Skocz do zawartości
cwir

Pro Evolution Soccer 2011

Rekomendowane odpowiedzi

Mam niezły skład meczowy. Aczkolwiek czasem gracze mają denną formę, co rzutuje na moje "wyczyny".

BTW nie macie wrażenia, ze fala oszustw dosięgnęła rónież PESika? Niby meczyk bez lagów, ale jednak nie ma się kontroli nad poczynaniami drużyny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie z tą formą jest różnie , kupisz zawodnika a on sie o....la i ma słaba formę i lipa trza zminnika wstawiać ażeby mieć godnego zmiennika to trzeb rozegrać bardzo dużo meczy żeby zarobic na niego.

Może dlatego jest to tak wciągające i uzależniające - też się do tego przyznaję :)

Jakichś jeszcze grajków możecie polecić sprawdzonych ??

Jak tam liga montujemy coś ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@KopaczK

Oczywiście tych pkt. nie straciłem w jednym spotkaniu. 4 remisy i jedna przegrana z jakąś łajzą - najgorsze, że bramka wpadła z błędu gry, mianowicie bramkarz obronił strzał, piłka po jego obronie odleciała mu tak na około 0,5 m, rzucił się na nią, żeby złapać - najlepsze jest to, że jak się rzucił to piłka wleciała do bramki z taką prędkością, jakby ktoś w nią ostro przypierdzielił, a był to lekki rzut na piłkę. ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem wczoraj kilka podobnych sytuacji... Nie wiem czy to są błędy gry. Cośkolwiek śmierdzi mi tu oszustami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie chyba z wami nie zgodze:P Mi sie zdazaly takie dziwne gole, gdzie pilke mozna spokojnie wykopac a nikt sie nie rusza i ja wale w brame xD Druga sprawa, to to, ze ja juz sam nie kupuje zawodnikow z forma na poziome '4'. Mialem dosyc juz Ben Arfy, ktory potrafil w turnieju 3 mecze z rzedu miec najgorsza forme:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co powiesz zatem o sytuacji, kiedy zaczyna się mecz i wszystko jest bardzo płynne, po czym jest takie nieme "klik" i nagle g wielkie możesz zrobić, Twoi gracze reagują z opóźnieniem lub wcale. Wygląda to na działanie niesławnego switchlaga...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co powiesz zatem o sytuacji, kiedy zaczyna się mecz i wszystko jest bardzo płynne, po czym jest takie nieme "klik" i nagle g wielkie możesz zrobić, Twoi gracze reagują z opóźnieniem lub wcale. Wygląda to na działanie niesławnego switchlaga...

Hmm...mi sie chyba nie zdazylo cos takiego. Jedyne co mi przychodzi do glowy to tylko bug w grze, gdzie pilka sobie leci ale nikt nie moze do niej podbiec.

A zaraz poczytam o tym switchlagu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem kilka takich przypadków. Nie wiem czy to switchlag, czy badziewne łącze przeciwnika (ja mam 25Mb/s). Jest to jednak irytujące.

BTW jak można wejść ciałem, żeby skutecznie wytrącić przeciwnika z rytmu biegu i odebrać mu bezkarnie futbolówkę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem kilka takich przypadków. Nie wiem czy to switchlag, czy badziewne łącze przeciwnika (ja mam 25Mb/s). Jest to jednak irytujące.

BTW jak można wejść ciałem, żeby skutecznie wytrącić przeciwnika z rytmu biegu i odebrać mu bezkarnie futbolówkę?

No po prostu biegniesz rowno z nim i w pewnym momencie walisz na niego xD Nawet nie trzeba uzywac X :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy tylko ja mam wrażenie że wszyscy grają realem barcelona milanem lub interem? czy to jakies demo zakupili tylko z tymi druzynami :rofl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

 niech mi ktos pomoze bo nie moge znalezc wczewniejszego postu na temat bledu,  a chce pograc przez net mam polaczenie radiowe w routerze wszystko mam na auto i on wiec nie powinno nic blokowac a jak nie widac obrazka to link do tego erroru jest tutaj http://forum.pesleag...topic=88243.285

Edytowane przez koziar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy tylko ja mam wrażenie że wszyscy grają realem barcelona milanem lub interem? czy to jakies demo zakupili tylko z tymi druzynami :rofl:

Wszyscy grają Realem albo Barcelona. Milanem gram ja :)

BTW: Wiadomo coś o updacie składów? Kiedy to w końcu wypuszczą? Juz prawie 3 tygodnie od okna transferowego..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Twitterze, Jon Murphy napisał że DLC z transferami będzie wydane w marcu.

