Skocz do zawartości
cwir

Pro Evolution Soccer 2011

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam prośbe do Was nie piszcie w tym temacie która gra jest lepsza.Jest to temat o PES2011 a Wy od kilku stron wymieniacie się tymi samymi argumentami za i przeciw nie odpowiadajać wogóle na pytania ludzi którzy chcą się dowiedzieć czegoś o PES`ie.Nie ma sensu kłócić się o coś co i tak nie znajdzie tutaj rozwiązania a temat jest o pro evolution soccer i rozmawiajmy o grze od Konami a nie fifa to fifa tamto bo czytać sie odechciewa jak wchodze na temat o PES a czytam o zupełnie nieistotnych dla tematu rzeczach.Pozdrawiam i luzik panowie bo weekend i trzeba grać i cieszyć się grą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK dalsza dyskusja nie ma sensu, bo i tak bedziecie wylewac zachwyt nad seriia bez krzty obiektywizmu.

Stary czy Ty myślisz, że ludzie grają na tej grze tylko dlatego bo się nazywa PRO EVOLUTION SOCCER. Aki1986 on nie powinien iść spać tylko się obudzić bo śni mu się jaki koszmar....... Ludzie grają bo im się ona podoba, pomimo tego że ma swoje błędy - tak dla rozjaśnienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary czy Ty myślisz, że ludzie grają na tej grze tylko dlatego bo się nazywa PRO EVOLUTION SOCCER. Aki1986 on nie powinien iść spać tylko się obudzić bo śni mu się jaki koszmar....... Ludzie grają bo im się ona podoba, pomimo tego że ma swoje błędy - tak dla rozjaśnienia.

Mowie o dyskusji, nie o guscie... Zapomnialem dodac, ze niektorzy wlasnie przez to, ze to PES jakos nie moge zaakceptowac/zauwazyc podstawowych bledow gry.

Takie teksty to sobie zostawcie dla sibie rownie dobrze moge ja powiedziec to w waszym kierunku i nic to nie bedzie znaczyc.

Edytowane przez SmaleC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mowie o dyskusji, nie o guscie...

Takie teksty to sobie zostawcie dla sibie rownie dobrze moge ja powiedziec to w waszym kierunku i nic to nie bedzie znaczyc.

I tu w końcu powiedziałeś coś sensownego. Dlatego udaj się na forum gry, która Tobie się podoba i tam przedstawiaj jej wyższość nad innymi. Wchodzisz na temat dot. pes-a i zaczynasz krytykować i spodziewasz się, ze wszyscy zaczną śpiewać hymny na Twoją cześć. Tutaj są ludzie którzy tę grę lubią, uwielbiają czy kochają ( jak ja ). Widzę jej błędy, ale to mi nie przeszkadza kosztem snu zagrywać się i czerpać z niej ogromne pokłady radości ( pomimo że najczęściej dostaję baty), a to jest dla szarego gracz najważniejsze. Jeżeli szukasz ideału gry to znowu muszę Cię oświecić nie ma takiej i nie będzie choćby w kontekście, że zawsze znajdzie się jakiś malkontent któremu coś nie będzie pasowało.

Z drugiej strony każdy, który gra na grze powinien jak najwięcej wskazywać jej ułomności choćby z tego względu żeby jej producent wziął to pod uwagę przy produkcji kolejnej części. Jednak wiele cech negatywnych przedstawionych przez niektórych recenzentów to po prostu bzdura ludzi którzy włączyli ją na chwilę. Ma swoje błedy o których ci tak zwani recenzenci nie napisali bo żeby je zdiagnozować to trzeba na grę poświęcić wiele godzin, a nie minut.

Gracz nie akceptujący podstawowych czy jakichkolwiek innych błędów po prostu odrzuca grę. Jeżeli jeszcze nie zauważyłeś ( nie czytasz innych postów lub ich nie rozumiesz ) wiele rzeczy które według recenzentów jest błędem dla graczy jest pozytywem. Poczytaj po prostu ze zrozumieniem.

