Skocz do zawartości
Rogalec

Mendy

Rekomendowane odpowiedzi

ciezko wytlumaczyc prawdziwe zasady gry komus, kto 80% swoich punktow ma z apteczek i defibrylatora.

LOL a co ci do tego jak on nabija punkty??? chce nabijac poprzez jakies ustawki to niech nabija, chce nabijac poprzez apteczki to tez niech nabija, nawed zasraną wiertarką jak będzie nabijał to nic ci do tego czym on nabija punkty, jeszcze dojdzie do tego że zaczniecie mu mówić czym ma grać a czym nie żeby wszyscy byli tutaj zadowoleni i robili sobie na wzajem lodziki, śmieszni jesteście i tyle. Jak nie pasuje gra z nim to łatwo wyjść i też łatwo znaleść jakiś inny serw i basta. A nie że zaraz tu do EA skarżycie, ze jeszcze konto zbanują, do W11 zadzwońcie jeszcze jak wam mało.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- Zabrania się wykorzystywania błędów w serwisie i innych produktach EA w celu uzyskania niesprawiedliwej przewagi w grze.- ktoś ma słabe łącze i wbija kose - KOSIARZ

E tam, nie przesadzaj Michał, akurat kosiarz jest spoko. Taki trochę masochista - nie ważne ile kul dostanie, i tak biega z kosą :P

Popieram mersona ;)

Edytowane przez hivonzooo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LOL a co ci do tego jak on nabija punkty??? chce nabijac poprzez jakies ustawki to niech nabija, chce nabijac poprzez apteczki to tez niech nabija, nawed zasraną wiertarką jak będzie nabijał to nic ci do tego czym on nabija punkty, jeszcze dojdzie do tego że zaczniecie mu mówić czym ma grać a czym nie żeby wszyscy byli tutaj zadowoleni i robili sobie na wzajem lodziki, śmieszni jesteście i tyle. Jak nie pasuje gra z nim to łatwo wyjść i też łatwo znaleść jakiś inny serw i basta. A nie że zaraz tu do EA skarżycie, ze jeszcze konto zbanują, do W11 zadzwońcie jeszcze jak wam mało.

ale to dzial MENDY, i o mendach bedziemy tu rozmawiac. Jak sam napisales, mozesz przeciez wyjsc i znalezc sobie inny temat na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie pasuje gra z nim to łatwo wyjść i też łatwo znaleść jakiś inny serw i basta. A nie że zaraz tu do EA skarżycie, ze jeszcze konto zbanują, do W11 zadzwońcie jeszcze jak wam mało.

Popraw mnie jeżeli źle zrozumiałem.

Michał wywala łódkę C4 i wpływa pod mapę, a ja mam skulić ogon pod siebie, spieprzać z serwera i nie wolno mi się poskarżyć do EA bo będę kapusiem. Tak?

W jakim świecie my żyjemy i jakie wartości nam przyświecają? Do tego dochodzi, że mam ustępować oszustowi i trzymać mordę na kłódkę? Chyba Ci się misiu coś pod beretem pomieszało!

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciezko wytlumaczyc prawdziwe zasady gry komus, kto 80% swoich punktow ma z apteczek i defibrylatora.

Dr House

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taaaa, najlepsze w tym wszystkim jest to, ze to my, uczciwi gracze mamy wychodzic z meczu. W zyciu!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grałem z większością ludzi z tego forum. Moze nie jestem mega wymiataczem ale mam swój ponad przeciętny poziom. Panowie chodzi tutaj o szacunek. Tak jak dzisiaj powinni mnie zjechać lewy i inni z tamtej ekipy za to ze nabilem na nich nemesisa:) ale każdy na do każdego szacunek. Dzisiaj ja drugiego zjechałem a potem on cały tydzień będzie mnie jechać. Szacunek Panowie! Ale skoro ktoś wykorzystuje błąd gry żeby być fajnym bądź dobrym to na szacunek nie zasługuje. Bo w ten sposób pokazuje ze nie jest graczem lecz oszustem. Takie moje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LOL a co ci do tego jak on nabija punkty??? chce nabijac poprzez jakies ustawki to niech nabija, chce nabijac poprzez apteczki to tez niech nabija, nawed zasraną wiertarką jak będzie nabijał to nic ci do tego czym on nabija punkty, jeszcze dojdzie do tego że zaczniecie mu mówić czym ma grać a czym nie żeby wszyscy byli tutaj zadowoleni i robili sobie na wzajem lodziki, śmieszni jesteście i tyle. Jak nie pasuje gra z nim to łatwo wyjść i też łatwo znaleść jakiś inny serw i basta. A nie że zaraz tu do EA skarżycie, ze jeszcze konto zbanują, do W11 zadzwońcie jeszcze jak wam mało.

