Skocz do zawartości
Rogalec

Mendy

Rekomendowane odpowiedzi

Jakbyś się nie prężył i nie spinał fakty pozostaną faktami. Zachowanie Michała jest naganne, nieetyczne, nieładnie i w dodatku nie ma widoków na to aby miało się zmienić. Nie jest on jednak ani oszustem ani złodziejem. I tyle w tym temacie z mojej strony.

Kim zatem jest akceptując ten regulamin?

http://http://legal.ea.com/legal/legal.jsp?language=pl

Pkt.10 Zasady zachowania.

"Zabrania się wykorzystywania błędów w serwisie i innych produktach EA w celu uzyskania niesprawiedliwej przewagi w grze."

Zaakceptował to i złamał ten zapis! Nie jest to oszustwo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raczysz sobie zartowac. Mam stac i sluchac skad spod mapy gra lodka i unikac tego miejsca? To moze co jeszcze mam robic? gra ma pewne ustalone reguly i nie zamierzam tolerowac nieudacznikow ktorzy nie umieja wg tych zasad grac. Nigdy nie uznawalem zasady znizania sie do poziomu debila, i nie mam zamiaru tego robic.

Bartek, a czy ja napisałem, że masz tak robić? Napisałem, że ja tak robię i daję radę grać.

Może podsumuję RAZ JESZCZE. OSTATNI RAZ!

1. Granie łódką pod mapą uważam za niegodne.

2. Nie jest to jednak przestępstwo.

3. Nie bronię tych co tak grają.

4. Informuję, że pomimo takich cwaniaków da się przeciw nim grać.

5. Nikogo do pozostania na takiej mapie nie namawiam.

Zanim ktokolwiek zacytuje mnie kolejny raz nich z 10 razy przeczyta to, co napisałem wcześniej. Może zakuma jakie jest moje zdanie na ten temat i nie będę go musiał przedstawiać po raz kolejny.

Kim zatem jest akceptując ten regulamin?

http://http://legal.ea.com/legal/legal.jsp?language=pl

Pkt.10 Zasady zachowania.

"Zabrania się wykorzystywania błędów w serwisie i innych produktach EA w celu uzyskania niesprawiedliwej przewagi w grze."

Zaakceptował to i złamał ten zapis! Nie jest to oszustwo?

Skoro tak dobrze cytujesz to zobacz: "Podane poniżej przykłady zachowań stanowią naruszenie warunków Regulaminu:"

To nie jest przestępstwo. Nie jest złodziejem czy oszustem. Naruszył regulamin. Co mu za to grozi? Nie czytałem całości ale zakładam, że istnieje możliwość czasowego lub całkowitego zbanowania konta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak dobrze cytujesz to zobacz: "Podane poniżej przykłady zachowań stanowią naruszenie warunków Regulaminu:"

To nie jest przestępstwo.

E no, teraz to konfabulujesz, przecież nikt nie chciał za to Michała do więzienia wsadzać. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może podsumuję RAZ JESZCZE. OSTATNI RAZ!

1. Granie łódką pod mapą uważam za niegodne.

2. Nie jest to jednak przestępstwo.

3. Nie bronię tych co tak grają.

4. Informuję, że pomimo takich cwaniaków da się przeciw nim grać.

5. Nikogo do pozostania na takiej mapie nie namawiam.

Zanim ktokolwiek zacytuje mnie kolejny raz nich z 10 razy przeczyta to, co napisałem wcześniej. Może zakuma jakie jest moje zdanie na ten temat i nie będę go musiał przedstawiać po raz kolejny.

Czytałem co napisałeś wcześniej - i nadal twierdzę, że granie łódką "pod ziemią" to oszustwo. Kropka. Zasadą jest, ze walczymy fair - i wykorzystywanie tego zwyczajne oszukiwanie innych. Nie ma co do tego dorabiać żadnej filozofii, czy snuć analogii z prawem (ilu prawników tyle opinii). Wystarczy nie grać z oszustami - i to wszystkim polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy nie grać z oszustami - i to wszystkim polecam.

Specyfika zagadnienia polega na tym, żeby nie grać przeciw oszustom. A to już nie jest jednoznacznie proste. Można wychodzić z mapy, ale znowu wyjdzie na to, że wszyscy ustępują, a delikwent ma radochę. To tak jak z pusczeniem bąka w klasie, ucznia wyrzucą za drzwi, a niewinni siedzą w smrodzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Specyfika zagadnienia polega na tym, żeby nie grać przeciw oszustom. A to już nie jest jednoznacznie proste. Można wychodzić z mapy, ale znowu wyjdzie na to, że wszyscy ustępują, a delikwent ma radochę. To tak jak z pusczeniem bąka w klasie, ucznia wyrzucą za drzwi, a niewinni siedzą w smrodzie.

