Skocz do zawartości
ONE

Dead Nation

Rekomendowane odpowiedzi

Wie ktoś może kiedy będzie czat i czy wogóle będzie

Edytowane przez piciu42

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie jeden bug że rzucam granata bądź flarę i połowa idzie do niego połowa nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie wkurza to że nie znajduje mi nikogo do kampanii online. Ktoś chce pograć? psn id bartus007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej o co chodzi z tym dzieleniem gier. Ktoś się pyta czy MAG z PSN można dzielić na 5 osoób o co chodzi ? Składać sie ?

Edytowane przez piciu42

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam problem z misją na cmentarzu (tam gdzie mam oczyścić teren zeby brama sie otworzyła ). Za nic nie mogę przetrwać, do tego czasu ani razu nie padłem. Próbowałem juz wszystkich taktyk bieganioe w kółko mapy, kampienie, "rambo style", prosze powiedzcie jak to przeszliście i na jakim ustawieniu zbroji.

Dziękuję za odpowiedzi, pozdrawiam

Edytowane przez dejvidoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie zakupiłem gre i sie ściąga :) Chętnie z kimś zagram jak tylko ogarne co i jak, psn niżej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak sie daje spoilery?

dejvidoo

ja na normalu rozwalilem na szybko wszystkie 4 domki rakietnica i te 4 stworki w srodku, po czy wszedlem do ostatniego domku i walilem na zmiane rakietnica, minami i granatami. mozesz sprobowac tez czegos w stylu shotgun lub co ino, mi sie tak udalo. na pozniejszych poziomach musi byc hardcore ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam problem z misją na cmentarzu (tam gdzie mam oczyścić teren zeby brama sie otworzyła ). Za nic nie mogę przetrwać, do tego czasu ani razu nie padłem. Próbowałem juz wszystkich taktyk bieganioe w kółko mapy, kampienie, "rambo style", prosze powiedzcie jak to przeszliście i na jakim ustawieniu zbroji.

Dziękuję za odpowiedzi, pozdrawiam

witam

ja grajac na ponurym zrobilem tak: uzbrojenie na zrecznosc oraz wytrzymalosc, a co do taktyki to shotgun, bieg na prawo i do gory. Rozwalasz pierwszego, ktory przywoluje zombi, oczywiscie wczesniej rzucajac race w przeciwnym kierunku do nastepnego nawolujacego, pozniej bieg do drugiego taka sama sytuacja jak z pierwszym oczywiscie non stop nawalka i granaty miny. Miedzy 2 a 3 w narozniku stawialem tnt, aby troche wykosic szybkich zombi :D no i 3 oraz 4 tam to juz zrecznosciowka na calego bo grantow i min przewaznie mi juz tu brakowalo takze smg albo rakietnice :D

pozdrawiam i zycze udanych lowow

ps

misja na cmentarzu moim zdaniem to najbardziej taktyczna i wymagajaca mapka :> duzo potu przy niej stracilem :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie może mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi z "Cykl Wirusa" w którym prowadzimy? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zacząłem kampanię na razie pojedynczo bo chcę skumać co i jak, gra jest jak na razie bardzo na plus, fajny klimat, podoba mi się oprawa a/v. Jak za tą cenę śmiało można pobrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się tym rankingiem zbytnio nie jarał - sami twórcy ujawnili że jest to stosunek zakupiony gier do zabitych zombiaków. A że w Polsce każdy jedzie na 5 ściągnieć to mamy wynik iście imponujący :) Jeśli chodzi o liczbę samych morderstw już nie było tak imponująco :) mimo wszystko fajnie widzieć swój kraj na pierwszym miejscu. Polak potrafi (kombinować :D ) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

ja grajac na ponurym zrobilem tak: uzbrojenie na zrecznosc oraz wytrzymalosc, a co do taktyki to shotgun, bieg na prawo i do gory. Rozwalasz pierwszego, ktory przywoluje zombi, oczywiscie wczesniej rzucajac race w przeciwnym kierunku do nastepnego nawolujacego, pozniej bieg do drugiego taka sama sytuacja jak z pierwszym oczywiscie non stop nawalka i granaty miny. Miedzy 2 a 3 w narozniku stawialem tnt, aby troche wykosic szybkich zombi :D no i 3 oraz 4 tam to juz zrecznosciowka na calego bo grantow i min przewaznie mi juz tu brakowalo takze smg albo rakietnice :D

pozdrawiam i zycze udanych lowow

ps

misja na cmentarzu moim zdaniem to najbardziej taktyczna i wymagajaca mapka :> duzo potu przy niej stracilem :>

Pomogło, dziękuję :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się tym rankingiem zbytnio nie jarał - sami twórcy ujawnili że jest to stosunek zakupiony gier do zabitych zombiaków. A że w Polsce każdy jedzie na 5 ściągnieć to mamy wynik iście imponujący :) Jeśli chodzi o liczbę samych morderstw już nie było tak imponująco :) mimo wszystko fajnie widzieć swój kraj na pierwszym miejscu. Polak potrafi (kombinować :D ) :)

pisz za siebie , ze ty jedziesz na 5 ściągnięć to nie znaczy ze wszyscy Polacy tak robią

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam kupilem gre i powiedizalem kumplowi zeby poszedl do empiku kupil 100zł i on sobie sam kupil. Ja nikomu pasow nie bede podawal na konto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie wczoraj wyskoczyła na pasku informacja iż w Polsce jest 1585 rekrutów, chodzi chyba o graczy którzy cisną w DN - za wielu nas nie ma, pewnie stąd takie wysokie miejsce. Wczoraj wpadł pucharek za znalezienie wszystkich itemów na każdej planszy, lekko nie było :) Ale do platynki coraz bliżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam platynek nie robie bo w każdej grze znajdzie się zbugowane wyzwanie, już nie mówie że w Cod Bo nie zalicza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i pierwsze miejsce utracone :) UK idzie jak burza :o te procenty u nich ostro lecą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , Wlasnie pare dni temu pobralem ta gre , jestem fanem zombie i nie moglem sobie odmowic. Wlasnie jestem przy tej misji na cmentarzu z tego co slysze to niezly hardcore jest , no ale coz jeszcze tam nie doszedlem , wiec zobacze jak mi pojdzie. Pogralbym sobie w co-opie z kims MOJE PSN ID to: Dobik , wszystkich chetnych zapraszam. Moj brat nie daje rady , gra mu niestety nie podeszla , bojuch troche z niego :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie nie ma sie czego bać w tej grze ;) Sieka zombie zawsze wydaje mi sie bardziej zabawna niż straszna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie wczoraj wyskoczyła na pasku informacja iż w Polsce jest 1585 rekrutów, chodzi chyba o graczy którzy cisną w DN - za wielu nas nie ma, pewnie stąd takie wysokie miejsce. Wczoraj wpadł pucharek za znalezienie wszystkich itemów na każdej planszy, lekko nie było :) Ale do platynki coraz bliżej.

To jeszcze ja dołączę za kilka minut do polskich rekrutów.

Właśnie kończy się ściąganie gry i zasiadam na tronie :rolleyes:

Córki zajęte,żona w pracy,stary gra :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×