Skocz do zawartości
cwir

Pro Evolution Soccer 2011

Rekomendowane odpowiedzi

Kłócił bym się z tym, ale niech Ci będzie.

Poza tym, co z tego, że masz tyle licencjonowanych lig w Fifie, skoro wystarczy wybrać jakikolwiek klub np. z Ekstraklasy i jest tam 23 identycznych zawodników, absolutnie niepodobnych do prawdziwych piłkarzy. Różnią się od siebie tylko nazwiskami i może jeszcze kolorami włosów (które też są ustawiane na chybił - trafił).

Za to pes może się pochwalić świetną ligą niemiecką. Team A, Team B, a piłkarze? Player 1, Player 2. Oczywiście można to wszystko poprawić ale założę się że nikt nie robił każdemu podobnej twarzy o statystykach to już nie ma co wspominać.

Nie gniewaj się, ale pierniczysz. Skoro taki z Ciebie kozak i spec od edycji w PESie, to powinieneś wiedzieć, że od lat MAN RED nie występuje, bo Diabły są licencjonowane.

Co więcej, nie gniewaj się, ale robisz z siebie wilekiego artystę, ale to i to wcale nie robią takiego wrażenia, zeby można bylo Ci wybaczyć nadmierną pewność siebie, które zakrawa na bufonadę. Jesteś niezły, ale nie rób z siebie Bóg wie kogo.

Ukształtowanie twarzy i wklejenie zdjęcia gracza wcale nie jest czymś niesamowitym. Trochę pokory i szacunku dla innych.

Mnie na przykład kompletnie oblatuje, czy ludziki biegają w oryginalnych strojach, czy też nie. Najważniejsza jest frajda z gry.

Zapewne sam wyedytuje sobie cała EPL i to tak, że będę dumny z siebie. Nawet jeśli efekt będzie, a najprawdopodobniej tak się stanie, gorszy od tego co oferują fanowskie OFy, to będę dumny z własnoręcznie zrobionych strojów. W sumie zassanie herbów drużyn w wysokiej rozdzielczości i umieszczenie ich na trykotach w zupełności wystarczy.

Fajnie że wyciągnąłeś jakieś moje stare prace. Wielkim artystą to ja nie jestem ale mogę śmiało stwierdzić że wiem o tym więcej niż większość osób wypowiadających się w tym temacie. Gdybyś spróbował coś zrobić zauważył byś że nie jest to takie łatwe. Są ludzie którzy robią twarze do pesa od paru ładnych miesięcy a postępów większych nie widać. Co do twojego robienia of'a, sam też tak myślałem robiąc go pod pesa2010. Jednak uważam, że jest tu coś nie halo. Kupuję grę żeby od razu zasiąść przed konsolą i sobie pograć ale nie mogę się zmierzyć z taką Borussią czy innym zespołem tylko muszę czekać na jakiegoś konkretnego save'a Bóg wie ile. Wiadomość że w nowym pesie będzie można importować save'a z poprzedniej wersji bardzo mnie ucieszyła. Zawsze to mniej roboty dla tych którzy zajmują się robieniem of'ów.

Kolega bartek-brt nie wie za bardzo o czym pisze.

Jedyne ograniczenie, to jak już wspomniałem, możliwość edytowania wyłącznie przodu koszulki.

Png's przy pomocy photoshopu są dopracowywane do perfekcji, z takimi szczegółami, jak przechodzenie kolorów lub efekty zagięcia. Więc nie ma mowy o żadnych wielkich pikselach.

No chyba, że on tworzy stroje przy pomocy edytora w grze, to wtedy może występować "pixeloza".

Ps. Lecę na drugą połowę. Może w końcu nasi coś wygrają. :tongue:

Nie widać różnicy :sleep:

http://www.mysoccerpatch.com/images/stories/Articles2009/wenb01.jpg

http://i38.tinypic.com/2povdds.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za to pes może się pochwalić świetną ligą niemiecką. Team A, Team B, a piłkarze? Player 1, Player 2. Oczywiście można to wszystko poprawić ale założę się że nikt nie robił każdemu podobnej twarzy o statystykach to już nie ma co wspominać.