Przecież dopóki nie przeszkadza innym niech robi co chce. Możecie tłuc punkty na ustawkach, zdobywać rangi bez walki, dotykać się pisiorami i cokolwiek co Wam jeszcze sprawia przyjemność - nic innym do tego. Ale akurat numer z łódką psuje zabawę innym. To tak ciężko zrozumiec?

DonBilson to dobrze napisał - mozesz mieć niższy level i szacunek u współgraczy, a możesz miec 50levelowego generała i być traktowanym jak szmata. Szacunek to podstawa. Szanuj sie i szanuj innych.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś zrozumiał moje przesłanie. :)

ktoś zrozumiał moje przesłanie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał co do mojej myszki to się odpimpaj, sam morze grasz na myszce tylko że jesteś taką ciotą że nie potrafisz się do tego przyznać. Ja tego nigdy nie ukrywałem !!!!!! A tak wogóle byś w końcu mógł nick zmienić bo psujesz dobre imię naszego klanu.

MENDĄ i OSZUSTEM BYŁEŚ, JESTEŚ i BĘDZIESZ!

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, to gra, ochłońcie i dyskutujcie na poziomie, bo to żenada, co tu widzę. Jak dla mnie ten temat jest trochę nie na miejscu, bo wręcz daje pole do kutni niepotrzebnej. Grałem wręcz ze wszystkimi z Was w ekipie, może oprócz mafii. Każdy z Was potrafi się zachowywać normalnie i na poziomie (oczywiście nie biorąc pod uwagę emocji związanych z walką xD ), nie dajcie się sprowokować nikomu, bo to Wy wychodzicie na idiotów. Debil sprowadzi dyskusje do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.

Można powiedzieć wiele, ale co to da do kogoś kto nie chce słuchać? Jeżeli kogoś nie trawisz to nie rzucaj wulgaryzmami itp. tylko go unikaj (ach, tak łatwo wyjść z gry, nie tak jak w prawdziwym życiu...), albo zgnój, zrób nemesisa, pokonaj, wygraj mecz, Wtedy nie będzie żadnej niepotrzebnej i bezsensownej polemiki, a Ty będziesz górą.

Apeluje by mod zamknął tymczasowo ten temat by Panowie trochę ochłonęli, spuścili parę itp. Otworzy go po jakimś czasie, a jak sytuacja się powtórzy zamknął na stałe.

Peace and Love.

Pozdro dla ludzi na poziomie (sam przed sobą odpowiedz czy Ty nim jesteś).

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam otóż chciałbym oznajmić, że spotkałem hackera grając w bc2.

post-26661-0-10966400-1296997221_thumb.j

Gracz zdobył takową ilość punktów w niecałe 5 minut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry jest :laugh: 12tys pkt roznicy miedzy pierwszym a drugim. Demotywator dla reszty :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, ma więcej pkt niż cały team :)

A wiesz jak to narąbał? Ciekaw mnie jeśli takowe haxy są, jak wyglądają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie ogarnijcie sie ten kolo byl juz opisywany!

gra na 2 konsole + ziomek!

koles snajperka na max odleglosci non stop heady kolesiowi ktory stoi nonstop w jednym miejscu a medyk go podnosi.

a wy tu ku**** sie podniecanie ze hacker.

pewnie juz w stojka jest...

