Skocz do zawartości
Rogalec

Mendy

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Filmiki wrzuciłem dla przykładu i wiem co na nich jest pokazane :verymad:

Widziałem filmik na YouTube koleś pokazywał co trzeba zrobić by aimbot działał w grze,programik do tego był taki BFBC2 Cvar Tool v1.0.rar - zostało mi w google.Tym programikiem hackujesz BFBC2 na ps3,ściągasz swoje Savedata na pena,pena na kompa programik ci przerobi co trzeba i z powrotem do ps3 podmieniasz savedata.Jak znajde wrzucę linka.Też nie wierzyłem jak wy,ale się okazało że jednak - na szczęście ten programik jest za kasę do pobrania.

Zhackowali konsolę,pady to teraz biorą się za gry i nie ma co tego ukrywać lepiej niech ludzie wiedzą co może ich spotkać.

- google prawdę ci powie

Cały czas czekam na wiarygodne źródło Twoich informacji i dowód w postaci filmiku z gameplay'em z PS3.

A tak całkiem z innej beczki - jaka szalona logika stoi za faktem, że piszesz, w jak sposób czitować w grze i jesteś (jak sam twierdzisz) gotów podać linka jak to robić, gdy chcesz tylko uświadomić ludzi co może ich spotkać?

To tak jakbyś poszedł na Rynek Główny z plakatem z nr Twojej karty kredytowej i nr PIN do niej i liczył na to, że nikt Cię nie okradnie :rolleyes:

Edytowane przez Bas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bas nie chcesz to nie wież opisałem to co widziałem na filmiku,podałem ci nazwę proga chcesz wiedzieć więcej szukaj w necie.Ja sam jestem jak ten nie wierny Tomasz póki nie zobaczę i nie dotknę to nie uwierzę,widziałem i mam tą świadomość że gra jest zhackowana na wszystkie platformy.Osobiście się jeszcze z cziterami nie spotkałem podczas gry i nie chcę,ale znając życie zawsze się tacy znajdą co pójdą na łatwiznę :laugh:

Tu macie statystyki tego kolesia co niby jest cziterem,koleś ma ugrane 1371h 02m 31s może faktycznie jest dobry dorwał śmigło na Oasis i nabił 14000 :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Escrobedo, hazza i Giga boostują statystyki z dummy account'em (ten ostatni okazyjnie), pisze się o tym na forach EAUK. Boostowanie to nie czitowanie, jakkolwiek głupie by to nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w piątek kolesia 3 razy nożem ciąłem i w końcu padł.

nie chcę mówić, że to cheater. mogło to być przez lagi.

ale jeżeli takie sytuacje zaczną się powtarzać to będzie nieciekawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troche mi głupio, że tak odrazu uniosem się z tymi hackami :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@ AskONE

 Nie od dziś wiadomo że nóż w bc2 jest zwalony i powie ci to każdy kto gra dłużej w tą gre ;)

Edytowane przez princ18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

hehe moj pierwszy zloty nie smiertelnik wpadl przez sciane na tedy77:D noz w bbc2 to badziew rodem made in china:D

Edytowane przez kielich93
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu sie kielich z Toba nie zgodze;p bo chiny i japonia maja coraz lepsza technologie;p Made In Korea albo Tailandia o to jest dobry przyklad od nich najczesciej wychodza wykalaczki ktore i tak sa syfiaste;p

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co KK i artykuły straszenie i wyzywanie się .... załatw mu terminowego bana na PSN ...

Wystarczy że go zaraportujesz do SONY na tej stornie >>> https://secure.eu.pl...rief-reporting/

Prześwietlą gościa łącznie z wysyłanymi wiadomościami i jeżeli jest jak mówisz obarczą go np: miesięcznym banem na PSN i granie po sieci ...

Kubeł zimnej wody na głowę ... :ok:

Działa, sprawdzałem na jednym sku*#%#)%_

Pozdr

I teraz ilość graczy spadnie o 50%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up Archeolog z Ciebie :P

Na szczęście nie znalazłem siebie w temacie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu macie statystyki tego kolesia co niby jest cziterem,koleś ma ugrane 1371h 02m 31s może faktycznie jest dobry dorwał śmigło na Oasis i nabił 14000 :laugh:

hmmm... jak mozna miec 1689 kills z quada, a w tym tylko 27 roadkills? to jak on zabijal z tego quada?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm... jak mozna miec 1689 kills z quada, a w tym tylko 27 roadkills? to jak on zabijal z tego quada?

