Skocz do zawartości
Rogalec

Mendy

Rekomendowane odpowiedzi

http://battlelog.bat...73/4/228793462/

http://battlelog.bat...58/4/228793462/

Zgadnijcie jaka to parka boostuje na robocikach :)

haha, jakie parówy!! i to człowiek z TNT, wstyd!!

po cholere oni bostuja? co to za roznica czy ma sie 700 czy 400 SPM? jakby to bylo jakims odzwierciedleniem skilla.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://battlelog.bat...73/4/228793462/

http://battlelog.bat...58/4/228793462/

Zgadnijcie jaka to parka boostuje na robocikach :)

Hm, a niby michalek tylko jedna runde pomogl jak sam na forum tanka napisal ,,kumplowi DAR,, bostowac a tu dalej jedzie. No coz ciota zawsze bedzie ciota. Jak ktos cienki jest to musi sobie inaczej radzic.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja nie wiedziałem, że latając z tagiem [PL] jestem w plutonie i klanie "Polska" :confused: .. jakby co, to ja nie jestem z nimi :down:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zobaczyłem na rankingi i merson dzięki takiemu zabiegowi mnie wyprzedził i spm miał mniejsze od mojego (~650), a teraz nagle ~750 ma.

No widzisz Jechu

Mam Ci pomodz w bostowaniu :biggrin:

Edytowane przez gany1979

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol o co sie prujecie do mnie, bo tak punkty nabijam? jakoś przez to nikomu krzywdy nie robie więc nie wiem o co halo, a ty bas chyba nie wiesz do czego służy ten dział.. prawie na każdym serwie na hc to robią więc nie wiem skąd takie zdziwieni, poza tym już tego nie robie bo nudne to jest

Edytowane przez Mersi
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol o co sie prujecie do mnie, bo tak punkty nabijam? jakoś przez to nikomu krzywdy nie robie więc nie wiem o co halo, a ty bas chyba nie wiesz do czego służy ten dział.. poza tym prawie na każdym serwie na hc to robią więc nie wiem skąd takie zdziwienie

Ale argument, chyba jutro tez na hc zajze.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety 2 osoby z moich znajomych też boostowały sobie staty. Nawet mnie zapraszali, ale odmówiłem. Tylko ciekawi mnie, czemu ludzie to robią? Co im dają rangi? Zaraz powiecie, że bronie i perki. Ale przecież bez tego też można wymiatać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasami chyba lepiej wszystkiego nie wiedzieć...

Tyle osób boostuje, nigdy bym nie pomyślał. Grałem z nimi, często w innych team'ach, ale zawsze. Grało się świetnie, więc, po co Oni to robią?

Kilka osób z Mafią w nicku, mati, merson, ,,cham". Straszne.

Nie robisz nic złego i nikomu nie szkodzisz? To po co się tłumaczysz i dlaczego spotyka się to z ogólną niechęcią? Sam sobie odpowiedz. Co ci daje boostowanie poza zmarnowanym czasem, bo nic wtedy nie robisz, co najwyżej powiększasz sobie e-członka. Innego powodu nie widzę. Żenua!

Dokładnie, żenua .

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

merson to żeś się opuścił jak baranie jajca a myślałem że porządny gracz z ciebie :down: ,chyba trzeba porządki w znajomych zrobić bo z bosterami nie mam zamiaru grać .Tnt (Turbo Nabijanie Trolii). :fool:

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mersi, tu nie chodzi, że robisz komuś krzywdę, tylko o to, że zachowujesz się jak lamer, który powinien być wykluczony z każdej szanującej się społeczności. Ponadto Twoją sygnaturę na forum dla mnie mógłbyś równie dobrze zrobić w paint'cie, bo bez względu na jej zawartość będziesz dla mnie zerem.

  • Like 8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol o co sie prujecie do mnie, bo tak punkty nabijam? jakoś przez to nikomu krzywdy nie robie więc nie wiem o co halo, a ty bas chyba nie wiesz do czego służy ten dział.. prawie na każdym serwie na hc to robią więc nie wiem skąd takie zdziwieni, poza tym już tego nie robie bo nudne to jest

dopuszczasz się oszustwa, pozbawiasz uczciwych graczy nagrody za MVP, menda i tyle :P

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prawie na każdym serwie na hc to robią więc nie wiem skąd takie zdziwieni, poza tym już tego nie robie bo nudne to jest

Kapitalne masz podejście!! Jak wszyscy oszukują to dlaczego ja nie mogę!! Ubolewam nad tym że już nie jesteś aktywnym oszustem (bo to że nim jesteś, jest oczywiste) z powodu nudy. :fool:

Na pohybel oszustom!!

