Skocz do zawartości
cwir

Pro Evolution Soccer 2011

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za wczoraj 2v2 było ok. :rolleyes:

Moje wrażenie najlepsze online na PES jakie do tej pory było. Zdarzają się zwiechy ale niezbyt często i są bardzo krótkie co w zasadzie nie przeszkadza w grze. Innych uwag do online nie mam. Jenak gra mi sprawia trochę trudności zbyt silne przyzwyczajenie do poprzedniczki

ale to z czasem się zmieni.

Może dziś uskutecznimy 2v2 ???? postaram się być po 22.00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wczoraj 2v2 było ok. :rolleyes:

Moje wrażenie najlepsze online na PES jakie do tej pory było. Zdarzają się zwiechy ale niezbyt często i są bardzo krótkie co w zasadzie nie przeszkadza w grze. Innych uwag do online nie mam. Jenak gra mi sprawia trochę trudności zbyt silne przyzwyczajenie do poprzedniczki

ale to z czasem się zmieni.

Może dziś uskutecznimy 2v2 ???? postaram się być po 22.00

No ja tez pewnie będę , tylko czy jeszcze ktoś Bedzie to nie wiem.

Macie czasami tak ze Ciezko wejść w jakiś tryb online ? Po jakichś 2-3 minutach wyskakuje "an error has occured" i żeby wejść trzeba kilkunastu prob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja tez pewnie będę , tylko czy jeszcze ktoś Bedzie to nie wiem.

Macie czasami tak ze Ciezko wejść w jakiś tryb online ? Po jakichś 2-3 minutach wyskakuje "an error has occured" i żeby wejść trzeba kilkunastu prob

Takiego problemu Rafi nie miałem , może trafiłeś na jakieś prace serwisowe czy coś. Ja też mam pytanie. Czy zdarzają wam się w grze online jakby przycinki , ale dosłownie minimalne takie chrupnięcie jakby czyli chyba jakiś lag???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takiego problemu Rafi nie miałem , może trafiłeś na jakieś prace serwisowe czy coś. Ja też mam pytanie. Czy zdarzają wam się w grze online jakby przycinki , ale dosłownie minimalne takie chrupnięcie jakby czyli chyba jakiś lag???

U mnie pojawia sie blad czasami po dlugiej probie polaczenia- nie wiem od czego zalezy, ale faktycznie czasami tak mam.

A chrupniecia tez sie pojawiaja, ale sporadycznie, mozna z tym zyc. Bez porownania to ze starymi lagami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja tez pewnie będę , tylko czy jeszcze ktoś Bedzie to nie wiem.

Macie czasami tak ze Ciezko wejść w jakiś tryb online ? Po jakichś 2-3 minutach wyskakuje "an error has occured" i żeby wejść trzeba kilkunastu prob

ja tez zagram z wami,trzeba jeszcze taliba znalez;)napewno trenowal od w czoraj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez zagram z wami,trzeba jeszcze taliba znalez;)napewno trenowal od w czoraj

Taliba niestety nie Bedzie od poniedziałku ma ćwiczyć ;)

Jest sporo trybow online (turnieje ligi itp) ale jest tryb który nazywa sie Legends i nie wiem o co w nim chodzi , Graliscie w to Moze ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taliba niestety nie Bedzie od poniedziałku ma ćwiczyć ;)

Jest sporo trybow online (turnieje ligi itp) ale jest tryb który nazywa sie Legends i nie wiem o co w nim chodzi , Graliscie w to Moze ?

W Legends gra się zawodnikiem stworzonym w Become a Legend. Było już w poprzednich edycjach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj mam już bardzo mieszane uczucia co do trybu On-Line :/:/:/ , zagralem ze 20 meczy i tylko w jednym mialem z kims połaczenie  w miare dobre (zółta lampa) a reszta to ciagle ta czerwona kreska mi sie świeci , w meczu niby nie ma lagów tylko czasem spowalnia , ale również niestety zwrotnosc zawodników czy tez ich reakcja tragicznie spadają :/ mam 10 Mb/s UPC i to w 100% wystarcza na kazde inne gry :/ a pes niestety znowu  zawodzi narazie, zrobie statyczne Ip i jak wtedy sie nie poprawi to juz niewiem , kolejnym minusem trybu on line jest to ze po wejscu do rooma nie da sie wogóle sprtawdzić jakie jest połaczenie miedzy zawodnikami. W singlu mnie wkurza to że nie da sie zawodnikowi ustawic czy ma brac tylko offensywnie czy defensywnie czy balanced :/ to bylo dobre zawsze te karty , a strzałeczki byly  jeszcze lepszee a teraz nie mamy nic , mysle że konami dośc mocno nam uszczupliło opcje takyki , również nie da sie Stratedy na full auto ustawic:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W neo tez da się ustawić statyczne ip?

Mam to samo net 6mb i laguje mocno :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wczoraj 2v2 było ok. :rolleyes:

Moje wrażenie najlepsze online na PES jakie do tej pory było. Zdarzają się zwiechy ale niezbyt często i są bardzo krótkie co w zasadzie nie przeszkadza w grze. Innych uwag do online nie mam. Jenak gra mi sprawia trochę trudności zbyt silne przyzwyczajenie do poprzedniczki

ale to z czasem się zmieni.

Może dziś uskutecznimy 2v2 ???? postaram się być po 22.00

No,spoko bylo na 2v2:)trzeba sie odzwyczaic nawykow z 10 bo pes11 to inna bajka.online dobrze dziala,wole zwieche niz opuznienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kim gracie kariery i na jakim poziomie? :) Gram Milanem na TOP PLAYER 2 miejsce po 5 kolejkach , łącznie 9pkt. :D

Edytowane przez crash5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w meczu online można zmieniać poziom trudności?

