Skocz do zawartości
kill

Little Big Planet 2

Rekomendowane odpowiedzi

Dawno temu kupiłem kostium mikołaja i ciągle grałem ubrany w ten strój a jak teraz włączyłem lbp2 to go nie ma dlaczego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę odkopie temat, ale dopiero niedawno kupiłem 2 część. Stwierdzam że to co zrobili z poziomem gry to żenada, tak uprościli grę że aż się nie chce przez to grać ( mówię tu nawet o wymaxowaniu każdej planszy).

Grałem w pierwszą część i zawsze jak graliśmy z dziewczyną to trzeba było się sporo namęczyć żeby przejść każdą planszę, a poziom z kołem które się kręciło to chyba z tydzień czy dwa przechodziliśmy ( ale to w tym wszystkim było najlepsze). A teraz zrobili niestety grę dla debili tak ułatwiając poziom i przez to gra straciła cały fun. Stracenie wszystkich żyć i zaczęcie planszy od nowa jest chyba nie możliwe, gdzie w pierwszej części było to na porządku dziennym ( może człowiek się wkurzał, ale strasznie to wciągało:).

Szkoda bo popsuło to naprawdę dobrą grę. Ale chyba obniżenia poziomu gier to w dzisiejszych czasach zaczyna się robić standard więc będzie się trzeba do tego przyzwyczaić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja dla odmiany szukam osoby chetnej pomoc w zdobyciu trofeum "wygrania 25 rywalizacji z graczem online"(czy jakos tak), trofeum to nie jest trudne ale na moje szczescie jak gram i prowadze to ludzie kilka sekund przed koncem uciekaja i dupka:/ strasznie to irytuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie pomogę, też brakuje mi tego trofeum i to jako ostatniego do platyny. biggrin.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, warto inwestować w LBP2?

Jest teraz w niezłej cenie, jak tam gra online? Da radę pograć bez problemu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że warto, szczególnie jeśli masz z kim grać na jednej konsoli. Co do grania przez net to wg mnie 512kb/s to minimum.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że warto, szczególnie jeśli masz z kim grać na jednej konsoli. Co do grania przez net to wg mnie 512kb/s to minimum.

Niestety nie mam z kim pograć na jednej konsoli, a jak już ktoś jest to brakuje drugiego pada. Co do gry przez neta chodziło mi o to, czy bez problemu znajdzie graczy :D.

Dzięki leci +

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potem skapowałem ale nie chciało mi sie już edytować posta :D znajdziesz bez problemu ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Lbp masz tak że wybierajac level masz info przy nim ile aktualnie graczy on-line w nim przebywa, licznik jest zazwyczaj dwu lub trzycyfrowy, dotyczy to etapów z fabuły ale na community nie jest wcale gorzej. Obawiam się że ta gra jest nieśmiertelna :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Bosko! Świetny post, teraz ten temat jest o niebo ciekawszy .... może w swojej wypowiedzi pokusiłbyś się o małe uzasadnienie swojego stanowiska, dlaczego? z jakiego powodu? itp itd ...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie specjalna edycja LBP 2 z obsługą move i masą dodatków! Będzie też bundle gra+move+kamerka+navi  :thumbsup:

KLIK

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie nie wiadomo czy wydadzą to też na europę. Infomacja dotyczy US.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie lubię tej gry miałem kiedyś takom tylko cz.1 ale 2 pewnie taka sama widziałem na yt co się zmieniło w tej grze naprawdę dużo --> to samo co w 1części tylko plansze są inne.:down:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie, kiedy ta specjalna edycja z obsługą Move'a będzie w Polsce?

Hmm, opłaca się kupić LBP2? Tworzone są jakieś nowe mapki? Polecacie jakieś mapy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy system znajdywania osób do gry jest podobny z LBP 1? Tzn. włączasz któryś level i liczysz na to, że cię połączy z innym graczem/graczami czy można w jakiś łatwiejszy sposob dołączyć do kogoś? (nie chodzi mi o znajomych z listy).

Czy levele tworzone przez innych są lepsze niz w LBP 1? (przez ostatni rok nie bylo nic ciekawego oprócz dennych map ze spadającymi bombami z nieba)

Edytowane przez r0oFie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy system znajdywania osób do gry jest podobny z LBP 1? Tzn. włączasz któryś level i liczysz na to, że cię połączy z innym graczem/graczami czy można w jakiś łatwiejszy sposob dołączyć do kogoś? (nie chodzi mi o znajomych z listy).