PES nie ma ligi niemieckiej, a ligę przeznaczoną do edycji. Mnie na przykład nie interesuje Bundesliga, ani nasza Ekstra (ciekawe w którym miejscu) klasa (do tego też wiele brakuje), więc traktuję to jako zestaw ekip, z których mogę stworzyć np. J-League.

Fajnie że wyciągnąłeś jakieś moje stare prace. Wielkim artystą to ja nie jestem ale mogę śmiało stwierdzić że wiem o tym więcej niż większość osób wypowiadających się w tym temacie. Gdybyś spróbował coś zrobić zauważył byś że nie jest to takie łatwe. Są ludzie którzy robią twarze do pesa od paru ładnych miesięcy a postępów większych nie widać. Co do twojego robienia of'a, sam też tak myślałem robiąc go pod pesa2010. Jednak uważam, że jest tu coś nie halo. Kupuję grę żeby od razu zasiąść przed konsolą i sobie pograć ale nie mogę się zmierzyć z taką Borussią czy innym zespołem tylko muszę czekać na jakiegoś konkretnego save'a Bóg wie ile. Wiadomość że w nowym pesie będzie można importować save'a z poprzedniej wersji bardzo mnie ucieszyła. Zawsze to mniej roboty dla tych którzy zajmują się robieniem of'ów.

Wiesz, pisząc w takim tonie, jak raczyłeś to uczynić, powinieneś liczyć się z konsekwencjami. Jak już pisałem niezła robota, ale nie upoważnia Cię do bufonady, na którą Twoje wypowiedzi zaczęły zakrawać.

Edycją drużyn w PESie zajmowałem się od 4 części, ale robiłem to dla siebie, dla własnej pzyjemności i wiem ile frajdy i możliwości daje to graczom.

Jeśli dla kogoś najważniejszy jest zestaw licencjonowanych drużyn, to faktycznie taki PES na samym starcie ma minus, ale jeśli ktoś spojrzy na to trochę inaczej, ta niedogodność staje się zaletą. Jeśli jednak męczy to kogoś, zawsze może grać w konkurencyjną kopankę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam adminów i modów za post nie związany ogólnie z grą.

Kłócicie się o jakieś pierdoły że ch**

Panowie od fify jak wam coś nie pasuje w PES to poco w ogóle zabieracie głos i szerzycie internetową napinke ?!

Macie swój temat to idźcie tam i klepcie się po pleckach jaka to fifa jest super bo ma licencje i może sobie powzdychać ochy i achy...

My wyznawcy PESa wolimy grać w ciuchach z targu i dobrze się przy tym bawiąc (tak było,na razie jest,w przyszłości może się coś zmieni) i tak wolimy poświęcić trochę czasu aby wgrać sobie nowe stroje i pogrzebać w tej grze.

To co tutaj piszecie można porównać do życia:

siedzą sobie chłopcy na boisku (ciuszki z nike,adidas czy bóg wie co) extra ciuchy do grania, buty też super minimum po 150 zł za parę, i o jesteśmy zajebiści

przychodzą kolesie w trampach (cichobiegi) koszulki z targu lub bóg wie skąd (więc gwiazdorzy w oryginalnych ubraniach se myślą że ich zleją)

jakie potem jest zdźiwko jak kolesie w trampkach grają lepiej.

NIE WAŻNE CO JAK WYGLĄDA TYLKO JAK SIĘ W TO GRA !!!!!

z poważaniem BzL fan PESa i tylko PESa

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam adminów i modów za post nie związany ogólnie z grą.

Kłócicie się o jakieś pierdoły że ch**

Panowie od fify jak wam coś nie pasuje w PES to poco w ogóle zabieracie głos i szerzycie internetową napinke ?!

Macie swój temat to idźcie tam i klepcie się po pleckach jaka to fifa jest super bo ma licencje i może sobie powzdychać ochy i achy...

My wyznawcy PESa wolimy grać w ciuchach z targu i dobrze się przy tym bawiąc (tak było,na razie jest,w przyszłości może się coś zmieni) i tak wolimy poświęcić trochę czasu aby wgrać sobie nowe stroje i pogrzebać w tej grze.