Edytowane przez parasite
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie pytanie do zaawansowanych graczy w trybie master league online - 1. czy majac w skladzie na poczatek gry slabych pilkarzy podpisuje sie z nimi kontrakty na kolejne mecze bo nie moge znalezc opcji 2. lepiej kupowac mlodych obiecujacych zawodnikow czy starszych z dobrymi statami bo nie wie czy w tym trybie jest takie cos jak rozwoj zawodnika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tu w końcu powiedziałeś coś sensownego. Dlatego udaj się na forum gry, która Tobie się podoba i tam przedstawiaj jej wyższość nad innymi. Wchodzisz na temat dot. pes-a i zaczynasz krytykować i spodziewasz się, ze wszyscy zaczną śpiewać hymny na Twoją cześć. Tutaj są ludzie którzy tę grę lubią, uwielbiają czy kochają ( jak ja ). Widzę jej błędy, ale to mi nie przeszkadza kosztem snu zagrywać się i czerpać z niej ogromne pokłady radości ( pomimo że najczęściej dostaję baty), a to jest dla szarego gracz najważniejsze. Jeżeli szukasz ideału gry to znowu muszę Cię oświecić nie ma takiej i nie będzie choćby w kontekście, że zawsze znajdzie się jakiś malkontent któremu coś nie będzie pasowało.

Z drugiej strony każdy, który gra na grze powinien jak najwięcej wskazywać jej ułomności choćby z tego względu żeby jej producent wziął to pod uwagę przy produkcji kolejnej części. Jednak wiele cech negatywnych przedstawionych przez niektórych recenzentów to po prostu bzdura ludzi którzy włączyli ją na chwilę. Ma swoje błedy o których ci tak zwani recenzenci nie napisali bo żeby je zdiagnozować to trzeba na grę poświęcić wiele godzin, a nie minut.

Gracz nie akceptujący podstawowych czy jakichkolwiek innych błędów po prostu odrzuca grę. Jeżeli jeszcze nie zauważyłeś ( nie czytasz innych postów lub ich nie rozumiesz ) wiele rzeczy które według recenzentów jest błędem dla graczy jest pozytywem. Poczytaj po prostu ze zrozumieniem.

Poczytaj, tez moje wypowiedzi, poprostu, ze zrozumieniem. Nie odnosze sie do wszystkiego co pisza w recenzjach, tylko wytykam te bledy, ktore mysle, ze kazdy gracz tak jak mowisz chcialby, zeby w kolejnych odslonach zniknely. Wiec po kilku latach narzekan, czlwiek moze miec jakies pretensje.

Nie mowie tez nic o czerpaniu przyjemnosci, bo gralem w PES prez kilka dni(dosc intensywnie), przed premiera FIFY i jakos nie nazywam tego czasu straconym, albo, ze gra to gowno. Tylko sa bledy ciagnace sie od lat, za ktore wypadalo by sie przydalo wziac, a nie mowic, ze problemu nie ma. I tu jest ta roznica zachwyt nad przecietnoscia tylko dlatego, ze jest troche lepiej, do mnie to nie przemawia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie pytanie do zaawansowanych graczy w trybie master league online - 1. czy majac w skladzie na poczatek gry slabych pilkarzy podpisuje sie z nimi kontrakty na kolejne mecze bo nie moge znalezc opcji 2. lepiej kupowac mlodych obiecujacych zawodnikow czy starszych z dobrymi statami bo nie wie czy w tym trybie jest takie cos jak rozwoj zawodnika

1. Piłkarze kontraktów nie maja , każdego piłkarza możesz w każdym momencie sprzedać . Piłkarzy masz na stałe

2. Rozwoju nie ma( z tego co wiem) , ale jak kupujesz młodszych z niezlymi statami to pózniej Mozna nie zle na nich zarobić bo im wiecej graczy kupuje danego piłkarza tym szybciej jego cena rośnie. Np ktoś sobie kupił Ronaldo na początku wartego np 7mln teraz Moze sprzedać za 11mln

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, ja ludzi trakuje jak debil takich co tylko co rownaja do dolu, ale co kto woli, wiec jest po rowno. Piatek nie dla kazdego oznacza weekend, dla mnie to dzien jak co dzien.