Czy levele tworzone przez innych są lepsze niz w LBP 1? (przez ostatni rok nie bylo nic ciekawego oprócz dennych map ze spadającymi bombami z nieba)

Dołączam się do pytania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do pytania.

To ja odpowiem ;)

System szukania osób jest podobny, w czasie wczytywania levelu pokaże się okienko czy do kogoś dołączyć czy uruchomić samodzielną grę. Jeśli wybierze się tę pierwszą opcję trzeba czekać na pozwolenie na dołaczenie do gry jej admina, jednak bardzo często się nie zgadzają lub występują błędy.

Jednak jeśli już znajdziesz kogoś do gry to bardzo często pojawiają się lagi uniemożliwające przyjemną rozgrywkę(mam internet 2mb z netii, który wieczorami czasem działa jak 512 albo i gorzej więc może to wina tego ale dla porównania w BF3 lagów nigdy nie miałem).

Jeśli chodzi o levele tworzone przez community jeszcze się wypowiedzieć nie mogę, bo zbyt dlugo tam nie grałem. Jest segregacja na "Super poziomy" i "Ulubione MM" - czyli twórców gry, więc teoretycznie znaleźć dobry level nie powinno być problemu, ale wiadomo są gusta i guściki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, że są święta i jest dużo czasu to zapraszam, może ktos ma ochote zagrać? Dziś pierwszy raz odpaliłem 2cz LBP i powiem szczerze, że troche brakuje mi klimatu 1 czesci. Tam było takie zroznicowanie, ale może wszystko się jeszcze rozkręci (koncze autorstwo Victorii).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam drobny problem z grą w necie. Mianowicie gdy próbuję się połączyć ze (zawsze) znajomymi lub ( rzadko) z graczami grającymi w ten sam poziom co ja wyskakuje mi "Nie udało się połączyć z graczami". Czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć o co w tym chodzi ? Proszę !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jest ktoś chętny do maxowania LBP2, czyli zbierania wszystkich baniek od początku to proszę wysyłać zaproszenia to sie umowimy. Nick pod spodem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytanie 32 stron trochę zajmuję i trochę przeczytałam natomiast może ktoś odpowie na moje konkretne pytanie. Zainteresowanie tą grą jest spore jakiś czas temu ściągnęłam demo pierwszej części i zastanawiałam się co ta gra w sobie ma i chyba samo demo nie pokazało możliwości tej gry. Więc moje pytanie brzmi : Czy ktoś może mi wyjaśnić fenomen tej gry, bo nawet opisy są mało przekonywujące (ciekawi mnie czy ta gra zachwyca w podobny sposób jak guitar hero, czytając opis gry śmiałam się z niej póki nie wziełam przypadkiem gitary do rąk). Innymi słowy czy ktoś może mnie przekonać do gry? Bo od długiego czasu rozważam w przyszłościa kupienie tej gry, ale obawiam się, że mogłaby mi do gustu nie przypaść, ale mimo to mnie intryguje. :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytanie 32 stron trochę zajmuję i trochę przeczytałam natomiast może ktoś odpowie na moje konkretne pytanie. Zainteresowanie tą grą jest spore jakiś czas temu ściągnęłam demo pierwszej części i zastanawiałam się co ta gra w sobie ma i chyba samo demo nie pokazało możliwości tej gry. Więc moje pytanie brzmi : Czy ktoś może mi wyjaśnić fenomen tej gry, bo nawet opisy są mało przekonywujące (ciekawi mnie czy ta gra zachwyca w podobny sposób jak guitar hero, czytając opis gry śmiałam się z niej póki nie wziełam przypadkiem gitary do rąk). Innymi słowy czy ktoś może mnie przekonać do gry? Bo od długiego czasu rozważam w przyszłościa kupienie tej gry, ale obawiam się, że mogłaby mi do gustu nie przypaść, ale mimo to mnie intryguje. :-)

LBP/LBP 2 to ogólnie zabawa i odskocznia od hardcorowych tytułów. Ogromna ilość leveli daje możliwość spędzenia przy tej grze kilkudziesięciu godzin. Oczywiście jest multi i można pograć ze znajomymi. Tego się nie da opisać... W to trzeba po prostu zagrać. Na początku byłam tak samo nastawiona jak Ty, ale skusiłam się na jedynkę i nie żałuję tongue.gif.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×