Skocz do zawartości
cwir

Pro Evolution Soccer 2011

Rekomendowane odpowiedzi

O jakich czasach mówicie ?????

Ja pamiętam takie hity piłkarskie jak Sensible Soccer albo GOAL!!!! na Amigę.

Podobnie jak teraz dwaj wielcy rywale ja sięgnąłem po tę drugą grę na której grało znacznie mniej osób bo to było zupełnie inne podejście do piłki nawet niż teraz to jest reprezentowane.

Sytuacja z piłeczkami ma się podobnie jak z np.: MoH czy CoD MW. Pomimo że ten pierwszy to jakieś nieporozumienie graficzne, a długość singla i jakość multi to żart sprzedaż mają ogromną, a dlaczego ????????? Marketing.............

Taktyka EA dobra bo nakręca im zyski...... aaaaa i są ludziska którzy się dają nabrać, a jak to mówią dobry tytuł obroni się sam, jak PES. Po prostu.......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko pamiętam Winning Eleven tylko to jest to samo co PES tylko wersja dla Japońców a PES jest wydaniem dla Europy. A tamte gry pamiętam na Amigę ale mi chodzi o początki czasów PC. Pozdro

PS. W ogóle zostawcie już te tematy chodzi mi o SMALCA bo to się robi nudne nie wiem co ten koleś robi na tym forum chyba się pomylił :D

Edytowane przez SLIWA_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to są początki czasów PC? Sliwa... nie załamuj mnie. To były początki.

No nich ci będzie ale na pewno wtedy nie było takiej konkurencji jak teraz chyba że mówisz o Amidze starej a mi chodzi o lata 96 i wyżej wtedy miałem pierwszego PCpamiętam FIFE 97 na kompa i wtedy nie było żadnej innej lepszej piłki :P

Edytowane przez SLIWA_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nich ci będzie ale na pewno wtedy nie było takiej konkurencji jak teraz chyba że mówisz o Amidze starej a mi chodzi o lata 96 i wyżej wtedy miałem pierwszego PCpamiętam FIFE 97 na kompa i wtedy nie było żadnej innej lepszej piłki :P

konkurencja zawsze była. Były gry sygnowane nazwiskami piłkarzy (M. Owen), Seria Actua Soccer, seria sygnowana znaczkiem UEFA, oraz cała mniej lub bardziej udanych gier (Viva Football etc.).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mieszacie wszyscy pewne okresy i platformy. Prawda jest taka, że za czasów świetności AMIGI praktycznie FIFA nie istniała, a królowały tytuły typu Sensible Soccer, Actua Socer i w szczególności Kick off'y. Tak naprawdę po 1994 roku i upadku Amisi Fifa na bazie pierwszych blaszaków zaczęła wypływać. Fifa jest popularna z trzech przyczyn:

1. Jako pierwsza pojawiła się na pierwsze PC

2. Była pierwszą poważną piłką na PC

3. Jako jedna z pierwszych gier piłkarskim była naszpikowana licencjami

To był okres pierwszych komputerów osobistych i idący za tym wielki boom microsyfu z windowsem na czele. Konsole w tym okresie były zupełnie czymś innym niż teraz. Były to platformy skierowane stricte dla dzieci. W Polsce konsole w tym okresie były rynkiem niszowym. Kiedy powstała pierwsza produkcja KONAMI de facto na konsole olbrzymia rzesza ludzi nawet o tym nie wiedziała. Przypomnę, że dopiero 2003 pierwszy Pes został przekonwertowany na PC kiedy Fifa była już na na tej platformie od 1993 roku! Różnica 10 lat! Pes był grą na konsole i przez długi okres czasu miliony osób, które nie miały w tym okresie konsoli a PC w ogóle nie zdawała sobie sprawy, że jakaś firma z Japonii tworzy jakąś piłkarską grę natabene w dziwnym stylu japońskim i jeszcze bez licencji, gdzie dla wielu to była już norma bo mieli FIFA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@lons

actua soccer nie pojawił się na Amigę - nigdy!!!

Na przyjaciółkę owszem było sporo tytułów Dino Diniego (kick off), ale tam królował SS i SWoS. Chodź innym ciekawym tytułem był Sierra Soccer ( tylko dla układów AGA), a wcześniej królował Microprose Soccer (zrobiony przez Sensible Software).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mieszacie wszyscy pewne okresy i platformy. Prawda jest taka, że za czasów świetności AMIGI praktycznie FIFA nie istniała, a królowały tytuły typu Sensible Soccer, Actua Socer i w szczególności Kick off'y. Tak naprawdę po 1994 roku i upadku Amisi Fifa na bazie pierwszych blaszaków zaczęła wypływać. Fifa jest popularna z trzech przyczyn:

1. Jako pierwsza pojawiła się na pierwsze PC

2. Była pierwszą poważną piłką na PC

3. Jako jedna z pierwszych gier piłkarskim była naszpikowana licencjami

To był okres pierwszych komputerów osobistych i idący za tym wielki boom microsyfu z windowsem na czele. Konsole w tym okresie były zupełnie czymś innym niż teraz. Były to platformy skierowane stricte dla dzieci. W Polsce konsole w tym okresie były rynkiem niszowym. Kiedy powstała pierwsza produkcja KONAMI de facto na konsole olbrzymia rzesza ludzi nawet o tym nie wiedziała. Przypomnę, że dopiero 2003 pierwszy Pes został przekonwertowany na PC kiedy Fifa była już na na tej platformie od 1993 roku! Różnica 10 lat! Pes był grą na konsole i przez długi okres czasu miliony osób, które nie miały w tym okresie konsoli a PC w ogóle nie zdawała sobie sprawy, że jakaś firma z Japonii tworzy jakąś piłkarską grę natabene w dziwnym stylu japońskim i jeszcze bez licencji, gdzie dla wielu to była już norma bo mieli FIFA.