Edytowane przez rother
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

merson to żeś się opuścił jak baranie jajca a myślałem że porządny gracz z ciebie :down: ,chyba trzeba porządki w znajomych zrobić bo z bosterami nie mam zamiaru grać .Tnt (Turbo Nabijanie Trolii). :fool:

Proszę bez takich. Na podstawie jednostek, bo to tylko Mati i Merson zniżyli się do takiego poziomu. Reszta osób posiada kręgosłup i gardzi czymś takim, a przynajmniej starsza ekipa ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mersi, tu nie chodzi, że robisz komuś krzywdę, tylko o to, że zachowujesz się jak lamer, który powinien być wykluczony z każdej szanującej się społeczności. Ponadto Twoją sygnaturę na forum dla mnie mógłbyś równie dobrze zrobić w paint'cie, bo bez względu na jej zawartość będziesz dla mnie zerem.

WTF? my sie znamy? kim ty w ogóle tu jesteś żeby mnie nazywać zerem? i sygne mam z BC2 więc nie wiem o czym piszesz, może nawet nie odróżniasz BC2 od BF3? lol

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mersi

Po tym co wczoraj napisałeś nie wiem czy kolejne twoje wpisy w tym temacie maja jakikolwiek sens, w końcu jesteś tytułową 'Mendą".

  • Like 8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WTF? my sie znamy? kim ty w ogóle tu jesteś żeby mnie nazywać zerem? i sygne mam z BC2 więc nie wiem o czym piszesz, może nawet nie odróżniasz BC2 od BF3? lol

1. nie znamy się, nie uważam tego za podstawę wyrażania opinii o graczu

2. uczciwym graczem (czytaj: wykonującym cele misji przy okazji zabijając wroga by dostać nagrodę w postaci punktów)

3. widzę ze masz ją z bc2 co nie znaczy, że tam też statystyk nie nadrabiałeś w krzakach po lamersku

jednym słowem: przeproś i wyjdź.

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w zasadzie zastanawiam się po co ludzie "mendują"?. co im to daje? co prawda w bf3 grałem okazajonalnie (narazie katuję bc2) ale w bc2 też widzę od czasu do czasu pseudo terminatorów. to widać od razu po zachowaniu w grze czy gość na swoje gwiazdki zapracował reanimacją w krzakach czy wybiegał i wystrzelał hektolitry godzin na polu walki. nigdy nawet mnie nie korciło aby punkty zdobywać w jakiś oszukany sposób . szkoda czasu , wolę się fajnie pobawić.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. nie znamy się, nie uważam tego za podstawę wyrażania opinii o graczu

2. uczciwym graczem (czytaj: wykonującym cele misji przy okazji zabijając wroga by dostać nagrodę w postaci punktów)

3. widzę ze masz ją z bc2 co nie znaczy, że tam też statystyk nie nadrabiałeś w krzakach po lamersku

jednym słowem: przeproś i wyjdź.

1. jeżeli nie uważasz tego za podstawe do teraz bym mógł cie zwyzywać i to samo bym napisał że sie nie znamy ale mam do tego prawo

2. ponabijałem troche punktów i skończyłem z tym, byłem ciekawy,a ty i reszta dalej drążcie ten temat jaki to ja jestem, jak politycy o smoleńsku

3. debilu, nie grałeś ze mną nigdy w bc2 to tym bardziej sie nie kompromituj, mam przegrane tam ok. 700h-800h i nigdy nie nabijałem tam punktów więc pudło

skończyłem z wami tą dyskusje, peace

Edytowane przez Mersi
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ 3. debilu, nie grałeś .....

ooo, widzę kogoś zabolała prawda i trochę nerwy puściły??? stary, masz pełne prawo robić w grze co zechcesz ( jak dadzą patcha na łyżwy to nawet łyżwiarstwo figurowe poćwiczyć ). tylko jest małe "ale" : w multi jesteś skazany na grę z innymi graczami którzy pewnego zachowania nie tolerują i najzwyczajniej w świecie je tępią , mają do tego pełne prawo . a z debilem najnormalniej w świecie przesadziłeś !

  • Like 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam sie czemu nie banuja za takie cos. Latwo mozna cos takiego wykryc (duza ilosc wplywajacych punktow w okreslonym czasie). To by potem boosterzy plakali i bylby spokoj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam sie czemu nie banuja za takie cos. Latwo mozna cos takiego wykryc (duza ilosc wplywajacych punktow w okreslonym czasie). To by potem boosterzy plakali i bylby spokoj.

Wystarczy prosta personalna blacklista edytowana z menu gry, w której każdy wpisuje niechciane jednostki i potem na jej podstawie filtr "anty mendowy" przy wyborze serwera. Boosterzy musieliby grać sami ze sobą. Prostsze i szybsze do zrobienia niż banowanie i procesowanie sie ze zbanowanymi osobami (słusznie bądź niesłusznie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy będzie grał na swój sposób i nic tego nie zmieni, chyba że ban.

Jeśli zaczęłoby się banowanie za boostowanie, to momentalnie zabrakłoby amatorów szybkiego expa. Niestety, póki co DICE ma inne sprawy na głowie i szczerze wątpię, by chcieli się tym faktem zainteresować.

Dajcie spokój z tym obrażaniem się nawzajem i skakaniem sobie do gardeł, wystarczy nick tytułowej "mendy", krótki opis, ewentualnie screen, bez zbędnych epitetów. Szkoda czasu i nerwów.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×