Skocz do zawartości
cwir

Pro Evolution Soccer 2011

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś wie kiedy wróci agPhantom, do kiedy ma bana, i pod jaką wersję będzie robił patcha? Zapowiadał Ekstraklasę i chyba Bundesligę, więc pasowłby mi taki patch.

Odwrotnie.

Z tego co czytałem na zagranicznych forach to zarówno bles z końcowką 20 jak i 21 są wersjami UK. Wersja EU ma końcówkę 22.

Edytowane przez adasiulko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Kurde panowie troche martwi mnie ten Online, zagrałem wczoraj 10 meczów i z nikim nie potrafilem złapać chociażby zółtego światełka, mam 10 Mb/s z UPC grałem po kablu , wogóle przy większości użytkownników wogóle nie potrafie oddanleść jakieko kolwiek wskaźnika jakie mam z nim połączenie, a po wejścu do jakiegoś konkretnego rooma wogóle już nigdzie nie ma nic co by mowilo jakie mamy poloczenie , tylko jak juz gram mecz to czasem mignie w prawym górnym rogu ekranu jakas ikonka  trzech kreseczek z tego malutka gryga na czerwowo , co pewnie oznacza że słabe połaczenie. Oświećcie mnie ale ja niewidze gdzie jest wskaźnik połączenia po wejscu do rooma.

Taką mam sytacje , ale przyznam że nawet jeśli mgyra mi podczas gry ta ikonka z trzema kreseczkami to mecz i tak idzie rozegrac w przyzwoitych warunkach , no ale nie ma takiej płynności jaka powinna byc 

Ja tez mam przeważnie jedna kreskę a gra mi chodzi ultra płynnie . Gram praktycznie tylko w naszym community i wszyscy są zadowoleni. Wczoraj graliśmy 2v2 i myślałem ze coś Bedzie przybijano ale gralo sie jakby przy jednej konsoli.

Jak zalozysz pokój (np w community) to przed wejściem do niego twój przeciwnik widzi 3 lampki albo ziona albo żółta albo czerwona . Większość co widziałem ma zielona a nieliczni żółta .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde panowie troche martwi mnie ten Online, zagrałem wczoraj 10 meczów i z nikim nie potrafilem złapać chociażby zółtego światełka, mam 10 Mb/s z UPC grałem po kablu , wogóle przy większości użytkownników wogóle nie potrafie oddanleść jakieko kolwiek wskaźnika jakie mam z nim połączenie, a po wejścu do jakiegoś konkretnego rooma wogóle już nigdzie nie ma nic co by mowilo jakie mamy poloczenie , tylko jak juz gram mecz to czasem mignie w prawym górnym rogu ekranu jakas ikonka trzech kreseczek z tego malutka gryga na czerwowo , co pewnie oznacza że słabe połaczenie. Oświećcie mnie ale ja niewidze gdzie jest wskaźnik połączenia po wejscu do rooma.

Taką mam sytacje , ale przyznam że nawet jeśli mgyra mi podczas gry ta ikonka z trzema kreseczkami to mecz i tak idzie rozegrac w przyzwoitych warunkach , no ale nie ma takiej płynności jaka powinna byc

Mam 4 Mb i mam to samo. Co prawda gra zwalnia, ale gra się przyzwoice. :rolleyes:

Mam jeszcze dwa małe pytania.

1. Czy W "Become a Legend" jest jakiś przycisk, którym sygnalizujemy naszym partnerom z boiska, że "oczekujemy" od nich podania? Coś takiego widziałem chyba w PES 2009?

2. Żeby zagrać z kimś z listy "friendsów" muszę zakładać Community?

Edytowane przez alien666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma Zlatana w Milanie ale bedzie za tydzien w darmowym DLC. Wogole dlaczego J. Dudek ma takie same staty jak Cassias !?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie sprawdzic zmeczenie zawodnikow?

Online zwalnia czasem ale jest najlepszy od czasow kiedy PES wszedl na PS3.

Ciezko wskoczyc na analogi z krzyzaka.

Duzo zmian w menu trenera ciezko mi sie tam polapac.

Edytowane przez Pawinho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słowem, jeśli jest w meczu sieciowym lag, to gra zwalnia, zeby nadrobić, a nie stsouje "tradycyjne" teleporty, tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słówko ode mnie.Po rozegraniu około 20 meczy online jestem zadowolony z tegorocznej kopanki.Nie mam opóźnień co w zeszłorocznym PESie było norm.Dalej nie ma tzw. teleportów co też było rok temu,są lekkie przycięcia przy rozpoczęciu meczu albo drugiej połowy ale to dosłownie 2 sekundy.Co jeszcze się rzuciło mi się w oczy to że zbyt często gram Real vs Barca,sam gram cały czas Realem i kiedy oponent widzi że wybieram Real to od razu leci na Barce :mad: ,jakby tylko Barca mogła pokonać Real.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słowem, jeśli jest w meczu sieciowym lag, to gra zwalnia, zeby nadrobić, a nie stsouje "tradycyjne" teleporty, tak?