NA WSZYSTKIE TWOJE POSTY DOTYCZĄCE PRO EVOLUTION SOCCER 2010 JEST JEDNA ODPOWIEDŹ:

NO I CO Z TEGO ?

Fifa lepsza ? No i co z tego

Płaskie strzały(wg Ciebie) w PES 2010 ? No i co z tego...itd

SmaleC pisze nowy post dotyczący PES. -No i co z tego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj, tez moje wypowiedzi, poprostu, ze zrozumieniem. Nie odnosze sie do wszystkiego co pisza w recenzjach, tylko wytykam te bledy, ktore mysle, ze kazdy gracz tak jak mowisz chcialby, zeby w kolejnych odslonach zniknely. Wiec po kilku latach narzekan, czlwiek moze miec jakies pretensje.

Nie mowie tez nic o czerpaniu przyjemnosci, bo gralem w PES prez kilka dni(dosc intensywnie), przed premiera FIFY i jakos nie nazywam tego czasu straconym, albo, ze gra to gowno. Tylko sa bledy ciagnace sie od lat, za ktore wypadalo by sie przydalo wziac, a nie mowic, ze problemu nie ma. I tu jest ta roznica zachwyt nad przecietnoscia tylko dlatego, ze jest troche lepiej, do mnie to nie przemawia.

Nie przemawia, wywal pirata z twardego dysku a jak masz oryginał to sprzedaj i nie masz problemu. Dla ciebie to przeciętność dla innych nie. Nawet jeżeli to przeciętność to dla grających przeciętność najlepsza na rynku i tyle. Stary jeżeli ozorki mi nie smakują to ich nie jem i kupuję golonko a do niego piwko i jest ok. Do mnie ta gra przemawia pomimo swoich błędów i biorąc pod uwagę, że nie ma porównywalnego zamiennika pozostaję przy niej. Z drugiej strony mnie ona zachwyca choć niekiedy doprowadza do furii.

Kończąc dyskusję jest dużo lepiej, zgadzam się niektóre błędy od lat się powielają jednak pomimo wszystko gra ma niepowtarzalny klimat i miodność a to pomimo pewnych niedoskonałości powoduje, że ludzie grają na niej. Bo to jest najważniejsze dla ludzi którzy grają na pes-ie. Tyle w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NA WSZYSTKIE TWOJE POSTY DOTYCZĄCE PRO EVOLUTION SOCCER 2010 JEST JEDNA ODPOWIEDŹ:

NO I CO Z TEGO ?

Fifa lepsza ? No i co z tego

Płaskie strzały(wg Ciebie) w PES 2010 ? No i co z tego...itd

SmaleC pisze nowy post dotyczący PES. -No i co z tego

Jest idruga!!!!!

fife wybieraja Ci co nie umieja grac w PES-a!!!!!! i wszystko jasne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Człowieku graj sobie w twoją FIFA ma dużo licencji i jest reklamowana nawet już w sklepie spożywczym. A recki PES 2011 przez poważne gazety podkreślam poważne mówią kompletnie co innego niż ten pajac z polygami. FIFA jest była i będzie grą dla mas dlatego pseudo fani piłki tę grę kochają bo recenzenci dający takie noty FIFA są graczami causalowymi i o piłce nie mają w ogóle pojęcia.Dziś rządzi marketing a Ea pakuje więcej kasy w reklamę niż w samą grę. Ja nie łykam tej histerii i parodii reklamowej bo cenie sobie styl a nie reklamę ch.uj.a wartą.