"Next #DLC covering winter transfers will be mid March. Sorry, but I still don't have full details from Japan yet"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ćwir>>> Przykro mi, ale Twój Milan stał się gwiazdozbiorem, więc sporo ludzi nim grywa. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ćwir>>> Przykro mi, ale Twój Milan stał się gwiazdozbiorem, więc sporo ludzi nim grywa. ;)

Ja tam zaledwie kilka razy trafiłem na Milan. I byl to procencik tego ile razy gralem przeciw Barcelonie/Realowi. No ale pewnie jest tak jak mówisz... Ja Milanem w PESie gram od ISS Pro kiedy sie nazywal Milano :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam zaledwie kilka razy trafiłem na Milan. I byl to procencik tego ile razy gralem przeciw Barcelonie/Realowi. No ale pewnie jest tak jak mówisz... Ja Milanem w PESie gram od ISS Pro kiedy sie nazywal Milano :)

A ja najczesciej trafiam na:

- Barcelona,

- Napoli,

- OM (chyba najwiecej xD)

- Juventus

xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam zaledwie kilka razy trafiłem na Milan. I byl to procencik tego ile razy gralem przeciw Barcelonie/Realowi. No ale pewnie jest tak jak mówisz... Ja Milanem w PESie gram od ISS Pro kiedy sie nazywal Milano :)

Jesteś ich kibicem, więc nie dziwota. Ja zawsze grałem i grał będę MAN UNITED. Na szczęście nie ma już obrzydliwej Krystyny, a zatem klub wypadł z kręgu zainteresowań graczy liczących na łatwe punkty. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś ich kibicem, więc nie dziwota. Ja zawsze grałem i grał będę MAN UNITED. Na szczęście nie ma już obrzydliwej Krystyny, a zatem klub wypadł z kręgu zainteresowań graczy liczących na łatwe punkty. ;)

Krycha moze i jest 'zelusiem' ale nie zmienia to faktu, ze jest jednym z najlepszych pilkarzy swiata i tworzyl ogromna jakosc w MU.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak przy okazji chcialbym sie podzielic nowym nabytkiem:P Szukalem niedrogiego RB i trafilem na niejakiego MARVEAUX'a, ktory jest nominalnym DMF z overall'em 73 pkt. Jednak po ustawieniu go na prawej obronie, jego overall wynosi 76:D Zaplacilem za niego 1,8 mln, ma niezle statystki (potrafi podawac, w przeciwienstwie do obroncow za jego cene a i drozszych tez):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Co do zakupów, ja dziś kupiłem Diouf'a - na prawym ataku jego overall wynosi 81 ;) Bardzo szybki, z dobrą kondycją zawodnik. Dałem za niego nie całe 3 mln.

Mam pytanie do zwykłej ML, czy da się wrzucić na sprzedaż piłkarza do tej listy of target? Gram MU, pozbyłem się nawet paru dobrych obrońców ( overall 70+) każdy szedł za jakieś 260 tys. Wydaję mi się, że strasznie mało - robiłem to przez Relase player, jest inny sposób? Zauważyłem też, że Robben kosztował mnie 40 mln, a jak chce go sprzedać to jest wart 5 mln.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krycha moze i jest 'zelusiem' ale nie zmienia to faktu, ze jest jednym z najlepszych pilkarzy swiata i tworzyl ogromna jakosc w MU.

MU bazowało na jednym zawodniku co jest niedopuszczalne w takim klubie. Po jego odejściu (szczęśliwy to był dzień :D ) drużyna zaczęła grać jak kolektyw.

@up

Co do zakupów, ja dziś kupiłem Diouf'a - na prawym ataku jego overall wynosi 81 ;) Bardzo szybki, z dobrą kondycją zawodnik. Dałem za niego nie całe 3 mln.

Mam pytanie do zwykłej ML, czy da się wrzucić na sprzedaż piłkarza do tej listy of target? Gram MU, pozbyłem się nawet paru dobrych obrońców ( overall 70+) każdy szedł za jakieś 260 tys. Wydaję mi się, że strasznie mało - robiłem to przez Relase player, jest inny sposób? Zauważyłem też, że Robben kosztował mnie 40 mln, a jak chce go sprzedać to jest wart 5 mln.

Którego Dioufa? El Hadjiego, cze tego młodzika z United?

40 baniek za Robbena? To jakiś żart...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Kurde teraz nie pamiętam gdzie on był, niestety kupując zawodnika w MLO mamy podaną tylko narodowość, ale jak dobrze pamiętam to gra on w Blackburn Rovers i jest tam dwóch Diouf'ów :) Jeden M.Diouf, czyli nie ten i drugi Diouf - właśnie ten :D

Robben 40 baniek, ale w zwykłej ML. Powtórzę pytanie ;) Czy da radę sprzedać w ML zawodnika innym sposobem, niż Relase player?

Edit : wygooglowałem i chodzi o El Hadjiego. M. Diouf - Mame Biram Diouf

Edytowane przez sk316fx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×