Skocz do zawartości
ma3x

Ustawki on-line [BC2]

Rekomendowane odpowiedzi

Mecz prawdopodobnie by się odbył gdyby chociaż 70% osób które się zedeklarowało jednak było. Niestety gdy była 19:55 i chciałem zrobić lobby okazało się że była tylko jedna :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli:

1)Nowy termin

2)Klarowne zasady gry

3)Zebrać wystarczającą liczbę chętnych

4)I gramy :)

Można by nawet organizować mecze na "zwykłym" bc2 i na Wietnamie super DLC w które gra niestety mało ludzi lub sami weterani.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej poprostu pozapraszać wszystkich znajomych wieczorem, oni zaproszą swoich i już :) Wczoraj grałem ze znajomymi i nagle się okazało że właściwie sami polacy grali :) Niektórzy z tego forum nawet.

NO :D fajnie bylo :D szczegolnie jak CI roadkilla zrobilem blackhowkiem :D Najwiecej ludzie jest chyba po 21 ,tak mi sie wydaje bo wtedy bardzo duzo PL gra :D

pozdereczko :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasady:

Zakazane jest:

4. Kampienie (nie siedzimy przez całą grę w jednym miejscu, na chwilę zatrzymać się można )

to ja się dołączę i będę biegał po mapie i raportował kto się zatrzymał na dłużej niż chwilę :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja się dołączę i będę biegał po mapie i raportował kto się zatrzymał na dłużej niż chwilę :rolleyes:

Szkoda butów na bieganie,dobierz dwie osoby i obserwujcie meczyk z ambon.

003.jpg003.jpg003.jpg

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po jednej osobie w każdej drużynie, żeby było sprawiedliwie, z mortarami będziemy biegać, prawie jak lornetka

piszesz się??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi tu o to że nie wolno tak nieustannie siedzieć w krzakach i kampić. Max 2 min w jednym miejscu jest najrozsądniejsze

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Predators patrz w jednym miejscu 2 min. ok, ale wystarczy się przemieścić o 50-100m i już a tak czy siak kampi cały czas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po jednej osobie w każdej drużynie, żeby było sprawiedliwie, z mortarami będziemy biegać, prawie jak lornetka

piszesz się??

Jestem

NESTOR_5.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi tu o to że nie wolno tak nieustannie siedzieć w krzakach i kampić. Max 2 min w jednym miejscu jest najrozsądniejsze

Najglupsza zasada jaka w zyciu widzialem

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ha max 2 min w jednym miejscu leci +predi za poprawienie humoru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi tu o to że nie wolno tak nieustannie siedzieć w krzakach i kampić. Max 2 min w jednym miejscu jest najrozsądniejsze

Muszę to napisac bo po prostu nie wytrzymam:

1. CO ZA PONURY ABSURD - 2 minuty. Ja jestem osobą grającą 'dynamicznie' co znaczy, że biegam jak poparzona i zatrzymuje się tylko, żeby zrobic przyczajówę i wziąc flagę (czasem trwa to dłużej niż 2 minuty [JESTEM KAMPEREM :D) bo ktoś przylezie i mój misterny plan zaczyna drżec w posadach)

2. KAMPERZY siedzący cały 'mecz' w jednym miejscu są WSPANIALI. Z jakiego względu? Zdejmuje Cię owy KAMPER - masz killcam'a gdzie się delikwent znaduję - jak już poznasz wystarczająco planszę to idziesz sobie cichutko boczkiem - hyc hyc - i wbijasz mu triumfalnie kosę (co powoduje, że znajduje sobie inną miejscówkę) wybiera nowe miejsce a Ty robisz to samo.

Więc nie wiem co jest w nich takiego strasznego.

Poza tym są całkiem niezłym materiałem na 'ścinkę' :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale nie choddziło mi o to że wszyscy mają biegać i nie mogą się zatrzymać. Wiele osób mogło by obejść zasadę nie grania reconem w ten sposób. Biorą sobie M14+4x, siadają w krzakach i bawią się w snajperów. A te dwie minuty to przesadziłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[...] to idziesz sobie cichutko boczkiem - hyc hyc - i wbijasz mu triumfalnie kosę[...]

Nie można wbijać kos sad.gif. Wiadomo, zasady. Ja sądzę, że organizatorowi (PredatorsPL) z tym kampieniem chodziło o monotonny camp, gdzieś w kącie przez całą mapę. 2 minuty to trochę faktycznie za mało.

Po za tym, na pewno pojawię się na spotkaniu u Predators-a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można i tak, każdy może zaprosić kumpli ( przydało by się wcześniej wyjaśnić zasady) i tak się zbiorą ludzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja chętnie zagram mam hs, bo jeszcze mi się nie zdarzyło z polakami pograć dłużej niż pare minut.

Teraz też siadam do grania, ktoś chętny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje kilku osób do squadu, jeśli ktoś jest chętny pisać (nick przy profilu).

Niestety nie posiadam HS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rowniez jestem chetny na granie. Mam HSa, login - L1nk_pl

Edytowane przez l1nk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×