Przesadzasz. Oj bardzo.

Nie bylo dwuznaczne, bo bylo wstawione w nawias. "Tu oczywiscie lekka hiperbola ;)" nijak wskazuje na opis strzalu, ponad to, dlaczego mialby mowic jedno, a potem wtraca cos czym bym sobie przeczyl?

Tych bezpiecznych recenzji w ktorych gra dostaje przecietne noty to 1/3 wszystkich, wiec nie wiekszosc. Ludzie maja swoje zdanie, ale lepiej nie wierzyc w recenzje, bo oczywiscie wszyscy klamia, ale jak juz wierzyc jakiejs recenzji to tylko tej 9/10, bo jesli ktos nizej ocenil to sie nie zna i ma 10 lat. Srednia ocen 77 o niczym nie swiadczy. Ciezko przyjac krytyke. Zebym jeszcze tylko ja tak uwazal to ok jakis cham sie sapie, ale mowilem o tym wczesniej, a recenzje teraz tylko potwierdzaja to.

Ja sie nie czepiam jak maniak, tylko nie stawiam go na piedestale, tylko dlatego, ze to PES.

Oczywiscie, ze sie gowno znam na pilce, ty jak grasz z kims to oczwiscie ten ktos daje ci zapieprzac po calym boisku i nie gra presingiem, ty przeciwko CPU tez nie atakujesz go. Nigdy nie mialem okazji pograc w pilke, ani obejzec meczy w tv, wiec nie wiem, ze pilka lata plasko. Takie glupie tlumaczenie, bo oczywiscie jak ludzie wytykaja od lat te same bledy to tylko flame i hate.

SmaleC, ale co mam poradzić na to, że gra mi się bardzo podoba i widzę w tych dennych recenzjach ewidentne kłamstwa? Mam puknąć się w czoło i stwierdzić, że to coś ze mną nie tak, bo recenzenci napisali coś innego?

Ja też nie stawiam gry na piedestale (powinieneś pamiętać treść naszych PW) i widzę jej błędy. Najzwyczajniej w świecie, te błędy są na tyle błahe, że wybieram włąśnie PESa.

Ostatni akapit wziął się z kosmosu. Niczego takiego nie napisałem.

System obrony w PESie jest imho bardzo dobry, ale wymagający i nie jest najprostszy do opanowania. Pisanie, że pressingu nie ma, nie ma walki o piłkę, itp. brednie jest zwykłym kłamstwem i prowokacją.

Wytykają błędy, które niejednokrotnie już od 2, 3 lat nie istnieją... Jako przykład mogę podać tzw. "cyborgi". Jeśli ktoś ma pojęcie o piłce i potrafi grać, nie ma najmniejszych kłopotów z odpowiednim zastopowaniem takich graczy. Oczywiście są bardzo dobrzy, ale tak jest w realnym świecie... Tak więc, "cyborgi biegające jakby miały motor w zadku i mijające przeciwników jak tyczki" nie istnieją. Bywały takie PESy, w których np. Gracze strzelali Adriano z 30 metrów, bo było bardzo prawdopodobne, ze wpadnie bramka.

Smalec idż już spać.

Nie bądź chamski. Nie chcesz dyskutować, nie dyskutuj. Trochę spokoju. ;)

Poczytaj, tez moje wypowiedzi, poprostu, ze zrozumieniem. Nie odnosze sie do wszystkiego co pisza w recenzjach, tylko wytykam te bledy, ktore mysle, ze kazdy gracz tak jak mowisz chcialby, zeby w kolejnych odslonach zniknely. Wiec po kilku latach narzekan, czlwiek moze miec jakies pretensje.

