zauważyłem. Czuję skruchę i obiecuję poprawę. :pardon:

PS oczywiście możecie grać w turnieju Michałka, to jest wolny kraj. :thumbsup:

Dzięki ci o miłosierny! Od momentu twojego przyzwolenia czuję, że kamień spadł mi z serca!

Na to liczę :) bo pomalutku kompletuję nowy klan :thumbsup:

Mogłabyś skrzyknąć 12 przedstawicielek płci pięknej. To by dopiero była rozgrywka! Jestem pewny, że dżentelmeni ręki by na Was nie podniesli - pewna droga do zwycięstwa!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogłabyś skrzyknąć 12 przedstawicielek płci pięknej. To by dopiero była rozgrywka! Jestem pewny, że dżentelmeni ręki by na Was nie podniesli - pewna droga do zwycięstwa!

to właśnie robię :)

ps. sorki za offtop

Edytowane przez coffee88
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na to liczę :) bo pomalutku kompletuję nowy klan :thumbsup:

Nie zawiodę ;) Od kilku tygodni sam nie gram bo przygotowuję kilka niespodzianek. :tongue:

Dzięki ci o miłosierny! Od momentu twojego przyzwolenia czuję, że kamień spadł mi z serca!

Ja jestem tylko ciekaw ile jeszcze czasu musi upłynąć żeby Twoje zachowanie dorosło do Twoich "dobrych rad" które dajesz innym. Z jeden strony kreujesz się na rozważnego faceta tylko po to żeby za chwilę wyskoczyć z jakąś zaczepką.

Bez urazy stary, mi się już znudziły przepychanki i turnieje słowne.

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyną osobą, która się tutaj kreuje jesteś ty. Znudziły ci się zaczepki ale przecież to ty pierwszy wbijasz szpilę i zaogniasz rozmowę. Ja humorystycznie kwituję twoje idiotyczne teksty a ty mi implementujesz zaczepki. Litości. Wiem, że starych drzew się nie przesadza (nie chciałem napisać dosłowniej chociaż znam kilka lepiej pasujących powiedzeń) ale przeanalizuj sobie czasem przebieg rozmowy.

Z mojej strony EOT. Wiem, że oczywiście odpiszesz próbując mnie ośmieszyć bo inaczej twoje ego straszliwie ucierpi ale ja mimo wszystko pozostanę w tym temacie bierny.

Uprzedzając ewentualne raportowanie 'za obrażanie' proszę moderatorów o przeanalizowanie wszystkich wypowiedzi i obiektywną ocenę kto tu kogo zaczepia i prowokuje.

Co do turnieju: jaki jest pomysł na jego organizację? Czy może to na razie tylko taka luźna myśl? :whistling:

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. chce tylko zeby był jakiś turniej czy rywalizacja bo jak wszyscy wspomnieli nuda

przepraszam tank nie wiedzialem ze we wrzesniu rusza turniej, jak pozwolisz i uczestnicy wyraza zgode to chetnie tez wezmę udział w twoim

2. nie mam do nikogo nic. jak nie chcecie mnie w turnieju to powiedzcie i już.

jak coś to temat do zamknięcia.

tank organizuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mozna sie jeszcze zapisywac do tura tanka ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2. nie mam do nikogo nic. jak nie chcecie mnie w turnieju to powiedzcie i już.

Dostaniesz info! Zostawiamy przeszłość za sobą, a co zrobisz z przyszłością będzie zależało tyko od Ciebie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z mojej strony EOT. Wiem, że oczywiście odpiszesz próbując mnie ośmieszyć bo inaczej twoje ego straszliwie ucierpi ale ja mimo wszystko pozostanę w tym temacie bierny.

Uprzedzając ewentualne raportowanie 'za obrażanie' proszę moderatorów o przeanalizowanie wszystkich wypowiedzi i obiektywną ocenę kto tu kogo zaczepia i prowokuje.

Obiektywnie to zostajesz wyrzucony z Forum. Mam powyżej uszu czytania twoich postów, z których tylko 0.00001% jest na temat, a cała reszta to jakieś zaczepki, dogryzania albo prowokacje. Przejrzałem ostatnie kilkadziesiąt postów i dziwie się, że nikt wcześniej nie dał ci kopa.