To co tutaj piszecie można porównać do życia:

siedzą sobie chłopcy na boisku (ciuszki z nike,adidas czy bóg wie co) extra ciuchy do grania, buty też super minimum po 150 zł za parę, i o jesteśmy zajebiści

przychodzą kolesie w trampach (cichobiegi) koszulki z targu lub bóg wie skąd (więc gwiazdorzy w oryginalnych ubraniach se myślą że ich zleją)

jakie potem jest zdźiwko jak kolesie w trampkach grają lepiej.

NIE WAŻNE CO JAK WYGLĄDA TYLKO JAK SIĘ W TO GRA !!!!!

z poważaniem BzL fan PESa i tylko PESa

Stroje to smaczek i niektórym , rzeczywiście przeszkadza ich nieobecność. A co dopiero loga drużyn i nazwy. W każdym razie ja wierzę , że AG PHANTOM ma już w planach wydanie OPTION FILE do PES 2011 najszybciej jak to tylko możliwe , bo ostatni OF do PES 10 był super. Nic tylko czekać.

Edytowane przez crash5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, wiadomo już coś na temat kodu gry?? Nigdzie się nie mogę doszukać jakie zespoły będą. Jedyne co wiem - dojdzie Bayern Monachium, a ciekawe czy Lech Poznań się pojawi? Proszę Was o jakiekolwiek informacje jeśli tylko coś nowego wiecie lub o linki do stron z info :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam adminów i modów za post nie związany ogólnie z grą.

Kłócicie się o jakieś pierdoły że ch**

Panowie od fify jak wam coś nie pasuje w PES to poco w ogóle zabieracie głos i szerzycie internetową napinke ?!

Macie swój temat to idźcie tam i klepcie się po pleckach jaka to fifa jest super bo ma licencje i może sobie powzdychać ochy i achy...

My wyznawcy PESa wolimy grać w ciuchach z targu i dobrze się przy tym bawiąc (tak było,na razie jest,w przyszłości może się coś zmieni) i tak wolimy poświęcić trochę czasu aby wgrać sobie nowe stroje i pogrzebać w tej grze.

To co tutaj piszecie można porównać do życia:

siedzą sobie chłopcy na boisku (ciuszki z nike,adidas czy bóg wie co) extra ciuchy do grania, buty też super minimum po 150 zł za parę, i o jesteśmy zajebiści

przychodzą kolesie w trampach (cichobiegi) koszulki z targu lub bóg wie skąd (więc gwiazdorzy w oryginalnych ubraniach se myślą że ich zleją)

jakie potem jest zdźiwko jak kolesie w trampkach grają lepiej.

NIE WAŻNE CO JAK WYGLĄDA TYLKO JAK SIĘ W TO GRA !!!!!

z poważaniem BzL fan PESa i tylko PESa

Tylko Ci goscie nie placa dwoch stow za wejscie na boisko. Juz abstrahuje od tego, ze kazdy z nich pewnie w przyszlosci w takiej koszulce klubowej chcialby grac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie jedna sprawa. Jakie realne szanse ma KONAMI na zdobycie licencji na EPL. Ogladając dowolny mecz Ligi Angielskiej można dostrzec, że grafiki meczowe są wzbogacone o znaczek EA (ekran statystyk, składy, itd.). Słowem, wygląda na to, że Elektronicy trzymają w łapskach PREMIER LEAGUE i nikt im tego nie odbierze. Dlatego czepianie się tu PESa jest trochę niezbyt fajne. Ostatecznie nic na to nie mogą poradzić. Tak przynajmniej zakładam. EA wie, ze ten kto trzyma w łapie prawa do EPL, ten ma w kieszeni gro fanów jednej z najlepszych, o ile nie najlepszej, lig świata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PL jest znacznie bardziej dochodowa... więcej gwiazd, więcej potężnych firm, sama liga jest najlepsza na świecie IMO i według większości ekspertów piłkarskich. Jak w ogóle można porównywać PL do EPL...:ninja: Chciałbym licencjonowaną PL zamiast całej reszty...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe to mi się teraz pokręciło... :teehee: palmy więcej!!! :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wrazenia z pesa 11

http://pesevolves.wordpress.com/2010/09/04/pes-2011-final-build-hands-on-impressions/

jesli nie chce sie czytac całosci krotkie podsumowanie ; ]]

To be honest I wasn?t as excited going into the playtest as I could have been, partly due to the MLO beta which I thought provided me with a sufficient overview of what this years game was about and I could have easily waited for the demo which I knew wouldn?t be far away.

