Skocz do zawartości
ONE

Dead Nation

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj ukończyłem na Mroczny (co-op). :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj przeszedłem grę na normalu, myślałem że odblokuję wszystkie tryby a tu tylko ponury...do mrocznego trzeba przejść ponury, więc jedno przejście gry więcej...Ale ostatnia misja jest super- łatwa i dużo potworków- łatwo w niej zdobyć duży mnożnik, w samej ostatniej misji wpadło mi 35mln. punktów, czyli prawie połowa z całego mojego dobytku. A co do zakończenia gry...nie będę wam zdradzał, powiem tylko tyle, że absolutnie nie ma w niej Happy Endu, jak w dużej części gier...A wątpię, by było więcej niż 1 zakończenie ;P Jak dla mnie gra na 8,5/10, na minus będzie czasami złe ulokowanie checkpointów i konieczność otwierania bagażników do 100% gry, no i przydałaby się jeszcze z jedna broń, i jednak ciut więcej misji, po tej 10 aż chce się kontynuacji. Ale największy minus to brak komunikacji głosowej w grze przez sieć(choć ma to jakiś patch dodać). Najtrudniejsza misja jest w cmentarzu, jednak to na niej ci najlepsi biją tyle punktów- nawalają w te małe stworki z Rifle, jak im się znudzi to zabiją przywoływaczy i już, stworków jest nieskończenie wiele. Końcówka misji 7 w porównaniu z końcówką misji 10 to pikuś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja już mam platynę w dead nation grało mi się przyjemnie i bezproblemowo wszystkim mogę polecić ten tytuł z Psn teraz następny w kolejce jest Alien Breed: Impact :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robię co mogę, ale sam nie dam rady...Znów polska najwolniej bije zombi z pierwszej 20 państw. Jak tak dalej pójdzie skończymy na szarym końcu. Pomóżcie nam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez bije ostatnią plansze na na ponurym dziennie 5-6 razy ale nas jest za mało :( skonczymy po za top 10 :verymad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Kupiłem grę na koncie UK, wiecie może czy będę mógł grać z polaczkami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez bije ostatnią plansze na na ponurym dziennie 5-6 razy ale nas jest za mało :( skonczymy po za top 10 :verymad:

Dziwna jest ta cała sytuacja, wcześniej mocno trzymaliśmy pierwsze miejsce, a teraz raptem trzymamy się w top10. I do tego USA wskoczyło praktycznie od razu na ten 8 cykl. Czyli jednak ilość graczy ma znacznie, a nie średnia zabić zombie na gracza.

Według mnie musieli coś zmienić w przeliczniku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno coś zmienili :(

US&A nagle zaczęło robić jeden cykl na dzień. Wcześniej lecieli wszyscy mniej więcej równo. Na facebooku twórcy obiecali, że ujawnią jak działa ranking, niestety nic nie napisali.

Moje podejrzenie pada na dzielone konta - wiadomo Polak nie lubi wydawać kaski :) Możliwe, że zaczęli traktować współdzielone kopie gry jako jednego gracza, i stąd taki spadek. No, ale to tylko moje podejrzenia, może się kiedyś wyjaśni. W każdym razie - tniemy ostro z małżonką co wieczór i wspomagamy kraj :)

@Majlosh

Tak, pod warunkiem, że będziesz grał z konta polskiego

Edytowane przez tru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale nie ma się co tak podniecać i rajcować tym, że byliśmy pierwsi, czy tam nawet w pierwszej dziesiątce.

Porównajcie sobie ilość mieszkańców krajów, które są na szczycie, oczywiście tych grających, to odpowiedź się sama

na usta ciśnie. Mnie to wcale nie dziwi, raczej dziwne było, że przez chwilę byliśmy w czołówce. Ale wszystko jest możliwe.

Choć nawet jeśli cała Polska by zaczęła grać, to i tak nie mamy szans na utrzymanie się w dziesiątce.