Tak, ale tradycyjne teleporty nie jest tu najlepszym słowem jeśli już. Były w PES 2009, wiem, ale taki tradycyjny, klasyczny lag to jest opóźnienie reakcji takie jak PES 2010.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam posiada ktos juz option file do 2011?? kiedy bedzie oficjalne DLC??

Edytowane przez dwksc1906

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słowem, jeśli jest w meczu sieciowym lag, to gra zwalnia, zeby nadrobić, a nie stsouje "tradycyjne" teleporty, tak?

Dokładnie tak to wygląda. Jak dla mnie minusem takiego "zwolnienia" jest lekko spóźniona reakcja zawodnika na "polecenie" z pada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słówko ode mnie.Po rozegraniu około 20 meczy online jestem zadowolony z tegorocznej kopanki.Nie mam opóźnień co w zeszłorocznym PESie było norm.Dalej nie ma tzw. teleportów co też było rok temu,są lekkie przycięcia przy rozpoczęciu meczu albo drugiej połowy ale to dosłownie 2 sekundy.Co jeszcze się rzuciło mi się w oczy to że zbyt często gram Real vs Barca,sam gram cały czas Realem i kiedy oponent widzi że wybieram Real to od razu leci na Barce :mad: ,jakby tylko Barca mogła pokonać Real.

Barca moze pokonac real:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mam przeważnie jedna kreskę a gra mi chodzi ultra płynnie . Gram praktycznie tylko w naszym community i wszyscy są zadowoleni. Wczoraj graliśmy 2v2 i myślałem ze coś Bedzie przybijano ale gralo sie jakby przy jednej konsoli.

Jak zalozysz pokój (np w community) to przed wejściem do niego twój przeciwnik widzi 3 lampki albo ziona albo żółta albo czerwona . Większość co widziałem ma zielona a nieliczni żółta .

Kurde ja przeważnie widze szarą lampke jakby wylaczona , a po wejsciu do rooma nie ma nic co by mowilo o połaczeniu. A macie ps3 połdłaczone ze statycznym IP???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Barca moze pokonac real:)

i nie tylko :) Wczoraj Chelsea udalo mi sie kilka razy pokonac Real i Barce, a nie jestem specjalnie dobry w PESa.

Ta wersja gry jest swietna. Nie ma juz strachu przed szybkimi zawodnikami- wystarczy ich spokojnie wyczekac i nic strasznego nam nie zrobia. Trzeba wiecej kombinowac, a nie tylko "turbo turbo..." :)

Online wczoraj testowalem w community ps3site i na kilku losowych przeciwnikach- za kazdym razem bylo dobrze, doslownie dwa razy mi gra chrupnela na kilka meczy- jest dobrze!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde ja przeważnie widze szarą lampke jakby wylaczona , a po wejsciu do rooma nie ma nic co by mowilo o połaczeniu. A macie ps3 połdłaczone ze statycznym IP???

Moze mecz już trwa w tym pokoju (taki czerwony but)

Ja mam statyczne ip

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki wie ktos jak ustawic manualne ustawienie att/def kiedys bylo L2+R1 atak lub R2 obrona ,no i gdzie sa karty zawodników (bo strzalki to zlikwidowali juz rok temu jelopy) .Nie idzie sie polapac w tych ustawieniach. No igdzie manualne taktyki ? (L2 + kółko,kwadrat,trójkąt lub krzyzyk)

Edytowane przez omaha_pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki wie ktos jak ustawic manualne ustawienie att/def kiedys bylo L2+R1 atak lub R2 obrona ,no i gdzie sa karty zawodników (bo strzalki to zlikwidowali juz rok temu jelopy) .Nie idzie sie polapac w tych ustawieniach. No igdzie manualne taktyki ? (L2 + kółko,kwadrat,trójkąt lub krzyzyk)

Manualne taktyki ustawiasz w opcji "STRATEGY", ale teraz załączasz je SELECT plus np.:square: .

Tego ustawienia att/def też jeszcze nie "odkryłem". :biggrin: Nawet nie wiem czy jest taka możliwość...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie najlepiej grać Online? W pokojach czy Quick Match?

Ja w tej edycji nie widze roznicy. Wczoraj gralem i w pokojach i losowo i wszedzie bylo dobrze :) (sam nie wierze w to co pisze, ale faktycznie tak bylo :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego ustawienia att/def też jeszcze nie "odkryłem". :biggrin: Nawet nie wiem czy jest taka możliwość...

Select + R1 attack

Select + R2 defence

Edytowane przez RaFaLiK37

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki alien666 ,pomogłes.A teraz moge sie zrewanzowac.Att/Def manualnie tez ustawia sie przez wcisniecie SELECT plus R1 lub R2 .Wlasnie wykminilem he he.Pozdro

he he RaFaLik był szybszy.

Siedze teraz nad tymi kartami zawodnika i nie widze nigdzie tej opcji z zeszlego roku (defence,balance,attack) ktos juz to wykminił? A swoja droga to szkoda ze zlikwidowali strzałki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro juz o ustawieniach:

wie ktos jak zmienic pozycje zawodnika? zeby np skrzydlowy byl bardziej ofensywny i zeby z MF zmienic go na AMF?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×