Nie mowie tez nic o czerpaniu przyjemnosci, bo gralem w PES prez kilka dni(dosc intensywnie), przed premiera FIFY i jakos nie nazywam tego czasu straconym, albo, ze gra to gowno. Tylko sa bledy ciagnace sie od lat, za ktore wypadalo by sie przydalo wziac, a nie mowic, ze problemu nie ma. I tu jest ta roznica zachwyt nad przecietnoscia tylko dlatego, ze jest troche lepiej, do mnie to nie przemawia.

Gra ma wady, ale problem w tym, że to co traktujesz jako wadę, wcale nią nie musi być i wcale nie trzeba tego aspektu poprawiać. Często rozmawialiśmy za pośrednictwem PW i mniej więcej wiem jakie masz spojrzenie na piłkę nożną. Moje jest diametralnie odmienne, więc nie możemy się zgodzić.

Brakowało mi dwóch rzeczy w PESiku- łączonych animacji (teraz są i wygląda to zacnie) i płynnego multi (teraz taki dostaliśmy- tak przynajmniej wynika z tego co tu czytam)

smalec znajdz sobie dziewczyne,bo swoja ekscytacje zle kierunkujesz, jako starszy doradze Ci ze szkoda piatku na takie pierdol...twojego typu, kazdy cie tu traktuje z politowaniem wiec prosba - wyjdz!

Nie przeginaj. Nie oceniaj czyjegoś życia, zwłaszcza, ze nic na ten temat nie wiesz...

EDIT: Do moderacji. Mam nadzieję, że nie będzie znowu cyrku z jakimiś ostrzeżeniami. Dyskusję ze SmalCem prowadzę na temat recenzji z Polygamii i tylko tego.

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do moderacji. Mam nadzieję, że nie będzie znowu cyrku z jakimiś ostrzeżeniami. Dyskusję ze SmalCem prowadzę na temat recenzji z Polygamii i tylko tego.

Alez prowadz sobie.. Jak tylko Ci sie chce na te bzdety odpisywac to smialo. Juz jest po premierze, wiekszosc ludzi juz kupila albo jedna albo druga gre i sa bardziej zajeci graniem niz przekrzykiwaniem sie na forum ktora jest lepsza. Najgorszy okres juz za nami. Co nie znaczy ze mozecie temat zamienic w dyskusje dwoch kolesi. Do tego nudna..

SmaleC daj ze se juz siana chlopie.. Az tak Cie ten PES boli? Grasz w Fife wiec sobie nia graj, w PESa ewidentnie bardzo malo grales i raczej Ci to nie idzie, twoja opinie juz znamy wszyscy i bokiem nam wychodzi wiec albo zmien tasme albo ja wylacz <_< .. Stales sie juz swoistym trollem tutaj i co poniektorzy jeszcze sie daja nabrac i karmia Cie jakimis kontrargumentami, ale przeciez Tobie sie nie da nic przetlumaczyc, tak samo jak Ty tutaj nikomi nic nie przetlumaczysz.. Sio!

A reszta, zwlaszcza Kopacz - chce wam sie naprawde z nim wyklocac? Ten gosc tutaj marudzi zeby marudzic. Przestanie jak nikt na niego nie bedzie reagowal.. :thumbsup:

EDIT: ciekawostka - na 1711 postow w tym temacie 53, co jest 7 najwieksza iloscia, napisal SmaleC, ktory gry nie lubi i nawet jej nie posiada... TROLL!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytam z ciekawości bo po prostu nie wiem. Co łączy światową federację piłkarską FIFA z EA poza grą o takiej nazwie??? ( poza zgodą na wykorzystanie nazwy ). Twierdzisz, że każdy zawodnik na świecie podpisuje kontrakt z tą federacją ???? Dla mnie podpisanie kontraktu kojarzy się z jakimiś korzyściami dla obu stron. FIFA płaci piłkarzom na całym świecie za kopanie piłeczki ??? No nie sądzę. Idąc Twoim tokiem rozumowania to widząc reklamy znanych firm sprzętu sportowego ze znanymi piłkarzami należy stwierdzić, że całe mleczko spija FIFA a tak na pewno nie jest. Podejrzewam, że zgody FIFY może wymagać wypuszczenia takiego gniota jak ( nawet nie znam do końca nazwy i zawsze się zastanawiałem jaki ma w tym cel EA ) edycja ich piłeczki na mistrzostwa świata w RPA. Czy np.: wyłączność na LM i LE Konami dostało od jej organizatora czyli UEFA.

