Skocz do zawartości
cwir

Pro Evolution Soccer 2011

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie jak wgrać patch do 01020 . Zgrałem go na pendriva z kompa i co dalej? Wychodzę z gry? Czy robie to w grze? Proszę o pomoc krok po kroku

W grze idziesz w Extra Content i tam jest. Swoja droga jak wlaczasz gre to wyskakuje powiadomienie ze jest patch i jak go sciagnac... <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W grze idziesz w Extra Content i tam jest. Swoja droga jak wlaczasz gre to wyskakuje powiadomienie ze jest patch i jak go sciagnac... <_<

Ale jemu chyba chodzi o OFa ze strojami itd a nie update od konami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak macie jakis link do instalacji ofa to wrzuccie, bo ten guide z WENB nie lazi, a tez debiutuje w instalacji ofa na ps3, na YT pusto w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak macie jakis link do instalacji ofa to wrzuccie, bo ten guide z WENB nie lazi, a tez debiutuje w instalacji ofa na ps3, na YT pusto w temacie.

Tutaj masz:

1. Unzip file using Winzip or Winrar

2. Copy ‘PS3′ folder to your flashdrive

3. Insert flashdrive into PS3. Go to ‘Saved Data Utility’. Now click ‘USB Device’

4. Copy ALL files from flash drive to PS3

Edytowane przez semek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam kolejne pytanie:

Niestety nie mam telewizora HD i gram na starym telewiorze CRT, napisy nad zawodnikami oraz pasek staminy sa bardzo, ale to bardzo nieczytelne, jest jakas mozliwosc polepszenia troche jakosci wyswietlania tych napisow, czy niestety jedyne co zrobic to zmiana telewizora?:/

Gralem dzis w PESa na PC i oczywiscie grywalnosc wieksza na PS3, ale zazdroszcze tej ostrosci napisow...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W bramce dostępowej swojego routera w odpowiedniej zakładce lub zadzwonić do dostawcy internetu i poprosić żeby Ci otworzył.

Najlepiej utwórz community na hasło i tam graj z kumplami, też tworzy się pokoje. Daje też inne możliwości, bo można utworzyć np. competition i grać mini turniej na jeden wieczór, ja tak grałem w edycji 2010, mecze po 5 minut, mecz i rewanż, wszyscy siędzą w community i zapraszają się nawzajem a gra sama podlicza punkty, tworzy tabelę, można obserwować wynik na żywo jak grają kumple itp. Z nowych możliwości w community jest opcja "create league" ale jeszce nie znam szczegółów.

Siema piszę tutaj bo PW coś szwankuje. Net mam z Neo,te porty odblokowuje się z poziomu konfiguracji www routera?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam kolejne pytanie:

Niestety nie mam telewizora HD i gram na starym telewiorze CRT, napisy nad zawodnikami oraz pasek staminy sa bardzo, ale to bardzo nieczytelne, jest jakas mozliwosc polepszenia troche jakosci wyswietlania tych napisow, czy niestety jedyne co zrobic to zmiana telewizora?:/

Gralem dzis w PESa na PC i oczywiscie grywalnosc wieksza na PS3, ale zazdroszcze tej ostrosci napisow...

ALbo zmiana TV albo podepnij do monitora (LCD). Mam odpowiednią przejściówkę.

Edytowane przez Bowman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema piszę tutaj bo PW coś szwankuje. Net mam z Neo,te porty odblokowuje się z poziomu konfiguracji www routera?

W neo odblokowujesz sam, w przeglądarce wpisujesz adres 192.168.1.1 logujesz się i w odpowiedniej zakładce wpisujesz port który chcesz odblokować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Genialnie się gra w nowego pesika! Od dziś, jestem szczesliwym posiadaczem:) tylko, mam jedno pytanie. Chce patcha pobrać od Konami, ale nie mam pobranego nowego frimwara, tego 3.50. Właśnie go aktualizuję, tylko idzie to jak krew z nosa. Około 20 min aktualizowania i 6 % postępu:( czy tylko ja tak mam? Czy przyspieszy? Dzieki za odp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde gra na singlu i z kumplem przed tv POEZJA !!! Wpakowałem dzisiaj 3 takie bramki że przez 3 minuty niewiedzialem co powiedziec , dech mi zaparło:P może zrobimy jakis konkurs na najladniejsze bramki dnia ? Ale w sumie to niewiem jak w dobrej jakości te replaye wrzucić na kompa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja miałem przed chwilą taka sytuację.

