Skocz do zawartości
cwir

Pro Evolution Soccer 2011

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

w jakich godzinach jest jakis wiekszy ruch na tym Waszym community? Bo zalogowalem sie o 18 i caly czas prawie sam jestem:)

I mam takie pytanko, jak sie przyjmuje pilke "do nogi"? Tak zeby ona nie odskakiwala? Wiem ze nie mozna trzymac R1 - szybkiego biegu, ale i tak ona dosc czesto odskakuje mi na kilka metrow, trzeba nacisnac jakis przycisk czy cos?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

w jakich godzinach jest jakis wiekszy ruch na tym Waszym community? Bo zalogowalem sie o 18 i caly czas prawie sam jestem:)

I mam takie pytanko, jak sie przyjmuje pilke "do nogi"? Tak zeby ona nie odskakiwala? Wiem ze nie mozna trzymac R1 - szybkiego biegu, ale i tak ona dosc czesto odskakuje mi na kilka metrow, trzeba nacisnac jakis przycisk czy cos?

Najlepiej jak byś miał osoby z forum w znajomych to sie lepiej można ugadac bo nikomu sie nie chce siedzieć w community i czekać aż ktoś przyjdzie

Co do przyjęć to przed przyjęciem R2 + kierunek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

crash5 mozesz zapodac tego linka do patcha?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde zaczyna mnie troche wkurzać ten pes , opcji taktycznych niektórych nie potrafie rozgryść, odpowie mi ktos moze na pare pytan

1. znalazł już moze ktoś czy sie piłkarzą individualnie ustawia czy jaą byc ( Attack, Balanced , czy Defensive ? ) ja nie umie tego znaleźć a jeżeli tego niema to dla mnie to jest mega minus dla gry

2. Teraz pytanko o te MANAGMENT EDIT w formacji , na dole sa przy tym trzy zakładki , pierwsza nie pamietam jak sie nazywa a druga to Level ,trzecia Traning , powiedzcie mi do czego one poszczególnie sa potrzebne , bo w kazdej ustawiamy to samo , dla mnie to jets zupłnie nie jasne , wolałem jak sie włanczało w STRATEGY ( Center attack , pressing itp) na full auto bylo to widoczne na dole , podczas meczu teraz nie da sie tego na full auto właczyc :/ , STRASZNIE OKROIŁO NAS KONAMI Z OPCJI FORMACJII

3. ZUpełnie nie potrafie ustawić swoich trików , wiem że sie je wykonuje za pomocą L2 i prawego analoga ale gdy prubuje nic sie nie dzieje :/ , i czemu na kazdy kierunek analoga idzie ustawicc 4 zwody ?

Wpisz sobie kolego na youtube "PES 2011 feints tutorial" imasz KROK PO KROKU jak ustawić "swoje" zwody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miód wylewa się z ekranu tej gry. Te strzały , te podania , ta przypadkowość. Naprawdę kto grał w starsze części na PS2 ten będzie zadowolony a niektórzy wniebowzięci. Jak to bywa często u mnie stało się jak co roku , kupiłem FIFA i miało być bosko ale przyszła premiera PES i pozamiatane. Co na + naprawdę duży dla KONAMI to to , że niema żadnych ONLINE PASS ani ID bo ile się nażarłem z problemami z FIFĄ z tym online PASS. Cóż rozgrywka ONLINE raz przynosi soczysty owoc raz zgniły czyli niema lagów a czasem są. Niech nikt nie narzeka na nielicencjonowane zespoły bo ja wyszukałem w 2 min na googlach OF do PES 2011 i poświęciłem 10 min żeby go wgrać i co i to , że mam wszystkie herby , stroje , emblematy i transfery i wszystko bardzo dobrej jakości. Tak więc ktoś kto się jeszcze wacha przed zakupem PES 2011 to niech przestanie i złoży zamówienie lub pójdzie do sklepu. Polecam :)

Popieram w 100%, grywalność i miodność na najwyższym poziomie. Z każdym meczem stajesz się coraz lepszy, przypominają się czasy Sennsible Soccer. W graniu miałem przerwę kilka lat i nie grałem w PES-a na PS2, jak większość z Was, ale teraz czuję to co kiedyś, przypominają się turnieje z kumplami na Amidze, itp. itd. POLECAM GRA JEST ŚWIETNA!!!!!!

Edit: zapomniałem napisać, zrobiłem sobie stadion Jagiellonii, nie jest dokładnie taki jak ma być wybudowany bo nie da się takiego zrobić, ale i tak SUPER. Do wersji BLES 1021 na pesgaming.com w jednym z tematów widziałem link do paczki stadionów zrobionych pod tą wersję. Ponadto aktualnie pełne patche są dostępne pod wersje BLES 1021 i BLES 1022, pod wersję 1020 tylko ze zmienionym nazwami i herbami, pod wydaniu DLC 12 października będzie do tej wersji pełny patch.