What did literally shock me though was how far advanced the final code was compared to the beta, I did not expect them to have the time to achieve what they did, fixing literally every issue I had, I was even happy with the responsiveness of the player dribbling once I mastered this in the beta so I thought that was the way it was going to be but they totally improved that too, now if you press to turn you don?t need to plan it one step ahead, it is instant.

I can honestly say if PES was the game you loved four years ago and walked away (understandably) then this is the game to bring you back, it will demand your patience as always, you will know the amount of dedication to be become good at the game.

The acid test will be in two months time on the forums, are we all still enjoying it, is it too easy once mastered, is there any obvious exploits etc.

If you left the game after losing faith in the series this is the one to bring you back in, give it a chance.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem całość... jaranko i tasowanko :ninja: Nie mogę się doczekać premiery... masakra! Tylko czemu ta Chelsea nie jest licencjonowana jak to miało miejsce w Pro 5 :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem całość... jaranko i tasowanko :ninja: Nie mogę się doczekać premiery... masakra! Tylko czemu ta Chelsea nie jest licencjonowana jak to miało miejsce w Pro 5 :confused:

1 MONTH TO GO!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem całość... jaranko i tasowanko :ninja: Nie mogę się doczekać premiery... masakra! Tylko czemu ta Chelsea nie jest licencjonowana jak to miało miejsce w Pro 5 :confused:

Pewnie dlatego, że Ru$cy (żarcik) chcieli za dużo kasy. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z datą premiery? Był news 1 października, a na allegro wszystkie aukcje od 8...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tym razem oprócz Bayernu Manachium także Werder Bremen na licencji.

http://www.pesfan.co...nsed-additions/

link nie dziala oprocz tego pare innych teamow np tottenham ; ]

The new Italian sides are Lecce, Cesena, and the newly promoted Brescia, while the Spanish league is bolstered with the addition of Real Zaragoza, Sporting Gijon, Almeria and Getafe. Similarly, Tottenham Hotspur join Manchester United in the English section, while the recently-announced Bayern Munich are joined by fellow German club Werder Bremen. These additions swell PES 2011’s roster of official European club sides to over 100: its largest number to date.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam na demo, ale i tak nie ma to już żadnego znaczenia, gdyż preorder już wysłany. :)

PES 2011 dołaczy do mojej kolekcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos kto ma Playstation+ moze jutro potwierdzic ze demko jest dostepne? Bo jak nie to mi + niepotrzebne :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak Ci się przyda + ;)

Konami Digital Entertainment GmbH today announced it will release a free

demo of its forthcoming PES 2011 on September 15th, with subscribers to

SCEE's PS+ service able to play the demo from September 8th.

http://www.pesfan.co...September-15th/

Edytowane przez dodgers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos kto ma Playstation+ moze jutro potwierdzic ze demko jest dostepne? Bo jak nie to mi + niepotrzebne :P

Ok, nie ma sprawy.

Edytowane przez Sherman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem jedno. Jeżeli gameplay Ogólnie --> będzie lepszy od 2010 i będzie bardziej cieszyło oko biore w ciemno. Tak jak zawsze PES brałem w ciemno tak od tego roku pre order na FIFE poszedł w ciemno , to tak nawiasem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ejj może głupie pytanie, ale czy jest opcja żeby ktoś z PS+ udostępnił mi demo? Nie znam się, nie interesowałem się + także się pytam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ejj może głupie pytanie, ale czy jest opcja żeby ktoś z PS+ udostępnił mi demo? Nie znam się, nie interesowałem się + także się pytam...

Tak jest to możliwe ale taki osobnik musi ci podać dane do konta ,wtedy na swojej ps3 tworzysz nowego użytkownika i dajesz jego email i hasło przy rejestracji dajesz że masz juz konto i wklepujesz jego pasy :biggrin: A dalej wiesz co już masz robić :whistling: :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×