Masz rację tylko nie porównuj jakiś Sensible Soccer, Actua Socer z FIFĄ. A początek lat 97 itd. jak napisałeś to masz rację jest różnica 10 lat, i dlatego FIFA przyzwyczaiła

wszystkich do wykupionych licencji a jak pojawił się PES to dopiero zaczęła się konkurencja, bo dużo ludzi nie kojarzy tych tytułów z Amigi a nawet jak zna to i tak nie były w stanie konkurować z Fifą . Po prostu była FIFA i pojawił się PES :D Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@lons

actua soccer nie pojawił się na Amigę - nigdy!!!

Na przyjaciółkę owszem było sporo tytułów Dino Diniego (kick off), ale tam królował SS i SWoS. Chodź innym ciekawym tytułem był Sierra Soccer ( tylko dla układów AGA), a wcześniej królował Microprose Soccer (zrobiony przez Sensible Software).

Actua Soccer pomylił mi się z Sierra :turned::teehee:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też się wypowiem ja tam pc olewam i za moich czasów fakt faktem sony playstation królowała fifa był to jedyny dobry tytuł w który dało się pograć a sennsible to klasyk ale na amige no a mówiąc o playu fifa rządziła , jak wchodził pes wtedy jeszcze pod tytułem w\w winning eleven też nie był dużą konkurencjom dla fify późniejsze części pesa były lepsze niż fifa i moim zdaniem do teraz tak jest. A wkurza mnie w pesie takie coś jak piłka leci blisko autu nie za blisko ale blisko to piłkarze zawsze wypieprzą na aut nie idzie przyjąć piłki jedynie podać a i to nie zawsze.:biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wkurza mnie w pesie takie coś jak piłka leci blisko autu nie za blisko ale blisko to piłkarze zawsze wypieprzą na aut nie idzie przyjąć piłki jedynie podać a i to nie zawsze.:biggrin:

E? Co Ty piszesz...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KopaczK: ja nie wiem czy ty tutaj prowokujesz ale kolega ma rację jeśli chodzi o konkurencję FIFA na tamte czasy była bezkonkurencyjna ale teraz PES góruje :D oczywiście ostatniego zdania kolegi nie rozumiem bo idzie zrobić zwód do boku bez wybijania piłki na aut :D

Edytowane przez SLIWA_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sliwa>>> W tamtym okresie FIFA była nowością walcząca o graczy zagrywających się w inne gry. Chwilę później dostała poważną konkurencję w postaci WE. Było też wiele innych, bardzo dobrych gier (część z nich w 3D).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie to albo barca tak ma a zwłaszcza puyol i pique albo powiedzcie mi jak zrobić ten zwód oni za szybko do tej piłki lecą i to bez trzymania R1 i mnie to się niestety zdarza a nawet i przeciwnikowi na profesionalu to nie wiem co to jest ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie co do ML. Wybieram sobie druzynę i chcę grać w 2 lidze. Wszystko fajnie ale w tej lidze jestem ja grając np. Anderlechtem a inne drużyny to jakieś wymyślone. Czy jest możliwość podmienienia tych drużyn i wrzucenia tam drużyn które są w kategorii Other Europe? Taka możliwość była w poprzednim PES. Tutaj nie potrafię tego zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy są już patche z Ekstraklasą? Widziałem że są z bundesligą i inne ale nie mogę znaleść polskiej Ekstraklasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jst jakis magiczny sposob na pozbycie sie lagow i opoznien z multi??

oczywiście , postaraj się o szybsze łącze , to najprostszy sposób ale nie magiczny,magicznych nie znam

pzdr

Edytowane przez radkos77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym poinformować że od następnego weekendu startuje nowa Liga.W pierwszej kolejności przyjmowani będą uczestnicy Ligi poprzedniej którzy rozegrają wszystkie mecze(bądź znaczną ich większość) do piątku.Ma to na celu wyselekcjonowanie osób które grają dość często.W założeniu nowa Liga ma trwać 2 tygodnie.pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy jest możliwość wgrania więcej patchy ??? czy można mieć tylko jednego wgranego bo ja mam z oryginalnymi drużynami i logami a chciałbym mieć jeszcze ekstraklasę i Bundesligę

Edytowane przez SLIWA_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj miałem okazje grać w PESa11 co prawda na xboxie (niebawem jeszcze stestuje go na ps3) i zdecydowanie przegrywa z FIFA. Graficznie prezentuje się o wiele gorzej. Tak samo jest z animacją i fizyką gry. Lepszy system podań niż w fifie, chodzi mi o ich moc. O wiele mniej przyjemności sprawia podczas grania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już długo się nie udzielałem, no ale muszę to napisać: DO PANA WYŻEJ: *****! :ninja:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj miałem okazje grać w PESa11 co prawda na xboxie (niebawem jeszcze stestuje go na ps3) i zdecydowanie przegrywa z FIFA. Graficznie prezentuje się o wiele gorzej. Tak samo jest z animacją i fizyką gry. Lepszy system podań niż w fifie, chodzi mi o ich moc. O wiele mniej przyjemności sprawia podczas grania.

Hardcore Pro Evolution Soccer przeciwstawia się zdecydowanie światu marketingowo - causalowo- noobowemu jaki reprezentuje FIFA. Mówimy im stanowcze NIE ! Pes hardocore ruzleZ!

Edytowane przez lons

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem fan boyem FIFY broń Boże. Rok temu grałem tylko w PESa. Ale taka jest prawda Fifa lepsza i nie zaprzeczcie temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×