Skocz do zawartości
cwir

Pro Evolution Soccer 2011

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie,na jakich serwerach gracie w polsce?ja obecnie jestem w Irlandi mam nadzieje ze nie bedzie problemu z wami pograc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://winningelevenblog.com/blog/wenb-pes2011-option-file-is-here/

Option File do PES 2011 transfery , loga drużyn , lig oraz stroje. Polecam!

Czy mi się wydaję czy Poziom REGULAR jest dość wymagający?

Jak dla mnie wraz jest za łatwo nawet na top player , grałem rzed chwila Polska z USA powinienem ten mecz wygrać z 5 : 0 tyle co miałem okazji

KuXwa po co oni kombinują z tymi karnymi :/ w demie inne w pełnej jeszcze inne , tamte opanowalem to musieli zmienić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś się orientuje czy Option File który pobrałem będzie współgrał z najnowszą aktualizacją od KONAMI? Czy będzie trzeba kombinować nową EDIT DATA?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem teraz 4v4 i grało sie bardzo fajnie. Wygraliśmy 2:1 i udało mi sie ładna pramke strzelić :P

Zrobiłem community dla naszego forum

Nazwa: Community Ps3site

Hasło: ps3rulez

Wbijac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Kupiłem swój egzemplarz gry. Gra się na prawdę fajnie, choć dużo trudniej (tym bardziej, że musiałem się przestawić z krzyżaka na analoga). Co do online to lagi czasem są i w mojej opinii raczej nic się nie zmieniło od zeszłego roku. net jakieś 3Mb/s wifi. Jeszcze spróbuję na kablu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra Miodzio !!!! Doping na trybunach jak gram Swoim kochanym Juventusem SUPER !!!! Jakbym słyszał i siedział na Qurva Sud w Turynie :P , tylko nie potrafie sie połapać w tym ustalaniu trików :/ wchodze zmieniam nazwe potem mam do wyboru Right stick up i reszte no i wchodze np w right stick up i tam mam do sutalenia 4 rodzaje zwodów:/ jak na jednym right stick up mozą być 4? a nawet jak ustale te 4 to gry gram to niedziała żaden z nich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem teraz 4v4 i grało sie bardzo fajnie. Wygraliśmy 2:1 i udało mi sie ładna pramke strzelić :P

Zrobiłem community dla naszego forum

Nazwa: Community Ps3site

Hasło: ps3rulez

Wbijac ;)

Mam pytanie: czy punkty zdobyte ( stracone :verymad: ) w community liczą się w ogólnym rozrachunku czy tylko w community. Jeżeli w ogólnym to czy da się ustawić aby liczyły się tylko w community ??

specjalnie uruchomiłem gg z powodu pes-a. jak ktoś chce grać pisać nr 28350992

Edytowane przez parasite

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie (i tak by było logicznie) ze Pkt liczą sie tylko w community. Ale pewności nie mam bo jeszcze nikt sie tam nie zapisał , wyjdzie w praniu :P

Jak Bedzie wiecej osób to możemy pograć tez 2v2 (tak najbardziej lubię :P)

O zapisały sie do naszego community 2 osoby

zchwiej85

godofwarehouse23

Witamy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś także kupiłem swoją kopie,więc jak ktoś chętny na meczyk to dodawać mnie do znajomych.Do Community już się zapiałem.Sezon z nowym PESem czas zacząć !!! :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak ostatecznie wygląda gra online? Mocno się tnie/średnio się tnie/mało sie tnie? Warto kupować dla gry online czy nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem tylko dla online jednak będę mógł powiedzieć coś konkretnego po dzisiejszej nocy :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

da rade zmienic team w masterleague online ? orientujecie sie ? ; ]]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak ostatecznie wygląda gra online? Mocno się tnie/średnio się tnie/mało sie tnie? Warto kupować dla gry online czy nie?

Rozegralem z 4 mecze z forumowiczem i sie grało bardzo dobrze. Ogólnie sie bardzo fajnie gra 4v4 tez grałem i tez było ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wgralem tego patcha winnineg eleven i okazalo sie ze na koszulkach chelsea mam blacpool,fulham to bolton nie wiem dlaczego tak mi wyszlo tym bardziej jestem zdziwony poniewaz myslalem ze druzyny licencjonowane nie da sie zmienic wie ktos moze gdzie popelnilem blad i czy ktos juz wgywal te option file

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak można narzekać na lagi jak się gra po wifi radze grać po kablu i dopiero wtedy się wypowiadać o Online

A od kiedy niby gra poprzez router powoduje router. Sam tak gram i nigdy nie miałem lagów w online z mojej winy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wgralem tego patcha winnineg eleven i okazalo sie ze na koszulkach chelsea mam blacpool,fulham to bolton nie wiem dlaczego tak mi wyszlo tym bardziej jestem zdziwony poniewaz myslalem ze druzyny licencjonowane nie da sie zmienic wie ktos moze gdzie popelnilem blad i czy ktos juz wgywal te option file

Ten patch jest pod wersję europejską, może w tym tkwi problem, a może jest poprostu jeszcze nie dopracowany. Anglelska ma oznaczenie bles1020, a europejska bles 1021.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten patch jest pod wersję europejską, może w tym tkwi problem, a może jest poprostu jeszcze nie dopracowany. Anglelska ma oznaczenie bles1020, a europejska bles 1021.

Odwrotnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ja kupując w UK będę mógł z wami grać, nie? :) Wyszło 155 z przesyłką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karne właśnie dzisiaj rozkminiałem i jest tak: kwadrat, piłkarz nabiega, wduszasz kierunek uderzenia (względem tego, jak jest ustawiona kamera z boku - z prawej strony boiska strzałka w dół oznacza lewy róg bramkarza, góra - prawy; przy przeciwnej bramce jest odwrotnie) i potem jeszcze wduszając lewo prawo oznaczasz moc, a zarazem wysokość strzału, lewo - słabo, prawo - mocno. Oczywiście wszystko zależy od tego jak długo przytrzymasz. Trzeba wyrobić się z klikaniem przed kopnięciem piłki, ale nie ma z tym problemu.

Przykład: strzał w lewe okno bramkarza po prawej stronie boiska

:square: :l3: dół (w miarę długo) :l3: prawo (z wyczuciem)

Edytowane przez wrobel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Kurde panowie troche martwi mnie ten Online, zagrałem wczoraj 10 meczów i z nikim nie potrafilem złapać chociażby zółtego światełka, mam 10 Mb/s z UPC grałem po kablu , wogóle przy większości użytkownników wogóle nie potrafie oddanleść jakieko kolwiek wskaźnika jakie mam z nim połączenie, a po wejścu do jakiegoś konkretnego rooma wogóle już nigdzie nie ma nic co by mowilo jakie mamy poloczenie , tylko jak juz gram mecz to czasem mignie w prawym górnym rogu ekranu jakas ikonka  trzech kreseczek z tego malutka gryga na czerwowo , co pewnie oznacza że słabe połaczenie. Oświećcie mnie ale ja niewidze gdzie jest wskaźnik połączenia po wejscu do rooma.

Taką mam sytacje , ale przyznam że nawet jeśli mgyra mi podczas gry ta ikonka z trzema kreseczkami to mecz i tak idzie rozegrac w przyzwoitych warunkach , no ale nie ma takiej płynności jaka powinna byc 

Edytowane przez Juve1989

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×