Skocz do zawartości
ONE

Dead Nation

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś ma jakas recepte na LVL 10 ? Troche tych zombie jest , i sie zawiesilem tam. Troche malo tam checkpointow i sie czesto ginie przy czym gra robi sie frustrujaca.

Czy ta bron shocker , dobra jest , bo nie wiem czy kupic czy upgrade'owac pozostale bronie.

Jeszcze co do samej gry , szkoda wielka szkoda ze autorzy nie zrobili czegos w rodzaju trybu gry 'survival' jak w uncharted 2 , gdzie kolejne hordy zombie zalewaja ekran a ty je eliminujesz wraz z innymi graczami online/co-op. Tez doskwiera mi brak statystyk , takich jak ilosc zabitych zombie dana bronia , na jakie sposoby headshoty itp. POzatym co do gry nie mam zastrzezen.Moze jak wyjdzie 2 cz. to bedzie to wszystko miala.

Ktos moze dostal zlote trofeum za zabicie tyvh 53. tys zombie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobił ktoś trofka poszukiwcz czy jakoś tak ? zeby zebrać we wszystkich misjach all przedmity

Edytowane przez piciu42

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok poradziłem sobie już

Edytowane przez piciu42

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ta bron shocker , dobra jest , bo nie wiem czy kupic czy upgrade'owac pozostale bronie.

Ja grajac na ponurym, uwazam ze ta bron to chlam jakich malo :/ gdy wydalem na nia ok.250 k myslalem ze to bedzie cos po czym okazalo sie strasznie lipna ;/ restart calego levelu :D bo szkoda kasy bylo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może coś na temat patcha dodającego obsługę hs? temat chyba ucichł a bardzo liczyłem na dodanie tej opcji :/

Edytowane przez Tomisior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szoker najlepsza broń patrze mnsutwo zombi słabych tych zołnierzy biore szoker i wszystkie dedaja. Naprawde opłaca się tą broń ale na te mini bosy miejcie szocia albo smg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szoker najlepsza broń patrze mnsutwo zombi słabych tych zołnierzy biore szoker i wszystkie dedaja. Naprawde opłaca się tą broń ale na te mini bosy miejcie szocia albo smg

Na poziomie normalnym, może i tak... Wyżej to tylko karabin i Rocket Launcher/Shootgun + wszystkie dodatki na maxa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj kupiłem grę, bo Polakom trzeba pomóc. Jesteśmy na 3 miejscu, pierwsze oczywiście hamburgery, którym wskaźnik bije jak szalony, za nimi UK, a potem my, wskaźnik nawet szybko nam leciał, na 4 miejscu Finlandia, której wskaźnik nie ruszył się przez 5 minut :laugh: Kanada goni jak szalona. Przeszedłem pierwszą misję, o platynę będzie trudno, zabiłem 1000 zombi, pierwsze wrażenie z gry pozytywne, polecam ją każdemu, bo za 47zł warto. Jutro więcej pomogę Ojczyźnie, idę przygotować dom do imprezy. Miłej gry i dodawać mnie do znajomych, bo nie ma z kim w Co-Op grać!

PSN ID: panmistrz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karabin jest wogole do dupy. Leci na mnie gruba świnia ja lutuje lutuje a ona mnie dzga i dzga nie polecam karabinu, dla mnie shotgun albo SMG są najlepsze. Co ty mówisz na normalnym mi szoker pomógł na mrocznym

Edytowane przez piciu42

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karabin jest dobry bo nie kończą sie naboje, ulepszony na maksa ratuje dupe w podbramkowych sytuacjach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta a jak ostatnio raszował na mnie grubas nie moglem go ubic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś musieli zmienić w sposobie naliczania tych cykli wirusa. USA ma już 4, kiedy kilka dni temu ledwo co powyżej 2 mieli. Polska 3 ale Finowie nam mocno depczą po piętach. Strzelać, strzelać, bo podium wypada utrzymać :biggrin:

Edytowane przez qim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach


Do roboty, panowie. Kanada w takim tempie to niedługo nas wyprzedzi, ale na szczęście troche jej brakuje. Tempo USA pozostawię bez komentarza. Na szczęście my też nie stoi w miejscu. Edytowane przez panmistrz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez sensu taka gra na pkt . Idę kampanie i cały czas się stresuje aby nie dotkną mnie żaden zombiak. Wejdę w ciemność raz mnie uderzy i schodzi 200x z 2000x. A i całą campanie trzeba na raz bo jak się wyjdzie to mnożnik przepada. Jeszcze wczoraj byłem 14 w polsce i 295 na świecie a teraz spadłem na 15 nie chcę mi się jeszcze raz tego robić, bo jak se pomyśle że popełnie 1 błąd i spadnie mi mnożnik to grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwiększ w opcjach Korekcję Gammy do maxa, trochę to rozjaśni teren ;) Może pomóc też ustawienie jasności w ustawieniach TV. Mi to ułatwiło rozgrywkę, pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gamme to ja mam na max :) Teraz jeden trofek do platynki został ten zbugowany że na każdej mapie muszę zebrać 100% itemów :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba już za stary jestem na takie gry,kupiłem ją po przeczytaniu komentarzy na jej temat-pograłem trochę i nie odczułem(prawie) żadnych pozytywnych emocji.

Myślałem,że będę szukał sposobności by pograć kiedy tylko mam czas a tu''zonk"- nie chce mi się.

Nie wciągnęła mnie gra.

Cóż,poszukam innego tytułu choć czasem wpadnę skosić kilka setek zombiaków :tongue:

Pozdrawiam fanów tej gry.:rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez sensu taka gra na pkt . Idę kampanie i cały czas się stresuje aby nie dotkną mnie żaden zombiak. Wejdę w ciemność raz mnie uderzy i schodzi 200x z 2000x. A i całą campanie trzeba na raz bo jak się wyjdzie to mnożnik przepada. Jeszcze wczoraj byłem 14 w polsce i 295 na świecie a teraz spadłem na 15 nie chcę mi się jeszcze raz tego robić, bo jak se pomyśle że popełnie 1 błąd i spadnie mi mnożnik to grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Mnożnik przepada jeśli wyjdziesz w trakcie trwania misji; jeśli wyjdziesz pomiędzy misjami to przy kontynuowaniu rozgrywki mnożnik leci dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i tak nie gram dla rankingu. Zawsze znajdzie się ktoś lepszy od cb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem bardziej zagraża nam Kanada, która goni w zabójczym tempie ;P Obawiam się że 1-2 dni i możemy spaść na 4 miejsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polska spadła aktualnie na trzecią pozycję, więc do boju! :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spadliśmy na 6 miejsce :sad: Wyprzedziła nas Kanada, Finlandia i Francja...Za nami dwaj najwięksi rywale: Rosja i Niemcy. Chociaż im nie dajmy się wyprzedzić!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×