A tak poza tym wszystkim to grę można reklamować bez wykorzystywania wizerunków piłkarzy. Choć Konami mogłoby wykorzystać wizerunek przynajmniej jednego piłkarza, zgadnijcie jakiego ?? ( podpowiedź jest na okładce ostatniej części gry ). Dla zwycięzcy przewidziana bardzo wartościowa nagroda. :rofl:

A więc idąc moim tokiem myślenia :D Fifpro podlega do FIFA i zawodnicy w fifpro są zrzeszeni i dlatego mają wszystkie prawa dostępne :D tak czytałem na necie :) ale i tak pro wymiata tak jak jeden koleś napisał nie chcę mieć FIFY takiej samej jak rok i dwa lata temu bo nic się nie zmieniło !!!!!!!!!!!

Edytowane przez SLIWA_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A reszta, zwlaszcza Kopacz - chce wam sie naprawde z nim wyklocac? Ten gosc tutaj marudzi zeby marudzic. Przestanie jak nikt na niego nie bedzie reagowal.. :thumbsup:

To nie kwestia wykłócania, ale faktycznie nie ma sensu, bo do niczego nie dojdziemy w ten sposób.

Piękny meczyk. Bardzo mnie cieszy to, że gra w PESa daje frajdę z meczu piłkarskiego, a nie morderczej walki o każdą piędź murawy (zapasy).

A tu dwa przykłady meczów (z przeszłości i teraźniejszości), które pokazują, że przesadne zapasy są elementem nienaturalnym i w futbolu niemile widzianym. Mecz prowadzone w ten sposób musiałby się kończyć po pierwszej połowie, bo piłkarze kondycyjnie by nie wytrzymali.

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SmaleC daj ze se juz siana chlopie.. Az tak Cie ten PES boli? Grasz w Fife wiec sobie nia graj, w PESa ewidentnie bardzo malo grales i raczej Ci to nie idzie, twoja opinie juz znamy wszyscy i bokiem nam wychodzi wiec albo zmien tasme albo ja wylacz <_< .. Stales sie juz swoistym trollem tutaj i co poniektorzy jeszcze sie daja nabrac i karmia Cie jakimis kontrargumentami, ale przeciez Tobie sie nie da nic przetlumaczyc, tak samo jak Ty tutaj nikomi nic nie przetlumaczysz.. Sio!

Spoko typowe tlumaczenie w tym temacie na krytyke gry. 1. Nie umiem grac w gre, malo gralem i nie potrafie dostrzec tego geniuszu - jestem haterem, bo uwazam, ze jakosciowo produkt powinien obecnie byc znacznie lepszy. 2. Wady, ktore podaje i podaja recenzenci sa wyssane z palca, bo nie pokrywaja sie z opiniami fanow. 3. Nie ja wszczalem ta glebsza dyskusje, ale jestem trollem. 4. Brak obiektywizmu bijie od niektorych wiec sa fanboyami(skoro ja trollem) idac takim tokiem myslenia.