Gram w BaL. Jest 85 min. Prowadzę 2-0. Przeciwnik ma rzut rożny. Moi obrońcy wybijają piłkę z pola karnego akurat do zawodnika, którym ja kieruję. Ja bez przyjęcia zagrywam do mojego kolegi z drużyny, który stoi na naszej połowie, centralnie w kole. Zabiera się on z piłką i gna na bramkę rywala. I dopiero teraz widzę, że przy tym rzucie rożnym cała drużyna przeciwnika była w okolicach mojego pola karnego. Dosłownie cała. Mój napastnik z chmarą obrońców 5 metrów za plecami wpada w pole karne i nie daje bramkarzowi żadnych szans w 1-on-1. Takiego zachowania przeciwnej drużyny w PES`ie nie widziałem.:thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś gra w tryb Ligi Mistrzów? Bo zajebioza się gra. Heh naprawdę wypasiony tryb.

Edytowane przez crash5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stach86:Wiesz może tak masz dzisiaj bo u mnie to samo jest w ogóle nie umie się połączyć a wczoraj się dało grać :D Pozdro

Edytowane przez SLIWA_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że jest jak mówisz. Właśnie skończyłem na dziś i wieczorem było ok - tylko dość długo się wszystko ładowało. Jak się trafi na zbliżonego poziomem gracza to emocje są nieziemskie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skad moge pobrac patch z nielicencjonowanymi druzynami, dzieki ktoremu bede mial prawdziwą nazwe i stroj klubu??

Czy z takim patchem moge grac bez problemu przez sieć??

prosze o odp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram sobie Lige Mistrzow na top player, koncze faze grupowa i na 6 wolnych przeciwko mnie sprzed pola karnego komputer strzelil 6. To juz smieszne sie zaczelo robic. Chyba zaczne to nagrywac.. A druzyny takie jak FC Kopenhaga czy Rangers..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porty które należy odblokować żeby grało się przyjemnie..

  • TCP 80
  • TCP 433
  • TCP 5223
  • UDP 3478
  • UDP 3658
  • UDP 5223
  • UDP 3479

UPnP dać na Enable (włączyć)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram sobie Lige Mistrzow na top player, koncze faze grupowa i na 6 wolnych przeciwko mnie sprzed pola karnego komputer strzelil 6. To juz smieszne sie zaczelo robic. Chyba zaczne to nagrywac.. A druzyny takie jak FC Kopenhaga czy Rangers..

Ja zawsze ustawiam obrońce za murem na lini bramkowej , i juz takie ogórki mi nie strzelają , moze 1 na 10 strzeli jak sie trafi jakis Pirlo czy Del Piero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj masz:

1. Unzip file using Winzip or Winrar

2. Copy ‘PS3′ folder to your flashdrive

3. Insert flashdrive into PS3. Go to ‘Saved Data Utility’. Now click ‘USB Device’

4. Copy ALL files from flash drive to PS3

hmm... jakoś nie bardzo to działa... prosił bym (o ile się da), jaśniej i bardziej łopatologicznie... skopiowałem wszystkie pliki a OF nadal nie działa...

Edytowane przez enoce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm... jakoś nie bardzo to działa... prosił bym (o ile się da), jaśniej i bardziej łopatologicznie... skopiowałem wszystkie pliki a OF nadal nie działa...

sprawdz jaką wersje masz gry - 1020 czy 1021

czyli skopiuj orginalne OF na kompa i sprawdz a potem wykasuj i wrzuć z pachem - plik EDIT DATA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm... jakoś nie bardzo to działa... prosił bym (o ile się da), jaśniej i bardziej łopatologicznie... skopiowałem wszystkie pliki a OF nadal nie działa...

A dobry OF ściągnąłeś? Bo są dla różnych regionów inne BLES 01020, BLES-01021, BLES 01022. Musisz ściągnąć taki jaki masz numer na płytce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam panowie dziala wam online?w nocy jeszcze zarzynalem ale teraz nie da sie wejsc i wyskakuje adres stronki konami wchodze tam i nic sie nie dzieje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×