Temat z tym kolesiem został już dawno zamknięty :laugh:

Wystarczy tylko spojrzeć na to:

Teamkills: 6,503

@Bas wszystko naświetlił

Escrobedo, hazza i Giga boostują statystyki z dummy account'em (ten ostatni okazyjnie), pisze się o tym na forach EAUK. Boostowanie to nie czitowanie, jakkolwiek głupie by to nie było.

Edytowane przez portek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hmmm... jak mozna miec 1689 kills z quada, a w tym tylko 27 roadkills? to jak on zabijal z tego quada?

Podjeżdża taki snajperzyna na quadzie, na jakąś miejscówkę, przesiada się na miejsce pasażera i morduje a gra zalicza każdy taki kill jako quad kill :biggrin:

Edytowane przez wino666pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wciągające jak film Ingmara Bergmana. :ninja:

Dramat jednostki, odrzucenie społeczenstwa, retrospekcje z zachowaniem struktury czasu, wymowa egzystencjalistyczna... miszczostwo!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kolejny raz miałem w teamie pajaców którzy siedzieli na respie i niszczyli nasze pojazdy. Jeszcze menda mi suicide zrobiła jak na na VADSie siedziałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi, że zostaje zmuszony obudzić ten temat względem gracza w BF3. Jednak chamstwu mówię stanowcze NIE!!! Gra ma służyć odstresowaniu i rozrywce, a ten jegomość przekroczył granice.

Opiszę całą sytuację.

Wchodzę na Battlelog'a, by zorientować się kto męczy BF'a i może się na chwilę dołączyć ;). Zauważyłem komentarze na Battlefeed'zie (informuje o wszelkiej aktywności znajomych), były niskich lotów, jednak na granicy. Chodziło o to, że ten klan używał w tle polskiej flagi i na środku była tarcza, On uważał, że to plagiat herbu z jego klanu. W pewnym momencie jednak jegomość przekroczył granicę. Zaczął wyzywać swojego rozmówcę, śmiać się z niego, z jego wieku, fizjonomii, rodziców, insynuował stosunki seksualne między rozmówcą a jego rodzicami :verymad:. DNO! Dla mnie przekroczyło to wszelkie normy. Starałem się wpłynąć na ,,chama" na chat'cie. Jednak on stroił sobie z tego żarty i w pewnym momencie zaczął po mnie jeździć. Skończyło się na tym, że jego rozmówca przestał być kapitanem w własnym plutonie :mellow:, kick'neli ,,chama" z tego plutonu :thumbsup:, pogratulowałem Im tego, pewnie dlatego zaczął po mnie jeździć. Usunąłem go z listy znajomych czym prędzej :happy:. Chce mieć jak najmniej wspólnego z nim!

Zaraportowałem i przetłumaczyłem najgorszą obelgę. Chamstwu mówię NIE!!! W życiu bywa różnie, ale tutaj chamstwa być nie powinno, zwłaszcza, że to gra więc niby dlaczego ma być.

Boosterzy, kamperzy, kolesie rozwalający sprzymierzony pojazd z załogą, kradnący pojazdy, są do przyjęcia, poleci jedna lub dwie ku**y, ale idzie się dalej, jednak chamstwa względem Bogu ducha winnych graczy nie przepuszczę!

Tablica na której toczyła się ,,dyskusja", przewińcie na dół: Pluton POLSKA

Jegomość ( ,,cham"): kolozpolski

Edytowane przez bzykacz
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdjcie0026y.jpg

Czytać o takich typach to jedno a spotkać ich w grze to drugie w każdym razie wczoraj wieczorem skutecznie odebrali mi chęć na dalszą grę

aha lll---DAR---III i GRC_x-racer to jedna i ta sama osoba

Edytowane przez dzikamruwka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdjcie0026y.jpg

Czytać o takich typach to jedno a spotkać ich w grze to drugie w każdym razie wczoraj wieczorem skutecznie odebrali mi chęć na dalszą grę

aha lll---DAR---III i GRC_x-racer to jedna i ta sama osoba

Łojezu, to ten palant DAR. Jedna i ta sama osoba? Znaczy, że co, gra jednocześnie na dwie konsole? Koleś ma ponad 3 tys. ribon'ów Nemesis i Killstreak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze on ma jeszcze znajomych na battlelogu ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×