OMG!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra typie nie spinaj się, bo Ci żyłka pęknie...

Zamiast kurwować mogłeś napisać normalnie ocb.,a nie udajesz chłopca z ADHD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to widzę że jesteście nie doinformowani co do hackowania gier,wpiszcie sobie w google aimbot/cheats to sie dowiecie jakie gry są shackowane.Był tu już filmik z tym tematem ale go usunęli i nie trzeba mieć drugiej konsoli by takie wyniki osiągać,tylko prawdziwy noob i nieudacznik i kto wie jak jeszcze takich nazwać zdecyduję się na taki krok.Co za przyjemność z grania jak wiem gdzie wróg jest na pozycjach,dla mnie żadna to tak jak bym grał będąc nieśmiertelny.

http://www.youtube.com/watch?v=UtBDsQXgGvQ&feature=related

Hackują dla kasy dają filmiki na YouTube i linki skąd ściągnąć na każdą platformę.

http://www.youtube.com/watch?v=d1lEIl-flSU&feature=player_embedded#

Moja wypowiedź w tym wątku ma na celu uświadomić niedowiarków tak więc jak widzimy że koleś kręci większe sumy niż pozostali to radzę zmienić server.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia po co takie bzdury tu wstawiasz oglądnąłeś to chociaż, pierwszy filmik to jakiś knot nie wspominając o napisie beta w prawym górnym rogu, a drugi pochodzi z peceta więc ma niewiele wspólnego z nami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż się powstrzymuję teraz.

To nie jest gameplay z PS3, w żadnym z tych filmików. Sprawdź zanim coś wrzucisz.

NIE MA PÓKI CO CHEATÓW NA PS3 W BC2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi nie trzeba tłumaczyć co to haxy w fps'ach. Po 6 latach w cs'ie znam ich zanadto, ale ciekawiło mnie jak to wygląda na konsoli.

Czyli moja teoria na temat braku haxów w bc2 na konsoli się nie zmienia, bo ich nie ma :) Dlatego od razu mnie zaciekawił pierwszy post, że koleś haxuję, a potym zrobił się mały dym i nie wiem po co.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też grałem w CS'a - 7-8 lat i wiem co to haxy, zapobieganie, aequitas, pb itp. Ale denerwuje mnie jak ktoś robi panikę i potem wszędzie ludzie piszą pierdoły - to prowadzi do tego, że gracze popadają w paranoję (tak jak to ma miejsce w każdej grze na PC) jak ktoś lepszy od nich ich sprzątnie - "Jebany cziter! Aimbociarz! Skąd on wiedział?! Wallhack". Nie potrzeba tego na konsolach, więc wszelkie pierdoły typu "uświadamianie niedowiarkom" trzeba TĘPIĆ!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Filmiki wrzuciłem dla przykładu i wiem co na nich jest pokazane :verymad:

Widziałem filmik na YouTube koleś pokazywał co trzeba zrobić by aimbot działał w grze,programik do tego był taki BFBC2 Cvar Tool v1.0.rar - zostało mi w google.Tym programikiem hackujesz BFBC2 na ps3,ściągasz swoje Savedata na pena,pena na kompa programik ci przerobi co trzeba i z powrotem do ps3 podmieniasz savedata.Jak znajde wrzucę linka.Też nie wierzyłem jak wy,ale się okazało że jednak - na szczęście ten programik jest za kasę do pobrania.

Nie potrzeba tego na konsolach, więc wszelkie pierdoły typu "uświadamianie niedowiarkom" trzeba TĘPIĆ!

Zhackowali konsolę,pady to teraz biorą się za gry i nie ma co tego ukrywać lepiej niech ludzie wiedzą co może ich spotkać.

- google prawdę ci powie

bfbc2+cvar+tool+v1.0.png

Edytowane przez portek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że twoje dowody opierają się na filmiku który gdzieś kiedyś widziałeś na youtube bo już się zacząłem martwić, ale widzę że mogę nadal spokojnie grać :geek:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×