Edytowane przez adasiulko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy pełna wersje PES na PS3 jest taka sama jak na PC ?? Bo grałem w tę na PC i jest całkiem ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy pełna wersje PES na PS3 jest taka sama jak na PC ?? Bo grałem w tę na PC i jest całkiem ok.

tez gralem troche na PC i wydaje mi sie ze nie ma roznicy.w kazdym razie na PS3 jest swietna:thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwość ustawienia, żeby w okolicach bramki dośrodkowania były manualne? w sensie takim, że kierunek jest automatyczny, ale siła manualna. Da rade?

bardzo proszę o odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie tego patcha. Działa to w ogóle z angielską wersją gry? Komentarze mówią, że nie, mimo tego, że patch jest na wersję UK???

niestety nie zadziała - działa tylko z wresją BLES 01021 (na boku pudełka jest ten symvbol) - ja mam BLES 01020 i nie działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety nie zadziała - działa tylko z wresją BLES 01021 (na boku pudełka jest ten symvbol) - ja mam BLES 01020 i nie działa.

Wersje UK są dwie 1020 i 1021. Ten jest pod 1020: http://www.pesgaming.com/showthread.php?t=79889. Ale jest nie dokończony, po wyjściu DLC mają go dokończyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersje UK są dwie 1020 i 1021. Ten jest pod 1020: http://www.pesgaming...ad.php?t=79889. Ale jest nie dokończony, po wyjściu DLC mają go dokończyć.

No kolega, który wrzucił link do tego patch`a twierdzi, że go wgrał i mu hula. :whistling:

Edytowane przez alien666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No kolega, który wrzucił link do tego patch`a twierdzi, że go wgrał i mu hula. :whistling:

Ja tez wgralem patcha pod bles20 i wszystko dziala ,ale transfery zostaly nie ruszone nie wiem czy tak mialo byc.teraz tylko czekac na OFa z ekstraklasa;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo proszę o odpowiedź.

niestety nic nie można zrobić...nie rozumiem dlaczego wszystko zrobili manualnie tylko nie to...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez wgralem patcha pod bles20 i wszystko dziala ,ale transfery zostaly nie ruszone nie wiem czy tak mialo byc.teraz tylko czekac na OFa z ekstraklasa;)

Rzeczywiście patch pod 1020 jest tylko jeden http://www.pesgaming.com/showthread.php?t=80221, ten link który podałem jest do wstępnej wersji na 1021, sorry zasugerowałem się nazwą tematu, choć mam go wgranego i loga, herby, nazwy drużyn i rozgrywek są, a składy są nieaktualne. przepraszam za wprowadzenie w błąd. Sam czekam na patcha od agPhantom z ekstraklasą, mam nadzieję że będzie pod wersję 1020.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wie ktoś może,dlaczego nie moge zapraszac swoich znajomych do meczów rankingowych?Chodzi mi o to ,ze gdy tworze MATCH ROOM to mam opcje INVITE nie podswietlona , a gdy zmienie na mecz towarzyski to jest podswietlona i moge zapraszac .I jeszcze jedno pytanie: czy jest tu taka opcja jak w Fifie 11 ,ze gdy konczymy mecz online to pojawia sie zapytanie o rewanz .Troche to irytujace ze za kazdym razem gdy gram z kims meczyk i chcemy grac rewanz to trzeba ponownie wychodzic z ,,pokoju,, i wchodzic ponownie.Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, możecie napisać jak wypada finalna odsłona w porównaniu do dema?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podbijam wcześniejsze pytanie o to czy można przypisać do piłkarza ustawienie attack, balanced, defence? :) Gra miód, szkoda, że mam tak mało czasu na grę. Po zagraniu w full wersję stwierdzam: PES5<PES2011 :ninja:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W porównaniu do dema ,napewno poprawione zostały strzały.nie widac juz ,,balonów,, jak w demie a innych zmian jeszcze nie wychwyciłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wie ktoś może,dlaczego nie moge zapraszac swoich znajomych do meczów rankingowych?Chodzi mi o to ,ze gdy tworze MATCH ROOM to mam opcje INVITE nie podswietlona , a gdy zmienie na mecz towarzyski to jest podswietlona i moge zapraszac .I jeszcze jedno pytanie: czy jest tu taka opcja jak w Fifie 11 ,ze gdy konczymy mecz online to pojawia sie zapytanie o rewanz .Troche to irytujace ze za kazdym razem gdy gram z kims meczyk i chcemy grac rewanz to trzeba ponownie wychodzic z ,,pokoju,, i wchodzic ponownie.Pozdro

Wyświetla się Tobie Invite w towarzyskim ponieważ z kolegą nie pograsz meczu rankingowego tak mniemam. Niestety rewanża nie darady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki crash5.Swoja droga szkoda,ze nie mozna zaprosic znajomego do rankingowego.A rewanz powinni dac za rok albo w jakims patchu ,bo troche lipa z tym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dajcie instr. do instalacji OF,dzięki z góry

ok,ogarnąłem

Edytowane przez radkos77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zagrałem niecały mecz i Pes wydaje mi się dramatycznie słaby ... taki sztuczny, dziwne poruszanie się po boisku, reakcje... czy to moja opinia czy mam już spatrzony gust po 2 ostatnich wersjach fify ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zagrałem niecały mecz i Pes wydaje mi się dramatycznie słaby ... taki sztuczny, dziwne poruszanie się po boisku, reakcje... czy to moja opinia czy mam już spatrzony gust po 2 ostatnich wersjach fify ?

ja niestety tez mam takie wrazenia... ale bede dalej walczyl!! moze mi sie w koncu spodoba?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×