Pozdrawiam i gram dalej B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz wydaje sie niemożliwym, by cykl wirusa był ilorazem graczy z danego kraju przez zabite zombie. Bo nie wierzę, by hamburgery były aż takie waleczne. Coś tu śmierdzi. Dlaczego najbardziej rozwinięte/najbogatsze kraje trzymają czołówkę? Nie rozumiem tego, niestety. Twórcy powinni ujawnić jak obliczają cykl. Chyba, że sposób jest tak beznadziejny, że boją się krytyki po publikacji. I gdzie jest ten patch dodający komunikację HS? Ten producent chyba zaczyna sobie w kulki lecieć. A szkoda, bo gra była zacna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz wydaje sie niemożliwym, by cykl wirusa był ilorazem graczy z danego kraju przez zabite zombie. Bo nie wierzę, by hamburgery były aż takie waleczne. Coś tu śmierdzi. Dlaczego najbardziej rozwinięte/najbogatsze kraje trzymają czołówkę? Nie rozumiem tego, niestety. Twórcy powinni ujawnić jak obliczają cykl. Chyba, że sposób jest tak beznadziejny, że boją się krytyki po publikacji. I gdzie jest ten patch dodający komunikację HS? Ten producent chyba zaczyna sobie w kulki lecieć. A szkoda, bo gra była zacna.

Problem tej gry to niestety powtarzalność. Wbiłem platynę i praktycznie nic nie ciągnie mnie do powrotu. A przecież można by stworzyć tryb survivalu, z losowym spawnem potworów. Zawsze to jakaś odskocznia i coś nowego. W każdym razie dwójkę na pewno bym kupić, ciekawe czy jest w planach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na facebooku twórcy obiecali, że ujawnią jak działa ranking, niestety nic nie napisali.

:pinch: a czego oni tam nie napisali ? Miałbyć patch z Voice Chatem - nie ma, i tłumaczyli się tym, że żeby wydać coś do PSN trzeba jakieś rygorystyczne kryteria spełniać od SONY, ale już patch poprawiający bug ze znajomymi wydali drugiego dni po premierze. Zakladają jakieś bezsensowne fora a w końcu na PSN ląduję jakiś totalnie debilny pamiętnik Developera :/ Swoją drogą patch z VC miał być przed 2011.

Edytowane przez akd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto chciał przejść grę, już ją przeszedł. Szansa, że dodadzą voice chata jest mała, bo w sumie to i bez tego idzie grę przejść na mrocznym. Gra się sprzedała, projekt chyba można uznać za zamknięty.

Za pomoc w przejściu na mrocznym w coopie, chciałem podziękować użytkownikowi Mirek1908LKS. W jeden weekend pękł, no i platyna wpadła : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem tej gry to niestety powtarzalność. Wbiłem platynę i praktycznie nic nie ciągnie mnie do powrotu.

Ma podobno być tryb survival. Też obiecali :biggrin:

Z żonką tłuczemy zombiaki codziennie, tym razem na punkty. Obecnie okupujemy pierwszą lokatę w Polsce i drugą na świecie. Tak więc nie zgodzę się, że nic nie ciągnie do powrotu :) Gra na podbijanie mnożnika to zupełnie inna rozgrywka, o wiele bardziej wymagająca i wciągająca.

Edytowane przez tru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj gra ukończona w coopie na mrocznym. Było parę zacięć ale ogólnie da się przeżyć. Cmentarz zaskakująco łatwo - nawet nie zginęliśmy - jeden rzuca flary drugi z shotguna tłucze krzykaczy, potem już wyrzynka pozostałości. Za to końcówka autostrady ciężka. ale też 4 5 prób i jakoś poszło. Trzeba tylko szanować amunicję bo potem ci zołnierze są masakryczni. bardzo przydaje się miotacz. Jeden lekko podpala drugi tłucze i tak do śmierci. najtrudniejsza przeszkoda do platyny padła. teraz tylko dozbierać loot na kilku poziomach przejść misję na nieumarłym i dotłuc trochę zombie i platynka wpadnie.

Jak na 47 zł to zabawy jest mnóstwo. Myślę ze ze 25 30 godzin trzeba to w sumie tłuc do platyny ale warto. A jakby jakieś dlc było...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co-Op, pod warunkiem że współgrający jest ogarnięty. Tyle samo potworów, tylko gracie we dwóch. Podobnie jest w grze przez sieć, jak facet nie ma umięjetności to nawet nie zaczynaj z nim na mrocznym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ta gra jest mało ciekawa i monotonna,ale to moje subiektywne odczucie,gdyby była możliwość jej odsprzedania-zrobiłbym to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kampanię tylko w coopie. O wiele większa radocha nie mówiąc o tym, że chyba trochę prostsza (co dwa guny to nie jeden:) Wczoraj o 2 w nocy wpadła platyna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpadła mi platynka. Dead Nation jest przyjemnie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem niemal na końcu DN i mam pytanie, gdy ukończę grę i rozpoczęciu zabawy od nowa, to wszystkie zakupione rzeczy będę mógł używać od początku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×