Skocz do zawartości
Rogalec

Mendy

Rekomendowane odpowiedzi

Każdy będzie grał na swój sposób i nic tego nie zmieni, chyba że ban.

Jeśli zaczęłoby się banowanie za boostowanie, to momentalnie zabrakłoby amatorów szybkiego expa. Niestety, póki co DICE ma inne sprawy na głowie i szczerze wątpię, by chcieli się tym faktem zainteresować.

Dajcie spokój z tym obrażaniem się nawzajem i skakaniem sobie do gardeł, wystarczy nick tytułowej "mendy", krótki opis, ewentualnie screen, bez zbędnych epitetów. Szkoda czasu i nerwów.

Popieram i od dawna wprowadzam w życie. Jeżeli kogoś najzwyczajniej nie trawie (w grze) to tym bardziej zależy mi na wygranie, ostatecznie jeżeli czyjaś obecność jest już nie do zniesienia to można wyjść, to takie proste, nie tak jak w życiu, tam bywa różnie hehe ;)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę bez takich. Na podstawie jednostek, bo to tylko Mati i Merson zniżyli się do takiego poziomu. Reszta osób posiada kręgosłup i gardzi czymś takim, a przynajmniej starsza ekipa ;)

no no, Heniu ze starej ekipy tez niezle wymiata thumbsup.gif

http://battlelog.battlefield.com/bf3/battlereport/show/4660543/4/174923991/

2/1 i prawie 12 000 pkt na metro. niezle, ja przy takiej ilosci zabic nigdy tyle nie miałembiggrin.gif

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lider plutonu n00b akumatorPL to przysłowiowa menda. Siedzi w garażu i nabija punkciki z wojtekg/ 79gacekpl

Ten pluton ma być plutonem ludzi, którzy potrafią się dobrze bawić,bez zbędnej napinki.Jeżeli chcesz walczyć o wysokie K/D ratio czy inne "pierdoły" to zapraszam do innych hardcorowych zespołów. - tak napisał założyciel.

Niestety ja dobrą zabawę rozumiem inaczej wypisuję się z tej zhańbionej przez założyciela organizacji i wszystkim członkom radzę zrobić podobnie.

Wolę grać z randomami niż z frajerami.

Edytowane przez pablos_83
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lider plutonu n00b akumatorPL to przysłowiowa menda. Siedzi w garażu i nabija punkciki z wojtekg/ 79gacekpl

Ten pluton ma być plutonem ludzi, którzy potrafią się dobrze bawić,bez zbędnej napinki.Jeżeli chcesz walczyć o wysokie K/D ratio czy inne "pierdoły" to zapraszam do innych hardcorowych zespołów. - tak napisał założyciel.

Niestety ja dobrą zabawę rozumiem inaczej wypisuję się z tej schańbionej przez założyciela organizacji i wszystkim członkom radzę zrobić podobnie.

Wolę grać z randomami niż z frajerami.

zgadza się. Właśnie byłem świadkiem. akumatomPL i wojtekg boostowali metodą na robocika. ż.e.n.a.d.a.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to problem z mendami z głowy :) aż się ucieszyłem czytając tego newsa :)

Jeśli ktoś nie ma FB:

We take cheating and exploiting very seriously in Battlefield 3 and want to make it clear that it will not be tolerated. This week, we’ve banned hundreds of offending accounts and have stats-wiped additional accounts for exploiting (such as boosting). We’ll continue to be monitoring and taking action against the minority that doesn’t respect the integrity of the game.

Edytowane przez Rokkyu
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeglądając stare grzeszki już widziałem kilku "Unknown player". Pewnie banować można tylko konta na battlelog ale dobre i to thumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo że nie zbanują Ci konta na PSN, chociaż fajnie by było ;) Ale przecież pod sformułowaniem ban może być kłódka dla gracza na serwery EA, co wtedy? Żeby pograć trzeba będzie założyć sobie nowe konto z zerowymi statsami co jest równoznaczne z banem na PSN :thumbsup:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj boostowali czy jak to nazywacie:

http://battlelog.bat...73/4/200807556/

Cholera jak on to zrobił??

A tu???

http://battlelog.bat...73/4/174923991/

I to nie przeciw 1-5 rangom??? WTF???

A to juz szczyt boostowania:

http://battlelog.bat...28/4/201139716/

JAk ktoś ma jakieś wątki to proszę na priv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To raczej nie jest boostowanie.

Boostowanie można zrobić w trybie hardcore inżynierem; gdy ma się mało fragów a bardzo dużo punktów.wtedy można coś podejrzewać.

Ci goście są po prostu dobrzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lider plutonu n00b akumatorPL to przysłowiowa menda. Siedzi w garażu i nabija punkciki z wojtekg/ 79gacekpl ...

zgadza się. Właśnie byłem świadkiem. akumatomPL i wojtekg boostowali metodą na robocika. ż.e.n.a.d.a.