Aha, panie groovering... Zakładanie podwójnych kont też karane jest banem.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja coś "powiem"

Człowiek zakłada temat (ma do tego prawo) , a ktoś mu tu pisze jakieś bzdety i go obraża :wacko: .

Nie jesteś zainteresowany tematem, nie chcesz brac udziału w turnieju, ustawce, to lepiej nie pisz tu postów .

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapisuje sie, ale watpie ze cos z tego bedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj bardzo ciekawa spontaniczna ustawka CQ w niemal w pełni spolonizowanym składzie 24 osób :)

Dzięki otacon, pawciokratos i jeszcze jednej osobie która z nami była i jej nicku nie pamiętam :) Momentami nieźle szło chociaż były chwilę gdzie obrywałem wiecznie od Kosmali i Bzykcza. Ogólnie jednak więcej pozytywnego niż złego, udało się nawet zdobyć jakąś blachę z klanu AGD :)

Pytanko; czy Bzykacz(cośtam)2.0 to ty Bzyku? Normalnie wszystko na to wskazywało ale fakt iż ubiłem Cię jakieś 3-4 razy dał mi do myślenia ;) Byłeś akurat czymś zajęty? Czy może grałeś stopami? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ba, że ja :biggrin:. Dałem taki nick, by nie było nigdy złudzeń jak czasami bywa z niektórymi osobami, kto jest kim :laugh:. Czasami trzeba dać się zabić, żeby zmniejszyć ilość historyjek, a to ,że ze mnie pająk krzyżak i mam oczy z tyłu głowy. A to mam pod biurkiem maszynkę do nabijania punktów na korbkę. Można się nieźle uśmiać :laugh:

Co do konta było zakładane (1-3 miechy po moim głównym) bym miał dostęp do US PSS, ale teraz jest pod znajomych którym pożyczam czasami konsolkę, by nie grali na moim głównym. Gram na nim, bo chce odblokować wszystkie bajery, poza tym to całkiem fajne jak co chwile coś wyskakuje, a to lvl, a to gwiazda, a to nemezis, jednak system ciągłego nagradzania gracza jest bardzo przyjemny dla niego samego. Są też plusy, ze mogę grać 2 kampanie online w DN jednocześnie hehe :thumbsup:.

Dokładnie to bzykacz_ver02

Wczorajsza gra była niezła, kilka dobrych, zaciętych meczy. Coraz częściej robią się takie serwery, a to cieszy, Vietnam przeżywa swój renesans chyba, co wejdę z moją ekipą ( pozdrawiam Marqusa, Robaqiurę, Artiego, Otacona, Artgore, Artka ... i ogólnie osoby z którymi ostatnio pykam :biggrin:) to mamy pełne serwy, a to bardzo cieszy :biggrin:!

btw. Jeśli ktoś z HS ma ochotę przejść DN to śmiało walić do mnie, najlepiej na PW, by nie odchodzić od tematu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i czysta przyjemność... hehehe Pozdrowienia dla wszystkich niedługo wracam do Was :D

Wracaj, wracaj musimy jeszcze zaliczyć parę gier ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że się "odrodziłeś" bo nie ma większej przyjemności jak odnajdywać na polu bitwy ludzi z forum...a jeszcze ze "Starej Gwardii" która pamieta pierwsze ustawki! Dzięki za pozdrowienia...

Christopoland1 wracaj szybko!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Christopoland1 zakładam iż w sobotę już wrócisz na pola bitewne.smile.gif

Pozdrowienia dla "graczy kanapowych" smile.gif

Osobne pozdrowienia dla Marqusa grającego na taborecie w kolorze, płowo-kasztanowo-cynamonowo-ziemisto-żółtym.ok.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sobotę obowiązkowo będę na 100 % Myślę że do tego czasu ,,przywitam się'' ;) z stęsknioną i spragnioną żonką hehehe.

A tak na marginesie to KANTYNO WRÓĆ!!!!!!!

Niestety, KANTYNA zamknieta bezpowrotnie!...tak więc flaszkę postawić mozesz ..ja wiem???...na "Wzgórzu Snajperów" w Port Valdes moze?...albo na pierwszej konstrukcji na Arica...stamtąd jest ładny widok i fajnie by się piło!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×