Skocz do zawartości
cwir

Pro Evolution Soccer 2011

Rekomendowane odpowiedzi

czy żeby ściągnąć demo musze wykupić playstationPlus????

bo nie mogę śćiągnąć dema???????

dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy żeby ściągnąć demo musze wykupić playstationPlus????

bo nie mogę śćiągnąć dema???????

dzieki

tak,a darmowe demo bedzie dopiero 15 wrzesnia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy żeby ściągnąć demo musze wykupić playstationPlus????

bo nie mogę śćiągnąć dema???????

dzieki

Tak. Wystarczylo przeczytac pare stron wstecz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

agPHANTOM>>> Ciekawy meczyk. Chętnie zagrałbym z Tobą, jeśli się uda. ;)

Oj... chyba się nabijasz, bo wyczuwam lekką nutkę ironii w tej wypowiedzi. :tongue:

Wiem, że ten mecz to straszna kopanina, ale to było jedno z pierwszych moich spotkań.

Czasami jeszcze zapominałem o tym nowym systemie podań :wink:

Chciałem po prostu zaprezentować, jak wygląda nowy PES. Swoją drogą, ciężko strzelić bramkę komputerowi na top player, w "dziesiątce" było o wiele prościej. Przynajmniej mi się tak wydaje.

Jutro będę miał okazję zagrać z kolegą, więc zobaczę, jak się gra z żywym przeciwnikiem.

:cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poziom ironii- zero. Po meczyku widać, że lubisz kombinować. Lubię grać z takimi osobami. Zakładam, że kupujesz nowego PESa, więc będzie mozliwość zmierzenia się w meczu sieciowym.

BTW Jak to było z multi w PESie2010. można było zmienić poziom trudności? W wersji 2009 był tylko początkujący i niestety ale popełniał cały czas durne błedy i nawet dobra gra w obronie nie była w stanie załatwić sprawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poziom ironii- zero. Po meczyku widać, że lubisz kombinować. Lubię grać z takimi osobami. Zakładam, że kupujesz nowego PESa, więc będzie mozliwość zmierzenia się w meczu sieciowym.

BTW Jak to było z multi w PESie2010. można było zmienić poziom trudności? W wersji 2009 był tylko początkujący i niestety ale popełniał cały czas durne błedy i nawet dobra gra w obronie nie była w stanie załatwić sprawy.

Nie wiem jak w meczach rankingowych, ale w towarzyskich teoretycznie można zmienić, jednak nie ma to absolutnie wpływu na grę drużyny.

Ostatnio pogrywałem ze znajomym online sporo towarzyskich spotkań i poza opóźnieniami w grze, było w miarę ok.

W 2011 też są podobne błędy. Widać kilkukrotnie, jak gonię przeciwnika, próbuję się przełączyć na obrońcę który jest najbliżej przeciwnika z piłką, a tymczasem gra wybiera mi zawodnika, który jest trzy metry za rywalem, a ten w tym czasie bezkarnie mija moją obronę i niebezpiecznie zbliża się do bramki. Na szczęście fun płynący z rozgrywki pozwala zapomnieć o tych błędach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurna, ten pes jest zajebisty, jak się już dobrze czuje te podania i liźnie trochę tajniki zwodów czy balansowania grajkami (koniecznie z wciśniętym r2.gif, inaczej ani rusz) to z ekranu zaczyna płynąc ogromny miód. Ten nowy system podań to naprawdę jest realizacja hasła marketingowego "Enginered for freedom". A tu jedna z moich dzisiejszych bramek dość ładnie pokazująca miodzik rozgrywki PES 2011:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkiem fajnie się to prezentuje. Jeśli finalna wersja wygląda jeszcze lepiej, to jestem zachwycony. Nie jest to gra idealna, co widać, ale łaczenie animacji, jak i same ruchy piłkarzy, prezentuje się imho przyzwoicie.

Murphy napisał na swoim Twitterze, że kod w demie to jest FINAL CODE.

Ten nowy system podań to naprawdę jest realizacja hasła marketingowego "Enginered for freedom".

Jak się to ma do słów Falcona z innego forum. Napisał coś w stylu - "freedom" nie widać przy wybijaniu "piątki" bramkarzem.

I napisz czy z wybijaniem autu coś zmienili czy jest tak jak w wcześniejszych odsłonach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Murphy napisał na swoim Twitterze, że kod w demie to jest FINAL CODE.

Jak się to ma do słów Falcona z innego forum. Napisał coś w stylu - "freedom" nie widać przy wybijaniu "piątki" bramkarzem.

I napisz czy z wybijaniem autu coś zmienili czy jest tak jak w wcześniejszych odsłonach.

Ale masz problem chłopino, no nie mogę. Jedno głupie wybijanie "piątki" nie jest w stanie w żaden sposób umniejszyć tego, że dzięki paskowi siły podań i możliwości dokładnego zagrania piłki tam gdzie chcemy można poczuć podczas rozgrywki ogromną swobodę i konstruować bardzo ciekawe akcje, a jak do tego dołożymy umiejętny drybling dzięki któremu możemy potrzymać trochę piłkę w stylu Barcelony czy Arsenalu to tej swobody jest jeszcze więcej. Fersztejen?