No nic ja sie nie bede odzywal, bo szkoda psuc atmosfere krytyka :teehee:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No nic ja sie nie bede odzywal, bo szkoda psuc atmosfere krytyka :teehee:

Nareszcie, mam nadzieję że dotrzymujesz słowa i nie zrobisz sobie z mordy cholewy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ucieszyłem sie że w koncu dali lige z pucharami jak liga mistrzów czy liga europejska bo master league nie do konca mi odpowiada. Więc zacząłem grać w lige i zrobiłem sobie przerwe online a tam jak zawsze Konami coś zepsuje i w lidze mistrzów są drużyny z ligi PES, drużyny zmyślone bezsensowne komu one potrzebne a w szczegulnosci po co znajduja sie w lidze mistrzów myslalem że wkoncu bedzie bardziej realistycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Smalec zrozum jedną rzecz. FIFA była grą dla mas, jest grą dla mas i zawsze będzie grą dla mas. Ta gra = casual ever. FIFA to cały wielki marketingowo-casualowo-noobowy świat. Większość ludzi grających w tę reklamowaną grę to pseudo fani piłki kochający tylko licencje. O graniu hardcorowym w tę grę nie ma mowy. Piszesz wiecznie o recenzjach, ale zapominasz, że większość tych osób nie ma pojęcia o piłce nożnej. Ea = marketing, FIFA =casual, FIFA = noob show. Tak było 10 lat temu, tak było 6 lat temu i tak jest teraz. Jesteś typowym odbiorcą FIFA. Piszesz tylko o recenzjach i marketing łykasz jak młody pelikan. Takich klientów jak ty EA sport kocha. Przeczyta reckę, dostanie licencję, łyknie pare marketingowych bajek od Ruttera o rzekomej symulacji FIFA i leci kupić grę. Świat hardcoru Pro evolution Soccer przeciwstawia się temu wielkiemu casualowemu światu EA it's in the game.

Edytowane przez lons

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nic ja sie nie bede odzywal, bo szkoda psuc atmosfere krytyka :teehee:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sam osobiscie jestem fanem fify ale to nie wazne teraz, wg. mnie duzy progres, poprawiony gameplay, 100x milej sie gra, ciezej bramke strzelic ale z dystansu sie da, no i wg mnie powinno byc szybsze podawanie tak jak w fifie, np przed bramkarzem jestem i zanim poda to bramkarz juz pilke bierze, a w fifie wtedy mam pusta bramke ;d

#up

spam ;///

#edit

a i zeby nie bylo fifa 11 jest bardzo dobra, pes tez, w oby dwie milo sobie pograc, ciesza oko

Edytowane przez Midq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko typowe tlumaczenie w tym temacie na krytyke gry. 1. Nie umiem grac w gre, malo gralem i nie potrafie dostrzec tego geniuszu - jestem haterem, bo uwazam, ze jakosciowo produkt powinien obecnie byc znacznie lepszy. 2. Wady, ktore podaje i podaja recenzenci sa wyssane z palca, bo nie pokrywaja sie z opiniami fanow. 3. Nie ja wszczalem ta glebsza dyskusje, ale jestem trollem. 4. Brak obiektywizmu bijie od niektorych wiec sa fanboyami(skoro ja trollem) idac takim tokiem myslenia.

No nic ja sie nie bede odzywal, bo szkoda psuc atmosfere krytyka :teehee:

Wybacz SmaleC, ale z całym szacunkiem i sympatią, jesteś typowym fanatykiem... Jestem rozczarowany, bo wiele czasu spędziłem na dyskusji z Tobą, a Ty najzwyczajniej w świecie nie chcesz pewnych rzeczy zrozumieć. Są dwie opcje. Pierwsza nie grałeś na tyle dużo, zeby sie nauczyć i powtarzasz brednie jak każdy "fanboy" konkurencyjnej gry. Druga (obawiam sie, ze ta właściwa), wiesz, że nie masz racji, ale i tak kłamiesz po to żeby... No właśnie nie wiem po co...

EA reklamuje swoje tytuły wszędzie. WSZĘDZIE. Wiele osób nawet nie wie o istnieniu innych, konkurencyjnych tytułów. Recenzenci piszą często recki po długim graniu (bo dostali wersje przedpremierową) i przyzwaczajeniu się do np. FIFy, po czym grają kilka dni (chciałbym wierzyć, ze dni, a nie godzin) w tytuł konkurencyjny, oceniają go porównując (oczekując wręcz tego samego) do poznanej już gry i twierdzą, że to syf, bo jest inne i coś tam. Bo w recce zarzuty są oparte na tym właśnie: "bo ćostam", albo, ze "archaizmy"- co to w ogóle znaczy?