,jakby tylko Barca mogła pokonać Real.

Raczysz żartować? ;P

Tak, ale tradycyjne teleporty nie jest tu najlepszym słowem jeśli już. Były w PES 2009, wiem, ale taki tradycyjny, klasyczny lag to jest opóźnienie reakcji takie jak PES 2010.

Wiem co to jest lag. Pytam o sytuację w PESie 2011. ;)

Dokładnie tak to wygląda. Jak dla mnie minusem takiego "zwolnienia" jest lekko spóźniona reakcja zawodnika na "polecenie" z pada.

OK, dzięki. Słowem, jest OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moglby ktos napisac jak wyglada MLO? tworzy sie wlasna ekipe kitsy itp czy jak? jeszcze nie mam swojej kopii bo w moim rodzinnym miescie byla tylko jedna kopia ktora ktos sprzatnal mi sprzed nosa;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwość ustawienia, żeby w okolicach bramki dośrodkowania były manualne? w sensie takim, że kierunek jest automatyczny, ale siła manualna. Da rade?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawde jestescie zadowoleni z tej gry bo moim zdaniem 10 byla o wiele lepsza tutaj pilki lataja gdzies w kosmos pilkarze nie wychodza na pozycje stoja w miejscu jak pilkarz dochodzi do ilki to wykonuje taki dziwny ruch jak by chcial te pilke okrazyc smieszna ta wersja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

naucz się grać, a nie pleć głupot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w jaki sposob zrobic trik w ktorym przezucacz sobie pilke za plecami

Wcisnij L2 i 2 razy wcisnij prawy analog(R3)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde zaczyna mnie troche wkurzać ten pes , opcji taktycznych niektórych nie potrafie rozgryść, odpowie mi ktos moze na pare pytan

1. znalazł już moze ktoś czy sie piłkarzą individualnie ustawia czy jaą byc ( Attack, Balanced , czy Defensive ? ) ja nie umie tego znaleźć a jeżeli tego niema to dla mnie to jest mega minus dla gry

2. Teraz pytanko o te MANAGMENT EDIT w formacji , na dole sa przy tym trzy zakładki , pierwsza nie pamietam jak sie nazywa a druga to Level ,trzecia Traning , powiedzcie mi do czego one poszczególnie sa potrzebne , bo w kazdej ustawiamy to samo , dla mnie to jets zupłnie nie jasne , wolałem jak sie włanczało w STRATEGY ( Center attack , pressing  itp) na full auto bylo to widoczne na dole , podczas meczu teraz nie da sie tego na full auto właczyc :/ , STRASZNIE OKROIŁO NAS KONAMI Z OPCJI FORMACJII

3. ZUpełnie nie potrafie ustawić swoich trików , wiem że sie je wykonuje za pomocą L2 i prawego analoga ale gdy prubuje nic sie nie dzieje :/ , i czemu na kazdy kierunek analoga idzie ustawicc 4 zwody ?

Edytowane przez Juve1989

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miód wylewa się z ekranu tej gry. Te strzały , te podania , ta przypadkowość. Naprawdę kto grał w starsze części na PS2 ten będzie zadowolony a niektórzy wniebowzięci. Jak to bywa często u mnie stało się jak co roku , kupiłem FIFA i miało być bosko ale przyszła premiera PES i pozamiatane. Co na + naprawdę duży dla KONAMI to to , że niema żadnych ONLINE PASS ani ID bo ile się nażarłem z problemami z FIFĄ z tym online PASS. Cóż rozgrywka ONLINE raz przynosi soczysty owoc raz zgniły czyli niema lagów a czasem są. Niech nikt nie narzeka na nielicencjonowane zespoły bo ja wyszukałem w 2 min na googlach OF do PES 2011 i poświęciłem 10 min żeby go wgrać i co i to , że mam wszystkie herby , stroje , emblematy i transfery i wszystko bardzo dobrej jakości. Tak więc ktoś kto się jeszcze wacha przed zakupem PES 2011 to niech przestanie i złoży zamówienie lub pójdzie do sklepu. Polecam :) :psbutton:

PS: Jakby co gram wieczorami , mój psn id: gdynia_87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś oprócz mnie miał tak ogromne problemy z grą na analogu? Ja po prostu nie lubię i nie potrafię grać w piłkę na gałce. Niby tam jakoś się przestawiłem, ale to tak na siłę, bo zbyt często podania leciały gdzieś po bandzie po prostu ze względu na złe określenie pozycji analoga. Od czasów ISS pro 98 gram na krzyżaku, co w tej wersji gry jest już niestety bezsensem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli mówisz Crash, że PES jednak lepszy od FIFY ?:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś oprócz mnie miał tak ogromne problemy z grą na analogu? Ja po prostu nie lubię i nie potrafię grać w piłkę na gałce. Niby tam jakoś się przestawiłem, ale to tak na siłę, bo zbyt często podania leciały gdzieś po bandzie po prostu ze względu na złe określenie pozycji analoga. Od czasów ISS pro 98 gram na krzyżaku, co w tej wersji gry jest już niestety bezsensem.

Spokojnie , ja się przesiadłem po 2 , 3 meczach z ręką na sercu. Niema co się obawiać pograj trochę i napewno się uda , teraz już niewyobrażam sobie gry na krzyżaku w PES 2011. :)

Czyli mówisz Crash, że PES jednak lepszy od FIFY ?:D

Dym0 powiem szczerze , że nie mnie to oceniać ja od dzieciaka jestem z PES-em i poprostu czerpię więcej fun-u z gry od KONAMI , poprostu czuje klimat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×