A auty są zdaje się takie same jak poprzednio.

Edytowane przez Sherman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czepiacie się tych piątek, tymczasem "freedom" u konkurencji w tym elemencie gry sprawił, że ludzie jak idioci biegają między bramkarzem i obrońcami co nie ma nic wspólnego z piłką nożną.

Tylko się cieszyć, że tego nie zmienili :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale masz problem chłopino, no nie mogę. Jedno głupie wybijanie "piątki" nie jest w stanie w żaden sposób umniejszyć tego, że dzięki paskowi siły podań i możliwości dokładnego zagrania piłki tam gdzie chcemy można poczuć podczas rozgrywki ogromną swobodę i konstruować bardzo ciekawe akcje, a jak do tego dołożymy umiejętny drybling dzięki któremu możemy potrzymać trochę piłkę w stylu Barcelony czy Arsenalu to tej swobody jest jeszcze więcej. Fersztejen?

A auty są zdaje się takie same jak poprzednio.

No chłopino, wymigiwanie się od pytania to jest jakiś sposób. Ja problemu nie mam żadnego - po prostu odpowiedz czy pasek działa czy nie przy "piątce". Zrozumiano czy napisać tak by dotarło?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może wie, czy w LM i LE będzie można grać normalnie w trakcie sezonu krajowej ligi, czy te turnieje będą jedynie dostępne jako oddzielne rozgrywki? Pytam się bo nie wiem jak to wyglądało w ostatnich PES'ach. No i jeszcze jedno. Czy w trakcie rozgrywania sezonu np. ligi hiszpańskiej, będzie możliwość dokonywania transferów (chodzi mi o taki swoisty Manager Mode)?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurna, ten pes jest zajebisty, jak się już dobrze czuje te podania i liźnie trochę tajniki zwodów czy balansowania grajkami (koniecznie z wciśniętym r2.gif, inaczej ani rusz) to z ekranu zaczyna płynąc ogromny miód. Ten nowy system podań to naprawdę jest realizacja hasła marketingowego "Enginered for freedom". A tu jedna z moich dzisiejszych bramek dość ładnie pokazująca miodzik rozgrywki PES 2011:

Sherman piękna akcja i bramka! Szacunek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może wie, czy w LM i LE będzie można grać normalnie w trakcie sezonu krajowej ligi, czy te turnieje będą jedynie dostępne jako oddzielne rozgrywki? Pytam się bo nie wiem jak to wyglądało w ostatnich PES'ach. No i jeszcze jedno. Czy w trakcie rozgrywania sezonu np. ligi hiszpańskiej, będzie możliwość dokonywania transferów (chodzi mi o taki swoisty Manager Mode)?

1. O ile dobrze pamietam to idzie grac LM i LE w trakcie ligi

2. Od takiego czegoś masz Master League, miales ty wogole kontakt kiedys z pesem:P , w zwykłych rozgrywkach ligowych grasz poprostu mecze, nie ma transferów , jeżeli chcesz mieć wiecej opcji managerskich prócz ustalania skaldu to masz do tego master League, istny zjadacz czasu :P jak dla mnie przynajmniej.

Shermann , akcja malina , takie granie w pesa to ja rozumie

Edytowane przez Juve1989

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem do czynienia z PES'em. Ostatni raz z częścią nr 6, dlatego też pytam, czy coś się zmieniło. Nigdy nie byłem fanem Master League - jakiś wymyślony przez nawiedzonych twórców tryb, nie mający nic wspólnego z realnymi rozgrywkami. No cóż, szkoda. Dobrze, że chociaż LM i LE będzie można grać w trakcie sezonu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chłopino, wymigiwanie się od pytania to jest jakiś sposób. Ja problemu nie mam żadnego - po prostu odpowiedz czy pasek działa czy nie przy "piątce". Zrozumiano czy napisać tak by dotarło?

Nie fisiuj i wymień płyn hamulcowy, bo sobie krzywdę zrobisz. Twoja wypowiedź o "piatce", a w zasadzie odwołanie do zdań Falcona miałą charakter agresywny, poddający w wątpliwość moją opinię o poczuciu swobody w PES 2011, więc Ci odpowiedziałem, że owa nieszczęsna "piatka" nijak się ma do swobody w nowym pesie, a poza tym jak udowodnił Cycorus inne podejście u konkurencji tylko pozbawiło grę realizmu, no ale nieważne, dupa z tą "piątką". Jeśli natomiast Twoja wypowiedź nie była atakiem na "freedom" w nowym pesie to naucz się pisać, bo tak to wyglądało. Poniemaju teraz ?

Edytowane przez Sherman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Data wydania PES 2011 potwierdzona przez Konami.