No trochę racja. Często nawet można nie wiedzieć, ze ma się oszusta w teamie.

Może skuteczniej zgłaszać do EA takie przypadki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, po co sie klócić i użerać. to jest frajerstwo i taka osoba nie zasługuje na miano gracza, niszcząc przyjemność innym. Farmowanie xpa medykami, wjeżdżanie pod zimię. Sam temat MENDY nie wiele zdziała, dlatego proponuje wszystkim graczom logować się na strone playstation ( https://secure.eu.playstation.com/psn/support/grief-reporting/ ) i iść do odpowiedniej zakładki zgłoś gracza. Sam nic nie zdziałam ale jeśli 20-30 osób zgłosi michasia, może już zacząć zbierać na nowo konsolę. W grupie siła, frajerom mówimy nie

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie wiedziałem,że tak można...

Ja też nie! Ale chyba się zdecyduję po całej tej dyskusji o prawie, regulaminach i przekonywaniu co można a czego nie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... Nigdy nie uznawalem zasady znizania sie do poziomu debila, i nie mam zamiaru tego robic.

I tyle w temacie być powinno...jeden z arystokratów Ludwika "któregośtam" na pytanie,czemu nie przebił szpadą pijanego parobka,który mu ubliżał-wycedził ponoć ...

"Wszak nie biję się z błotem,które mnie ochlapuje!"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam tylko, ze jak pożyczysz od kogoś 1000zł i nie oddasz osoba od której pożyczysz może pozwać cię o wyłudzenie. Sprawę w 90% masz przegraną, chyba, że załatwisz sobie uber prawnika.

Polecam stosować praktykę -serwer/ludzie na niem Ci nie pasują - zmień go. W 99% podziała na twoją korzyść, 1% że trafisz na takich samych ludzi.

Czytając te wypowiedzi jak to prawne potyczki prowadzicie dochodzę do wniosku, że strach z wami grać...

**Rozmowa w przeciwnym teamie:

<ADAŚ>

"mrowa607 zabił mnie nożem..."

<ROMEK>

"Jaa pozwij go"

<WOJTEK>

"No właśnie zgłoś go, nie pozwalaj sobie. Nie mógł Cię zabić nożem w ciemnej strefie"

**-czysto hipotetyczne założenie, że takie coś może mieć miejsce.Imiona też wzięte z głowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jestem bez winy, ale nie oszukuje ludzi, z którymi gram. To nie kwestia tego, że Cie zbanują - to kwestia wychowania, zasad które wynosisz z domu itd. No offence.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zdawałem sobie sprawy że wywiąże się z tego taka dyskusja.Podawanie do sądu, kablowanie do EA ...czy nie prościej nie grać z takim graczem? Usuwasz takiego z listy znajomych i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytając te wypowiedzi jak to prawne potyczki prowadzicie dochodzę do wniosku, że strach z wami grać...

**Rozmowa w przeciwnym teamie:

<ADAŚ>

"mrowa607 zabił mnie nożem..."

<ROMEK>

"Jaa pozwij go"

<WOJTEK>

"No właśnie zgłoś go, nie pozwalaj sobie. Nie mógł Cię zabić nożem w ciemnej strefie"

**-czysto hipotetyczne założenie, że takie coś może mieć miejsce.Imiona też wzięte z głowy.

To lepiej strzelaj ;-) Tylko pamiętaj, żeby najpierw serię ostrzegawczą w powietrze wywalić :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że prościej nie grać z nimi - i ja odpukać do tej pory nie trafiłem na takich co musza oszukiwać. Ale czasami może nie być wyjścia.

rafael - nikt nie jest bez winy, to jasne, ale to o czym mówimy to akurat przypadek ekstremalny. Nie dajesz komuś szans na dobrą zabawę. To jakby grając w piłę zlamać przeciwnikowi celowo nogę. To też przeciez faul, a jaką masz wtedy nad nim przewagę.