Np. na Poly podali w wadach FIFy, że jest kiepska w singlu, ale nadrabia multi (KAŻDA GRA NADRABIA MULTI). Oczywiście fakt, że dla wielu graczy to esencja gry nie zmienia niczego i niegrywalny w singlu produkt ddostaje 5/6. PES z rewelacyjnym singlem ma równie dobry multi, więc w tym aspekcie jest lepszy, ale nie i tak zasługuje maksymalnie na 4-/6. Wytłumacz to inaczej niż zaślepienie/łapówkarstwem.

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Smalec zrozum jedną rzecz. FIFA była grą dla mas, jest grą dla mas i zawsze będzie grą dla mas. Ta gra = casual ever. FIFA to cały wielki marketingowo-casualowo-noobowy świat. Większość ludzi grających w tę reklamowaną grę to pseudo fani piłki kochający tylko licencje. O graniu hardcorowym w tę grę nie ma mowy. Piszesz wiecznie o recenzjach, ale zapominasz, że większość tych osób nie ma pojęcia o piłce nożnej. Ea = marketing, FIFA =casual, FIFA = noob show. Tak było 10 lat temu, tak było 6 lat temu i tak jest teraz. Jesteś typowym odbiorcą FIFA. Piszesz tylko o recenzjach i marketing łykasz jak młody pelikan. Takich klientów jak ty EA sport kocha. Przeczyta reckę, dostanie licencję, łyknie pare marketingowych bajek od Ruttera o rzekomej symulacji FIFA i leci kupić grę. Świat hardcoru Pro evolution Soccer przeciwstawia się temu wielkiemu casualowemu światu EA it's in the game.

Tak jak kolega napisał wyżej to się z tym zgadzam kiedyś FIFA w ogóle nie miała konkurencji bo tylko to była jedyna gra piłkarska na świecie. I zawsze się wszyscy zachwycali aż pojawił się PES i mnie bardzo przekonał od samego początku lepsza,szybsza, bardziej realistyczna gra. Teraz FIFA się niczym nie różni od 2010,2009. A w PES-ie cały czas jest coś nowszego wprowadzane jak np. kontrolowane podania jakich nie było w poprzednich odsłonach a dużo czasu zawsze poświęcałem czy to FIFIE czy PESOWI i mówię jak jest. Pozdro

Edytowane przez SLIWA_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak kolega napisał wyżej to się z tym zgadzam kiedyś FIFA w ogóle nie miała konkurencji bo tylko to była jedyna gra piłkarska na świecie. I zawsze się wszyscy zachwycali aż pojawił się PES i mnie bardzo przekonał od samego początku lepsza,szybsza, bardziej realistyczna gra. Teraz FIFA się niczym nie różni od 2010,2009. A w PES-ie cały czas jest coś nowszego wprowadzane jak np. kontrolowane podania jakich nie było w poprzednich odsłonach. Pozdro

Jak to jedyna? Co Ty piszesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jedyna? Co Ty piszesz.

wtedy w tamtych czasach a jaka jeszcze była taka popularna jak teraz PES czy FIFA???? Może Era football <lol2>tylko FIFA się liczyła i nic innego a teraz jest inaczej jest konkurencja

Edytowane przez SLIWA_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie. O SENSIBLE SOCCER zapomniałeś. ;)

WINING ELEVEN powtał w 1995, a FIFA w 1993. Zanim zaczęły konkurować ze sobą te dwa tytuły, gry takie jak SENSIBLE SOCCER były konkurencją dla tytułu EA. A raczej FIFA starała się z nimi konkurować.

BTW podania manualne w PESie są od dawna. 2011 tego nie wprowadza...

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×