W Niemczech, Hiszpanii , Włoszech - 30 wrzesień

UK, Francja - 8 październik

http://www.pes2011.com/de/index.html

Miejmy nadzieję, że Polska zalicza się do tej pierwszej grupy. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakiś wymyślony przez nawiedzonych twórców tryb, nie mający nic wspólnego z realnymi rozgrywkami.

Hmm, chetnie wysłucham co jest takiego nierealnego w trybie Master league???

Data wydania PES 2011 potwierdzona przez Konami.

W Niemczech, Hiszpanii , Włoszech - 30 wrzesień

UK, Francja - 8 październik

http://www.pes2011.com/de/index.html

Miejmy nadzieję, że Polska zalicza się do tej pierwszej grupy. :wink:

No niestety mi sie wydaje , że jednak bedziemy w grupie na 8 października :/ , najczzęściej pes u nas pojawiał sie wlasnie w okolicach 8-20 paźdzernik :/

Edytowane przez Juve1989

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, chetnie wysłucham co jest takiego nierealnego w trybie Master league???

Taki tryb rozgrywek w realnym świecie nie istnieje? Wrzucają Cię do kotła z drużynami z całej Europy podzielonymi na grupy, dziękuję bardzo. Granie w jakimś wymyślonym przez Konami turnieju mnie nie jara. Wolałbym poprowadzić przez kilka sezonów klub w lidze angielskiej lub hiszpańskiej z możliwością transferów.

Edytowane przez Grabeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki tryb rozgrywek w realnym świecie nie istnieje? Wrzucają Cię do kotła z drużynami z całej Europy podzielonymi na grupy, dziękuję bardzo. Granie w jakimś wymyślonym przez Konami turnieju mnie nie jara. Wolałbym poprowadzić przez kilka sezonów klub w lidze angielskiej lub hiszpańskiej z możliwością transferów.

No cóż... zawsze pozostaje Fifa. Po udanym sezonie trafisz do Pucharu EFA.:tongue:

Master League jest ok. Nie trzeba w nim nic konkretnie zmieniać, przydałyby się tylko lekkie usprawnienia. W skrócie mówiąc - drobny lifting, nic poza tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki tryb rozgrywek w realnym świecie nie istnieje? Wrzucają Cię do kotła z drużynami z całej Europy podzielonymi na grupy, dziękuję bardzo. Granie w jakimś wymyślonym przez Konami turnieju mnie nie jara. Wolałbym poprowadzić przez kilka sezonów klub w lidze angielskiej lub hiszpańskiej z możliwością transferów.

Nie musisz grać w lidze z drużynami z całej europy możesz grać w ligach typu holenderska francuska itp angielska tez jest . Możesz robić transfery grać w pucharach... Coś musiałes pokrecic jak zaczynales master league

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki tryb rozgrywek w realnym świecie nie istnieje? Wrzucają Cię do kotła z drużynami z całej Europy podzielonymi na grupy, dziękuję bardzo. Granie w jakimś wymyślonym przez Konami turnieju mnie nie jara. Wolałbym poprowadzić przez kilka sezonów klub w lidze angielskiej lub hiszpańskiej z możliwością transferów.

W ML zaczynasz poprostu od drugirj ligi a to że konami nie ma licencji na drugie ligi to już inna sprawa , jak awansujesz t\do 1 to juz masz praktycznie to samo wszystko co granie no normalnej ligi Angielskiej tylko że z wieloma opcjami managerskimi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lol, a może ja nie chcę kupować w tym roku tytułu od EA? Założę się, że 80% fanów PES'a zachwycałaby się jeśli Konami wprowadziłoby Manager Mode. Tego brakuje i już. Znam wiele osób, którym ML nie odpowiada właśnie dlatego, że to jedynie stworzony na potrzeby gry turniej, który po prostu nie ma klimatu. Kwestia upodobań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki tryb rozgrywek w realnym świecie nie istnieje? Wrzucają Cię do kotła z drużynami z całej Europy podzielonymi na grupy, dziękuję bardzo. Granie w jakimś wymyślonym przez Konami turnieju mnie nie jara. Wolałbym poprowadzić przez kilka sezonów klub w lidze angielskiej lub hiszpańskiej z możliwością transferów.

I właśnie tacy znawcy Pro Evo się tu wypowiadają :ninja:

COME ON THE BLUES!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lol, a może ja nie chcę kupować w tym roku tytułu od EA? Założę się, że 80% fanów PES'a zachwycałaby się jeśli Konami wprowadziłoby Manager Mode. Tego brakuje i już. Znam wiele osób, którym ML nie odpowiada właśnie dlatego, że to jedynie stworzony na potrzeby gry turniej, który po prostu nie ma klimatu. Kwestia upodobań.

Master League jest o wiele bardziej grywalny niż jakieś tam tryby managerskiej w produkcie ekeltroników , nie grales wiec sie nie wypowiadaj , ja zagralem w pesa 2010 11 sezonow ML . Fifa I pes powinne pozostac w 100% symulacja meczu pilkarskiego , tzn powinny do tego dalej dążyć , jak ktoś chce sobie pomenagerowac to polecam CM managera albo Football managera , a na pleya LMA managera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×