Skocz do zawartości
ONE

Dead Nation

Rekomendowane odpowiedzi

to zalezy od punktu widzenia :D ja mam plazme 42 cale i siedze 2,5 m od tv i gra mi sie wysmienicie czern jest przepiekna przy zgaszonym swietle to totalny wkret :) no i jeszcze te dzwieki :> cos pieknego :D

Dokładnie, najlepszy jest motyw jak już odparło się wielki nalot zombie, wygląda na czysto, a tu z najmroczeniejszej, nieoświetlonej strony jakiś zombie-ninja atakuje od tyłu. Restart poziomu B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, najlepszy jest motyw jak już odparło się wielki nalot zombie, wygląda na czysto, a tu z najmroczeniejszej, nieoświetlonej strony jakiś zombie-ninja atakuje od tyłu. Restart poziomu B)

To właśnie jest irytujące. Druga mapka, w pewnym momencie jest wielki nalot na placu z studzienkami a po nim checkpoint bez sklepu - miejsce po którym nie mogę pójść dalej. Zacząłem grę na Ponurym, irytuję się ale nie zmienię poziomu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam wcześniejsze wypowiedzi. Najlepiej wydane pieniądze na PSS. Niby prosta gra, niby podobna do np. minigierki z Black Opsa, a jakże inna.

Ta gra wymaga więcej myślenia i taktyki niż pudełkowe fpsy! Szczególnie na wyższych poziomach. Bez flar, granatów, mołotowów i min ani rusz, do tego jeszcze samochody z alarmem. Coś pięknego.

Jak inwestujecie kasę? Ja za pierwszym razem ( normal) przeszedłem całą grę na podst. karabinie + shotgun i szoker. Teraz na ponurym już widzę, że to nie przejdzie. Rozwinąłem karabin i inwestuję na maksa w granaty i flary.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie jestem na 9 poziomie na ponurym :) ogółem na maxa flary, granaty, miny shotgun i rakietnica, i można grać :D

Jutro myślę, że opanuję 2 ostatnie misje. Jeśli jest ktoś chętny na przejście w co-opie na mrocznym to zapraszam wcis_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest ktos chętny na co-pa to z chęcią zagram, mój nick to redwite :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde gra fajna tylko brak możliwości rozmowy ze znajomym w trybie co-op, nie wiecie czy wyjdzie jakiś patch poprawiający to ? Jeśli tak to kiedy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polska już na podium pogromców zombie.

Mamy powody do dumy, bo awansowaliśmy już na trzecie miejsce na świecie mając przed sobą jedynie USA i Finlandię. Oczyściliśmy już też jeden pełny cykl wirusa. Stany Zjednoczone mają co prawda ponad 200 milionów zabitych na koncie więcej, ale autorzy wprowadzili tajemny mechanizm mający powstrzymać największe kraje przed zdominowaniem wyników. Ponoć niedługo mają wyjaśnić zasady tworzenia rankingu.

z8848590X.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego, ale jakoś się tym tytułem wcześniej nie interesowałem, czytając Wasze opinie wnioskuję, że popełniłem błąd i mam bardzo wielką ochotę posłać do piachu kilku zombiaków co też na dniach uczynię :)

P.S

Orientuje się ktoś czy zniżka na DN w PS+ jeszcze obowiązuje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P.S

Orientuje się ktoś czy zniżka na DN w PS+ jeszcze obowiązuje ?

A była jakaś? To jest nowa gra, więc zniżka będzie, ale za kilka dobrych miesięcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A była jakaś? To jest nowa gra, więc zniżka będzie, ale za kilka dobrych miesięcy.

Była na starcie 20%, wrócę do domu to sprawdzę.

edit: ehh chyba trwała tylko 2 tygodnie, trzeba się było od razu decydować ;P

Edytowane przez Lamkers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, zniżka w PS+ nadal obowiązuje - cena 37,60, DN się ściąga, więc niebawem dołożę kilku truposzy do wyniku Polaków ;)

P.S

Jeśli ktoś byłby chętny na Co-Op czekam na zaproszenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mógłby skomentować doraźną kooperację?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doraźna kooperacja skupia się na tym, że na tym samym ekranie są dwie postacie, facet i babka, jedno ma czerwony a drugie zielony laser. Nie mogą się rozbiegać i jeśli dobrze odnotowałem również zranić.

Natomiast mogą wspólnie niszczyć hordy truposzy, a najciekawiej (wg. mnie) jest jak grają dwa różne charaktery. Ja wbijałem w tłum, a kolega kosił z daleka. Kolega niszczy auta, a ja blokuje pojedynczych nadbiegających. Wypada fala kilkudziesięciu - dwa karabiny na maksa w ich stronę:D Moc i zabawa, jest świetnie:) Aż żałuje (!), że kupiłem 3 mega gry tego roku i mnie odciągają od DN. Howgh.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj Polska była już na drugim miejscu w rankingu, jak tak dalej pójdzie to wskoczymy na pierwsze przed "Fińczyków" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że w tej świątecznej zawierusze uda mi się dorzucić pare setek zabitych zombiaków do rankingu:) Może jeszcze dziś:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj w nocy zakupiłem DN i jestem bardzo zadowolony. Uwielbiam klimat zombi, a tutaj jest go aż do bólu :)

Jestem na 4 mapce i grając na ponurym jest tak sobie trudno. Najlepsza taktyka na większe hordy to rzucać to co się ma.

Jestem chętny na co-op i jeśli ktoś ma ochotę pograć to się piszę! PSNid: Ashiro7

PS Polska druga :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest w wersji językowej polskiej. A po 2 jak kupie ją przez PSN to ona zawsze jest do pobrania przez moje konto czy jak to jest ?

A w tą grę można max we 2 ?

Edytowane przez piciu42

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest w wersji językowej polskiej. A po 2 jak kupie ją przez PSN to ona zawsze jest do pobrania przez moje konto czy jak to jest ?

A w tą grę można max we 2 ?

1.Tak są polskie napisy.

2.Gdy ją kupisz gra zawsze jest dostępna do pobrania w zakładce ''download''

3.Tak

Edytowane przez UroborosPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ta gra ma komunikacje glosowa ?

Edytowane przez piciu42

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ta gra ma komunikacje glosowa ?

Na razie niestety nie ma, podobno ma pojawić się jakaś łatka ale nie wiadomo dokładnie kiedy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez czatu nie ma gry ... ale jak coś to PSN; pankal422 dodawać do znajomych. Ogarniam :)

Edytowane przez piciu42

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest po polsku. Maksymalnie z PSN w razie problemów można ściągną bodajże pięć razy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×