Zerknąłem w raporty z tych rozgrywek i nie stwierdzam tam żadnych korzyści dla akumatomPL, nie bronię nikogo ale czy pomagając boosterowi (kumplowi) też wpada się w szeregi mend? Akumatom nie nabijał punktów, za to drugi "kolega" wręcz przeciwnie. Sam wielu ludziom pomagałem nabijać Demolition Mana w BC2 i jakoś nikt mnie po tym nie piętnował. Zanim więc ogłosimy kolejną mendę to zweryfikujmy dane ... przejrzałem raporty tylko z dnia kiedy pisano posty o rzekomym nabijaniu punktów; 6 rund w których akumatom kończył z dorobkiem 100-1500pkt, albo potwierdza to moją i jego wersję (którą mi przesłał na PW) albo przegapiłem jakiś raport ...

Pozdr Panowie, nie zapominajmy że jesteśmy tu dla zabawy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przyglądałem się raportom , widziałem na własne oczy. Filmik nagrany jakby co.

akumatomPL nie miał z tego żadnych korzyści, ale to nie znaczy że jego postępowanie było fair, z resztą sam się przyznał i przeprosił, czym mi osobiście zaimponował.

Nikt nie potępia ustawek na pucharki, bo to czasem jedyne wyjście dla 95% graczy.

Może trochę przesadziłem, ale to wynik zdenerwowania. Ktoś zakłada team pod szyldem uczciwej i szlachetnej rywalizacji, a czas na graniu spędza z kolegą w garażu na boostowaniu. Jakby chodziło o inną osobę to bym całą sytuację olał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to juz szczyt boostowania:

http://battlelog.bat...28/4/201139716/

JAk ktoś ma jakieś wątki to proszę na priv.

Tak jak juz napisali, zadne boostowanie, po przeciwnej nikt nie ma tyle deadow co ten koles killi, pozatym gra Assaultem.

http://battlelog.bat...16/4/268750027/

http://battlelog.battlefield.com/bf3/battlereport/show/5812052/4/268750027/

Zajrzyj tutaj. Da sie zrobic i tyle.

Edytowane przez mroczas87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... Ktoś zakłada team pod szyldem uczciwej i szlachetnej rywalizacji, a czas na graniu spędza z kolegą w garażu na boostowaniu. Jakby chodziło o inną osobę to bym całą sytuację olał.

Tu racja i na tym zakończmy wątek ... dobrze że akumatomPL miał na tyle jaj by ze skruchą walnąć się w pierś, grzechy odpuszczone, bawimy się dalej :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to nie przeciw 1-5 rangom??? WTF???

trafił booster na boostera? skoro jest się takim lepszym to po co boostować? zresztą jak DICE wyzeruje rangi to chłopaki ponownie zaczną cieszyć się grą i procesem levelowania :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do banów na psn id to rozwiązało by problem szybko, ponieważ jak wiadomo do każdego BF3 na ps3 nie wiem jak na reszte dostaje się online pass, boosterzy i cheaterzy musieliby kupic nowego bfa ;) proste i EA z DICE by wiecej kasy zarobilo ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do banów na psn id to rozwiązało by problem szybko, ponieważ jak wiadomo do każdego BF3 na ps3 nie wiem jak na reszte dostaje się online pass, boosterzy i cheaterzy musieliby kupic nowego bfa ;) proste i EA z DICE by wiecej kasy zarobilo ;D

Tylko takie praktyki nie są raczej zgodne z prawem. Nie ma chyba takiego zapisu w regulaminie (nie jestem pewien w 100%) żeby ktoś tracił dostęp do gry za boostowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do banów na psn id to rozwiązało by problem szybko, ponieważ jak wiadomo do każdego BF3 na ps3 nie wiem jak na reszte dostaje się online pass, boosterzy i cheaterzy musieliby kupic nowego bfa ;) proste i EA z DICE by wiecej kasy zarobilo ;D

psn_id nie należy do ea więc na tym polu nic zrobić nie mogą, mogą zablokować konto ea...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

psn_id nie należy do ea więc na tym polu nic zrobić nie mogą, mogą zablokować konto ea...

to wiem że psn id nie należy do ea, co do tego online pass to nie blokują dostępu do gry czyt. do kampanii ale do rozgrywek multiplayer, czy jest to zgodne z prawem też nie wiem, czy zgodne z prawem jest boostowanie i czitowanie też nie wiem, bo to raczej wykorzystywanie błędów gry aniżeli zagrażanie dla firmy, która ją wypuściła. No nie wiem EA i DICE musi jakoś rozwiązać ten problem bo jest uciążliwy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te przypadki to wyłącznie wina DICE. Tych cwaniaków ze szczyty list przecież najłatwiej namierzyć i zbanować.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby nazywać kogoś mendą, trzeba mieć jakieś konkretne dowody. Jeśli je masz, napisz w tym miejscu co i jak. Jeśli nie, to jeszcze raz się zastanów nad tym, co napisałeś. Pisanie głupot na forum nie musi oznaczać nominacji do tego elitarnego tematu ;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×