A co do bluzgów - ja gram w ekipie gdzie srednia wieku to dobre 30+ i faktycznie, często bluzgalismy miedzy sobą. Ale jak nam się trafił "młody" w ekipie to nie bylo problemu, żeby się samoograniczyć i mówić "szturchnij złego łobuza ze snajperką " zamiast "zajeb skurwiela". ;)

Idź i nie grzesz więcej ;) W końcu mamy mieć z tego wszyscy zabawę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja znowu od strony prawnej: sam donos nie wystarczy. EA nie jest w stanie sprawdzić czy ktoś zdobył kile z łódki z wody czy spod mapy a na pewno są na tyle poważną instytucją, że nie opierają się na niepotwierdzonej informacji. Także proponuję aby kolejne takie wyczyny dokumentować. Zrobić fotkę Twojego zabójcy zaraz po śmierci - idealnie wtedy widać kto i skąd zabił. I jeżeli takich donosów popartych dowodami wpłynie kilka/kilkanaście to zapewne ktoś się sprawie przyjrzy. Sama informacja, że ktoś oszukuje nic nie da. I jest nadzieja, że teraz coś się zmieni bo jeżeli potencjalne cwaniaki wiedzą, że będzie się na nich polowało to prawdopodobnie dobrze się zastanowią czy warto tak fragi nabijać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- Zabrania się wykorzystywania błędów w serwisie i innych produktach EA w celu uzyskania niesprawiedliwej przewagi w grze.- ktoś ma słabe łącze i wbija kose - KOSIARZ

Człowieku skąd możesz wiedzieć jakie mam łącze internetowe. Jesteś tak jeb***** że naprawde oddaj się na leczenie. Kose to on by Ci wsadził z zamkniętymi oczami grając jedną ręką!! To, że dobrze gra na kosy to nie słabe łącze Ty cip* tylko jego umiejętności.

POPROSTU BOISZ SIĘ JUŻ O ZBANOWANIE KONTA I PRÓBUJESZ SZUKAĆ WYJŚCIA!!!

BEZ POZDROWIEŃ DLA CIEBIE PIZD*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... I jeżeli takich donosów popartych dowodami wpłynie kilka/kilkanaście to zapewne ktoś się sprawie przyjrzy. ..

Znając system unijnych procedur....

Pewnego dnia zapuka do Waszych drzwi "Smutny Pan",wylegitymuje się legitymacją EA i poprosi o możliwość przyjrzenia się Waszej grze z "podejrzanym osobnikiem"...potem spisze protokół,dołączy ew. zrzuty ekranowe...

Oj,Panowie,dajcie spokój! Pojawia się dany delikwent,który nie zasługuje,aby z nim grać...wychodzę i kropka!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te zasady zachowania pkt. 10 każdy z was naruszył choćby:

- Zabrania się wykorzystywania błędów w serwisie i innych produktach EA w celu uzyskania niesprawiedliwej przewagi w grze.- ktoś ma słabe łącze i wbija kose - KOSIARZ

To że raz czy dwa miałem laga i wbiłem Ci kose to nieznaczy ze mam słabe łącze.:fool:

Jesteś poprostu słaby na kosy,Dave ma Cie około 400 razy a inni minimum 50

Nawet Stevie Wonder wbił by Ci kose.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Człowieku skąd możesz wiedzieć jakie mam łącze internetowe. Jesteś tak jeb***** że naprawde oddaj się na leczenie. Kose to on by Ci wsadził z zamkniętymi oczami grając jedną ręką!! To, że dobrze gra na kosy to nie słabe łącze Ty cip* tylko jego umiejętności.

POPROSTU BOISZ SIĘ JUŻ O ZBANOWANIE KONTA I PRÓBUJESZ SZUKAĆ WYJŚCIA!!!

BEZ POZDROWIEŃ DLA CIEBIE PIZD*

Dobrze lewy :D, tępić frajerów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze lewy :D, tępić frajerów.

Troszeczkę się zagalopowaliście z ubliżaniem mu.Wpisałem go do tego działu bo uważam że gra nieuczciwie.Ale epitety typu frajer, pizda itp.uważam za "lekkie'' przegięcie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troszeczkę się zagalopowaliście z ubliżaniem mu.Wpisałem go do tego działu bo uważam że gra nieuczciwie.Ale epitety typu frajer, pizda itp.uważam za "lekkie'' przegięcie.

Sorki, ale jak można bronić taką łajze??? Mam mu pogratulować że jest taki sprytny???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie cała rozmowa jest bezsensu bo to jak mówienie do ściany, proponuje by w tym temacie umieszczać tylko informacje o "Mendach" i o tym dlaczego zasługują na to miano i zero dyskusji, do niego i tak to nie przemawia, dajecie mu tylko kolejną szanse by z was drwił:confused:

Edytowane przez Patrykos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciezko wytlumaczyc prawdziwe zasady gry komus, kto 80% swoich punktow ma z apteczek i defibrylatora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×